Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la anell » 27 jul 2018, 22:31

Osim13 je napisao/la:
anell je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ferdo bi oblizo čajni kolutić po jeftinim cijenama.
Bega likes this. :lol:
Ušutio se, da se nisu čuli :think:
Skuplja pare.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 27 jul 2018, 22:32

@Ramiy
Danak neiskustvu. :kafa:

@Osim
Crna brate ko gar, izgleda da je izdahnula, ne čuje se ništa, ako zazuji opet monitorom ću je gađat, probi uho. -_-
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 27 jul 2018, 22:34

uNbx je napisao/la:Dohakam onoj ogromnoj muhi, al joj samo onesposobim jedno krilo, sad još glasnija. :facepalm: Ne mogu je uhvatit skače po plafonu ko skakavac. :puke:
Cini mi se da se privuku ako izmijesas secer u vodi ili mlijeku i ostavis negdje da stoji. Ako bas ne mozes izdrzati, stavi zdjelu blizu sebe, spremi pataricu i budi miran dok ne pridje, opali je kad podje letiti. Ili probaj biti Michael Jordan i porazbijaj sve u kuci.
Negdje se prije udrobila i izmjesala amanita u mlijeku i stavila u zdjeli u jednoj sobi, pa su tako ubijali muhe.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 27 jul 2018, 22:36

Raonffa je napisao/la:Aha:
Jesi bio na Koketu :opaopa:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2018, 22:36

Zeznute su i one crne kad ujedu yebo bi joj mater manje od **** zaboli. A krila ko kese

Ma brate uzmeš onaj plavi Raid ispršćeš neće 500 godina ništa od insekata ući u kuću, izmjenjaće se 40 generacija života drugo će se naselje formirati

Što se zmija po.skok cenzuriše :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 27 jul 2018, 22:37

Mokroguz je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Dohakam onoj ogromnoj muhi, al joj samo onesposobim jedno krilo, sad još glasnija. :facepalm: Ne mogu je uhvatit skače po plafonu ko skakavac. :puke:
Cini mi se da se privuku ako izmijesas secer u vodi ili mlijeku i ostavis negdje da stoji. Ako bas ne mozes izdrzati, stavi zdjelu blizu sebe, spremi pataricu i budi miran dok ne pridje, opali je kad podje letiti. Ili probaj biti Michael Jordan i porazbijaj sve u kuci.
Negdje se prije udrobila i izmjesala amanita u mlijeku i stavila u zdjeli u jednoj sobi, pa su tako ubijali muhe.
Nemam muholovku yebiga, ukebo sam je čarapom maloprije, i to pala drito u kesu sa smećem. :tokralju: :bih: :bih: :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 27 jul 2018, 22:38

uNbx je napisao/la:Nemam muholovku yebiga, ukebo sam je čarapom maloprije, i to pala drito u kesu sa smećem. :tokralju: :bih: :bih: :bih:
Zadnja izmjena: Mokroguz, dana/u 27 jul 2018, 22:40, ukupno mijenjano 1 put.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 27 jul 2018, 22:40

uNbx je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Dohakam onoj ogromnoj muhi, al joj samo onesposobim jedno krilo, sad još glasnija. :facepalm: Ne mogu je uhvatit skače po plafonu ko skakavac. :puke:
Cini mi se da se privuku ako izmijesas secer u vodi ili mlijeku i ostavis negdje da stoji. Ako bas ne mozes izdrzati, stavi zdjelu blizu sebe, spremi pataricu i budi miran dok ne pridje, opali je kad podje letiti. Ili probaj biti Michael Jordan i porazbijaj sve u kuci.
Negdje se prije udrobila i izmjesala amanita u mlijeku i stavila u zdjeli u jednoj sobi, pa su tako ubijali muhe.
Nemam muholovku yebiga, ukebo sam je čarapom maloprije, i to pala drito u kesu sa smećem. :tokralju: :bih: :bih: :bih:
Ugušio si jadnu muhu mirisom. :( Hitler ti nije ravan :thumbdown:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2018, 22:41

Brate spali tu čarapu dok nije kasno ugrožavaš sebi zdravlje ako treba i na sred sobe
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 27 jul 2018, 22:44

