Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bihuzur » 08 okt 2018, 02:04

alan_kardec je napisao/la:opozicija u Republici Srpskoj nije ništa bolja od one u Federaciji. Da su bili organizovaniji i da su više koristili mozak, imali bi veće šanse. Međutim, oni su čitavu svoju kampanju sveli na podršku jednom običnom idiotu i klovnu kakav je Davor Dragičević, liku koji je vremenom postao jako naporan u svojoj borbi za istinu. Apsolutno podržavam da se ubice pronađu i kazne, ali pominjati djecu (makar bila i od političara) i prijetiti im, optuživati ljude bez ikakvih dokaza, davati nekakve rokove vlastima da riješe ubistvo pa onda te rokove produžavati... stalno lafo prijećenje kako će on reći sve, kako zna imena počinilaca... jadan on. Prije svega, zbog toga što je izgubio dijete, a poslije toga i zato što je dozvolio sebi da mu smrt sina iskoriste u dnevnopolitičke svrhe. Vidjeće i sam da je pogriješio za dvije-tri sedmice kad oko njega iščeznu svi oni koji su ga čitavo ljeto tapšali po ramenu i davali mu podršku.

Dodik dolazi u Sarajevo. Cirkus u najavi.
ali jedno je sigurno; vi srbi ste najbolji trgovci na svijetu.. uspjeli ste prodati krme u teheran :rol: :rol:

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tristan » 08 okt 2018, 02:10

Penaltiky je napisao/la:
Tristan je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Novi predsjednik BiH koji otvoreno slavi ratne zločine i negira genocid :clap:
Ko, Milorad? On je jedini srpski zvanicnik koji je izjavio da je bio. Porekao kasnije, ali jbg, otislo u eter.
Zar nije i Čavić nešto?
Nije. Ali to je dobar primjer onoga da hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Svi misle da je Cavic nesto potpisao za Srebrenicu, jer je Dodik i RTRS to toliko puta ponovio.

Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kajzer10 » 08 okt 2018, 02:12

alan_kardec je napisao/la:opozicija u Republici Srpskoj nije ništa bolja od one u Federaciji. Da su bili organizovaniji i da su više koristili mozak, imali bi veće šanse. Međutim, oni su čitavu svoju kampanju sveli na podršku jednom običnom idiotu i klovnu kakav je Davor Dragičević, liku koji je vremenom postao jako naporan u svojoj borbi za istinu. Apsolutno podržavam da se ubice pronađu i kazne, ali pominjati djecu (makar bila i od političara) i prijetiti im, optuživati ljude bez ikakvih dokaza, davati nekakve rokove vlastima da riješe ubistvo pa onda te rokove produžavati... stalno lafo prijećenje kako će on reći sve, kako zna imena počinilaca... jadan on. Prije svega, zbog toga što je izgubio dijete, a poslije toga i zato što je dozvolio sebi da mu smrt sina iskoriste u dnevnopolitičke svrhe. Vidjeće i sam da je pogriješio za dvije-tri sedmice kad oko njega iščeznu svi oni koji su ga čitavo ljeto tapšali po ramenu i davali mu podršku.

Dodik dolazi u Sarajevo. Cirkus u najavi.
Smiješna je vise ta prica i puna mi kapa o nekoj nesposobnoj opoziciji i tamo i vamo. Glupana ima puno vise i to je sva mudrost.
Vise sposobnih ljudi ima u opoziciji u oba entiteta i sta se desava? Sam Mirko Sarovic svoj posao bolje radi citava pozicija pa jel ga yebe ko 2%? Ne yebe.
Pa ova Nasa stranka ima najbolje kadrove, daleko najaktivniji poslanici u svim skupstinama i parlamentima i gdje su? Pa ja ne znam vise sta neki trebaju raditi da bi neko rekao, eh evo sposobnih.

Dodik izbore uzima na srbovanje,radikalizam i desničarske mantre o fiktivnom neprijatelju. Covjek je tu neprikosnoven i to je vec istrenirana glasacka masa.

Ovi iz SDA danas ubiru plodove imena SDA koje je izgradio neko drugi. Da mene stave za kandidata, vjerovatno bi imao vise glasova od Radoncica. Jer to je ogromna masa koje ne zanima da li je drugi sposobniji. Njih zanima jedna stranka i to je sve.

