Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2018, 23:40

Istina, kakvih sve psovki imaju.., ništa im nije nazvat te bilo kako, opsovat ti sa najvećim gadarijama i to što je najgore to rade stari, zreli i odrasli ljudi.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 15 avg 2018, 23:46

Meh. Bilo je dosta jacih, i duzih. Zemljotresa jel.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11302
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dzoni » 16 avg 2018, 00:19

Ima li neka aplikacija za android preko koje mozes citat knjige?
Ubih se od dosade.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 16 avg 2018, 00:34

Kajzer10 je napisao/la:
Fikret1946 je napisao/la: isto ko kad ti kazes da je neymar najbolji igrac svijeta :lol:
Dobro, ti si onaj curry, najveci cudak na forumu pa me ne cudi da me vec treci-cetvrti put prozivas zbog najobicnije hayp recenice. Ali radio si ti i cudnije stvari. Jednostavno cudak za internetom. :lol:
Promijenio lik i klub za koji navija, konta neće ga skontat :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Baboon
Postovi: 1292
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Baboon » 16 avg 2018, 00:37

Neko rafalao po migrantima u Bihaću? Ima li ikog da potvrdi/demantuje iz Bihaća? Vidio sam privođenje specijalaca u gradskom parku.
it's football day

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Pegi10 » 16 avg 2018, 00:49

Dzoni je napisao/la:Ima li neka aplikacija za android preko koje mozes citat knjige?
Ubih se od dosade.
Ukucaj na playstoreu ebook reader.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 16 avg 2018, 01:03

U kakvom gradu i državi živim :tokralju:

15ak migranata ( i dvije naše djevojke ) se svađa i tuče 10min, zovneš policiju kažu eto nas ( do lokacije ima 2min pješice, autom 30 sekundi ). Nema braće 10 minuta, kad se zapucalo i kad je lik ranjen onda dolaze. Svaka čast.

Svi pijani i drogirani, pitali ovu našu curu zašto je s njima, kaže bolji su ljudi od naših smećara :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Dzoni
Postovi: 11302
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dzoni » 16 avg 2018, 01:06

Pegi10 je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Ima li neka aplikacija za android preko koje mozes citat knjige?
Ubih se od dosade.
Ukucaj na playstoreu ebook reader.
Hvala.

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la geoxx » 16 avg 2018, 01:27

harden je napisao/la:U kakvom gradu i državi živim :tokralju:

15ak migranata ( i dvije naše djevojke ) se svađa i tuče 10min, zovneš policiju kažu eto nas ( do lokacije ima 2min pješice, autom 30 sekundi ). Nema braće 10 minuta, kad se zapucalo i kad je lik ranjen onda dolaze. Svaka čast.

Svi pijani i drogirani, pitali ovu našu curu zašto je s njima, kaže bolji su ljudi od naših smećara :lol:
Ko je pucao, na koga i zasto?
Nije da sam nesto iznenadjen i pucnjavom, jer smo duze vrijeme na ivici neceg takvog. Daj nosi ljude iz grada. Treba mrtva glava pasti pa da se neko van USK pocne zamimat za OGROMAN problem.

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 16 avg 2018, 01:31

geoxx je napisao/la: Ko je pucao, na koga i zasto?
Nije da sam nesto iznenadjen i pucnjavom, jer smo duze vrijeme na ivici neceg takvog. Daj nosi ljude iz grada. Treba mrtva glava pasti pa da se neko van USK pocne zamimat za OGROMAN problem.
Iza stensa je to bilo, šta znam ko je pucao na koga, migranti se rokali između sebe zbog nekih naših kuravi i droge valjda.

Šta kae Mektić, sve je pod kontrolom, skoro pa i nema migranata :mrgreen:

Najjače kad se brat u sred tuče prodera FUCK PAKISTAN, preko Une odzvanja :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la geoxx » 16 avg 2018, 01:40

harden je napisao/la:
geoxx je napisao/la: Ko je pucao, na koga i zasto?
Nije da sam nesto iznenadjen i pucnjavom, jer smo duze vrijeme na ivici neceg takvog. Daj nosi ljude iz grada. Treba mrtva glava pasti pa da se neko van USK pocne zamimat za OGROMAN problem.
Iza stensa je to bilo, šta znam ko je pucao na koga, migranti se rokali između sebe zbog nekih naših kuravi i droge valjda.

Šta kae Mektić, sve je pod kontrolom, skoro pa i nema migranata :mrgreen:

Najjače kad se brat u sred tuče prodera FUCK PAKISTAN, preko Une odzvanja :lol:
Ma reko da nije nekom nasem dokipilo pa odlucio uzeti stvar u svoje ruke. :mrgreen:

Ne znam stvarno, krajnje je vrijeme da neko pocne raditi svoj posao. Samo sto je tom nekom i nekima migrantska kriza tema broj 90 u drzavi jer tim nekima migranti ne cine 10% gradskog stanovništva.
Šta trebamo mi kao kanton? Portpati ih u buseve, poslati u druge dijelove drzave i Kljuc ograditi bodljikavom zicom? De idioti drzavni ukljucite se.

