Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 jun 2018, 21:30

Shaquille Ona'e

Coby ubio refren

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GracanicaAA » 17 jun 2018, 21:51

Kawhi je napisao/la:
harden je napisao/la::njanjanja:
Internet pao. :tokralju:
Filozofi sa klik-sa. :rol:
slika

Ja ne znam sta njima smeta ? Neko ko uspije u zivotu da napravi nesto da promjeni "TU" neku vrstu muzike. Oni sto rade u ovih nazad 2 godine je drugacije na Balkanu , a svakako da ce se slusati ovake vrste muzika jer imaju "Novu" melodiju malo auto tuna i dobijes ekstra pjesmu koja prelazi milione.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 jun 2018, 21:59

Da je smeće jes smeće. Al seljački je i smarat ljude kako je to smeće, kako su seljačine i furat tu glupu priču.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 jun 2018, 22:03

Nije smeće. Za svoj žanr ovo je prilično kvalitetno, najbolje što pop na ovim prostorima ima za ponuditi.

Ali fakat, objektivno.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2018, 22:05

Donnie Darko je napisao/la:Nije smeće. Za svoj žanr ovo je prilično kvalitetno, najbolje što pop na ovim prostorima ima za ponuditi.

Ali fakat, objektivno.
Normalno da je kvalitetno za svoj žanr kad ova muzika žanra nema.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Finn
Postovi: 9174
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Finn » 17 jun 2018, 22:06

Donnie Darko je napisao/la:Nije smeće. Za svoj žanr ovo je prilično kvalitetno, najbolje što pop na ovim prostorima ima za ponuditi.

Ali fakat, objektivno.
Upravo. Muzika je top, tekstovi osrednji, mada znaju ubosti, ali su i u toliko hvaljenoj Americi u komercijali osrednji, pa se niko ne zali.

Doduse, u ovoj sa Cobyjem su zayebali malo, prvih 10 sekundi je vrh zvuk, onda se odjednom naglo stisa.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 jun 2018, 22:10

Lillard je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Nije smeće. Za svoj žanr ovo je prilično kvalitetno, najbolje što pop na ovim prostorima ima za ponuditi.

Ali fakat, objektivno.
Normalno da je kvalitetno za svoj žanr kad ova muzika žanra nema.
To što si napisao nema nikakvog smisla.

I može biti samo pozitivno, jer znači da su napravili svoj žanr. U 2018. :tokralju:

Kako god. Pop.
Finn je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Nije smeće. Za svoj žanr ovo je prilično kvalitetno, najbolje što pop na ovim prostorima ima za ponuditi.

Ali fakat, objektivno.
Upravo. Muzika je top, tekstovi osrednji, mada znaju ubosti, ali su i u toliko hvaljenoj Americi u komercijali osrednji, pa se niko ne zali.

Doduse, u ovoj sa Cobyjem su zayebali malo, prvih 10 sekundi je vrh zvuk, onda se odjednom naglo stisa.
Tek sam sad to skontao, kad sam pustio na računaru. Opasno su zajebali mastering :rol: Al dobro to je problem tehničke prirode.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 jun 2018, 22:10

Lillard je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Nije smeće. Za svoj žanr ovo je prilično kvalitetno, najbolje što pop na ovim prostorima ima za ponuditi.

Ali fakat, objektivno.
Normalno da je kvalitetno za svoj žanr kad ova muzika žanra nema.
Gugl trenslejt se prehladio žanr.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2018, 22:13

Možeš reć pop, al svejedno. Tekstovi nisu osrednji vala, očajni su u većini pjesama. Mada ako se to smatra kao kvalitetna muzika, onda je i Maya Berović kvalitetna pjevačica.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 17 jun 2018, 22:17

Tekstovi im nisu ništa lošiji od većine američkih pjesama koje su hitovi u svijetu.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2018, 22:20

Aerials je napisao/la:Tekstovi im nisu ništa lošiji od većine američkih pjesama koje su hitovi u svijetu.
Ovi barem pjevaju, znači imaju glas, za razliku od autotune proizvoda. Al da ne idem dalje u raspravu. Kvalitet, nema šta.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 jun 2018, 22:23

Tekstovi se moraju zaglupiti da bi se slušali masovno. A razumijem i zašto, ja sad izađem vani negdje u klub kafić nebitno, ili zajebajem se sa rajom u autu, treba mi poezija neka da ja kontam i dešifrujem. Moš mislit. Jednostavno, slušljivo, taman kakav pop treba biti. A ova dvojica su to doktorirali, znaju tačno šta trebaju.

I Kendrick Lamar je morao zaglupiti tekst 1000% u odnosu na svoje uobičajene radove da bi dobio radio play, i gle #1 na billboardu odmah, i to je masovno prihvaćeno sada kao njegova najpoznatija pjesma.

