Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2017, 19:51

rasavoje je napisao/la: :ljepota:
:kiss:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 09 mar 2017, 19:51

Dex je napisao/la:Samo da napomenemo, 9.3.2017 je smrt Bakirove političke karijere :rol:
"Bitna je emocija u mom narodu,a ja znam da me oni vole"
:mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 09 mar 2017, 19:56

Kawhi je napisao/la:
Dex je napisao/la:Samo da napomenemo, 9.3.2017 je smrt Bakirove političke karijere :rol:
"Bitna je emocija u mom narodu,a ja znam da me oni vole"
:mrgreen:
Kad dijete od 5 godina chanta Bakir, znaš dokle je došlo :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 09 mar 2017, 20:00

Strasan intervju Bakira na ftv-u, ubo je doslovno svaku recenicu. Red je da se zna ko su genocidasi, a ko licemjeri i izdajnici svog naroda (kojima je jedini interes ubiranje politickih poena). :cool:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 09 mar 2017, 20:05

Kawhi je napisao/la:
"Bitna je emocija u mom narodu,a ja znam da me oni vole"
:mrgreen:
Nije mi jasno sto ponovo lazes, kad covjek to uopste nije rekao. Rekao je: "Bitno je kakva je emocija u mome narodu, a mislim da me moj narod sasvim dobro razumije." Nikakvo voljenje, ljubav i picke materine nije spominjao.

Ne mogu da vjerujem koliko ste licemjerni. Prvo za tebe, smijem ruku u vatru staviti da si ovdje pisao u smislu ako ne podnese reviziju, tek tada je dotakao dno i nije nikakav politicar. Uradio je to, cemu sada ta ismijavanja?

Btw, pokara Bakir u ovih nekoliko minuta bosnjacke pickice od politicara - aferim.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rasavoje » 09 mar 2017, 20:07

Dex je napisao/la:
rasavoje je napisao/la:Ne serite. :kafa:

Dex

Melody! :ljepota:
Meni samo jedna Melody pada napamet :mrgreen: :mrgreen:
i*

choco story :tralala:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 20:14

:lol: evo ih

Hudnik Bakir
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 09 mar 2017, 20:21

Vijadukt je napisao/la::lol: evo ih

Hudnik Bakir
Ma bmk i za njega i za sve ostale, nisam ni citao ovo sto ste pisali. Ne znam sta je problem s ovim sto je veceras izjavio, zar nisu jadnije pickice koje su jedva docekale da sada sve svale na njegova ledja kao glavnog krivca? Rezultat revizije je po mnogima (ukljucujuci i mene) ocekivan, ipak je ovo Bosna. Medjutim, ako su svi kao bili za reviziju, sto sada Komsic, Niksic, Suljagic, Radoncic i ostali ne preuzmu odgovornost i na sebe? Pa hbt, Niksic do jucer bio predsjednik Vlade FBiH (ili kako se to vec zove) i on nesta proziva SDA i koga vec za stanje u posljednjim godinama? To mene nervira, a sve ostalo me briga. Daleko sam ja i od jednih i drugih, nema meni polozit' ispit dok se rukavi ne zasucu u svakom slucaju.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 20:26

Federer17 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la::lol: evo ih

Hudnik Bakir
Ma bmk i za njega i za sve ostale, nisam ni citao ovo sto ste pisali. Ne znam sta je problem s ovim sto je veceras izjavio, zar nisu jadnije pickice koje su jedva docekale da sada sve svale na njegova ledja kao glavnog krivca? Rezultat revizije je po mnogima (ukljucujuci i mene) ocekivan, ipak je ovo Bosna. Medjutim, ako su svi kao bili za reviziju, sto sada Komsic, Niksic, Suljagic, Radoncic i ostali ne preuzmu odgovornost i na sebe? Pa hbt, Niksic do jucer bio predsjednik Vlade FBiH i on nesta proziva SDA i koga vec? To mene nervira, a sve ostalo me briga. Daleko sam ja i od jednih i drugih, nema meni polozit' ispit dok se rukavi ne zasucu u svakom slucaju.
Ne moras ni citati, kao da je bitno. Isto sto nije bitno ni sta je on govorio na televiziji.

