Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kajzer10 » 09 mar 2017, 17:45

Kawhi je napisao/la: Ja sam fasciniran. Ovakvi bi da ih Bakir posere po licu rekli da su oni krivi jer nisu otvorili usta dovoljno.
O kome pricas ti?

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 mar 2017, 17:46

Sarajlijica1946 je napisao/la:Ivanic debelo krme gradi svoju politicku karijeru na mezarima nevinih ljudi! Aferim Bakire Izetbegovicu!
A ono dvoje Novalic i Cvijanovic se ljubakaju po RS! Pa hocete li krepati da ovaj narod malo zivi majku vam ebem u picku!
Bakir je ispao mudonja i tu je kraj priče. Fahrudin, Peđa i građanska opcija smrdi već godinama, danas je to dokazano po ko zna koji put. Valjda je sad svima jasno koja je jedina legitimna bošnjačka stranka.
A oni koji ne žele vidjeti ne bi vidjeli drugačije ni da im ravnogorci u ovom trenutku pokucaju na vrata.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 09 mar 2017, 17:46

Vijadukt je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Revizija se morala i trebal podnjeti, sve ostalo je glupost. Bilo ko da je bio na mjestu Bakira je morao ovo uraditi jer ovo je bio zadnji rok. A da li je on radio išta po pitanju ovog ne znamo jer sud nije razmatrao to već Sakiba.
De malo momak razmisli pa napisi.
Šta da razmislim? Apsolutno je morala da se podnese. Apsolutno me nije briga za Bakira ali revizija je morala biti podnesena.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 09 mar 2017, 17:48

IlProfessore je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Ivanic debelo krme gradi svoju politicku karijeru na mezarima nevinih ljudi! Aferim Bakire Izetbegovicu!
A ono dvoje Novalic i Cvijanovic se ljubakaju po RS! Pa hocete li krepati da ovaj narod malo zivi majku vam ebem u picku!
Bakir je ispao mudonja i tu je kraj priče. Fahrudin, Peđa i građanska opcija smrdi već godinama, danas je to dokazano po ko zna koji put. Valjda je sad svima jasno koja je jedina legitimna bošnjačka stranka.
A oni koji ne žele vidjeti ne bi vidjeli drugačije ni da im ravnogorci u ovom trenutku pokucaju na vrata.
Drug postujem ti fin si forumas, ali po kojoj je osnovi Novalic opcija?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 mar 2017, 17:48

Pa u ratu su padali samo gradovi gdje je SDA vodio glavnu rijec :D SDA je tri puta gori od ravnogoraca za nas narod bio, stranka koja je najvise doprinjela razvoju Srbije na Balkanu sto nije ni cudno jer ih je pola bilo na platnom spisku Srbijanskih agencija i podmetalo iskrenim braniocima BIH, pa mozda i Alija i sin mu Bakir ;)

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 17:52

Unofficialpage je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Revizija se morala i trebal podnjeti, sve ostalo je glupost. Bilo ko da je bio na mjestu Bakira je morao ovo uraditi jer ovo je bio zadnji rok. A da li je on radio išta po pitanju ovog ne znamo jer sud nije razmatrao to već Sakiba.
De malo momak razmisli pa napisi.
Šta da razmislim? Apsolutno je morala da se podnese. Apsolutno me nije briga za Bakira ali revizija je morala biti podnesena.
Eto vidimo kako je podnesena. Aferim. Tolike godine se cekalo da dodje mudonja Bakir pa da posalje covjeka koji nema pravo da podnese zahtjev. Naravno krive su komumjare i crveni kmeri

I sta je najgore, zrtve pate, a oni se svadjaju ko je kriv. 10 godina niko ni prstom da mrdne.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 09 mar 2017, 17:55

Drugi način nije postojao, bilo kakvo glasanje zna se kako ide. Pokušalo se na blef, ne ide drugačije kad imaš predstavnike države koji zastupaju drugu državu. Ne znamo uopšte jel se na reviziji radilo. Kaže Trnka da je vrlo čudno da sud ovako brzo donese odluku jer ni općinski sud ovako brzo ne radi a kamo li ovako velika institucija.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 09 mar 2017, 17:56

Pa ovo ne bi prošlo na opštinskom sudu, a ne na nekom višem sudu. :urnebes: :urnebes:

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 17:59

Unofficialpage je napisao/la:Drugi način nije postojao, bilo kakvo glasanje zna se kako ide. Pokušalo se na blef, ne ide drugačije kad imaš predstavnike države koji zastupaju drugu državu. Ne znamo uopšte jel se na reviziji radilo. Kaže Trnka da je vrlo čudno da sud ovako brzo donese odluku jer ni općinski sud ovako brzo ne radi a kamo li ovako velika institucija.
mani se penzionera Trnke.

Pokusalo se na blef :lol: Ne moras nista vise pisati, sam si opisao vodjenje drzave i stanje u drzavi.

Mislio gospodin da je ovo opcina Centar, klinicki centar Sarajevo. E drug moj, ako ovdje nema drzave, ima kod drugog. Nazalost na najgori nacin se nauci lekcija.

