Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramiy » 21 jul 2018, 10:07

Derdiyok je napisao/la:Ramiye, ne brisi postove. Kasnije ces doci nadrkan sa pitanjem ko ti je brisao
:rol:
Nasao odgovor i obrisao :D
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 21 jul 2018, 10:20

rasavoje je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:uštipče eno te traže na spotedu
Bas nemas pametnija posla? :kafa:
Jok
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 21 jul 2018, 10:27



slika



slika

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chat

Post Postao/la filip13 » 21 jul 2018, 12:19

nema @kawhija više?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 21 jul 2018, 13:02

Bundesliga je napisao/la:Shvaćaju oni sve, samo su shvatili kako da izvuku još više para. Plaćaš struju sam, internet, kompjutersku opremu, radiš transakcije u privatnim sistemima koji nemaju veze s državom, nemaš ništa od države i opet porez na zrak jer eto živiš ovdje. Ne treba čuditi ništa kad se za registraciju auta plaća za vodu. Kakve veze ima yebena voda s tim, ali neka nek yebu dok mogu neće zauvijek.
Sve više naginjem ka ovima što govore treba ići, fakat ova država se trudi samo da ti oteža još više. Kažu, dužan sam državi nešto. Nisam ništa dužan, država mi nije pomogla ništa, samo odmogla i to što je više mogla. Jedva sam školovanje završio, da nije bilo roditelja i drugova u školi nikad ne bih je ni završio. Krenem tražiti fax, nijedan nema pristup sa osobe u kolicima, nemaju DL način učenja a državni fakulteti. Na biro ući u ne mogu, u poreznu isto, školu sam nađem preko interneta, kurseve sve sam, platim to sve (skupo), posao nađem preko interneta jer ni to nema ovdje, i sad nakon sve toga ja sam njoj nešto dužan. Nije problem, treba platiti, ali potrudi se da bude bolje svima. Niko ne očekuje da odmah bude bolje ali pokaži malo incijative da će biti bolje. Ova država je pravna samo onda kad treba od naroda pare uzeti, tad se zna svaki zakon, svaka tačka, ma sve do najsitnijih detalja i sve ide profesionalno ali kad treba tom narodu pomoći sve se odmah zaboravi...
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 21 jul 2018, 14:10

Porez treba platit, al nesto normalno a ne placat Zdravstveno a nemas pristup tome, pa onda retroaktivno (?) ljudi isli da plate porez, oni nemaju pojma, i sad ga zaceraj s mudima ljudima.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 21 jul 2018, 14:13

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 21 jul 2018, 14:43

:tokralju:

for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 21 jul 2018, 15:28

I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 21 jul 2018, 15:59

Uznemiravajuća slika u spojleru.
slika
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chat

Post Postao/la filip13 » 21 jul 2018, 16:29

Nakon što su glumice Nataša Janjić, Jelena Veljača i Tihana Lazović prije nekoliko dana na društvenim mrežama izrazile negodovanje zbog dolaska Marka Perkovića Thompsona na doček nogometaša u Zagreb, naišle su na lavinu uvreda koje su im ispisali njihovi neistomišljenici.

Na stranu glumica odlučila je stati SDP-ovka Aleksandra Kolarić koja je na Facebooku napisala:

Nažalost, i ovo je Hrvatska

Već četiri dana traje neopisivo prostačko vrijeđanje, verbalno nasilje i prijetnje koje na društvenim mrežama u Hrvatskoj doživljavaju tri žene. Već četiri dana na Facebooku dobivaju gomilu uvreda od različitih anonimnih ili neanonimnih profila. Vidjela sam dio tih poruka. Radi se o bolesno primitivnom govoru, radi se o komunikaciji iz kanalizacije. Smučilo mi se. Pomisliš si, što s tim ljudima ne valja da u sebi nose takav bijes, prostakluk, mržnju i zavist? Koliko je jada sabijeno u nekome tko ima potrebu najodvratnije se prostački iživljavati nad drugom osobom?