I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 27 jul 2018, 22:45

@Derd
Treb'o si me vidjet dok sam im'o 4-5 godina šta sam radio ovim malim životinjama. :lol: Nije bilo guštera sa repom u mahali. :urnebes:

@Osim
Neka čarape, pokazala se opasnim oružjem za ove fute. :cool:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 27 jul 2018, 22:45

Osim13 je napisao/la:Zeznute su i one crne kad ujedu yebo bi joj mater manje od **** zaboli. A krila ko kese

Ma brate uzmeš onaj plavi Raid ispršćeš neće 500 godina ništa od insekata ući u kuću, izmjenjaće se 40 generacija života drugo će se naselje formirati

Što se zmija po.skok cenzuriše :rol:
Raid je zakon. U kombinaciji sa mrežicom na prozorima, rahat si čitavu noć, nema ničeg da zuji oko glave. :ljepota:
Neki dan sam vidjela žutu muhu prvi put u životu, čula sam da fakat boli kad ujede.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 27 jul 2018, 22:47

Vidi što su žuću svezali za spot.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 27 jul 2018, 22:50

uNbx je napisao/la:@Derd
Treb'o si me vidjet dok sam im'o 4-5 godina šta sam radio ovim malim životinjama. :lol: Nije bilo guštera sa repom u mahali. :urnebes:
Družio sam se sa takvim jednim ko dijete. Kontam da nisi to ti bio :urnebes:
Ovaj luđak bi napravi od pijeska ko ring, ubaci ih i tjera da se bore jedan protiv drugog, ako neće zapali ih.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2018, 22:50

Aerials je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Zeznute su i one crne kad ujedu yebo bi joj mater manje od **** zaboli. A krila ko kese

Ma brate uzmeš onaj plavi Raid ispršćeš neće 500 godina ništa od insekata ući u kuću, izmjenjaće se 40 generacija života drugo će se naselje formirati

Što se zmija po.skok cenzuriše :rol:
Raid je zakon. U kombinaciji sa mrežicom na prozorima, rahat si čitavu noć, nema ničeg da zuji oko glave. :ljepota:
Neki dan sam vidjela žutu muhu prvi put u životu, čula sam da fakat boli kad ujede.
Jes jes one zelene mrežice neprevaziđene :mrgreen:

Hoće žute ujest, idu sa tom namjerom ko komarci a nerijetko nose raznorazna sranja u sebi, pa pored toga što zaboli može ti svašta prenijeti. One ti se.ru po hrani i jedu gofna doslovno, al su poprilično spore za žuhu možeš ih lagano ubit al se raspe ona sluz dva metra špahtlom moraš guliti
Eo Zoster na BHT1
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2018, 22:52

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Aha:
Jesi bio na Koketu :opaopa:
FKŽ :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 27 jul 2018, 22:53

Raonffa je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Aha:
Jesi bio na Koketu :opaopa:
FKŽ :kafa:
Kako mi je zao sto nisam bio u dvorani :| :(
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 27 jul 2018, 22:53

Ispred zgrade stoji grupa ljudi i ukazuju, slikaju i gledaju u nebo k'o na pocetku Independence Day-a. Neki stoje na balkonima i gledaju u nebo, neki par na jednoj klupi okrenuli se i gledaju u nebo.
Ja pogledam, nema nista, samo oblaci. @uNbx hoces li mi posuditi tu carapu ako budu dosli vanzemaljci?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 27 jul 2018, 22:55

Osim13 je napisao/la: Jes jes one zelene mrežice neprevaziđene :mrgreen:

Hoće žute ujest, idu sa tom namjerom ko komarci a nerijetko nose raznorazna sranja u sebi, pa pored toga što zaboli može ti svašta prenijeti. One ti se.ru po hrani i jedu gofna doslovno, al su poprilično spore za žuhu možeš ih lagano ubit al se raspe ona sluz dva metra špahtlom moraš guliti
Eo Zoster na BHT1
Kod mene su smeđe, bolje mi idu uz prozore. :mrgreen:
Ma ja ih do ovog ljeta nikad vidjela nisam, začudila sam se. Gadne su mi sve, nisam rasista. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 27 jul 2018, 22:57

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo i 45 gostiju.