Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

PointBlank
x 1
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la PointBlank » 10 jan 2020, 05:43

VolimTz je napisao/la:
09 jan 2020, 22:53
Pa od tvoje marke zdrav covjek dobije rak. Ko je od tebe trazio sta ?
Sve sam pročitao uz jutarnju dijasporsku kafu, i prvo moram da primjetim da su ASD, Denchi i ovaj drugi, na kulturan način istresli fekalije na tebe u raspravi.

Drugo, ako si se već postavio tako u situaciji, da od ljudi tražiš rješenje, a ne mišljenje, zašto se ti onda raspravljaš? Gdje je tvoje rješenje?

Treće, nisam znao da u Tuzli ima tako ograničenih ljudi, inače su "širokih" shvatanja, jedino ako nisi iz Pasaca ili slične selendre.

Četvrto, dobro ti je pitanje postavljeno, šta je taj pokret uradio, koju granicu je pomakao, sem postavljanja UMJETNIČKIH instalacija - koje opet nisu imale željeni odjek?! Isključivo pokret u službi N.I. jer bez njega ne prolaze novinski naslovi.. Nihad ovo, Nihad ono.. eh ako je pravi Bošnjak, onda ne bi to radio, nego bi malo drugačije, što pravno, što politički, što humanitarno. A od "lajanja" na druge nema koristi, jer kuca ne laje radi sela nego radi sebe.

Derdiyok
x 343
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 10 jan 2020, 07:03

Dex je napisao/la:
09 jan 2020, 23:44
Jedan yter danas izbacuje klip, ubjeđuje ljude kako je RS država, jer on može izvadit putničko osiguranje za RS iz Njemačke :tokralju:
23:41

"Pokrajina Republika Srpska ali je Federacija Be i Ha" :rol:
Гентлеманс Цлуб Гонгасхи

Rigoletto
x 192
Kontakt:

Post Postao/la Rigoletto » 10 jan 2020, 07:24

Ovdje se dosta toga pametno reklo
goveđigulašmajka

Dex
x 111
Kontakt:

Post Postao/la Dex » 10 jan 2020, 07:49

Derdiyok je napisao/la:
10 jan 2020, 07:03
Dex je napisao/la:
09 jan 2020, 23:44
Jedan yter danas izbacuje klip, ubjeđuje ljude kako je RS država, jer on može izvadit putničko osiguranje za RS iz Njemačke :tokralju:
23:41

"Pokrajina Republika Srpska ali je Federacija Be i Ha" :rol:
Ovaj mu odgovorio thumbnailom table Welcome to RS kod jednog od doboja :tokralju:
"Of course he couldn't swim, he only had one bloody arm. He would have gone around in circles, wouldn't he?"

jolicnikola
x 24
Kontakt:

Post Postao/la jolicnikola » 10 jan 2020, 08:12

Po kuvana po pečena nerasičena!

NFSBIH napolje!!!
#Μένουμεσπίτι
#OčiBojeDuge

VolimTz
x 77
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 10 jan 2020, 08:17

PointBlank je napisao/la:
10 jan 2020, 05:43
VolimTz je napisao/la:
09 jan 2020, 22:53
Pa od tvoje marke zdrav covjek dobije rak. Ko je od tebe trazio sta ?
Sve sam pročitao uz jutarnju dijasporsku kafu, i prvo moram da primjetim da su ASD, Denchi i ovaj drugi, na kulturan način istresli fekalije na tebe u raspravi.

Drugo, ako si se već postavio tako u situaciji, da od ljudi tražiš rješenje, a ne mišljenje, zašto se ti onda raspravljaš? Gdje je tvoje rješenje?

Treće, nisam znao da u Tuzli ima tako ograničenih ljudi, inače su "širokih" shvatanja, jedino ako nisi iz Pasaca ili slične selendre.

Četvrto, dobro ti je pitanje postavljeno, šta je taj pokret uradio, koju granicu je pomakao, sem postavljanja UMJETNIČKIH instalacija - koje opet nisu imale željeni odjek?! Isključivo pokret u službi N.I. jer bez njega ne prolaze novinski naslovi.. Nihad ovo, Nihad ono.. eh ako je pravi Bošnjak, onda ne bi to radio, nego bi malo drugačije, što pravno, što politički, što humanitarno. A od "lajanja" na druge nema koristi, jer kuca ne laje radi sela nego radi sebe.
Pod broj jedan yebem i tebe i dijasporsku kafu. Na kulturan nacin.

