Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 05 jun 2017, 14:41

Kao što rekoh, ja se povlačim iz rasprave ostavljajući vas da čitate bajke forumskog hansa Kristijana andersena :urnebes: :urnebes:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Medikament » 05 jun 2017, 14:58

sekerbay je napisao/la:Kao što rekoh, ja se povlačim iz rasprave ostavljajući vas da čitate bajke forumskog hansa Kristijana andersena :urnebes: :urnebes:
Bgm seco uzese te sto bi kladionicari rekli "u hendikepu" :mrgreen:
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 05 jun 2017, 15:04

sekerbay je napisao/la: Par primjera kojima najčešće bombarduju one koji ih slušaju:
- šije na čelu sa hamneijem tekfire Ebu Bekra, Omera, Aishu, r.a.
To je najčešća laž. Hamnei je to zabranio,kao i ostala zvanična sijska ulema.
U "Tuhfetil avamil makbul" (str. 422) Homeini je objavio skupa sa drugim dovama tekst dove protiv dvojice halifa:
"Allahu prokuni ih, i sljedbenike njihove, i ko ih voli, ta oni uništiše kuću Poslanikovu, i potamaniše njegove pristalice, i ubiše mu djecu, i ostaviše minber njegov praznim bez nasljednika, vječno ih u vatri ostavi!"

Ili ova izvala tvog ajatolaha :lol:

"Svaki vjerovjesnik došao je da uspostavi pravdu i njegov cilj bio je da je praktično u svijetu i sprovede, međutim, nijedan od njih u tome nije uspio, pa čak ni Pečat svih vjerovjesnika, koji je, također, poslan radi reforme i popravljanja čovječanstva, moralnog odgoja ljudi i praktičnog uspostavljanja pravde. Međutim, ni on u tome nije uspio. Onaj ko će uspjeti u pravom smislu te riječi i praktično uspostaviti pravdu u svim dijelovima svijeta jeste Mehdi." (Muhtarat min ehadisi ve hitabat el-imam El-Homeini, 2/43.)

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 05 jun 2017, 15:10

Medikament je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:Kao što rekoh, ja se povlačim iz rasprave ostavljajući vas da čitate bajke forumskog hansa Kristijana andersena :urnebes: :urnebes:
Bgm seco uzese te sto bi kladionicari rekli "u hendikepu" :mrgreen:
Uzeše? Bajkama?
To ako tvom nefsu gode njihove bajke ili neke online izmišljotine koje se nekome pripisuju, ne znači da su u pravu.
Brato moj, to je samo puko lajanje.
Nisu oni džaba nazvani džehenemskim psima.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Medikament » 05 jun 2017, 15:18

Ma hendikep vjeruj mi, ko Real Juventusa :mrgreen:
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 05 jun 2017, 15:19

:rol: de ti ugasi ovo, dzaba postis kolko vrijedjas.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 05 jun 2017, 15:20

Opa, nismo više tekfirovci, nego smo sada mi bosanski muslimani i džehennemski psi. Sve nas čeka džehennem ako ne prihvatimo šiizam.
Prava lica polahko izlaze na vidjelo. Nema više tukje.
Znači game, set i meč.
Kocka je bačena

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 jun 2017, 15:25

E cuj dzehenemski psi. Zar to postoji, prvi put cujem. :hmmmmm:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rooney88 » 05 jun 2017, 15:25

I onda se pitate zasto je ljudima vjera odbojna stvar? Pa covjek I dok cita vasu "diskusiju" stice dojam agresivnosti. Brate izneses svoj argument, uvazis tudji I nastavis normalnim tonom dalje. Nesto kao Arsenalovi kada pricaju o Wengeru. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 05 jun 2017, 15:29

Ne izosite neistine na Homeinija, Seker kaze da je on zabranio tekfir pravednih halifa! To sto vi ovdje dostavljate je njemu neko podmetnuo (u usta, naravno). :urnebes: :urnebes:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 05 jun 2017, 15:31

Rooney88 je napisao/la:I onda se pitate zasto je ljudima vjera odbojna stvar? Pa covjek I dok cita vasu "diskusiju" stice dojam agresivnosti. Brate izneses svoj argument, uvazis tudji I nastavis normalnim tonom dalje. Nesto kao Arsenalovi kada pricaju o Wengeru. :D
Pa vidis ko vrijedja i kakve nazive sve koristi. Meni je ovo cisto iz zezancije, jer sam s njim o ovome davno pisao. Kopirao 2-3 izvale njihovog vrhovnog vodje (u svakom smislu) i dosta. Ko ne vjeruje, neka provjeri, izvor je naveden u zagradi. :D

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rooney88 » 05 jun 2017, 15:35

Samo kazem, da neko sa strane trazi uputu I "slusa" ovo samo bi okrenuo glavu I prestao traziti. Ali dobro, svakom svoje. :)
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 05 jun 2017, 15:43

