Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bavarian_bk » 16 avg 2010, 13:58

Hairlija je napisao/la:Sto se tice Travnika,cevapi u restoranu Plava voda odron,al' bukvalno odron!
Dok su na izlazi iz Turbeta kod Bajra odlicni da prste pojedes 8-)
Meni kod Bajre nisu nesto , ja sam par puta jeo . Nekako budu zilavi , i lepinja previse namocita . U Sa su kod Zelje dobri . Ali brate , ovdje kod nas u Krupu " Banjalucki cevapi" zakon . Mozda jedni od boljih u BiH :)

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ĆeMa » 16 avg 2010, 14:00

Bosco je napisao/la:
Samo F.K.S !! je napisao/la:Ima li zivih ?


Ja zaglavio na menadzeru vec 3 sata doveo sam boga oca u celzi samo me abramovic iznervirao dao mi 41 milion na raspolaganje :x ali eto doveo sam par igraca
Ccc, kako te nije stid igrat sa Chelseajem. Ja volim slabije klubove i sad vodim legendarni Nottingham Forest, šesta mi sezona sad, igram u Premier ligi, borim se za goli opstanak. :D
Al' ne smijem ispast, jednom sam već ispao i to u drugoj sezoni, umal' nogu nisam dobio. ako ti treba koji igrač za FM samo javi.
koji je manager u tebe :?:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 16 avg 2010, 14:03

FM 2010 od Sege i Sports Interactive. Te managere igram od 2006-te. :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2010, 14:20

[youtube][/youtube]
Ne znam da li ste imali priliku gledati Gitak Tv(prije se emitovao zajedno sa show-om Joška Lokasa). Sve u svemu, momci su prva liga, nenad*ebivi, maestralni i ludi.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rob do bagro » 16 avg 2010, 14:21

Dobri su ovi, gledao sam sve epizode, posebno su me Huligani nasmijali :lol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 16 avg 2010, 14:25

Opet ja analiticaru :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ĆeMa » 16 avg 2010, 14:34

Hairlija je napisao/la:Opet ja analiticaru :mrgreen:
care, izvini, ali stvarno si malo dosadan sa tim analiticarem :roll: jeli ima neka hemija izmedju vas :D :| ko da ste vezani pupcanom vrpcom :D
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 16 avg 2010, 14:38

CeMa je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:Opet ja analiticaru :mrgreen:
care, izvini, ali stvarno si malo dosadan sa tim analiticarem :roll: jeli ima neka hemija izmedju vas :D :| ko da ste vezani pupcanom vrpcom :D
boli me briga sto tebi smeta,smetali ostalim :evil:
NEk se javi 20 ljudi kojima smeta moje i analiticarevo pisanje po forumu ja odmah odlazim na put bez povratka :!:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 14:38

Hairlija je napisao/la:Opet ja analiticaru :mrgreen:
o, jesi se naspaao?

uh jest ovaj iz Jablanice startovao na tebe......

Daj pusti covjeka, vidis da posti....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 16 avg 2010, 14:39

Meni su baš prejaka ova prepucavanja. :mrgreen:

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 14:40

Pa da mi ne pisemo ove gluposti, forum bi bio sablastan ili sablasan, ne znam kako je pravilno...Garant Hairlija zna... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 16 avg 2010, 14:43

analiticar_ je napisao/la:Pa da mi ne pisemo ove gluposti, forum bi bio sablastan ili sablasan, ne znam kako je pravilno...Garant Hairlija zna... :D
Mislim sablasan al' nemoj mi vjerovati ovaj me gore iznervira usi mi se zacrvenile :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 16 avg 2010, 14:45

BaOrT je napisao/la:svi ste vi hebene krampe
Da ti nisi onaj što ima fetiš na krampove i taj alat. :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 14:45

Hairlija je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Pa da mi ne pisemo ove gluposti, forum bi bio sablastan ili sablasan, ne znam kako je pravilno...Garant Hairlija zna... :D
Mislim sablasan al' nemoj mi vjerovati ovaj me gore iznervira usi mi se zacrvenile :mrgreen:
Nemoj se kacit sa njim..Ako pokrene grupu na Facebooku tipa "Hajmo izbacit Hairliju", letis sa foruma za 5 dana... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 16 avg 2010, 14:46

analiticar_ je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Pa da mi ne pisemo ove gluposti, forum bi bio sablastan ili sablasan, ne znam kako je pravilno...Garant Hairlija zna... :D
Mislim sablasan al' nemoj mi vjerovati ovaj me gore iznervira usi mi se zacrvenile :mrgreen:
Nemoj se kacit sa njim..Ako pokrene grupu na Facebooku tipa "Hajmo izbacit Hairliju", letis sa foruma za 5 dana... :D
Ni zakoni ni zabrane nemogu sprijeciti Hairlovanje :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 14:48

Smanjio sam sa 100 na 50, jos malo i gotov si..No idem i ja malo odmoriti tako da ne sumnjam da ces ti stuci 50 komada dok se vratim..... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 avg 2010, 14:48

[youtube][/youtube]
Nisu losi.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bavarian_bk » 16 avg 2010, 14:49

Neboj se Hairlija ja se necu pridruziti grupi na fb :lol:

eh pitanje jedno : Kad slusam muziku na WMP i kad ubacim vise pjesama u ono gdje pise NOW PLAYING , kako da pjesme idu redom kako su ubacite , a ne da preskacu pa se vrate na neku pjesmu. Prije mi je islo redom , ali od neki dan je poremetito :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2010, 14:52

Uključen ti je shuffle. 8-)
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bilal » 16 avg 2010, 14:53

bavarian_bk je napisao/la:Neboj se Hairlija ja se necu pridruziti grupi na fb :lol:

eh pitanje jedno : Kad slusam muziku na WMP i kad ubacim vise pjesama u ono gdje pise NOW PLAYING , kako da pjesme idu redom kako su ubacite , a ne da preskacu pa se vrate na neku pjesmu. Prije mi je islo redom , ali od neki dan je poremetito :D
Imas opciju Shuffle, treba biti iskljucena.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Amazon [Bot], kraljttbvb, lol89, Muumii, samocelik, Surreal i 64 gosta.