Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 13:06

sljivo je napisao/la:Sultan će nam napraviti put da odemo brzo do Beograda da kupimo turkih proizvoda. Nama proizvodi, Srbiji porez a Turcima profit, svi zadovoljni.
Za sat vremena https://www.blackrose.rs/ kad naprave AP TZ-BG
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la delija » 09 okt 2019, 13:07

sljivo je napisao/la:Sultan će nam napraviti put da odemo brzo do Beograda da kupimo turkih proizvoda. Nama proizvodi, Srbiji porez a Turcima profit, svi zadovoljni.
A i ako bi se historija ponovila, za 20god, omogucio je Srbima da sa oklopnim vozila za cas dodju do glavnog grada BiH.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 13:14

Artetitis je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Kakve veze naš sultan Tayyip ima sa ovim što pričam? Uopće nije tema naša bratska Republika Turska koja gleda vlastiti interes i srbi koji itekako znaju iskoristiti taj turski kapital, a ne ko naše lijeba, koje krenu od sportskih foruma pa do javnih istupa sa lajanjem da je jedan Sultanov dolazak vraćanje Osmanlija, tiha okupacija i sl, pa do napadanja Sultanovog obezbjeđenja od strane tzv. GP BiH koju predvodi Galić, čovjek kojije pustio Vedranovog ubicu da pobjegne.
E, vidiš, u ovom grmu leži zec. Sultan uhvatio Bakirče za uvče i odvukao Vučiću na sagibanje, a Bakirove antijugoslovenske pudlice ne smiju ni da pisnu da se radi o obnovi krnje Jugoslavije i guranju BiH u rusku interesnu zonu jer treba Putinu platiti S-400 na sve moguće načine.
Ma ja, Turska kao članica NATO saveza mora da se povinuje rusima i da igraju kako oni sviraju? Turci drže za muda i jedne i druge, i sjede na stolici koja im paše u datom trenutku, tako da ti ta priča apsolutno pada u vodu. Poklapaju ih svojom čizmom, ovaj put ekonomskom, i stvaraju zavisnost o njihovom prisustvu na Balkanu. A što se tiče interesnih zona i tih zayebancija, pitaj nekoga ko je bio na vojnim akademijama u bratskoj Turskoj šta im provlače o odbrani Turske. Evo pomoći ću ti: "Turska se brani u Bihaću."
A apsolutno ne vidim potrebu pričati o parama i milijardama koje je TIKA ostavila ovdje prilikom obnove svega što je bilo porušeno. Da tek ne govorimo o izvozu naših proizvoda na tursko tržište...
Može i mora biti puno bolje što se tiče ulaganja i na našem tlu, ali lijeba su navikle samo na vapaje, donacije i mrve, a kada krene neko nešto ozbiljnije onda se svim mogućim kanalima i medijima ujedaju i pljuju potencijalni investitori. Ali sve će se to uskoro mijenjati, naš sultan Tayyip ima veće vizije i ciljeve nego ih fgr može dokučiti.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 09 okt 2019, 13:14

Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 09 okt 2019, 13:17

IlProfessore je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Kakve veze naš sultan Tayyip ima sa ovim što pričam? Uopće nije tema naša bratska Republika Turska koja gleda vlastiti interes i srbi koji itekako znaju iskoristiti taj turski kapital, a ne ko naše lijeba, koje krenu od sportskih foruma pa do javnih istupa sa lajanjem da je jedan Sultanov dolazak vraćanje Osmanlija, tiha okupacija i sl, pa do napadanja Sultanovog obezbjeđenja od strane tzv. GP BiH koju predvodi Galić, čovjek kojije pustio Vedranovog ubicu da pobjegne.
E, vidiš, u ovom grmu leži zec. Sultan uhvatio Bakirče za uvče i odvukao Vučiću na sagibanje, a Bakirove antijugoslovenske pudlice ne smiju ni da pisnu da se radi o obnovi krnje Jugoslavije i guranju BiH u rusku interesnu zonu jer treba Putinu platiti S-400 na sve moguće načine.
Ma ja, Turska kao članica NATO saveza mora da se povinuje rusima i da igraju kako oni sviraju? Turci drže za muda i jedne i druge, i sjede na stolici koja im paše u datom trenutku, tako da ti ta priča apsolutno pada u vodu. Poklapaju ih svojom čizmom, ovaj put ekonomskom, i stvaraju zavisnost o njihovom prisustvu na Balkanu. A što se tiče interesnih zona i tih zayebancija, pitaj nekoga ko je bio na vojnim akademijama u bratskoj Turskoj šta im provlače o odbrani Turske. Evo pomoći ću ti: "Turska se brani u Bihaću."
A apsolutno ne vidim potrebu pričati o parama i milijardama koje je TIKA ostavila ovdje prilikom obnove svega što je bilo porušeno. Da tek ne govorimo o izvozu naših proizvoda na tursko tržište...
Može i mora biti puno bolje što se tiče ulaganja i na našem tlu, ali lijeba su navikle samo na vapaje, donacije i mrve, a kada krene neko nešto ozbiljnije onda se svim mogućim kanalima i medijima ujedaju i pljuju potencijalni investitori. Ali sve će se to uskoro mijenjati, naš sultan Tayyip ima veće vizije i ciljeve nego ih fgr može dokučiti.
Sultanu Tayyipu je najveći problem kako zadržati Turke u toj državi, ljudi bježe na Zapad gore nego naši iz USK-a.

