Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 mar 2019, 11:07

Kad šumsko stvorenje s obronaka Majevice odmara pa nabike cvike i misli da je pametan.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 16 mar 2019, 11:10

Ko nece da vjeruje ne mora,ne mozes izjednaciti vjeru sa ped.erima nikako i hvala bogu to je misljenje vecine ovdje.
Ali onaj ko ne vjeruje nema pravo da i drugima brani da javno i slobodno izjasnjavaju se.Sta me briga vjerujes li ili ne svako za sebe odgovara ali nemozes ismijavati vjeru kao sto sada radis.
Yebeni pede.rluk i vjera nikada nece niti mogu pod isto.
Ako je tako onda neka se g. uzi i prima ku rac pred tobom yebe mi se ali neces ostalima nametat da je to normalno.
I kaze otisao svijet u pm pa kako nece dan ti yebem.
Fuj
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 mar 2019, 11:10



Jel i moj jaran Osim moze spavati na ovom Dormeu?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 mar 2019, 11:13

Brcanskamalta je napisao/la:Ko nece da vjeruje ne mora,ne mozes izjednaciti vjeru sa ped.erima nikako i hvala bogu to je misljenje vecine ovdje.
Ali onaj ko ne vjeruje nema pravo da i drugima brani da javno i slobodno izjasnjavaju se.Sta me briga vjerujes li ili ne svako za sebe odgovara ali nemozes ismijavati vjeru kao sto sada radis.
Yebeni pede.rluk i vjera nikada nece niti mogu pod isto.
Ako je tako onda neka se g. uzi i prima ku rac pred tobom yebe mi se ali neces ostalima nametat da je to normalno.
I kaze otisao svijet u pm pa kako nece dan ti yebem.
Fuj
Čekaj tebi je normalno da ti sin guzi pred tobom? Guzio muško il žensko nebitno? Au drug pa ti imaš nekih ozbiljnijih problema.

Pa o ja pričam da **** i vjera nisu isto. S jednim se rađaš, drugo ti biraš. **** je za života, vjera nije ako si imalo kritičan bude brzo vjera baj baj.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la cadillac » 16 mar 2019, 11:15

Guze se međusobom izgleda

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 16 mar 2019, 11:16

Da mi **** ili vehabije smetaju u državi gdje uredno plaćaš zdravstvo, a čekaš godinu dana na operaciju. Nema šanse.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 16 mar 2019, 11:17

Penaltiky je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Ko nece da vjeruje ne mora,ne mozes izjednaciti vjeru sa ped.erima nikako i hvala bogu to je misljenje vecine ovdje.
Ali onaj ko ne vjeruje nema pravo da i drugima brani da javno i slobodno izjasnjavaju se.Sta me briga vjerujes li ili ne svako za sebe odgovara ali nemozes ismijavati vjeru kao sto sada radis.
Yebeni pede.rluk i vjera nikada nece niti mogu pod isto.
Ako je tako onda neka se g. uzi i prima ku rac pred tobom yebe mi se ali neces ostalima nametat da je to normalno.
I kaze otisao svijet u pm pa kako nece dan ti yebem.
Fuj
Čekaj tebi je normalno da ti sin guzi pred tobom? Guzio muško il žensko nebitno? Au drug pa ti imaš nekih ozbiljnijih problema.

Pa o ja pričam da **** i vjera nisu isto. S jednim se rađaš, drugo ti biraš. **** je za života, vjera nije ako si imalo kritičan bude brzo vjera baj baj.
Ma yebi si mater bolesnu mjesecima bljuvotine pises ovdje takve treba na kolac nabit i rijesiti ovo drustvo kancera i bolesti.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 mar 2019, 11:19

Pa ti pišeš gluposti, nemoj mene krivit što to iskorištavam.

Ko ti je kriv pa si glup i misliš da ako si pe.der automatski se je.be.š pred roditeljima, dr.kaš random ljudima u parku.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 16 mar 2019, 11:26

Penaltiky je napisao/la:Pa ti pišeš gluposti, nemoj mene krivit što to iskorištavam.

Ko ti je kriv pa si glup i misliš da ako si pe.der automatski se je.be.š pred roditeljima, dr.kaš random ljudima u parku.
Nigdje to nisam napisao nego sam ti reko ako je TEBI to normalno ti mu dozvoli da se yebe pred tobom.Meni nije normalno niti ce ikada biti.
**** promovisu nastranost,i sa vjerom ne moze u istu recenicu.
Ti ako ne vjerujes to je tvoj problem ali nemas pravo ismijavati vjeru drugog.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 mar 2019, 11:28

Brcanskamalta je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Pa ti pišeš gluposti, nemoj mene krivit što to iskorištavam.

Ko ti je kriv pa si glup i misliš da ako si pe.der automatski se je.be.š pred roditeljima, dr.kaš random ljudima u parku.
Nigdje to nisam napisao nego sam ti reko ako je TEBI to normalno ti mu dozvoli da se yebe pred tobom.Meni nije normalno niti ce ikada biti.
**** promovisu nastranost,i sa vjerom ne moze u istu recenicu.
Ti ako ne vjerujes to je tvoj problem ali nemas pravo ismijavati vjeru drugog.
Opet pišeš gluposti, čuj ako ti je normalno nek se **** pred tobom. Naravno da imam pravo ismijavati vjeru. I to kad hoću i gdje hoću.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 16 mar 2019, 11:30

Pa eto onda da iskoristim isto pravo i da kazem da sve **** treba pobit i istrijebiti kao zaraznu bolest.Tebi tvoje meni moje.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 mar 2019, 11:33

