Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Chat

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2019, 15:59

Novi Pazar :bow:

Pravi primjer za Bošnjake iz BiH!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 22 mar 2019, 16:10

1, 2 ili 3? :yawn:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 16:25



:urnebes: :urnebes:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Mokes
Postovi: 14890
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokes » 22 mar 2019, 16:28

Je li to mimologija :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la cala » 22 mar 2019, 16:31

kobe24 je napisao/la:

:urnebes: :urnebes:
E jes isp'o faca, zajebava radnice koje veze nemaju sa gazdinim stavovima :facepalm:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 16:38

cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:

:urnebes: :urnebes:
E jes isp'o faca, zajebava radnice koje veze nemaju sa gazdinim stavovima :facepalm:
Tako je, zbog cestitih radnica (?) koje rade za 500 KM mjesecno treba nastaviti posjecivati i ostavljati novac u pekarama koje su u vlasnistvu jednog cetnika.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la cala » 22 mar 2019, 16:41

kobe24 je napisao/la:
cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:

:urnebes: :urnebes:
E jes isp'o faca, zajebava radnice koje veze nemaju sa gazdinim stavovima :facepalm:
Tako je, zbog cestitih radnica (?) koje rade za 500 KM mjesecno treba nastaviti posjecivati i ostavljati novac u pekarama koje su u vlasnistvu jednog cetnika.
Nigdje nisam rekao da takve poduzetnike ne treba bojkotovati, al ovo sto je on uradio je cista glupost i nedostatak mozga.
Ako pricamo o podplacenosti radnika, sto se ne pale toliko za Bingo i njegovu robovlasnicku politiku :hmmmmm:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 22 mar 2019, 16:43

kobe24 je napisao/la:
cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:

:urnebes: :urnebes:
E jes isp'o faca, zajebava radnice koje veze nemaju sa gazdinim stavovima :facepalm:
Tako je, zbog cestitih radnica (?) koje rade za 500 KM mjesecno treba nastaviti posjecivati i ostavljati novac u pekarama koje su u vlasnistvu jednog cetnika.
Pa ne treba, ali ih ne treba ni ovako zahebavati pa stavljati na net.
Nije ona kriva sto joj je gazda debil, a pocela je i raditi vjerovatno i prije nego sto se gazda obracao po medijima.
Stavi se u njezinu situaciju, mogla ti je recimo majka tu raditi ili njegova. Mala sutra bi se ovako nasladjivali.

Mada, ti iz mimologije su svakako u stranci, oni imaju svakako gdje raditi.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 22 mar 2019, 16:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 16:44

cala je napisao/la: Nigdje nisam rekao da takve poduzetnike ne treba bojkotovati, al ovo sto je on uradio je cista glupost i nedostatak mozga.
Ako pricamo o podplacenosti radnika, sto se ne pale toliko za Bingo i njegovu robovlasnicku politiku :hmmmmm:
Glupost je ako su radnice Bosnjakinje, a nastavljaju raditi u pekarama koje drzi ovaj cetnik. Svaki vid ismijavanja i ponizavanja cetnika ne moze biti glupost.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la cala » 22 mar 2019, 16:46

kobe24 je napisao/la:
cala je napisao/la: Nigdje nisam rekao da takve poduzetnike ne treba bojkotovati, al ovo sto je on uradio je cista glupost i nedostatak mozga.
Ako pricamo o podplacenosti radnika, sto se ne pale toliko za Bingo i njegovu robovlasnicku politiku :hmmmmm:
Glupost je ako su radnice Bosnjakinje, a nastavljaju raditi u pekarama koje drzi ovaj cetnik. Svaki vid ismijavanja i ponizavanja cetnika ne moze biti glupost.
Znaci trebaju dat otkaz i sutra strahovat hoce li imat za racune i osnovne zivotne potrepstine jer je gazda takav, kakav vec jeste.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la artemis77 » 22 mar 2019, 16:49

Balija je izraz koji je nastao od muslimana. U nekom slobodnom prevodu znači neznalica. Znači balijom su se nazivali oni ljudi koji nisu ispravno izvršavali islamske naredbe i propise.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 16:49

cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Glupost je ako su radnice Bosnjakinje, a nastavljaju raditi u pekarama koje drzi ovaj cetnik. Svaki vid ismijavanja i ponizavanja cetnika ne moze biti glupost.
Znaci trebaju dat otkaz i sutra strahovat hoce li imat za racune i osnovne zivotne potrepstine jer je gazda takav, kakav vec jeste.
Da, trebaju dati otkaz, taman da zaradjuju 5k mjesecno, a ne 500 maraka, koliko mogu dobiti bilo gdje drugo. Ja ne bih podnio da radim kod covjeka koji javno velica ratnog zlocinca koji je pobio na desetine hiljada ljudi iz moga naroda, taman se hranio liscem i pio vodu iz potoka.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la JohnCleese » 22 mar 2019, 16:53

