Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 16 jul 2019, 00:00

Federer17 je napisao/la:Moze li se sta uraditi kad ti u Bingu podvale hljeb star 3 dana? Dva puta su me zafrkali, samo iz razloga sto sam debil koji misli da je nemoguce da to u Bingu rade pa i ne gledam datum. Donesem hljeb kuci, treci mu dan, a nije uopste odvojen od ostalih.

Nebitne su pare, krivo mi sto me prave budalom. :?
Jel iz one pekare iz Konjica? I ja ga skoro uzeo, zeleni neki logo na kesi, tačno ko da mu ima 20 dana.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 16 jul 2019, 00:03

Federer17 je napisao/la:Moze li se sta uraditi kad ti u Bingu podvale hljeb star 3 dana? Dva puta su me zafrkali, samo iz razloga sto sam debil koji misli da je nemoguce da to u Bingu rade pa i ne gledam datum. Donesem hljeb kuci, treci mu dan, a nije uopste odvojen od ostalih.

Nebitne su pare, krivo mi sto me prave budalom. :?
Jednom ti je bilo dovoljno da ubuduće imaš na umu :D

Ne znam, uz račun i sliku da odeš tražiti šefa da razgovaraš, te zavisno od postupaka istog odrediš dalji tok. Ja bih kontaktirao portale :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 jul 2019, 00:05

Osim13 je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Moze li se sta uraditi kad ti u Bingu podvale hljeb star 3 dana? Dva puta su me zafrkali, samo iz razloga sto sam debil koji misli da je nemoguce da to u Bingu rade pa i ne gledam datum. Donesem hljeb kuci, treci mu dan, a nije uopste odvojen od ostalih.

Nebitne su pare, krivo mi sto me prave budalom. :?
Jel iz one pekare iz Konjica? I ja ga skoro uzeo, zeleni neki logo na kesi, tačno ko da mu ima 20 dana.
Otkud hljeb iz Konjica u Tuzli :rol: Daleko je to, vjerovatno Drampek ili Ljubače.

Kabil top ljeb.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2019, 00:06

Osim13 je napisao/la: Jel iz one pekare iz Konjica? I ja ga skoro uzeo, zeleni neki logo na kesi, tačno ko da mu ima 20 dana.
Mislim da je oba puta bio mlin Ljubace, ne znam prodaje li se to kod vas u Sa. Prvi put dva hljeba, jedan star dan, drugi dva. I drugi put hljeb koji je star tri dana.

Neki dan opet zamalo da buraz ne kupi, isto treci dan. :mrgreen:

@Derdiyok, ma ne petlja mi se to s portalima, a pitam jer oni mozda s namjerom prodaju te starije hljebove koje pomijesaju s ostalim, tako da nista ne bih dobio da odem sefu.

@Heller, ma podaleko mi Kabil, a u Bingu kad bude nesto mi ne djeluje kao dobar...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 jul 2019, 00:07

Bingo bljak bljak, ne znam ni sam sto tu kupujem. Na prvi pogled su najneuredniji, a i na drugi. I kada novi otvore bude cist dvije sedmice i onda ciganluk.

Radnicima treba smanjiti plate za 50%, samo seru svakako.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 jul 2019, 00:08

Federer17 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la: Jel iz one pekare iz Konjica? I ja ga skoro uzeo, zeleni neki logo na kesi, tačno ko da mu ima 20 dana.
Mislim da je oba puta bio mlin Ljubace, ne znam prodaje li se to kod vas u Sa. Prvi put dva hljeba, jedan star dan, drugi dva. I drugi put hljeb koji je star tri dana.

Neki dan opet zamalo da buraz ne kupi, isto treci dan. :mrgreen:

@Derdiyok, ma ne petlja mi se to s portalima, a pitam jer oni mozda s namjerom prodaju te starije hljebove koje pomijesaju s ostalim, tako da nista ne bih dobio da odem sefu.

@Heller, ma podaleko mi Kabil, a u Bingu kad bude nesto mi ne djeluje kao dobar...
To je do rukovodioca objekta, to se sve vraća il onu korpu po po marke.

Znam lika tamo radio, još kad počne sovat zbog povrata.
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 16 jul 2019, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 16 jul 2019, 00:09

Napravi poparu

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 16 jul 2019, 00:10

Penaltiky je napisao/la: Otkud hljeb iz Konjica u Tuzli :rol: Daleko je to, vjerovatno Drampek ili Ljubače.