E, udju u drzavu ilegalno i umjesto sankcije slijedi omogucavanje bagri neograničena sloboda kretanja zemljom. :tokralju: Jos haj nahrani, napoji, mada haj ok je to ali de bagru smjesti negdje i drzi pod nadzorom.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 16 avg 2018, 01:42

Treba nositi nesto za odbranu protiv tih divljaka
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37559
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 avg 2018, 01:47

Ljudi su opravdano nervozni, krenuli su u zapadnjacki zivot, a zaglavili su u Bosni. :rol:

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la geoxx » 16 avg 2018, 01:53

Po nekim bihaćkim naseljima organizovane su nocne straže, ko da je 92-a.
A docekamo li zimu sa bagrom u gradu, morat cemo mnogo toga organizovati, ko da je 92-a. :mrgreen:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 16 avg 2018, 02:18

harden je napisao/la:Iza stensa je to bilo, šta znam ko je pucao na koga, migranti se rokali između sebe zbog nekih naših kuravi i droge valjda.

Šta kae Mektić, sve je pod kontrolom, skoro pa i nema migranata :mrgreen:

Najjače kad se brat u sred tuče prodera FUCK PAKISTAN, preko Une odzvanja :lol:
:rol: :rol: :rol: :rol:

Ja jednu noc setam, i kad sam se vracao bio kilometar od kuce, tu jedna autobuska stanica, neka figura ogrnuo se u nekoj jakni nosi trenerke, nije ni bilo toliko zima vani, ja prolazim i samo ga na tren pogledam k'o ono wtf, kad eto njega prema meni, prilazi mi k'o Gollum ili neki retardirani spec-ops gorila ja kontam zar cu ovako umrijeti rano mi je jos. Kad se poprilicno priblizio, vidim mu nekakve pubertetske brkove i crnu kozu, indijac neki, kaze mi "Hey, come over here", mozak mi rece "What're you outta your fuckin' mind??" k'o neki American-Italian, a ja na glas mu odgovori k'o Mastermind "Now why in the hell would I do that?". Kasnije sam vidio da se on vise prepao mene, p̶a̶ ̶s̶a̶m̶ ̶g̶a̶ ̶o̶n̶d̶a̶ ̶s̶u̶t̶n̶u̶o̶ ̶u̶ ̶s̶t̶o̶m̶a̶k̶ ̶i̶ ̶u̶z̶e̶o̶ ̶m̶u̶ ̶p̶a̶r̶e̶ i pita me on dali ce autobus doci jer ne zna citati tablicu, pa mu procitam i kazem, i on se zahvali, ja prerovim dzepove na brzake i nastavim kuci.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 16 avg 2018, 03:05

geoxx je napisao/la:
harden je napisao/la:
geoxx je napisao/la: Ko je pucao, na koga i zasto?
Nije da sam nesto iznenadjen i pucnjavom, jer smo duze vrijeme na ivici neceg takvog. Daj nosi ljude iz grada. Treba mrtva glava pasti pa da se neko van USK pocne zamimat za OGROMAN problem.
Iza stensa je to bilo, šta znam ko je pucao na koga, migranti se rokali između sebe zbog nekih naših kuravi i droge valjda.

Šta kae Mektić, sve je pod kontrolom, skoro pa i nema migranata :mrgreen:

Najjače kad se brat u sred tuče prodera FUCK PAKISTAN, preko Une odzvanja :lol:
Ma reko da nije nekom nasem dokipilo pa odlucio uzeti stvar u svoje ruke. :mrgreen:

Ne znam stvarno, krajnje je vrijeme da neko pocne raditi svoj posao. Samo sto je tom nekom i nekima migrantska kriza tema broj 90 u drzavi jer tim nekima migranti ne cine 10% gradskog stanovništva.
Šta trebamo mi kao kanton? Portpati ih u buseve, poslati u druge dijelove drzave i Kljuc ograditi bodljikavom zicom? De idioti drzavni ukljucite se.

E, udju u drzavu ilegalno i umjesto sankcije slijedi omogucavanje bagri neograničena sloboda kretanja zemljom. :tokralju: Jos haj nahrani, napoji, mada haj ok je to ali de bagru smjesti negdje i drzi pod nadzorom.
U Sarajevu je glavni problem broj seljaka na SFFu. Odakle su ti seljaci, ko su, šta su, i kako oni kvare Sarajevo niko ne zna, al svima smetaju. Poneko priča i o nekim sultanima, nekoj liri i slično. :rol:

Zatvor je mjesto za kriminalce. A oni svi ilegalnim prelaskom granice jesu kriminalci. Fascinantni su mi ljudi koji se suosjećaju s njima.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 16 avg 2018, 06:27

tuzlak1987 je napisao/la:Ljudi su opravdano nervozni, krenuli su u zapadnjacki zivot, a zaglavili su u Bosni. :rol:
Neki nisu, jer mi Pakistancima dođemo na zapadu :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 avg 2018, 06:45

Derdiyok je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ljudi su opravdano nervozni, krenuli su u zapadnjacki zivot, a zaglavili su u Bosni. :rol:
Neki nisu, jer mi Pakistancima dođemo na zapadu :mrgreen:
I Srbima. :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 16 avg 2018, 06:47

Penaltiky je napisao/la: I Srbima. :mrgreen:
Ko ih beep :mrgreen:

Bajramluk :ljepota:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brokula » 16 avg 2018, 11:19

Jutros mi je ruža procvjetala :njanjanja:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.