I opet nije trenutak da se trazi necija krivica. Ima i za to vremena, zalosno je da se ovako prepucavaju nad zrtvama.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 mar 2017, 18:02

Sarajlijica1946 je napisao/la: Drug postujem ti fin si forumas, ali po kojoj je osnovi Novalic opcija?
Ne konkretno on. Mada ako već pitaš za njega, mišljenje daleko kompetentnijih ljudi od mene iz oblasti ekonomije i politike uopće je to da je on izuzetan privrednik a izrazito glup i neelokventan političar koji dosta stvari radi po nalogu MMF-a. I opet mi je on takav (koji ima i dobre i loše poteze) bolji nego premijer FBiH nikšić koji javno na predizobrnim skupovima govori da su mu VRS i HVO braća i usput daje klerofašističke komentare.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 09 mar 2017, 18:04

Vijadukt je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Drugi način nije postojao, bilo kakvo glasanje zna se kako ide. Pokušalo se na blef, ne ide drugačije kad imaš predstavnike države koji zastupaju drugu državu. Ne znamo uopšte jel se na reviziji radilo. Kaže Trnka da je vrlo čudno da sud ovako brzo donese odluku jer ni općinski sud ovako brzo ne radi a kamo li ovako velika institucija.
mani se penzionera Trnke.

Pokusalo se na blef :lol: Ne moras nista vise pisati, sam si opisao vodjenje drzave i stanje u drzavi.

Mislio gospodin da je ovo opcina Centar, klinicki centar Sarajevo. E drug moj, ako ovdje nema drzave, ima kod drugog. Nazalost na najgori nacin se nauci lekcija.
Koliko god Bakira napadaš tako i Čovića i Ivanića, oni rade na rušenju države. Samo se kod nas mora na blef jer imaš ljude koji je kao zastupaju a sve rade protiv nje. Da ne pomisliš nisam ja SDA ni Bakir, nijedna stranka nisam, ali u ovom slučaju mislim da je ovo jedino bilo moguće.

Davno smo ustanovili da nema države jer više od pola ih radi protiv nje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 18:08

Unofficialpage je napisao/la: Koliko god Bakira napadaš tako i Čovića i Ivanića, oni rade na rušenju države. Samo se kod nas mora na blef jer imaš ljude koji je kao zastupaju a sve rade protiv nje. Da ne pomisliš nisam ja SDA ni Bakir, nijedna stranka nisam, ali u ovom slučaju mislim da je ovo jedino bilo moguće.

Davno smo ustanovili da nema države jer više od pola ih radi protiv nje.
Jeste moguce kad dotjeras do zadnjeg dana, naravno da samo to ostaje. Jos jedan pokazatelj nerada. Nije uredu kada to uradis a znas kakav ce biti rezultat.

Ma ja ti samo govorim da lik ne radi svoj posao. Govorim za njega jer je glavni u drzavi. Ne radi ni drugi, ali oni barem ne mogu odlucivati.
Nema nista na blef, to prolazi kad djeca igraju lopta na ulici.

Nisam ni ja nijedna, niti cu ikada biti. Meni svi valjaju koji rade za dobro svih nas. Ne zanima me vjera, nacija, mesheb, grad/selo, ****, ovaj, onaj ...

Eto mu jarana Covica. Negov pajdas, koalicija, brine se sto ga komunjare majoriziraju.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 09 mar 2017, 18:14

Vijadukt je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la: Koliko god Bakira napadaš tako i Čovića i Ivanića, oni rade na rušenju države. Samo se kod nas mora na blef jer imaš ljude koji je kao zastupaju a sve rade protiv nje. Da ne pomisliš nisam ja SDA ni Bakir, nijedna stranka nisam, ali u ovom slučaju mislim da je ovo jedino bilo moguće.

Davno smo ustanovili da nema države jer više od pola ih radi protiv nje.
Jeste moguce kad dotjeras do zadnjeg dana, naravno da samo to ostaje. Jos jedan pokazatelj nerada. Nije uredu kada to uradis a znas kakav ce biti rezultat.

Ma ja ti samo govorim da lik ne radi svoj posao. Govorim za njega jer je glavni u drzavi. Ne radi ni drugi, ali oni barem ne mogu odlucivati.
Nema nista na blef, to prolazi kad djeca igraju lopta na ulici.

Nisam ni ja nijedna, niti cu ikada biti. Meni svi valjaju koji rade za dobro svih nas. Ne zanima me vjera, nacija, mesheb, grad/selo, ****, ovaj, onaj ...

