Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 19 okt 2014, 17:50

Nerminovic je napisao/la:[youtube][/youtube]
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 19 okt 2014, 17:59

@ nerminovich pazi oog nesudjenog trenera FKS-a :urnebes: :urnebes: :urnebes:

" onclick="window.open(this.href);return false;

a ovo je pobednik svih pobednika

" onclick="window.open(this.href);return false;

Jugoslavija- Dr Nemacka 1-2 :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
JamesJoyce
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 sep 2014, 15:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la JamesJoyce » 19 okt 2014, 18:03

Trib brate, jel' imas ti koga u Bosni?
https://www.youtube.com/watch?v=_UYC80umW6c

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 19 okt 2014, 18:03

Tribalian je napisao/la:@ nerminovich pazi oog nesudjenog trenera FKS-a :urnebes: :urnebes: :urnebes:

" onclick="window.open(this.href);return false;

a ovo je pobednik svih pobednika

" onclick="window.open(this.href);return false;

Jugoslavija- Dr Nemacka 1-2 :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'!
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol: :rol:

Majmu mu, hahahahhahahahahahaha! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 19 okt 2014, 18:06

JamesJoyce je napisao/la:Trib brate, jel' imas ti koga u Bosni?
Imam brate, @ Bagrcavog , @ legendu, @ Rooneya , @ sarajlicu , @ Alana Kardeca, @ Dantesa, @ Marconata :mrgreen: Od rodbine nemam nikog. :) Mislim u Bosni, ovako imam.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 19 okt 2014, 18:06

@Trib

:kafa:

SKINI GA S GOLA :urnebes:
[youtube][/youtube]
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 19 okt 2014, 18:09

Nerminovic je napisao/la:@Trib

:kafa:

SKINI GA S GOLA :urnebes:
[youtube][/youtube]
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Hrvatski Dragovoljac, i njima ovaj Ljupko izlapeli bio trener. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Bice dobro, ako on nije vikao ovo. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bagrcavi » 19 okt 2014, 18:10

Tribalian je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Ko zna piti, taj ne povraca.. :thumbup:

Podloga je kljuc. :mrgreen:
Šta znaju maloljetnici kako se pije :mrgreen:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 19 okt 2014, 18:13

bagrcavi je napisao/la: Šta znaju maloljetnici kako se pije :mrgreen:
Na mladima svet ostaje . :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 19 okt 2014, 18:13

Tribalian je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:@Trib

:kafa:

SKINI GA S GOLA :urnebes:
[youtube][/youtube]
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Hrvatski Dragovoljac, i njima ovaj Ljupko izlapeli bio trener. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Bice dobro, ako on nije vikao ovo. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Placem, :tokralju: :urnebes:

Najjaci dio, pa' kakve mi budale imamo, pa' to nema nigdje na svijetu :tokralju: :lol:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 19 okt 2014, 18:14

Tribalian je napisao/la:
Heller je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:
To sto si ti uradio u svetu alkoholicara se zove " klasican sepuku" negde kazu i " harakiri" , kad sam sebi s picem uradis asaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i samo se probudis negde.
U po paba sam povratio u zdjelu i odvedu me na taksi, povratim u taksiju dam cojku cenera za pranje i pred kucu sjednem, podloga me i ****, na rostilju mesa tona
Rostilj je "krkanluk" , " podloga" je drugo nesto. Evo i @ Consigliere se slaze. :mrgreen: Ali nista nije strasno u picu kao agresivnost . Ima vise oblika agresivnosti, imas one p*cke koje se plase svoje senke pa kad popije dva vinjaka onda pocinje sa " ocu nesto da ti kazem sto sam jos pre hteo ..." , imas alkoholni vaginalitet kao vrstu agresivnosti , to obicno preovladava kod zena ali i kod nekih muskaraca " jaoooojjj sto me ostavi, pusti sabana i dva galeba bela.... buaaaaa" , i imas mazohisticnu agresivnost , od toga sam ja patio jedno vreme , to ti je kad sam sebi iz nepoznatog razloga razbijas case i flase po glavi, tu ima jedna fora, one kafanske predratne case se lako razbiju o glavu sa izvesne odaljenosti sake od cela , trebalo bi da je oko 40-50 cm , ali ako spustis razdaljinu onda se desi da tu istu casu samo sebi prilepis uz glavu pa ti posle vade staklo u urgentnom , to sam ja sebi par puta uradio i to je veliki blam, jednom sam 2 km isao sa kafanskim stoljnjakom na glavi " da ne bi iskrvario" .
Ja volim zajebavat a bome i podjebavat, eh kad popijem malo vise cesto mi se desi da mi neko nesto dobaci i tako postane moja žrtva
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Cartman » 19 okt 2014, 19:17

[youtube][/youtube]

:rol: :rol: :rol:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 okt 2014, 19:18