Srbuj makar slamu jeo !!!
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 22 mar 2019, 16:55

kobe24 je napisao/la:
cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Glupost je ako su radnice Bosnjakinje, a nastavljaju raditi u pekarama koje drzi ovaj cetnik. Svaki vid ismijavanja i ponizavanja cetnika ne moze biti glupost.
Znaci trebaju dat otkaz i sutra strahovat hoce li imat za racune i osnovne zivotne potrepstine jer je gazda takav, kakav vec jeste.
Da, trebaju dati otkaz, taman da zaradjuju 5k mjesecno, a ne 500 maraka, koliko mogu dobiti bilo gdje drugo. Ja ne bih podnio da radim kod covjeka koji javno velica ratnog zlocinca koji je pobio na desetine hiljada ljudi iz moga naroda, taman se hranio liscem i pio vodu iz potoka.
Sve je to super sto pricas, ali prvo trebas se dokazati.
Kad budes imao dvoje djece i hranio ih liscem, onda mozes pricati. Ovako je to obicno lupanje po tastaturi.

Nego, meni licno nikad nije jasno, zasto se te stranice kao mimologija svaki dan sprdaju s ovim obicnim ljudima, a recimo ne sprdaju se s Bakirom koji ima dobru placu za nerad, a ulazi u koaliciju sa cetnicima.
Opravdavaju ga, eto on ide jer mora, a eto ove rade zato sto im je to zivotna zelja.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 22 mar 2019, 16:58, ukupno mijenjano 1 put.

Raptor999
Postovi: 97
Pridružen/a: 14 mar 2019, 00:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raptor999 » 22 mar 2019, 16:57

Ovo je lazni profil na twitteru ovog vlasnika Manje samo da znate, tako da slobodno nastavite jesti tamo ;)
Vidite da nema one kvacice da je potvrdjen, nije tesko skontati uopste.

Avatar
Sage
Postovi: 5333
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 22 mar 2019, 16:59

JohnCleese je napisao/la:Srbuj makar slamu jeo !!!
U ovom slucaju je "bošnjakuj makar slamu jeo"
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Chat

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2019, 17:04

Raptor999 je napisao/la:Ovo je lazni profil na twitteru ovog vlasnika Manje samo da znate, tako da slobodno nastavite jesti tamo ;)
Vidite da nema one kvacice da je potvrdjen, nije tesko skontati uopste.
:rol: :rol: :rol:

Pa sama firma je potvrdila da je to njegov twitter profil, sta lupetas ti

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 17:04

Uuu jadna majko, tacno kod nas svi zive od tih 500 maraka koje zena zaradi. Danas u Tuzli mozes bukvalno za sat vremena naci posao koji je toliko placen, jer svaka druga slasticarna, cevabdzinica, pekara, itd trazi radnice. Vjerujem da u Sarajevu takvih ima jos vise.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Raptor999
Postovi: 97
Pridružen/a: 14 mar 2019, 00:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raptor999 » 22 mar 2019, 17:06

Vucevich je napisao/la:
Raptor999 je napisao/la:Ovo je lazni profil na twitteru ovog vlasnika Manje samo da znate, tako da slobodno nastavite jesti tamo ;)
Vidite da nema one kvacice da je potvrdjen, nije tesko skontati uopste.
:rol: :rol: :rol:

Pa sama firma je potvrdila da je to njegov twitter profil, sta lupetas ti
Gdje su potvrdili?
Ne lupetam, nego ti kazem da je ovo lazni profil koji je napravio neko od konkurencije koju je pomela Manja, pomela !
Ja cu nastaviti jesti tamo jer im je pecivo izvrsno, boli me briga za lazno moralisanje.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 22 mar 2019, 17:07

kobe24 je napisao/la:Uuu jadna majko, tacno kod nas svi zive od tih 500 maraka koje zena zaradi. Danas u Tuzli mozes bukvalno za sat vremena naci posao koji je toliko placen, jer svaka druga slasticarna, cevabdzinica, pekara, itd trazi radnice. Vjerujem da u Sarajevu takvih ima jos vise.
Joj kakve gluposti ti pises. Totalno si odvojen od realnog svijeta. Znam takve kojim su roditelji bogati ili "visa srednja klasa" pa nisu imali problema nikad pa misle da je zivot med i mlijeko i da pare rastu na grani.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl i 12 gostiju.