Pun mi je qrc ljudi koji kritikuju sve i svakoga. Brinu se za drzavu, za nOrod. Pokrao ovaj uzeo onaj, samo optužbe i plač. Kad ih pitaš šta su uradili za tu istu zajednicu nema odgovora. Pa da su napravili ljulju za djecu u mjesnoj zajednici bilo bi dosta, a kamoli šta drugo.

Što sam to ja ograničen ? Prosvijetli me molim te ? Treba da kritikujem postojeću vlast ? Evo kritikujem, ne valjaju. I šta sad ? Jesam li postigao šta ?

Već sam napisao, pomažu povratnicima, obnavljaju spomenike, podsjecaju na istinu .. Sta si ti uradio ? U sluzbi koga ? Daj dokaze, gdje su. Hajde sto hoce neko da upravlja drzavnim parama, plati porez pa eto sad i on suvlasnik drzave, sad bi jos i privatnim parama i organizacijama upravljali. Napravi svoju organizaciju i pomozi Bosni onako kako ti mislis da treba. Ali eto izgleda da pomazes Bosni tako sto si pobjegao vani, i sad seres kako nista ne valja, vau, hvala ti puno brate.
Zadnja izmjena: VolimTz, dana/u 10 jan 2020, 10:11, ukupno mijenjano 1 put.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

vest
x 40
Kontakt:

Post Postao/la vest » 10 jan 2020, 10:04

Rosicky je napisao/la:
10 jan 2020, 00:59
Srbi i Hrvati su ponosan narod stoljećima.
Bošnjaci nemaju svoje Ja pa tako nemaju ni državu.
Barem ne u onom smislu kao što su Hrvatska i Srbija.

Jbga meni kao i većini ovdje random odabir gdje će se rodit nije išao na ruku :D
Srbi i Hrvati su za mene isto, zlocinacki okupator i strano tijelo koje ce jednog dana milom ili silom nestat iz BiH. Politika teroristickih rezima u Bg i Zg je samo formalno prihvatila mir i drzavu BiH dok se prave da BiH ne postoji u praksi. Upravu je bio onaj americki senator kad je rekao prosle godine da Bosnjacima treba dat odrijesene ruke da zavrse sa seperatistima u BiH.
I Amerikanci gube strpljenje sa Dodicima.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

madridist
x 3
Kontakt:

Post Postao/la madridist » 10 jan 2020, 11:45

.
Zadnja izmjena: madridist, dana/u 11 jan 2020, 09:57, ukupno mijenjano 1 put.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

SK Stolac Hercegovina

Rigoletto
x 192
Kontakt:

Post Postao/la Rigoletto » 10 jan 2020, 11:46

vest je napisao/la:
10 jan 2020, 10:04
Rosicky je napisao/la:
10 jan 2020, 00:59
Srbi i Hrvati su ponosan narod stoljećima.
Bošnjaci nemaju svoje Ja pa tako nemaju ni državu.
Barem ne u onom smislu kao što su Hrvatska i Srbija.

Jbga meni kao i većini ovdje random odabir gdje će se rodit nije išao na ruku :D
Srbi i Hrvati su za mene isto, zlocinacki okupator i strano tijelo koje ce jednog dana milom ili silom nestat iz BiH. Politika teroristickih rezima u Bg i Zg je samo formalno prihvatila mir i drzavu BiH dok se prave da BiH ne postoji u praksi. Upravu je bio onaj americki senator kad je rekao prosle godine da Bosnjacima treba dat odrijesene ruke da zavrse sa seperatistima u BiH.
Poprilično sam siguran da ova iz kadrovske hoće falusa, svako malo me zove na službeni kao dođite potpišite ovaj dodatak onaj dodatak. Kobiva hajvan ja...
goveđigulašmajka

Fuerza
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 10 jan 2020, 12:34

vest je napisao/la:

Srbi i Hrvati su za mene isto, zlocinacki okupator i strano tijelo koje ce jednog dana milom ili silom nestat iz BiH.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Riziko
x 107
Kontakt:

Post Postao/la Riziko » 10 jan 2020, 12:39

Izblamira se čovjek, oduvijek Srbi i hrvati u BiH žive.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Kristijan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la Kristijan » 10 jan 2020, 12:57

vest je napisao/la:

Odriješene su ruke, al muuudaaaa malena... Zagovaraš rat baxuze.