Kabil top ljeb.
Ma nemam pojma, nisam ni znao da je iz Konjica dok nisam onako sav zgrožen uzeo da vidim.

Inače Bingo prevarant i šibicar obični. Skoro odem uzet kafu, dođem na rafu polica jedna iznad druge, ista kafa isti artikal i gramaža - svije različite cijene. Kontam jesam li lud jebote ovako 95 feninga razlike. Odem na kasi reko to vam je sa gornje rafe, ona sva u wtf fazonu. Provuče ona kad skuplja cijena izađe :rol: e nećemo reko tako. I još sam more ovakvih priča čuo.
tuzlak1987 je napisao/la:Bingo bljak bljak, ne znam ni sam sto tu kupujem. Na prvi pogled su najneuredniji, a i na drugi. I kada novi otvore bude cist dvije sedmice i onda ciganluk.

Radnicima treba smanjiti plate za 50%, samo seru svakako.
Upravo, ako se već fura to kupujmo domaće poguraću bilo koga drugog, eto i tog Amka (btw čuj amko jbt isto neka piljara) mada je i on robovlasnik al me barem ne uzima na prevaru. Bar nisam doživio.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 00:15

Najbolje mahalski granap :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 16 jul 2019, 00:16

Lidl
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Chat

Post Postao/la Ghuraba » 16 jul 2019, 00:17

Bingo je babo! :mrgreen: Jeftiniji je i od Konzuma, i od Merkatora, i od Belamionixa, i od Robota i od svih tih marketa koji u Tuzli postoje. Propusta definitivno ima, ali imaju ih i drugi (pored toga sto su skuplji).

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 00:18

Derdiyok je napisao/la:Lidl
Lidl ima dosta svojih generic brand stvari koje su jeftiniej od originala a isti okus.Potpisujem
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 16 jul 2019, 00:19

Ne znam baš za Robot, tamo sam dosta jeftinih cijena vidio što negdje nikad ne vidim. Par puta sam se i iznenadio.
BosniaBoston je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Lidl
Lidl ima dosta svojih generic brand stvari koje su jeftiniej od originala a isti okus.Potpisujem
Npr pile
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2019, 00:28

Penaltiky je napisao/la: To je do rukovodioca objekta, to se sve vraća il onu korpu po po marke.

Znam lika tamo radio, još kad počne sovat zbog povrata.
Ma sta god da uradim, oni ce stititi jedni druge. A neki dan na kasi dajem 100 KM za 3 KM kredita, a htio sam da usitnim pa hajd kredit uzet iako mi i nije trebao. Ona na kasi pita imam li sitno sta, kazem imam ali sam tu jer i meni treba da usitnim. Ona, sva ljuta, uzima onih mojih 100 i vraca kusur. Izlazim ja i stavljam pare u novcanik, kad dala mi 107 umjesto 97. Vracam se i drzim pare u ruci kako mi je i dala i govorim da je dala 10 viska, ona u nekom fazonu da umanji svoju krivicu, uze onih 10 KM i, cini mi se, jedva izusti 'hvala'. :mrgreen:

@Tuzlak, ma glavni razlog sto idem tamo su cijene (realno, 20-30 feninga u odnosu na Mercator i Konzum, u prosjeku), a i ima ih na svakom koraku u Tz.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 16 jul 2019, 00:46

Gospodin



® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la xaviesta » 16 jul 2019, 00:54

Derdiyok je napisao/la:Gospodin


Srbenda.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rigoletto » 16 jul 2019, 06:07

Stari most u Mostaru večeras u bojama Turske: Godišnjica neuspjelog vojnog udara
Kakva kriza identiteta
goveđigulašmajka

Avatar
Sage
Postovi: 5336
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 16 jul 2019, 06:44

Rigoletto je napisao/la:
Stari most u Mostaru večeras u bojama Turske: Godišnjica neuspjelog vojnog udara
Kakva kriza identiteta
Nečuveno
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Chat

Post Postao/la PiazzaGrande » 16 jul 2019, 09:35

Rigoletto je napisao/la:
Stari most u Mostaru večeras u bojama Turske: Godišnjica neuspjelog vojnog udara
Kakva kriza identiteta
Dan nacionalnog jedinstva domovinske i iseljene Turske.. :bih:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fantasista » 16 jul 2019, 12:02

Šta ovo Bingo ovoliko prima, kamara raje mi govori da su pozvani na razgovor.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Jadnimi, kraljttbvb, MrPink, numanumaye22 i 57 gostiju.