A što su te tri žene učinile? One su javne osobe koje su se usudile javno izraziti mišljenje drugačije od mišljenja većine. Dakle te tri žene napisale su da smatraju da je Thompson u ponedjeljak fulao melodiju na Trgu. Njihovi Facebook komentari su ubrzo objavljeni na portalima, a s obzirom da se radi o javnim osobama, linč na društvenim mrežama je krenuo.

I traje već četvrti dan. Činjenica da se radi o ženama, kao i obično u ovim krajevima, samo podjari bijesnu rulju na još jače vrijeđanje i prijetnje...

Ubrzo nakon objave, i Kolarić je počela dobivati uvrede i prijetnje poput ovih:

- Gadljive laži vas 1% plaćenih zagadura ne daju se više slušat. Tko s vragom tikve sati, o glavu mu je obija. GOTOVI STE.

- One su kao ti, obične k*rvetine.

Kolarić je potom zaključila:

- Reakcije na moju objavu o verbalnom nasilju i linču kojem su zadnjih dana izložene tri žene u Hrvatskoj, jasno pokazuju dubinu problema sa širenjem mržnje u društvu.


koliko budala moras biti da nekome prijetis i psujes zato što je iznio svoje misljenje

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 jul 2018, 17:07

Dupla kruna braćo!

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramiy » 21 jul 2018, 17:34

Unofficialpage je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:Shvaćaju oni sve, samo su shvatili kako da izvuku još više para. Plaćaš struju sam, internet, kompjutersku opremu, radiš transakcije u privatnim sistemima koji nemaju veze s državom, nemaš ništa od države i opet porez na zrak jer eto živiš ovdje. Ne treba čuditi ništa kad se za registraciju auta plaća za vodu. Kakve veze ima yebena voda s tim, ali neka nek yebu dok mogu neće zauvijek.
Sve više naginjem ka ovima što govore treba ići, fakat ova država se trudi samo da ti oteža još više. Kažu, dužan sam državi nešto. Nisam ništa dužan, država mi nije pomogla ništa, samo odmogla i to što je više mogla. Jedva sam školovanje završio, da nije bilo roditelja i drugova u školi nikad ne bih je ni završio. Krenem tražiti fax, nijedan nema pristup sa osobe u kolicima, nemaju DL način učenja a državni fakulteti. Na biro ući u ne mogu, u poreznu isto, školu sam nađem preko interneta, kurseve sve sam, platim to sve (skupo), posao nađem preko interneta jer ni to nema ovdje, i sad nakon sve toga ja sam njoj nešto dužan. Nije problem, treba platiti, ali potrudi se da bude bolje svima. Niko ne očekuje da odmah bude bolje ali pokaži malo incijative da će biti bolje. Ova država je pravna samo onda kad treba od naroda pare uzeti, tad se zna svaki zakon, svaka tačka, ma sve do najsitnijih detalja i sve ide profesionalno ali kad treba tom narodu pomoći sve se odmah zaboravi...
Dosao i ti pameti a prvi si zagovarao da treba ostati i da ima posla i da nije sve tako crno. A bukvalno je sve crno da crnje ne moze biti. Posao je najmanji problem ali kad pogledas da se u svemu prema covjeku odnose kao prema zivotinji.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Pegi10 » 21 jul 2018, 18:05

Kanye je napisao/la:Uznemiravajuća slika u spojleru.
slika
Ovo Nermin i Finkinje?
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokes » 21 jul 2018, 18:11