Ono što su Migos, Uzi, Travis i ekipa u Americi, to su ova dvojica ovdje, to jest trojica jer i Coby upada tu. Bukvalno na identičan način rade.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rigoletto » 17 jun 2018, 22:25

Banajte helera nacionalistu
goveđigulašmajka

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 jun 2018, 22:27

GracanicaAA je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
harden je napisao/la::njanjanja:
Internet pao. :tokralju:
Filozofi sa klik-sa. :rol:
slika

Ja ne znam sta njima smeta ? Neko ko uspije u zivotu da napravi nesto da promjeni "TU" neku vrstu muzike. Oni sto rade u ovih nazad 2 godine je drugacije na Balkanu , a svakako da ce se slusati ovake vrste muzika jer imaju "Novu" melodiju malo auto tuna i dobijes ekstra pjesmu koja prelazi milione.
Ja kontam da neko ne voli žanr, al ne razumijem kako ovakve gluposti mogu pisati. Najbolja stvar izašla iz BiH poslije rata.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2018, 22:27

Donnie Darko je napisao/la:Tekstovi se moraju zaglupiti da bi se slušali masovno. A razumijem i zašto, ja sad izađem vani negdje u klub kafić nebitno, ili zajebajem se sa rajom u autu, treba mi poezija neka da ja kontam i dešifrujem. Moš mislit. Jednostavno, slušljivo, taman kakav pop treba biti. A ova dvojica su to doktorirali, znaju tačno šta trebaju.

I Kendrick Lamar je morao zaglupiti tekst 1000% u odnosu na svoje uobičajene radove da bi dobio radio play, i gle #1 na billboardu odmah, i to je masovno prihvaćeno sada kao njegova najpoznatija pjesma.

Ono što su Migos, Uzi, Travis u Americi, to su ova dvojica ovdje, to jest trojica jer i Coby upada tu. Bukvalno na identičan način rade.
Pa slažem se, al razluči ona kvalitet od kafanske zabave.
Kako ne slušam ovu trojicu, tako ni mumble rap. Naravno, ima iznimki, al u glavnini mi ide na živce.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Finn
Postovi: 9174
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Finn » 17 jun 2018, 22:29

Donnie Darko je napisao/la:
Tek sam sad to skontao, kad sam pustio na računaru. Opasno su zajebali mastering :rol: Al dobro to je problem tehničke prirode.
Doduse, nisu oni, vec KC Blaze koji je radio master. Ali opet su morali bar jednom preslusati prije izbacivanja.



Evo jos jedan benger, slican dvojac kao Jala i Buba, samo iz Srbije. I nekako im je zvuk cisci, a autotune savrseno izveden.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 jun 2018, 22:29

Rigoletto je napisao/la:Banajte helera nacionalistu
Čestitam na pobjedi protiv Kostarike ;)
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 jun 2018, 22:30

Lillard je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Tekstovi se moraju zaglupiti da bi se slušali masovno. A razumijem i zašto, ja sad izađem vani negdje u klub kafić nebitno, ili zajebajem se sa rajom u autu, treba mi poezija neka da ja kontam i dešifrujem. Moš mislit. Jednostavno, slušljivo, taman kakav pop treba biti. A ova dvojica su to doktorirali, znaju tačno šta trebaju.

I Kendrick Lamar je morao zaglupiti tekst 1000% u odnosu na svoje uobičajene radove da bi dobio radio play, i gle #1 na billboardu odmah, i to je masovno prihvaćeno sada kao njegova najpoznatija pjesma.

Ono što su Migos, Uzi, Travis u Americi, to su ova dvojica ovdje, to jest trojica jer i Coby upada tu. Bukvalno na identičan način rade.
Pa slažem se, al razluči ona kvalitet od kafanske zabave.
Kako ne slušam ovu trojicu, tako ni mumble rap. Naravno, ima iznimki, al u glavnini mi ide na živce.
Kvalitet je relativan pojam.

File minjon je kvalitet. Što ne znači da salama ne može biti kvalitetna. Sve ima svoju svrhu i svoje mjesto.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 17 jun 2018, 22:41

Lillard je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Tekstovi im nisu ništa lošiji od većine američkih pjesama koje su hitovi u svijetu.
Ovi barem pjevaju, znači imaju glas, za razliku od autotune proizvoda. Al da ne idem dalje u raspravu. Kvalitet, nema šta.
Amerikanci imaju glas? Pa, dosta ih nema, a imaju hitove. Eto prva mi naumpadne Selena Gomez, nije neka bog zna pjevačica, al' cura uspije prodati muziku. To je danas bitno, znati kako prodati, kako napraviti "pitu od govana" što bi se reklo, a ovi to fakat znaju.

Dobro Donnie reče, nije baš svima uvijek do nekih dubokoumnih tekstova sa srceparajućom i ozbiljnom muzikom. Nekad se samo hoćeš zajebavat' sa društvom i da ti je nešto da te opusti.

Nego, da se počnemo kladiti koji stih će da bude najpopularniji među instagramušama? :kafa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rigoletto » 17 jun 2018, 22:43

Penaltiky je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Banajte helera nacionalistu
Čestitam na pobjedi protiv Kostarike ;)
Volem te
goveđigulašmajka

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.