Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 17 avg 2018, 19:33

slika
slika
slika

I jos kohorta standardnih white knightova naravno propagirali isto. Ne smijes reci "mislim da je prije bila ljepsa".
Da ima zenskih incela, bilo bi pucnjava svaki dan.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la MElloo » 17 avg 2018, 19:37

Mokroguz je napisao/la:slika
slika
slika

I jos kohorta standardnih white knightova naravno propagirali isto. Ne smijes reci "mislim da je prije bila ljepsa".
Da ima zenskih incela, bilo bi pucnjava svaki dan.
Uprastio sma to posto pratim wresrling.Znaci reko samo da je prije godinu dana bila malo deblja i kako nije uradila boob job kao ostale zene na rosteru.Jos je pohvalio za to.Mada wwe hrvaci imaju problem s ovim.novinarom odavno i samo su cekali njegovu gresku za strike.
Dana je katstrofa u sta se drudstvo pretvorilo ne smijes nista reci.Feministkinje samo cekaju

Avatar
harden
Postovi: 23525
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 17 avg 2018, 19:50

Marsal je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la: Ako naletis u pravo vrijeme par metara sa strane se nalazi i prostorija u kojoj se skupljaju jako fini ljudi s kojima mozes razgovarati o islamskom nauku. Inace iz ZS-a se prostire lijep pogled i pravo i lijevo i desno.
Idem dole 10 godina nikad nijednog Hardena nisam vidio.
normalno da nisi, ja tamo 10 godina nisam bio
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2018, 20:06

Bavi li se iko freelancingom, a da je upoznat s ovim novim zakonom? :think:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 avg 2018, 20:28

Čoek ne more bit majstor ako ne pije minimalno pola litre rakije dnevno.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la KK_Bosna » 17 avg 2018, 20:36

uNbx je napisao/la:U principu, kad je SFF samo preko dana popijem kafu na svom standardnom mjestu, i to popodne dok se rulja ne počne kotit jer je pijem 50m od Pozorišta.
dje to kafenises? :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 avg 2018, 20:38

KK_Bosna je napisao/la:
uNbx je napisao/la:U principu, kad je SFF samo preko dana popijem kafu na svom standardnom mjestu, i to popodne dok se rulja ne počne kotit jer je pijem 50m od Pozorišta.
dje to kafenises? :mrgreen:
Barometar il Mash?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chat

Post Postao/la filip13 » 17 avg 2018, 20:41

Rigoletto je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la: Joj kiše, leda :mrgreen:
:rol:

Reci nekom da te odvede u ZS, nećeš se pokajat.
Ako naletis u pravo vrijeme par metara sa strane se nalazi i prostorija u kojoj se skupljaju jako fini ljudi s kojima mozes razgovarati o islamskom nauku. Inace iz ZS-a se prostire lijep pogled i pravo i lijevo i desno.
:lol:

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 17 avg 2018, 20:47

Penaltiky je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
uNbx je napisao/la:U principu, kad je SFF samo preko dana popijem kafu na svom standardnom mjestu, i to popodne dok se rulja ne počne kotit jer je pijem 50m od Pozorišta.
dje to kafenises? :mrgreen:
Barometar il Mash?
Opera :hmmmm: :hmmmm:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 17 avg 2018, 20:53

Pink Hudini.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 17 avg 2018, 20:57

Ma jok, to je sve prekoputa. :D Niže autobuske, Von Habsburg. U Operu i Barometar ni mrtav ne bih, u Houdiniu bio par puta, zadnji put prije par godina oko 5 ujutro, nije radilo ništa drugo tad. :lol: Mash ne gotivim nešto pretjerano, al nije mi mrsko, uglavnom kad je žensko društvo, vole u Mash otić.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la KK_Bosna » 17 avg 2018, 20:59

uNbx je napisao/la:Ma jok, to je sve prekoputa. :D Niže autobuske, Von Habsburg. U Operu i Barometar ni mrtav ne bih, u Houdiniu bio par puta, zadnji put prije par godina oko 5 ujutro, nije radilo ništa drugo tad. :lol: Mash ne gotivim nešto pretjerano, al nije mi mrsko, uglavnom kad je žensko društvo, vole u Mash otić.
usao jednom u VH, izgubio kisobran. vise se nisam vracao :mrgreen:


sto se tice masha, sad ti je ponedjeljkom il crtvrtkom (nisam siguran, pio sam pa ne znam koji je dan bio) je salsa :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 17 avg 2018, 21:06

