Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 19 okt 2019, 21:44

IlProfessore je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Ovim putem se kao Bošnjak ograđujem od ovog tzv. Profesora i njegovih stavova.
Idi druže sjedi sa srbima sa obje strane Drine u kafani i psuj Aliju kao što si radio u pubertetu, takvi najbolje prolaze u Tuzli.
Možeš se ograditi kao jugobosanac, a kao Bošnjak nikako.
Druze, prozivke su ti neumjesne. To mozes poturati ovim titoistima a meni nikako ne mozes. Svako onaj ko podilazi bilo kojem okupatoru od 1463. do 1992. godine ne zeli dobro domovini, nego radi za tuđe interese. Ja imam jednu kuću, nemam zamjenske.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la vest » 19 okt 2019, 22:53

Artetitis je napisao/la:Broz je Bošnjacima dao nacionalnu emancipaciju u odnosu na Srbe i Hrvate, sačuvao RBiH umjesto da sebi olakša i podijeli je po Cvetković-Maček šavovima, obrazovao Bošnjake i pogotovo Bošnjakinje...al' SDA Bošnji ostao kriv što nije uveo šerijat. :lol:
Sa cetaljima koji su poklali pola istocne BiH je ganjao satro ustase a klao u formiranim partizanima nene i djecu Bosnjacku. Ako ne vjerujes pitaj Adila Zulfikarbega.
Kasnije da bi slovenac broz sacuvao jugu od srpske dominacije koristi BiH kao tamponzonu, daje "muslimanima" manji oblik nacionalnosti.
Covjek je bio komunisticki diktator a takvi bas vole "muslimane".
Helem nejse, tito je proslost a buducnost je sjeme koje je zakopano a iz dana u dan smo bliziji pravednome carstvu ciji zacetnik je bio upravo rahmetli predsjednik.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 19 okt 2019, 22:56

Jašta smo
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 19 okt 2019, 23:01

' jel moguce da su ti ovoliko oprali mozak ' - glasac SDA
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 19 okt 2019, 23:01

Ima li šta
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 19 okt 2019, 23:06

Cuj ba onog profesora, on nekome govori da su mu mozak isprali!? Ustani Alija da se ja pruzim
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 19 okt 2019, 23:12

O jbt kako ovo nisam prije upratio :tokralju:


Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 19 okt 2019, 23:13

VolimTz je napisao/la: Druze, prozivke su ti neumjesne. To mozes poturati ovim titoistima a meni nikako ne mozes. Svako onaj ko podilazi bilo kojem okupatoru od 1463. do 1992. godine ne zeli dobro domovini, nego radi za tuđe interese. Ja imam jednu kuću, nemam zamjenske.
Zašto su neumjesne? Zar nisi sam prije nekoliko dana pisao da si sjedio po tuzlanskim birtijama cugajući sa srbima sa obje strane Drine i noći provodio slušajući psovke upućene Aliji i sa svojim tuzlacima kojima je to šega i koji su umirali na to? Zar te to ne čini jugobosancem? Šta sam to napisao vrijedno tvog posta posvećenom meni u kojem se šatro ograđuješ?
1463. godina je uzvišena godina kada je i oficijalno islam zasjao u Bosni, iako su ga sufije donijeli i nekoliko godina ranije kada su napravili prve tekije po Sarajevu. Da nije došla osmanska čizma, cijelo tadašnje stanovništvo bi bilo pokršteno i bili bi pripojeni nekoj od tadašnjih jakih kraljevina i izgubio bi se svaki spomen na Bosnu. Formalno, okupatori su, međutim zahvaljujući njima ostala je i Bosna, a i Bošnjaci u njoj, u suprotnom bi osjetili na sopstvenoj koži šta znači inkvizicija.
Sage je napisao/la:Cuj ba onog profesora, on nekome govori da su mu mozak isprali!? Ustani Alija da se ja pruzim
Evo i ja dovim za tvoje pružanje.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 19 okt 2019, 23:17

Da Turci nisu došli vjerovatno ne bi uz Moldavce i Albance bili jedina apsolutno nepismena nacija u Evropi na početku 20 stoljeća.
Zadnja izmjena: Heller, dana/u 19 okt 2019, 23:18, ukupno mijenjano 1 put.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 19 okt 2019, 23:18

Nemoj ti Allaha ti dovit za mene, neka me medju sejtanima sa viljamovkom i krmetino. I da mami lizem kokaru
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 19 okt 2019, 23:19

„Iako je Sandžak izvan granica Republike Bosne i Hercegovine, mi trajno ostajemo zainteresirani za taj dio našeg naroda.“

- „Bošnjaci u Sandžaku imaju definiran program za rješavanje svoga statusa, sa kojim su upoznali sve domaće i međunarodne institucije. Taj program je u skladu sa međunarodnim pravom i evropskim principima usvojenim za rješavanje jugoslavenske krize.“

- „Srbija nasilno mijenja etnički karakter Sandžaka”

„Očita je namjera Beograda da nasilno promijeni etnički karakter Sandžaka u korist srpskog življa. - Budući da su u genocidu nad Bošnjacima 1992./93. dokazano učestvovali i Srbi iz Hrvatske, ovim je praktično stvorena situacija da se u istom prostoru nađu dželati i žrtve. Bizarniji scenario teško da bi se mogao zamisliti.“