slika

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 13:26

IlProfessore je napisao/la:[
Ma ja, Turska kao članica NATO saveza mora da se povinuje rusima i da igraju kako oni sviraju? Turci drže za muda i jedne i druge, i sjede na stolici koja im paše u datom trenutku, tako da ti ta priča apsolutno pada u vodu. Poklapaju ih svojom čizmom, ovaj put ekonomskom, i stvaraju zavisnost o njihovom prisustvu na Balkanu.
Zar te nismo neki dan ismijali zbog ovakvih gluposti?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 13:33

Ti nisi intelektualni kapacitet da možeš ući u bilo kakvu vrstu ozbiljnije diskusije sa mnom, a kamoli "ismijati" :lol:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 09 okt 2019, 13:37

A tek ovaj asd :rol: helco je za njeg tesla
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 14:09

IlProfessore je napisao/la:Ti nisi intelektualni kapacitet da možeš ući u bilo kakvu vrstu ozbiljnije diskusije sa mnom, a kamoli "ismijati" :lol:
De nam napiši kako MMF uzima kredit od Turske. Pa to ne vjeruju snaše po sijelima u vukojebinama na Vlašiću i oko Kladnja.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Artetitis » 09 okt 2019, 14:17

IlProfessore je napisao/la:e i mora biti puno bolje što se tiče ulaganja i na našem tlu, ali lijeba su navikle samo na vapaje, donacije i mrve, a kada krene neko nešto ozbiljnije onda se svim mogućim kanalima i medijima ujedaju i pljuju potencijalni investitori. Ali sve će se to uskoro mijenjati, naš sultan Tayyip ima veće vizije i ciljeve nego ih fgr može dokučiti.
Ma da, ovo k'o priča Vuka Draškovića kad je one neke godine ušao u vlast sa Miloševićem: "Rušim ih iznutra." :mrgreen: Razumijem da se ti folovi i priče prodaju kod Trotoarka na FB-profilu, kod Drnišlića (da ga ne ofiram, neću staviti njegovo pravo ime ovdje) u Stavu, Sokolije i Kneževića na Voxu i na drugim okupljalištima SDA-botova, ali tamo gdje ljudi razmišljaju svojom glavom, od te ljubavi neće biti ništa.

Al' na avataru imati simbol srednjovjekovne Bosne i maštati o sultanu koji je tu istu Bosnu dokinuo je, ono, :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 09 okt 2019, 14:21

Blejzer10 je napisao/la:
harden je napisao/la: Bogam' si se ti fino pocastio :mrgreen: nadam se da si uzeo i kakav dobar monitor uz to, 120/144hz ili 4k, ljepota bas. Bice vremena aBd.
Uzeo Asusov VG279Q, IPS, 144Hz, 27"

Ma ludilo da te ne lazem :mrgreen:

@Mokes
Krenuo posao fino od aprila, da kucnem u drvo
Nista bez 2080 Ti i 240 hz monitorom :kafa:

Jesi to jos u uvijek u onim vodama sto se tiče programiranja, krenulo znači, jel radis za domaće il strano?
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Blejzer10 » 09 okt 2019, 15:02

bodi123 je napisao/la: Nista bez 2080 Ti i 240 hz monitorom :kafa:

