Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 28 sep 2019, 21:11

Heller WroteColon
Osim13 WroteColon
Heller WroteColon
Jesi gledo Bugari Ateisti :tokralju:

Kako ono, Donko Pastrmov? :urnebes:

**** mater svim Muslimanima.
I ja.
**** mater svim Srbima.
I ja.
**** mater svim Hrvatima.
I ja.
Pa šta si ti?
Bugar :urnebes:

Ubacio me u džip vozo po Čitluku da objašnjavam ljudima kako sam ja njemu **** mater a on meni nije :rol:
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 28 sep 2019, 21:13

NAČI Dubravci, nači sine ljudi su maždraci.

Il ono sanjala da me crnac ganja. Snaho čini mi se da te ufatio.
DODJI MAMA DA KOKARE

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 28 sep 2019, 21:20

Heller WroteColonNAČI Dubravci, nači sine ljudi su maždraci.

Musići su nastali od grčke riječi Muzis što znači AŽDAHE ljudi

SEVERINA FILM NA BRODU

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 28 sep 2019, 22:26

Osim13 WroteColon
Heller WroteColonNAČI Dubravci, nači sine ljudi su maždraci.

Musići su nastali od grčke riječi Muzis što znači AŽDAHE ljudi

Kacemo na macece pecenje kod Larsa?
DODJI MAMA DA KOKARE

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 28 sep 2019, 22:33

IlProfessore WroteColonVezano za ovaj prvi dio koji što je pisao @ vest a tiče apatije i nacionalne neosviještenosti pred početak zadnje agresije: identično stanje je i danas. Medijsko silovanje naših lobanja, napadi na povratnike, postrojavanja vojnih i policijskih formacija, svakodnevne najave referenduma, samoopredjeljenja, nezavisnosti, omalovažavanje države, institucija, negiranje bosanskog jezika, bošnjačke nacije, islamofobični ispadi poput onih da se sa munara arlauče, da Bošnjaci "ponovo okupiraju Drinu" i sl. su i više nego jasne najave i smjernice naredne agresije. A šta radi 90% bošnjačkog bića? Pravda to tobožnjim predizbornim poenima, homogeniziranjem glasačkog tijela, bezazlenim folklorom, stvaranjem naboja i tenzija radi populizma itd. Da li je u pitanju klasično izbjegavanje gorke istine i tješenje sa slatkim slažima ili nešto drugo, vjerovatno znaju psiholozi i sociolozi kojima je to struka.
Da sutra krene naredna agresija, za 30-40 godina bi nove generacije, ukoliko bi mi kao narod i država opstali, pisali kao što i ti pišeš sada: da su današnje generacije bile nespremne, nacionalno pogubljene i sl. a zapravo su razlozi mnogo dublje prirode.

Što se tiče te osvete i sl, pa to je tek nerealno. Tada smo makar imali ARBiH sačinjenu od ljudi koji su služili vojni rok u njihovoj JNA, dobro potkovani i edukovani, dok je danas ta situacija alarmantna, a izbezumljeni i do temelja brainwashingovani bili bi uvjereni da ne brane svoje domove, porodice i državu već da ratuju za Bakira i interese jedne stranke, što spočitavaju ovi šizofreni tuzlaci na temi. Oni su iz generacije u generaciju zatrovaniji i još žedniji naše krvi, a mi smo sve više pogubljeni i podijeljeni. Bolje je ne prizivati taj scenario jer bi ga popušili do kraja.
Jedina sreća u nesreći je što pušu malo drugačiji geopolitički vjetrovi i to bi jedino moglo biti adut za mir/naše dobro stanje u eventualnom ratu...

FUUUJ fašisto jedna. Mi masne antife se velikim Bogom kunemo da sa puta ne skrenemo. Hoces da me zavadis sa komsijom i da mi zabranis rakiju i mezu. Fuj.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 28 sep 2019, 22:55

Ma ja bolje se furat na rat nego na mezu.
DODJI MAMA DA KOKARE

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 28 sep 2019, 22:59

Heller WroteColonMa ja bolje se furat na rat nego na mezu.

Ne moras se posrat na svoje da bi bio prijatelj s njima.

Simple.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 28 sep 2019, 23:04

Mediji i politicari mogu prodati tako pricu ljudima dok su ljudi razdvojeni, tacnije pricu pusi svako ko nema nikakvog kontakta sa onom "drugom stranom". Ko ima kontakta ima 99% samo pozitivna iskustva.

Velika opasnost vreba, nema druge valja glasati za Kakira.