VolimTz
x 77
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 10 jan 2020, 13:09

Kristijan je napisao/la:
10 jan 2020, 12:57
vest je napisao/la:

Kaze muda malena :rol: , pa sa svom silom JNA ste trebali zgazit sve do Zagreba u roku od sedam dana. Pa ARBiH kroz citav rat nije imala operativnih deset tenkova u isto vrijeme. Mene bi bilo stid svega mi.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Oikamid
x 20

Post Postao/la Oikamid » 10 jan 2020, 13:38

madridist je napisao/la:
10 jan 2020, 11:45
Imal ko ovdje da placa Netflix?
I ako ima jel sadrzaj sa prevodom,thx unaprijed.

Samo engleski titlovi, rijetke serije imaju domaće

Fowl95
x 111
Kontakt:

Post Postao/la Fowl95 » 10 jan 2020, 13:45

Oikamid je napisao/la:
10 jan 2020, 13:38
madridist je napisao/la:
10 jan 2020, 11:45
Imal ko ovdje da placa Netflix?
I ako ima jel sadrzaj sa prevodom,thx unaprijed.

Samo engleski titlovi, rijetke serije imaju domaće
Ja nisam vidio ni jedan content sa našim titlovima. Vidio sam par sa njemačkim i španskim, al to su svakako na tom jeziku serije.
Let's talk about SIX baby!

MElloo
x 43
Kontakt:

Post Postao/la MElloo » 10 jan 2020, 13:46

Ja sam u 2 navrata uzimao onaj trial i nije bilo.nasih titlova

vest
x 40
Kontakt:

Post Postao/la vest » 10 jan 2020, 13:53

Kristijan je napisao/la:
10 jan 2020, 12:57
vest je napisao/la:

A sta vasi zvanicnici zagovaraju da mi je znati?
Pa vidjet cemo sta ce se desiti kada Nato granica bude na drini a vi kenjali i dalje. To jeste ono jada sto ostane.

Katolici i Pravoslavci pripadaju ovdje ljudi koji postuju drzavu a Snsd i Hdz sljam treba nazvati pravim imenom- produzena ruka okupatora.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Asteriks
x 86

Post Postao/la Asteriks » 10 jan 2020, 13:56

slika

Prikaz vojnog poluobruca SAD-a (uzimajuci u obzir i bazu u Afganistanu).

U Kataru se nalaze bombarderi poput onih B-52, pa tu su i nosaci aviona itd.

U ovom trenutku brzinski se moze mobilizovati blizu 80 000 vojnika, dok broj pomocnih snaga nije poznat.

Prema izjavi Mikea Pencea, tajne sluzbe su dosle do informacija kako je raketni napad tako programiran da nije mogao napraviti neku stetu u pogledu americkih trupa, vec cisto kako sam nedavno pisao, radilo se o pucanju coraka.
"Tko godi je Bosnjanin ali Kraljstva bosanskoga prije rata bil dlzan komu godi Dubrovcaninu, volja na viri mu uzeto na gospockoj, a moze Dubrovcanin tozi istinom pokazati - da se ima Dubrovcaninu vratiti i platiti." Tvrtko II

Sviuodbranu
x 247
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 10 jan 2020, 14:01

Riziko je napisao/la:
10 jan 2020, 12:39
Eto i ti se blamiras ko i on. Otac Srbske nacije Vuk Karadzic davno reko da nema srba u Bosni ali eto vi novokomponovani mitolozi imate svoju historiju. Kralj Tvrtko Kotromanic za sebe kaze "Ja kralj Tvrtko,rodom i precima Bosnjanin "ali mitomani kazu, ma srbin je on.
Ma da ,sta on zna ko je i sta je bio :rol:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Fuerza
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 10 jan 2020, 14:11

Sviuodbranu je napisao/la:
10 jan 2020, 14:01
Riziko je napisao/la:
10 jan 2020, 12:39
Eto i ti se blamiras ko i on. Otac Srbske nacije Vuk Karadzic davno reko da nema srba u Bosni ali eto vi novokomponovani mitolozi imate svoju historiju. Kralj Tvrtko Kotromanic za sebe kaze "Ja kralj Tvrtko,rodom i precima Bosnjanin "ali mitomani kazu, ma srbin je on.
Ma da ,sta on zna ko je i sta je bio :rol:
Odakle ti informacija da je Vuk Karadžić rekao da nema Srba u Bosni?

Odgovori

Natrag na “Diskusije”