Eto mu jarana Covica. Negov pajdas, koalicija, brine se sto ga komunjare majoriziraju.
Da se pokušalo i prije 3 godine isto bi bilo, zajednički stav neće naći. Tako je kako je, i sud bi opet odbio ovo jer nema stava Predsjedništva. Ali nije mi jedna stvar jasna, zašto se u sve ovo Scheffer u ovo uspustio ako je ovo znao i kako je ovo previdio? Ipak je čovjek vrhunski pravnik.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 18:16

Unofficialpage je napisao/la:
Da se pokušalo i prije 3 godine isto bi bilo, zajednički stav neće naći. Tako je kako je, i sud bi opet odbio ovo jer nema stava Predsjedništva. Ali nije mi jedna stvar jasna, zašto se u sve ovo Scheffer u ovo uspustio ako je ovo znao i kako je ovo previdio? Ipak je čovjek vrhunski pravnik.
I to sad kao opravdanje sto je pokusao ubrati koji poen na blef. Daj ba.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 09 mar 2017, 18:20

Vijadukt je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
Da se pokušalo i prije 3 godine isto bi bilo, zajednički stav neće naći. Tako je kako je, i sud bi opet odbio ovo jer nema stava Predsjedništva. Ali nije mi jedna stvar jasna, zašto se u sve ovo Scheffer u ovo uspustio ako je ovo znao i kako je ovo previdio? Ipak je čovjek vrhunski pravnik.
I to sad kao opravdanje sto je pokusao ubrati koji poen na blef. Daj ba.
Nikakvo pranje, čovjek treba otići i to je to. Ali mislim da je i ranije pokrenuto da bi isto bilo.

Jasno je da je ovo politička odluka, kao što i Boyle kaže.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 09 mar 2017, 18:21

Sto svima smeta Izetbegovic? Svi u jedan glas Bake odlazi :hmmmmm:

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 18:22

A gledaj samo ovih iz opozicije. Koriste priliku da skinu Bakira, a kad dobiju vlas odmah lete njemu da udju u koaliciju. Kakvi licemjeri kroje zivot u ovoj drzavi.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 mar 2017, 18:24

Vijadukt je napisao/la:A gledaj samo ovih iz opozicije. Koriste priliku da skinu Bakira, a kad dobiju vlas odmah lete njemu da udju u koaliciju. Kakvi licemjeri kroje zivot u ovoj drzavi.
S kim ce? Mogu sa njim ili sa Covicem dok Bakir uvijek moze sa Covicem i da ima vlast ljevica nikada ne moze imati sama vlast jer su glasovi uvijek podjeljeni i moras birati manje zlo..

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 18:27

tuzlak1987 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:A gledaj samo ovih iz opozicije. Koriste priliku da skinu Bakira, a kad dobiju vlas odmah lete njemu da udju u koaliciju. Kakvi licemjeri kroje zivot u ovoj drzavi.
S kim ce? Mogu sa njim ili sa Covicem dok Bakir uvijek moze sa Covicem i da ima vlast ljevica nikada ne moze imati sama vlast jer su glasovi uvijek podjeljeni i moras birati manje zlo..

Kakva ba ljevica? Ajde navedi mi jednu stranku ljevice.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alan_kardec » 09 mar 2017, 18:31

Logican i ocekivan odgovor iz Haga.
Revizija data u ruke covjeku koji nema podrsku Predsjednistva, covjeku koji cak sam javno prije par godina na tv izadje i kaze kako nema legitimitet i kako vise nije agent BiH. sto rece @neoficijalni, podnosenje revizije se najprije moze okarakterisati kao Bakirov blef, pa ako prodje prodje. Cini mi se da je u pitanju situacija daj sta das, da se spasi bilo sta od razvaljenog glasackog tijela koje mu sve vise okrece ledja, ali zakasnio je dobrih pola godine. Da je u vrijeme kad je Dodo zakotrljao pricu o referendumu, i on krenuo sa pricom o reviziji, od revizije opet ne bi nista bilo, ali vrlo moguce ne bi uslijedio ni poraz na izborima, bar ne ovoliki. Sa druge strane, Dodo organizuje referendum 7 dana pred izbore (koja slucajnost) i evo ga sada jaci nego ikada.

Samo, komedija su danasnje izjave bosnjackih oliticara i intelektualaca :rol: :rol: Svi sad peru ruke od Bakira i upiru prstom u njega, a svi su redom dosli na onaj sastanak u Vijecnicu. Sto niko nije tada pametan bio pa odbio i rekao da nema od toga nista? Bakir izjavljuje kako je Fahro irelevantan. Ako je irelevantan sto si ga zvao u Vijecnicu na onaj sastanak? :rol:




Unofficialpage je napisao/la:Davno smo ustanovili da nema države jer više od pola ih radi protiv nje.
Da nema drzave, u konkretnom slucaju, vidjelo se i na nacinu na koji je podnesena revizija, kako su otvarana diplomatska pisma pojedinim clanovima Predsjednistva, kako se ambasadorica u Holandiji oglusuje o naredbe koje stizu od predsjedavajuceg Predsjednistva...


Unofficialpage je napisao/la:Drugi način nije postojao, bilo kakvo glasanje zna se kako ide. Pokušalo se na blef, ne ide drugačije kad imaš predstavnike države koji zastupaju drugu državu. Ne znamo uopšte jel se na reviziji radilo. Kaže Trnka da je vrlo čudno da sud ovako brzo donese odluku jer ni općinski sud ovako brzo ne radi a kamo li ovako velika institucija.
Bakir podnosenjem revizije nije zastupao BiH kao drzavu vec jedan od konstitutivnih naroda u BiH. On da je zastupao drzavu, revizija nikad ne bi ni otisla prema Hagu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Surreal i 42 gosta.