KK_Bosna je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Ma jok, to je sve prekoputa. :D Niže autobuske, Von Habsburg. U Operu i Barometar ni mrtav ne bih, u Houdiniu bio par puta, zadnji put prije par godina oko 5 ujutro, nije radilo ništa drugo tad. :lol: Mash ne gotivim nešto pretjerano, al nije mi mrsko, uglavnom kad je žensko društvo, vole u Mash otić.
usao jednom u VH, izgubio kisobran. vise se nisam vracao :mrgreen:


sto se tice masha, sad ti je ponedjeljkom il crtvrtkom (nisam siguran, pio sam pa ne znam koji je dan bio) je salsa :mrgreen:
Neko ti ga odradio od mušterija pri izlasku sigurno. :mrgreen: Meni je x puta ostajalo nekakvih stvari, i uvijek mi konobar(i) sačuva(ju), nije što sam redovan, već svima. Znali su raji ostajat mobiteli, novčanici itd, sve regularno vraćeno. Znam isto za 3-4 slučaja kad djevojci ostane komad zlatnog nakita, pa ih nema par mjeseci, onda kad nalete opet, bude im vraćeno jer konobar ima fotografsko pamćenje. :D Ugl, jedna od najboljih kafa u gradu, bar što se tiče Centra i Starog Grada, za ostalo ne znam. :kafa:

Što se tiče Salse, nisam nešto vičan plesovima. Gotivio sam Salsu u srednjoj, imali smo časove Salse u trećem il četvrtom razredu, ne sjećam se. Pa onda išli grupno u Slogu isto tako, ponedjeljkom ili četvrtkom, nisam siguran. Dobro mi je išlo, al nisam u tom fazonu nikako. :geek:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
sljivo
Postovi: 14313
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 17 avg 2018, 21:09

Najbolja kafa je u Espresso Labu. Kad pošećeriš espresso i opet te ujeda za grlo to je znak da je dobra kafa.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 avg 2018, 21:20

Kanye je napisao/la: Dje je ovo?
:kafa:


Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 17 avg 2018, 21:29, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 17 avg 2018, 21:27

sljivo je napisao/la:Najbolja kafa je u Espresso Labu. Kad pošećeriš espresso i opet te ujeda za grlo to je znak da je dobra kafa.
Tamo još nisam otišao, a kanim se odavno. U početku mi sve mrsko bilo, a sad kad god prođem gužva bude pa mi se ne sjedi.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 avg 2018, 22:07

Samo Parlament
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 17 avg 2018, 22:15

slika
:lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jolicnikola » 17 avg 2018, 23:02

pa u bosni ima satro Albanaca koji imaju dijareju, ali ja nisam jedan od njih

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 17 avg 2018, 23:11

MElloo je napisao/la:Uprastio sma to posto pratim wresrling.Znaci reko samo da je prije godinu dana bila malo deblja i kako nije uradila boob job kao ostale zene na rosteru.Jos je pohvalio za to.Mada wwe hrvaci imaju problem s ovim.novinarom odavno i samo su cekali njegovu gresku za strike.
Dana je katstrofa u sta se drudstvo pretvorilo ne smijes nista reci.Feministkinje samo cekaju
WWE je bio ekstra kad su bili pravi karakteri k'o Undertaker, Goldust, Hulk Hogan. Sad bi mogli bas ove feministkinje dovesti tu da se medjusobno biju :lol: Colored Mane vs. Beluga Bitch, "Let me tell you something sister!"
Cekaj ustvari, sad se sjetih, to vec postoji.
madridist je napisao/la:
slika
:lol:
:lol: Ovo je super
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Felixians4, numanumaye22, rio_Ferdy88 i 19 gostiju.