Jesi to jos u uvijek u onim vodama sto se tiče programiranja, krenulo znači, jel radis za domaće il strano?
Nisam. Znaš da sam ti govorio da imam nesto da završim u struci pa ću onda krenut programiranje. I od tog jednog poslića me krene, preporuka za preporukom..
(ispade sreća što me Mistral ne primi iako sam bio u užem izboru)

Nisam kod dotakao od aprila, a fali mi. Dobro sam se bio navukao. Do kraja novembra imam posla u struci, pa ćemo vidjet. Ako ne bude ničega dalje, neće mi biti mrsko vratiti se kodu. Pogotovo sad s ovom mašinom :mrgreen:

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 09 okt 2019, 15:30

Mora da kopaš bitkoine čim ti takva mašina treba za nešto. :mrgreen:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:01

Kurirkurir.ba pa naslovi ko na Informeru na naslovnici Ss.ba

Na Kosovu je naređenje bilo jasno: Hapšenje igrača Crvene zvezde

Politički pritisci iz Beograda: Kosovo mora da leti iz UEFA i FIFA!



Drama na kosovskoj granici: Igrači Zvezde moraju nazad u Beograd!
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 09 okt 2019, 16:05

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Heller je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Nije mi jasno što se iz srbije brukaju sa ovim pokušajima prelaska granice na kosovo........ prvo onaj pravoslavni voz, sada ovo sa zvezdom

namjestiš fino na izvlačenju da će ovi sa kosova gostovati u srbiji i doviđenja
Ne praviš se budala nikako. Zamisli da Novi Pazar igra Kup BiH a Široki Kup HR.
Ili Sloboda Kup Srbije :mrgreen:
:rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:14

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/inva ... /191009100

Četnici

Mir **** materne, glavni cilj pobit što više Kurda.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 09 okt 2019, 16:21

Paraliza sna al umjesto sejtana na prsima mi sjedi amar osim i govori da on theba hephezantaciju da vodi i da je najbolji menadzeh u phemijeh ligi... Glava me zaboli odmah...

:rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sviuodbranu » 09 okt 2019, 16:22

Heller je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/inva ... /191009100

Četnici

Mir **** materne, glavni cilj pobit što više Kurda.
Desetljecima PKK ubija Turske civile, i vrsi teroristicke napade kako unutar Turske tako i sa vana sa teritorije Sirije...Posljednjih godina sa sirijske teritorije je desetine raketnih napada izvedeno na pogranicne Turske gradove...stotine ranjenih desetine mrtvih.
Cuj cetnici :rol:
Pa koliko smo mi zla kao narod ucinili cetnicima, nula, pa redovno prelaze Drinu i kolju narod. Ti si bolestan druze, i opasno antiislamski nastrojen.
Ameri pobise stotine hiljada muslimana, i nisu cetnici, oni su "djeca cvjeca".
Koji si ti licemjer :sick:
Samo udri teroristicka **** i kurdske ubice, istrijebi ih Sultane, hajde Bismilah :!:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 09 okt 2019, 16:23

Zvezdin direktor nakon zabrane ulaska na Kosovo: Ovo je pobjeda Srbije

Opet pobjedili :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:25

Sviuodbranu je napisao/la:
Heller je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/inva ... /191009100

Četnici

Mir **** materne, glavni cilj pobit što više Kurda.
Desetljecima PKK ubija Turske civile, i vrsi teroristicke napade kako unutar Turske tako i sa vana sa teritorije Sirije...Posljednjih godina sa sirijske teritorije je desetine raketnih napada izvedeno na pogranicne Turske gradove...stotine ranjenih desetine mrtvih.
Cuj cetnici :rol:
Pa koliko smo mi zla kao narod ucinili cetnicima, nula, pa redovno prelaze Drinu i kolju narod. Ti si bolestan druze, i opasno antiislamski nastrojen.
Ameri pobise stotine hiljada muslimana, i nisu cetnici, oni su "djeca cvjeca".
Koji si ti licemjer :sick:
Samo udri teroristicka **** i kurdske ubice, istrijebi ih Sultane, hajde Bismilah :!:
Kurdi i Bošnjaci bi se trebali solidarisati, jer znaju kako je kad te četnik i genocidaš kolje.

Stotinama godina Turci jebu Kurde kako stižu. Kad Palestinci prave pizdarije to je borba za slobodu, kad to Kurdi rade 3x gorim četnicima to je terorizam.

Usput i turski četalji i Kurdi su muslimani.

Turci su pračetnici uostalom, al Kurdi će ih satrat demografski.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: numanumaye22, Venom i 14 gostiju.