Ramiy je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la: Sve više naginjem ka ovima što govore treba ići, fakat ova država se trudi samo da ti oteža još više. Kažu, dužan sam državi nešto. Nisam ništa dužan, država mi nije pomogla ništa, samo odmogla i to što je više mogla. Jedva sam školovanje završio, da nije bilo roditelja i drugova u školi nikad ne bih je ni završio. Krenem tražiti fax, nijedan nema pristup sa osobe u kolicima, nemaju DL način učenja a državni fakulteti. Na biro ući u ne mogu, u poreznu isto, školu sam nađem preko interneta, kurseve sve sam, platim to sve (skupo), posao nađem preko interneta jer ni to nema ovdje, i sad nakon sve toga ja sam njoj nešto dužan. Nije problem, treba platiti, ali potrudi se da bude bolje svima. Niko ne očekuje da odmah bude bolje ali pokaži malo incijative da će biti bolje. Ova država je pravna samo onda kad treba od naroda pare uzeti, tad se zna svaki zakon, svaka tačka, ma sve do najsitnijih detalja i sve ide profesionalno ali kad treba tom narodu pomoći sve se odmah zaboravi...
Dosao i ti pameti a prvi si zagovarao da treba ostati i da ima posla i da nije sve tako crno. A bukvalno je sve crno da crnje ne moze biti. Posao je najmanji problem ali kad pogledas da se u svemu prema covjeku odnose kao prema zivotinji.
Govorio je dok ga država nije opalila po džepu, onda je skontao kako stvari stoje :lol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramiy » 21 jul 2018, 18:12

Mokes je napisao/la: Govorio je dok ga država nije opalila po džepu, onda je skontao kako stvari stoje :lol:
:urnebes:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 21 jul 2018, 18:33

Ramiy je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:Shvaćaju oni sve, samo su shvatili kako da izvuku još više para. Plaćaš struju sam, internet, kompjutersku opremu, radiš transakcije u privatnim sistemima koji nemaju veze s državom, nemaš ništa od države i opet porez na zrak jer eto živiš ovdje. Ne treba čuditi ništa kad se za registraciju auta plaća za vodu. Kakve veze ima yebena voda s tim, ali neka nek yebu dok mogu neće zauvijek.
Sve više naginjem ka ovima što govore treba ići, fakat ova država se trudi samo da ti oteža još više. Kažu, dužan sam državi nešto. Nisam ništa dužan, država mi nije pomogla ništa, samo odmogla i to što je više mogla. Jedva sam školovanje završio, da nije bilo roditelja i drugova u školi nikad ne bih je ni završio. Krenem tražiti fax, nijedan nema pristup sa osobe u kolicima, nemaju DL način učenja a državni fakulteti. Na biro ući u ne mogu, u poreznu isto, školu sam nađem preko interneta, kurseve sve sam, platim to sve (skupo), posao nađem preko interneta jer ni to nema ovdje, i sad nakon sve toga ja sam njoj nešto dužan. Nije problem, treba platiti, ali potrudi se da bude bolje svima. Niko ne očekuje da odmah bude bolje ali pokaži malo incijative da će biti bolje. Ova država je pravna samo onda kad treba od naroda pare uzeti, tad se zna svaki zakon, svaka tačka, ma sve do najsitnijih detalja i sve ide profesionalno ali kad treba tom narodu pomoći sve se odmah zaboravi...
Dosao i ti pameti a prvi si zagovarao da treba ostati i da ima posla i da nije sve tako crno. A bukvalno je sve crno da crnje ne moze biti. Posao je najmanji problem ali kad pogledas da se u svemu prema covjeku odnose kao prema zivotinji.
Ma nisam ja još skroz promjenio mišljenje, još uvijek smatram da mi, narod, možemo puno toga promjeniti ali moramo biti složni i znati šta hoćemo ali ova vlast apsolutno ne vodi brigu o građanima, gleda samo kako uzeti pare i tad se zna svaki zakon, ma sve i tad je 100% pravna.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 21 jul 2018, 19:10

Pegi10 je napisao/la: Ovo Nermin i Finkinje?
:rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Chat

Post Postao/la Ziggs » 21 jul 2018, 19:58

Donnie Darko je napisao/la:


slika



slika
Kakav sample u prvoj :o

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LAZARUS2000 » 21 jul 2018, 20:27

Vijadukt je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Znači ti si krupna riba :rol:
Ja sam drzava
Država to sam ja. :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrPink, PikachuSA i 10 gostiju.