Tribalian je napisao/la:Ima vise oblika agresivnosti, imas one p*cke koje se plase svoje senke pa kad popije dva vinjaka onda pocinje sa " ocu nesto da ti kazem sto sam jos pre hteo ..." , imas alkoholni vaginalitet kao vrstu agresivnosti , to obicno preovladava kod zena ali i kod nekih muskaraca " jaoooojjj sto me ostavi, pusti sabana i dva galeba bela.... buaaaaa" , i imas mazohisticnu agresivnost , od toga sam ja patio jedno vreme , to ti je kad sam sebi iz nepoznatog razloga razbijas case i flase po glavi, tu ima jedna fora, one kafanske predratne case se lako razbiju o glavu sa izvesne odaljenosti sake od cela , trebalo bi da je oko 40-50 cm , ali ako spustis razdaljinu onda se desi da tu istu casu samo sebi prilepis uz glavu pa ti posle vade staklo u urgentnom , to sam ja sebi par puta uradio i to je veliki blam, jednom sam 2 km isao sa kafanskim stoljnjakom na glavi " da ne bi iskrvario" .
Koji je oblik agresivnosti kad ne želiš prestat pit iako si tu noć već triput povraćao?Ili kad cugaš nekih 15 sati bez prestanka i nađeš nekog da te još jednim pićem časti,nakon kojeg privremeni gubitak pamćenja dobiješ :rol:

Ko nije povraćao zbog alkohola nije testirao svoje granice.U zadnje vrijeme slabije povraćam nešto.Jedino ako se pije neka jeftina votka ili tekila.Ne shvatam ljude koji piju vigor i slična sranja.Draže mi je štedit određeno vrijeme da nešto kvalitetno popijem nego piti vigor.

Inače najgora kombinacija koju sam ikad probao je višnja pa jabuka.Od slatke višnje i ne kontaš da si pijan,a onda kad te spuca jabuka :tokralju: :beba: :puke:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 19 okt 2014, 19:20

Cartman je napisao/la:[youtube][/youtube]

:rol: :rol: :rol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 19 okt 2014, 19:50

Koji je car ovaj što vodi dnevnik na federalnoj. Kakve face pravi dok čita vijesti, tačnije kad završi sa čitanjem i pogleda u kameru :tokralju: :tokralju: :tokralju: Isto dijete kad se naljuti pa se mršti onako teatralno.

Ne znam jel mu nije dobro, ili je ljut na svijet ili nešto deseto, ali znam da nisam nikada više uživao u dnevniku :tokralju:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 19 okt 2014, 20:00

Kawhi je napisao/la: Inače najgora kombinacija koju sam ikad probao je višnja pa jabuka.Od slatke višnje i ne kontaš da si pijan,a onda kad te spuca jabuka :tokralju: :beba: :puke:
Svirka prije koju godinu, ja radio preko ljeta i dobio prvu platu preko 1000 kmića i sad ja sam hadžija završila svirka i ja sjeo na šank i cjepam višnje te, pokupi se moja ekipa ode za sto ja ostanem sjedit s jednim od muzicara i tako u neka doba ne mogu ustat, noge ne funkcionisu, ujutro se probudio s razvaljenim skocnim zglobom, glavoboljom, nedostatkom para i sjebanim kucnim telefonom (sam bio kod kuce stara bila u stanu) ne odem na poso, dolazi dajdža da vidi šta je samnom :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la samo_lijevo » 19 okt 2014, 20:13

Ode na Bandic u zatvor. :wave:
Steta bas je levatio europejce po Zagrebu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rambo16 » 19 okt 2014, 20:19

Donnie Darko je napisao/la:Koji je car ovaj što vodi dnevnik na federalnoj. Kakve face pravi dok čita vijesti, tačnije kad završi sa čitanjem i pogleda u kameru :tokralju: :tokralju: :tokralju: Isto dijete kad se naljuti pa se mršti onako teatralno.

Ne znam jel mu nije dobro, ili je ljut na svijet ili nešto deseto, ali znam da nisam nikada više uživao u dnevniku :tokralju:
[youtube][/youtube]

Maknuli su ga jedno vrijeme,ali onda su shvatili da im pada gledanost!
A.F.C. Bournemouth!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Neutral » 19 okt 2014, 20:20

[youtube][/youtube]
:kafa:

Avatar
Ljiljani87
Postovi: 1511
Pridružen/a: 14 jun 2014, 23:10
Lokacija: Puerto Vallarta
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ljiljani87 » 19 okt 2014, 20:24

rambo16 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Koji je car ovaj što vodi dnevnik na federalnoj. Kakve face pravi dok čita vijesti, tačnije kad završi sa čitanjem i pogleda u kameru :tokralju: :tokralju: :tokralju: Isto dijete kad se naljuti pa se mršti onako teatralno.

Ne znam jel mu nije dobro, ili je ljut na svijet ili nešto deseto, ali znam da nisam nikada više uživao u dnevniku :tokralju:
[youtube][/youtube]

Maknuli su ga jedno vrijeme,ali onda su shvatili da im pada gledanost!
:rol: :rol: :rol: :rol:
1921 !
05.06.1998

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.