- „…intenzivno je zaposjedanje sandžačkih sela, iz kojih su posljednjih godina Bošnjaci, metodima državnog terora, bili prinuđeni da bijegom sa vjekovnih ognjišta spasavaju goli život.“
sljivo je napisao/la:O jbt kako ovo nisam prije upratio :tokralju:
Jesi ovo vidio prije neki dan :lol:

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Artetitis » 19 okt 2019, 23:57

vest je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:Broz je Bošnjacima dao nacionalnu emancipaciju u odnosu na Srbe i Hrvate, sačuvao RBiH umjesto da sebi olakša i podijeli je po Cvetković-Maček šavovima, obrazovao Bošnjake i pogotovo Bošnjakinje...al' SDA Bošnji ostao kriv što nije uveo šerijat. :lol:
Sa cetaljima koji su poklali pola istocne BiH je ganjao satro ustase a klao u formiranim partizanima nene i djecu Bosnjacku. Ako ne vjerujes pitaj Adila Zulfikarbega.
Kasnije da bi slovenac broz sacuvao jugu od srpske dominacije koristi BiH kao tamponzonu, daje "muslimanima" manji oblik nacionalnosti.
Covjek je bio komunisticki diktator a takvi bas vole "muslimane".
Helem nejse, tito je proslost a buducnost je sjeme koje je zakopano a iz dana u dan smo bliziji pravednome carstvu ciji zacetnik je bio upravo rahmetli predsjednik.
Je li ima još neka Bosna osim istočne? Znaš li da su u nekim drugim krajevima Bošnjaci uredno mijenjali uniforme iz domobranskih u partizanske pa tako ukrug? Da su i ustaški i domobranski koljači preživljavali rat bijegom na pobjedničku stranu pa ako nekog uhvate, uhvate? Ja znam za najmanje jednog Bošnjaka-ustašu koji je učestvovao u klanju Srba (preko dana odu na sijelo kod Srba, kažu im da se ne sekiraju, a onda ih naveče napadnu, popale im kuće sve sa djecom u njima, a vani čekaju sa roguljama i vilama da ne bi ko utekao; nešto žena su zadržali za sebe pod uslovom da pređu na islam) koji je 1943. promijenio dres, potpisao za partizane, poslije rata odrobijao par godina, a onda uživao penziju do svoje smrti. Sva mu djeca aljinisti, a nahranili se i obrazovali iz te penzije. :lol: Puno je više Srba-civila pobijeno u WW2 od ustaša (koje su u BiH itekako popunjavali Bošnjaci) nego Bošnjaka-civila od četnika, ali nam to Mustafa Imamović i ostali naručeni historičari nekako prešute.

Broz je mogao bez ikakvih problema udovoljiti Srbima, najviše ih je bilo u partizanima i u KPJ, mogao im je još 1943. dati "srpsku krajinu" kako je predlagao Moše Pijade, mogao im je udovoljiti oko nacionalnih opredjeljenja Bošnjaka, čak su i neke bošnjačke komunjarice bile protiv emancipacije Bošnjaka, niko mu "a" ne bi smio reći, ali je izabrao neki drugi put, put zbog kojeg mi danas imamo ikakvu državu.

Najgore u cijeloj ovoj priči nije ni to što su SDA preko pokornih u IZ-u u višedecenijskom udruženom zločinačkom poduhvatu debilizacije Bošnjaka nego što bih ja kod tog Broza zaglavio zatvor zbog kritike njegove diktature, a današnji aljinisti bi mu nosili štafetu i nadali se da će ih on staviti u krilo.

Pravedno carstvo koje je začeo predsjednik? :lol: Valjda sedmina Predsjedništva jer je bio Predsjednik Predsjedništva, a ne Predsjednik. Carstvo je toliko pravedno da narod ode u Njemačku više nego ikad sad kad je Oca na mjestu glave naroda zamijenio Sin.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 20 okt 2019, 00:00

Pa išli su u Njemačku i kad je taj ćopavi bravar bio na čelu srboslavije :lol:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 20 okt 2019, 00:03

prilicno sam suicidalan ovih dana i kad procitam ovu temu budem jos vise hvala na motivaciji momci
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 20 okt 2019, 00:09

Sarmelino je napisao/la:prilicno sam suicidalan ovih dana i kad procitam ovu temu budem jos vise hvala na motivaciji momci
Uz tebe smo Sarmele šta god da učiniš :mrgreen:



Helćo spasi jedan mladi život izvedi ga na pravi put
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Barbarossa » 20 okt 2019, 00:16

Samo dobri mimovi
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 20 okt 2019, 01:03

Sarmelino je napisao/la:prilicno sam suicidalan ovih dana i kad procitam ovu temu budem jos vise hvala na motivaciji momci
sta si doceko da te legenda podjebava, ne mozes pasti na nize grane od toga
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 20 okt 2019, 01:05

Cobaja

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la MElloo » 20 okt 2019, 01:25

Deus Vult

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 20 okt 2019, 02:28

harden je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:prilicno sam suicidalan ovih dana i kad procitam ovu temu budem jos vise hvala na motivaciji momci
sta si doceko da te legenda podjebava, ne mozes pasti na nize grane od toga
u istim smo **** :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrPink i 46 gostiju.