A da je uspio ko bi onda bio zasluzan?
Koliko vidim izgleda da se znalo od pocetka da nema nista od zahtjeva
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 09 mar 2017, 20:34

Vijadukt je napisao/la: Ne moras ni citati, kao da je bitno. Isto sto nije bitno ni sta je on govorio na televiziji.

A da je uspio ko bi onda bio zasluzan?
Koliko vidim izgleda da se znalo od pocetka da nema nista od zahtjeva
Morao sam reagovati na lazna citiranja, jer ne vidim potrebu za tim. @Kawhi sad jedno mlati, sutra prekrece pricu, a to je nesto sto me uzasno nervira.

Bio bi zasluzan pravni tim koji je radio na tome, Bakir bi svakako imao svoj dio zasluge zato sto je reagovao kako je reagovao. On je sam u jednoj od konferencija (kao odgovor na to kako on ovom revizijom ubire politicke poene) izjavio da ce veca steta po njega biti ako revizija ne prodje (a realno su sanse za taj ishod bile vece), nego sto bi on nesto dobio u slucaju da bude prihvacena.

To sta se znalo je vec druga prica, pisalo se ovdje vec o tome...

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 09 mar 2017, 20:37

rasavoje je napisao/la:
Dex je napisao/la:
rasavoje je napisao/la:Ne serite. :kafa:

Dex

Melody! :ljepota:
Meni samo jedna Melody pada napamet :mrgreen: :mrgreen:
i*

choco story :tralala:
Ne spominjati čokoladu, sad mi se jede :crazy:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 20:42

Federer17 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la: Ne moras ni citati, kao da je bitno. Isto sto nije bitno ni sta je on govorio na televiziji.

A da je uspio ko bi onda bio zasluzan?
Koliko vidim izgleda da se znalo od pocetka da nema nista od zahtjeva
Morao sam reagovati na lazna citiranja, jer ne vidim potrebu za tim. @Kawhi sad jedno mlati, sutra prekrece pricu, a to je nesto sto me uzasno nervira.

Bio bi zasluzan pravni tim koji je radio na tome, Bakir bi svakako imao svoj dio zasluge zato sto je reagovao kako je reagovao. On je sam u jednoj od konferencija (kao odgovor na to kako on ovom revizijom ubire politicke poene) izjavio da ce veca steta po njega biti ako revizija ne prodje (a realno su sanse za taj ishod bile vece), nego sto bi on nesto dobio u slucaju da bude prihvacena.

To sta se znalo je vec druga prica, pisalo se ovdje vec o tome...
Pusti kawhija, on je neozbiljan. :mrgreen:

Aha, znaci Bakir dobar ako prodje, a ako ne prodje svi dijelimo krivicu. I onda su ovi licemjeri, sto i jesu potpuno se slazem, a on nije. Nije a evo kako vidimo znalo se prije godinu dana da ovaj lik ne moze podnijeti zahtjev. I hajde sad ti meni daj normalan razlog zbog kojeg je usao u nesto sto je znao da ne moze proci, a da ja ne pomislim da je to jeftino ubiranje poena ili da je totalno neznanje. Samo da ima veze sa zdravim mozgom.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2017, 20:46

Jbo vas Bakir, ustipce me ignorise :plac:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 20:47

legenda reala je napisao/la:Jbo vas Bakir, ustipce me ignorise :plac:
:lol: nisi joj kupio tulipan
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 09 mar 2017, 20:50

Vijadukt je napisao/la: Pusti kawhija, on je neozbiljan. :mrgreen:

Aha, znaci Bakir dobar ako prodje, a ako ne prodje svi dijelimo krivicu. I onda su ovi licemjeri, sto i jesu potpuno se slazem, a on nije. Nije a evo kako vidimo znalo se prije godinu dana da ovaj lik ne moze podnijeti zahtjev. I hajde sad ti meni daj normalan razlog zbog kojeg je usao u nesto sto je znao da ne moze proci. Samo da ima veze sa zravim mozgom.
Sto ne znaci da svi ostali ne bi bili dobri, prvenstveno mislim na taj neki smiraj porodice zrtava. Da je Radoncic npr. stao cvrsto uz njega, da su to zajedno proturali kroz medije, mislis da i on ne bi uzeo dio kolaca? Za Bakira bi se tek vidjelo je li licemjer, a po meni je on ovdje itekako bio hrabar, samim tim sto je ovako cvrsto stajao iza necega sto nema jaku pozadinu (razloga je milion), i u tom slucaju rizikovao puno vise od tih politickih poena (koji mu se pripisuju) - sto se na kraju i desilo.