Poenta, nije vise vrijeme da se opozicija mijenja nego da se ljudi mijenjaju i tacka. Ovi izbori su konacna potvrda toga.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 08 okt 2018, 02:15

Svaki narod ima onakvu političku vlast kakvu zaslužuje. - Karl Marks


Noćka
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Chinaglia » 08 okt 2018, 02:22

jel ovo najjaca glava na politickoj sceni

slika

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la artemis77 » 08 okt 2018, 03:37

Jedva čekam otić iz ove države.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Azpi » 08 okt 2018, 04:09

Moggi je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Jel moguce da SDA vodi u Tuzlanskom? :shock:
nema sanse ovde su ga ispusili
Za predsjednika su bas los i bili, becirevic i komsic preko 30%, a cak je hadzikadic imao vise od sefika i fahre
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 okt 2018, 05:15

Sad sa birackog mjesta. Nista novo, Tuzla standardno glasa korektno, ovo ostalo zatucano.

Mada zamjerim svakom Bosnjaku koji je glasao za demagoga. Prvo sto ce da podjele drzavu definitivno na tri fasisoidna dijela, a drugo sto je pogurao Sefika do pobjede. :puke:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 okt 2018, 05:29

Nmg vjerovati kako je Dodik sinoć odmjeren bio kad je o poziciji člana predsjedništva pričao.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 08 okt 2018, 05:30

tuzlak1987 je napisao/la:Sad sa birackog mjesta. Nista novo, Tuzla standardno glasa korektno, ovo ostalo zatucano.

Mada zamjerim svakom Bosnjaku koji je glasao za demagoga. Prvo sto ce da podjele drzavu definitivno na tri fasisoidna dijela, a drugo sto je pogurao Sefika do pobjede. :puke:
Kako korektno, kad je izlaznost 44%?! Sad slijede nove 4 godine u kojima ce pic.kasti Tuzlaci po drustvenim mrezama pisati kako su im Banovicani krivi za sve, a ima ih 5.5x vise (ako se ne varam, razlika je 90 hiljada glasaca).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 okt 2018, 05:34

kobe24 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sad sa birackog mjesta. Nista novo, Tuzla standardno glasa korektno, ovo ostalo zatucano.

Mada zamjerim svakom Bosnjaku koji je glasao za demagoga. Prvo sto ce da podjele drzavu definitivno na tri fasisoidna dijela, a drugo sto je pogurao Sefika do pobjede. :puke:
Kako korektno, kad je izlaznost 44%?! Sad slijede nove 4 godine u kojima ce pic.kasti Tuzlaci po drustvenim mrezama pisati kako su im Banovicani krivi za sve, a ima ih 5.5x vise (ako se ne varam, razlika je 90 hiljada glasaca).
Ma kakvi Banovicani, meni nije jasno kakav su to narod Bosnjaci kada daju SDA 35%. Neki drugi narod nakon Kladnja, ovakav kakav ja znam nije to.

U Tuzli je Denis ubio, sto nije u drugim gradovima. Pa vjerovatno jer su isti fasisti kakvi se mogu naci u HB, RS, Srbiji, Hrvatskoj.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 okt 2018, 05:39

kobe24 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sad sa birackog mjesta. Nista novo, Tuzla standardno glasa korektno, ovo ostalo zatucano.

Mada zamjerim svakom Bosnjaku koji je glasao za demagoga. Prvo sto ce da podjele drzavu definitivno na tri fasisoidna dijela, a drugo sto je pogurao Sefika do pobjede. :puke:
Kako korektno, kad je izlaznost 44%?! Sad slijede nove 4 godine u kojima ce pic.kasti Tuzlaci po drustvenim mrezama pisati kako su im Banovicani krivi za sve, a ima ih 5.5x vise (ako se ne varam, razlika je 90 hiljada glasaca).
:salut: od riječi do riječi
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la semcho » 08 okt 2018, 06:19

Kad ce rezultati za kanton!?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 okt 2018, 06:23

semcho je napisao/la:Kad ce rezultati za kanton!?
Popodne
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la semcho » 08 okt 2018, 06:31

Spavas li ti Penaltiky ikako veceras...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 okt 2018, 06:36

semcho je napisao/la:Spavas li ti Penaltiky ikako veceras...
U pola 6 inače ustajem na posao. Sad nemam pojma šta da radim. :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la semcho » 08 okt 2018, 06:38

I ja isto ustanem u 5:30, rano skroz, medjutim volim da se saberem, osvjezim, ocejfim kafu, prelistam net pa onda na poslic...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 08 okt 2018, 06:38

tuzlak1987 je napisao/la: Ma kakvi Banovicani, meni nije jasno kakav su to narod Bosnjaci kada daju SDA 35%. Neki drugi narod nakon Kladnja, ovakav kakav ja znam nije to.