Brcanskamalta je napisao/la:Pa eto onda da iskoristim isto pravo i da kazem da sve **** treba pobit i istrijebiti kao zaraznu bolest.Tebi tvoje meni moje.
Vidiš ti napadaš mene a ja tvoja vjerovanja koja su smiješna i nazadna.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Asteriks
Postovi: 14324
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 16 mar 2019, 11:35

Naravno da imam pravo ismijavati vjeru.
Da li sve religije smatras nazadnim ili tu ima neka dogma koju bi mogao slijediti... npr. hinduisticka... :mrgreen:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 16 mar 2019, 11:52

Brcanskamalta je napisao/la:Pa eto onda da iskoristim isto pravo i da kazem da sve **** treba pobit i istrijebiti kao zaraznu bolest.Tebi tvoje meni moje.
Da li smijes isto to pravo iskoristiti u svojoj Austriji i prijetiti istrebljenjem?
Brcanskamalta je napisao/la:Ko nece da vjeruje ne mora,ne mozes izjednaciti vjeru sa ped.erima nikako i hvala bogu to je misljenje vecine ovdje.
Ali onaj ko ne vjeruje nema pravo da i drugima brani da javno i slobodno izjasnjavaju se.Sta me briga vjerujes li ili ne svako za sebe odgovara ali nemozes ismijavati vjeru kao sto sada radis.
Yebeni pede.rluk i vjera nikada nece niti mogu pod isto.
Ako je tako onda neka se g. uzi i prima ku rac pred tobom yebe mi se ali neces ostalima nametat da je to normalno.
I kaze otisao svijet u pm pa kako nece dan ti yebem.
Fuj
Svijet je bolje mjesto nego ikad sto je bio!
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 16 mar 2019, 11:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 16 mar 2019, 11:53

Od ove dvojice svadalica ne zna se koja je veca budala
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BoixosNois1899 » 16 mar 2019, 11:54

Osim13 je napisao/la:Ova tema vikendom nikad ne izda, peak se doživi :tokralju:
Jesi to vratio avatar u znak podrške babi nakon ovih optužbi da je odgovoran što je onaj ubio 50 ljudi na Novom Zelandu?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2019, 12:01

**** je bolest.Neka rade u 4 zida šta žele, ali ta potreba da javno izlaze i promoviraju svoj poremećaj je van svake pameti.Nikad nije bilo niti će biti to normalno, normalnom insanu, svakako.

Termin "vehabija" je izmišljen od strane Šija i zatucanih sufija i njihovih tarikata.Onaj ko vjeru uči preko FTVa i ostalih kvazi medija, normalno da ne zna šta priča.Brada, kraće hlače i pokrivene žene, to sve ima uporište u čistočistom izvoru Islama.I da, prestanite mješati bolesnike ISILA i njihovoo haridžijsko tumačenje islama, sa čistim Sunetom.To veze sa vezom nema.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 16 mar 2019, 12:02

ASD je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Pa eto onda da iskoristim isto pravo i da kazem da sve **** treba pobit i istrijebiti kao zaraznu bolest.Tebi tvoje meni moje.
Da li smijes isto to pravo iskoristiti u svojoj Austriji i prijetiti istrebljenjem?
Zapravo sam to uradio i vratio dvojicu **** sa razgovora za posao,dodjose drze se za ruke...
Dosla policija zapisnik prijava,kazna. valjda tuzili za ugrozavanje seksualnih sloboda (boze baci atomsku i budi precizan)..Nejse da skratimo.
Isti ti je k i sa zidovima...
**** i zidovi zasticeni ko medjedi polarni a muslimanima se brani i sputava sve zivo.U cijelom svijetu.
Demokratija ista prava za sve..ahaa...
Ovaj svijet je zreo za restart ljudi brane **** ko bracu rodjenu yebem ti sve.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 16 mar 2019, 12:05

Asteriks je napisao/la:
Kad kazem karakteristicno, msm na evo strikno, uzmi evoluciju, ono ponasanje koje predstavlja razliku muskarca i zenske. Tako ti je onaj balans zbog kojeg nas danas ima nekoliko milijardi...

Sama privlacnost je spoj fizicko/psihickih procesa tj. interakcije neurona mozga, prenosa informacija..

Muski hormoni prvenstveno testosteron uticu, izmedju ostalog na pamcenje, orijentaciju, koncentraciju, tj. grade musku jedinku onim tokom koji je priroda predvidila kao najproduktivniji.

Ovo imate po literaturi, koju vam ne skodi otvoriti sa vremena na vrijeme.

Da je bolest nije, ali definitivno jeste nedostatak u cijelom procesu izgradnje osobe, zbog kojih ima naklonost prema istom spolu.
Ne čitamo mi literaturu, samo je ti čitaš.

Ne vidim kao neki uspjeh što nas ima milijarde.
Indija ima milijardu i 300 miliona ljudi pa mi se opet sviđa neka zejednica gdje je ljudi manje ali su napredniji i produktivniji.
Džaba praviš dijete ako mu nećeš omogućiti kvalitetno obrazovanje ili život u kojem može biti produktivan član zajednice.
Sad su recimo oni dole afrikanci zaslužni što nas ima ovoliko, a nije problem što njihovih desetero djece nema život dostojan čovjeka.

ovo za muske hormone, fakat ne vidim poentu sto mi to govoris i opet nista konkretno ne pises o tom nedostatku u kojem osoba voli osobu istog spola.
Kakav je to konkretno nedostatak, da li ga treba ispraviti i zbog čega, da li ga se može ispraviti, šta je loše u tom nedostatku?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 mar 2019, 12:05

Čuj on nekog vratio, njemu neko na razgovor dolazi :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 40 gostiju.