Opet to je vec sastavni dio zivota, nacionalizam dominira jer mediji moraju da se prehrane od klikova, a stranacke masinerije su zauzele radna mjesta. Najvise nalozeni ovi sto su nezaposleni i ovi sto su na drzavnom hljebu. Neka 100 Srba i Bosnjaka se iz dana u dan normalno ponasa, doci ce jedan konj i ponistiti to sve. Dovoljna je jedna budala na 100 ljudi. Tako se samo kreiraju nove situacije kroz medije iz godine u godinu. Politicari sa druge strane dogovorom kreiraju imaginarne krize i situacije koje se provlace kroz medije par mjeseci nakon cega dolazi druga "kriza".

Ne mora sada neko biti za bratstvo i jedinstvo ili za ljevicarstvo, ali kada udje u nacionalizam sam sebe ubija, prvo truje sebe toliko da samo na to misli i zivi u nekoj paranoji, nema zivotnog zadovoljstva i radosti, a onda i svoju djecu.

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 28 sep 2019, 23:24

Sa srbima vecinom pozitivna iskustva, i sa pravim i sa domacim.

Bas dok sam jos pio bila jedna multi kulti partija, mi iz Tuzle i naka ekipa iz rs i srbije. Sjedimo normala i u neka doba jedan nas nicim izazvan pocne psovati Aliju na opste odusevljenje svih prisutnih a najvise gostiju. Cijelu vecer sam cekao kada ce oni opsovati mladica ili karadzica no guess what, nije se desilo.

Alija je u ovom primjeru bio samo metafora, simbol koji je on iskoristio da ponizi sebe i svoje, kako bi njima pruzio ruku pomirenja. Uzas. Da sam bio ove pameti zavrsili bi sijelo na drugi nacin.

jolicnikola
Kontakt:

PostPostao/la jolicnikola » 29 sep 2019, 01:32

https://www.iskrica.com/weblogs/blog.php?id=17165
hahahaha ovaj kjele je goji od jajana, oplaka :rol: :rol: :rol:
Jučer gledam sliku naroda,
baca cvijeće po herojima,
a već sutra pobjednike sude,
prodaše ih za Judine škude.

Robi odlazi!
NFSBIH napolje!

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 29 sep 2019, 09:38

VolimTz WroteColonSa srbima vecinom pozitivna iskustva, i sa pravim i sa domacim.

Bas dok sam jos pio bila jedna multi kulti partija, mi iz Tuzle i naka ekipa iz rs i srbije. Sjedimo normala i u neka doba jedan nas nicim izazvan pocne psovati Aliju na opste odusevljenje svih prisutnih a najvise gostiju. Cijelu vecer sam cekao kada ce oni opsovati mladica ili karadzica no guess what, nije se desilo.

Alija je u ovom primjeru bio samo metafora, simbol koji je on iskoristio da ponizi sebe i svoje, kako bi njima pruzio ruku pomirenja. Uzas. Da sam bio ove pameti zavrsili bi sijelo na drugi nacin.

Pa trebo si ti opsovat i pomarat se. Što uvijek čekate da neko drugi?
Vidim govoriš ove pameti? Jel to znači da ti to tad nije smetalo pa ti sad smeta " kad si se opametio" il si sjetio tek sad biti hrabar?
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 29 sep 2019, 09:48

**** im i ja mater
Pa koji si ti
Pa Bugarin

SEVERINA FILM NA BRODU

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 29 sep 2019, 11:00

Najgori su ovi što su lokali i suhi vrat mezili pa preko noći došli tobe pa postali pametni, nacionalno osvješteni.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 29 sep 2019, 11:14

Prodat tuzlu za 60% RSa
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 29 sep 2019, 12:15

Samo Simin Han ostaviti.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 29 sep 2019, 12:22

Marsal WroteColonNajgori su ovi što su lokali i suhi vrat mezili pa preko noći došli tobe pa postali pametni, nacionalno osvješteni.

isti što su klanjali sa partijskom u padže :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Rosicky
Kontakt:

PostPostao/la Rosicky » 29 sep 2019, 12:39

Uzimam sebe kao nekog tko je rođen na kraju rata i koji ima svakodnevno kontakt sa Srbima iz Rsa i kako lokalnim bosnjacima i hrvatima tako i onim iz unutrašnjosti BiH i stvarno sve pozitivna iskustva što se tiče nacionalnih razlika.
Svi smo mi u istim ****.
Zadnja izmjena: Rosicky, dana/u 29 sep 2019, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.
#OzilOut.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 29 sep 2019, 13:19

Valjda Bosnjacima.

Rosicky
Kontakt:

PostPostao/la Rosicky » 29 sep 2019, 13:29

Editovao sam :D
#OzilOut.

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 29 sep 2019, 13:39

Rosicky lahko je tebi ti si ceh :D
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Gifron, SMR187 i 11 gostiju.