U Tuzli je Denis ubio, sto nije u drugim gradovima. Pa vjerovatno jer su isti fasisti kakvi se mogu naci u HB, RS, Srbiji, Hrvatskoj.
Ja sam mislio prvenstveno na stanje u nasem kantonu, gdje su ovi koji samo znaju pametovati trebali izaci na izbore i promijeniti nesto. Znalo se da ce Tuzla u bilo kojem procentu izlaznosti najveci broj glasova dati Denisu i Zeljku, ali nas se prvenstveno ticu stvari na nivou kantona, a tu ce, po svemu sudeci, sve ostati isto.

Ni meni nije jasno kako je SDA i nakon 25 godina ovoliko izdominirala. Ne mogu shvatiti mentalni sklop nasih ljudi nikako. Mada, velika vecina populacije preko 50 godina je iskljucivo na njihovoj strani i to ce tako biti dok ne umru. To su ograniceni umovi, koji su nekad prije 30 godina dobili neke poslice i njima je sad sve dobro, a nisu ni svjesni da stagniraju (u najboljem slucaju) u svakom mogucem smislu. Ovi mladji koji bi mozda nesto i mijenjali u velikom procentu uopste nisu u drzavi. Sve je to na privremenom ili stalnom boravku u Njemackoj, Austriji, Sloveniji, itd. Dobar dio njih nije u mogucnosti da glasa, a opet dobar dio nema grama mozga i nece ni da izadje na izbore, dok ovi starci svi izlaze.

Btw, ne mislim ni da je SDP opcija koju treba podrzati. Da ne bude da sam i ja crveni. :mrgreen: Trebali bi se birati mladi i sposobni ljudi, a jok hajvani koji 25 godina mijenjaju stranacke dresove i gledaju iskljucivo svoj interes. Nema ih puno, ali opet se moze nesto izabrati.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 okt 2018, 06:45

Kobe pogađa u sridu. Jbš predsjedništvo.
Znam samo jednu osobu iz Tuzle i okoline koja kaže da glasa za SDA, hvali se. :puke:
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 08 okt 2018, 06:46, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la semcho » 08 okt 2018, 06:46

kobe24 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: Ma kakvi Banovicani, meni nije jasno kakav su to narod Bosnjaci kada daju SDA 35%. Neki drugi narod nakon Kladnja, ovakav kakav ja znam nije to.

U Tuzli je Denis ubio, sto nije u drugim gradovima. Pa vjerovatno jer su isti fasisti kakvi se mogu naci u HB, RS, Srbiji, Hrvatskoj.
Ja sam mislio prvenstveno na stanje u nasem kantonu, gdje su ovi koji samo znaju pametovati trebali izaci na izbore i promijeniti nesto. Znalo se da ce Tuzla u bilo kojem procentu izlaznosti najveci broj glasova dati Denisu i Zeljku, ali nas se prvenstveno ticu stvari na nivou kantona, a tu ce, po svemu sudeci, sve ostati isto.

Ni meni nije jasno kako je SDA i nakon 25 godina ovoliko izdominirala. Ne mogu shvatiti mentalni sklop nasih ljudi nikako. Mada, velika vecina populacije preko 50 godina je iskljucivo na njihovoj strani i to ce tako biti dok ne umru. To su ograniceni umovi, koji su nekad prije 30 godina dobili neke poslice i njima je sad sve dobro, a nisu ni svjesni da stagniraju (u najboljem slucaju) u svakom mogucem smislu. Ovi mladji koji bi mozda nesto i mijenjali u velikom procentu uopste nisu u drzavi. Sve je to na privremenom ili stalnom boravku u Njemackoj, Austriji, Sloveniji, itd. Dobar dio njih nije u mogucnosti da glasa, a opet dobar dio nema grama mozga i nece ni da izadje na izbore, dok ovi starci svi izlaze.

Btw, ne mislim ni da je SDP opcija koju treba podrzati. Da ne bude da sam i ja crveni. :mrgreen: Trebali bi se birati mladi i sposobni ljudi, a jok hajvani koji 25 godina mijenjaju stranacke dresove i gledaju iskljucivo svoj interes. Nema ih puno, ali opet se moze nesto izabrati.
Tako je, bruku omladine radi vani, dosta njih koji su ovdje su rekli nesto u smislu "ma sta cu promjenit, jos kad su vidjeli guzvu na birackom mjestu, ma hajmo pit kafu i slicno" druga stvar su oni koji su glasali tipa "izaci cu samo da ponistim listic, prekrizit cu listic namjerno", naravno sve to pokazuje izlaznost nesto malo preko 50%, a ljudi koji rade u stranci ce glasat, njegova porodica, familija, zenina familija, lobirat ce po komsiluku, lobirat ce na poslu, zena isto tako, rodjak, rodica, punac, punica, svastika, zaova, jetrva, šura, zet, itd, itd...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.