Nije znao, mnogi eminentni pravni eksperti kazu da je revizija imala osnovu, da se ovo prebrzo sve odvilo (reakcija Medjunarodnog suda) i da je potrebno puno vise vremena da se ovako jedan slozen proces razrijesi, sta moze Bakir koji nije nikakav pravni strucnjak? Eh sad, ko, sta, kako, Bog zna. :D

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 21:00

Federer17 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la: Pusti kawhija, on je neozbiljan. :mrgreen:

Aha, znaci Bakir dobar ako prodje, a ako ne prodje svi dijelimo krivicu. I onda su ovi licemjeri, sto i jesu potpuno se slazem, a on nije. Nije a evo kako vidimo znalo se prije godinu dana da ovaj lik ne moze podnijeti zahtjev. I hajde sad ti meni daj normalan razlog zbog kojeg je usao u nesto sto je znao da ne moze proci. Samo da ima veze sa zravim mozgom.
Sto ne znaci da svi ostali ne bi bili dobri, prvenstveno mislim na taj neki smiraj porodice zrtava. Da je Radoncic npr. stao cvrsto uz njega, da su to zajedno proturali kroz medije, mislis da i on ne bi uzeo dio kolaca? Za Bakira bi se tek vidjelo je li licemjer, a po meni je on ovdje itekako bio hrabar, samim tim sto je ovako cvrsto stajao iza necega sto nema jaku pozadinu (razloga je milion), i u tom slucaju rizikovao puno vise od tih politickih poena (koji mu se pripisuju) - sto se na kraju i desilo.

Nije znao, mnogi eminentni pravni eksperti kazu da je revizija imala osnovu, da se ovo prebrzo sve odvilo (reakcija Medjunarodnog suda) i da je potrebno puno vise vremena da se ovako jedan slozen proces razrijesi, sta moze Bakir koji nije nikakav pravni strucnjak? Eh sad, ko, sta, kako, Bog zna. :D
Da se ne peglamo vise.
Previously, however, the Registry had received a letter from Mr. Softić, dated 25 May 2016, in which he enquired whether his appointment as the Agent of Bosnia and Herzegovina in the case concerning the Application of the Convention on the Prevention and Punishment of the Crime of Genocide (Bosnia and Herzegovina v. Serbia) was valid for the initiation of proceedings for revision of the Judgment of 26 February 2007 in that case. By letter dated 26 May 2016, the Registrar informed Mr. Softić that a new appointment would be required. No document attesting to the appointment of Mr. Softić for the purposes of proceedings for the revision of the 2007 Judgment has been received by the Court.
Za ovo ti ne trebaju 4 razreda osnovne. Da ne spominjemo silne savjetnike i strucnjake unutar SDA.
Naravno, politika na blef, sto bi rekao neoficijelni, nije nista novo za doticnog politicara. Ali eto ne prolazi u europi.
Zadnja izmjena: Vijadukt, dana/u 09 mar 2017, 21:02, ukupno mijenjano 1 put.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2017, 21:00

Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Jbo vas Bakir, ustipce me ignorise :plac:
:lol: nisi joj kupio tulipan
Jesam al kako da stupim u kontakt s njom kad me ignorise :plac:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 21:02

legenda reala je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Jbo vas Bakir, ustipce me ignorise :plac:
:lol: nisi joj kupio tulipan
Jesam al kako da stupim u kontakt s njom kad me ignorise :plac:
Bahnes pred nju. Sta ne zivi u Berlinu. :lol:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 09 mar 2017, 21:04

Scheffer u ovo ušao pa valjda nije diletant da uđe u nešto što zna da nema šanse da prođe. Zašto na ovo gledate kroz prizmu Bakira? Nebitan lik u ovom, jedina stvar koju je morao uraditi.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2017, 21:04

Vijadukt je napisao/la:
Bahnes pred nju. Sta ne zivi u Berlinu. :lol:
Ma meni isto ha Berlin ha Sarajevo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AshburtonG, bavariapivo, CAGarfia, Hightower, Jabroni, Surreal i 42 gosta.