Besicu ne otvaraj :zviz:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 05 jun 2017, 15:55

Joj vremena u pm
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 05 jun 2017, 15:56

Medikament je napisao/la:Ma hendikep vjeruj mi, ko Real Juventusa :mrgreen:
Haj priznaj da zakuhavas ne bi li se razvila rasprava na ovu temu pa da nam mona podijeli banove :mrgreen:
Rooney88 je napisao/la:I onda se pitate zasto je ljudima vjera odbojna stvar? Pa covjek I dok cita vasu "diskusiju" stice dojam agresivnosti.
Ne dao Bog da ti jednom rokne autobomba kakve detonira bratija od ovih po svijetu, upitao bih te kako se diskutuje sa sličnim likovima.
Hendo je napisao/la:Opa, nismo više tekfirovci, nego smo sada mi bosanski muslimani i džehennemski psi.
Ne prljaj bosanske muslimane vašom bolesnom tekfir ideologijom. To se odnosi na vas - haridžije našeg vremena.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rooney88 » 05 jun 2017, 16:09

S takvima sto koriste te naprave ne bih ni pricao uopste, takvom je mozak ispran bez povratka. Vise sam ciljao na normalnog sljedbenika I jedne I drugeideologije. Taj sto ordinira po pijacama I koncertima nije uopste musliman, to se zove kamuflaza ubacenog elementa. Sluzi destrukciji I podjeli, visem cilju kojem I vi, ne bas svjesno doduse, ovakvom raspravom doprinosite.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 05 jun 2017, 16:20

Kawhi je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Sta da ga prilagodimo sebi, ti bi to napravio tako dobro da bi i Heller posto musliman
Pa da. Ne znam za Hellera, on je malo šudna biljka, al šteta je za svaku ovcu koja napusti stado, pa čak i za njega. I @DANTESA bih preveslao da nam se pridruži.
moj ti, ja i ti da se znamo uživo, za po godine bi ti bio ognjen i postio časni post.. :urnebes: :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 05 jun 2017, 16:25

Kažem ti, kvarni su u samom fundamentu.
Da bi se promijenili, moraju se odreći bolesne ideologije koju su diktirali i srocili njihovi najvažniji učenjaci poput ranije pomenutog ibn tejmije, pa preko ibn vehaba, raznih bin bazova, usejmina i sličnih nosilaca tog bolesnog učenja (zvanični pravac u ksa) Sa istog izvora su, usput rečeno, pili i poznati bh misionari.
Rezultat tog učenja je recimo is ili kaida.
Razlika je u nijansama. Tačnije, toliko je mala da na netu možeš pronaći video snimke na kojima vidimo bratska druženja ljudi koji su javno podržavali is poput bilala bosnića i recimo ovdje toliko hvaljenog kuduzovica.

U međuvremenu u svijetu...
Gotovo da sam pustio suzu kad sam pročitao da se polako urušava koalicija finansijera globalnog terorizma :( :mrgreen:
Saudija izbacuje katar iz anti isis koalicije :plac:

http://www.bild.de/politik/ausland/kata ... .bild.html
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 05 jun 2017, 16:29

Rooney88 je napisao/la:S takvima sto koriste te naprave ne bih ni pricao uopste, takvom je mozak ispran bez povratka. Vise sam ciljao na normalnog sljedbenika I jedne I drugeideologije. Taj sto ordinira po pijacama I koncertima nije uopste musliman, to se zove kamuflaza ubacenog elementa. Sluzi destrukciji I podjeli, visem cilju kojem I vi, ne bas svjesno doduse, ovakvom raspravom doprinosite.
Vidis da i tebe podcjenjuje i protura ti pricu koja ne bi prosla ni kod djece u osnovnoj skoli. Trebao si se bar praviti da si uplasen, ne bi li mu srce bilo na mjestu. :rol:
Ne postoji normalan sljedbenik sijske ideologije, jer svi i u najmanjoj raspravi otkriju svoje pravo lice, iz prostog razloga sto njihovo neznanje vrlo brzo ispliva na povrsinu i onda pocnu sa uvredama jer im to jedino preostaje. Ovaj ovdje je ocit primjer svega toga. S njima sve ide lijepo dok im niko ne skrece paznju na lazi koje iznose na Allaha i Njegovog Poslanika a.s., kao sto je ovaj neku noc rekao da je u islamu normalno da postoji neko medju ljudima ko poznaje buducnost i gajb. Kad mu to ajetom i hadisom opovrgnes, onda on pocne da vrijedja i pominje te nekakve bombase (jasno je da nista bolje od toga ne umije). Mozda jedino cilja na Imama Mehdija, jer je on po njihovom vjerovanju stoljecima ziv, samo ga niko ne vidi. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 jun 2017, 16:32

Joj ja otvorim ovaj tvoj bild, u pola mi izleti gola zena. :facepalm:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Amazon [Bot], Giuseppe1, kraljttbvb, rio_Ferdy88 i 66 gostiju.