Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 15:06

Zamoli me komšo danas da mu kupim Bingo na trafici :mrgreen:
Haj jbš ga, usput mi :mrgreen:
I kažem Bingo, pita ona hoćeš li sa Jokerom? Ma hajd reko :lol:
Kaže 3 marke, reko zar nije 2 kaže pa uzeo si Joker?

Šta je taj yebeni Joker? :lol: :lol: :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 15:08

Marsal je napisao/la:Zamoli me komšo danas da mu kupim Bingo na trafici :mrgreen:
Haj jbš ga, usput mi :mrgreen:
I kažem Bingo, pita ona hoćeš li sa Jokerom? Ma hajd reko :lol:
Kaže 3 marke, reko zar nije 2 kaže pa uzeo si Joker?

Šta je taj yebeni Joker? :lol: :lol: :lol:
Dodatna igra kao eto, dobijes kombinaciju i izvlace mislim 6 brojeva, moraju ti se poklopiti u nizu do zadnjeg. Mislim ne svi ali npr tri zadnja ili cetiri zadnja i tako to.

Mozes poslati isto sms za gost igrac, ima i bingo plus igra i taj joker.

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 15:10

tuzlak1987 je napisao/la:
Dodatna igra kao eto, dobijes kombinaciju i izvlace mislim 6 brojeva, moraju ti se poklopiti u nizu do zadnjeg. Mislim ne svi ali npr tri zadnja ili cetiri zadnja i tako to.

Mozes poslati isto sms za gost igrac, ima i bingo plus igra i taj joker.
Yebo me pas tigre moj ako sam išta skonto :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 15:15

Marsal je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Dodatna igra kao eto, dobijes kombinaciju i izvlace mislim 6 brojeva, moraju ti se poklopiti u nizu do zadnjeg. Mislim ne svi ali npr tri zadnja ili cetiri zadnja i tako to.

Mozes poslati isto sms za gost igrac, ima i bingo plus igra i taj joker.
Yebo me pas tigre moj ako sam išta skonto :mrgreen:
Ma uglavnom pretesko za dobiti, bacanje para :D

Na ovom nasem Bingu ko dobije nesto iznad 500 KM taj covjek ima srece ko qovana :D

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2018, 15:40

Penaltiky je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Pa kaze frajer Amerikanci su glupi jer ne znaju nebitne stvari :lol:
Eto prosječan Bošnjo/Srbenda/Rvatina zna glavne gradove Čada i Laosa. Zna al u kurcu, da ne idem dalje od banalnih primjera.
Sebe smatram prosječnim i znam sve glavne gradove evrope sjeverne Amerike i Azije.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 15:51

DANTES je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Pa kaze frajer Amerikanci su glupi jer ne znaju nebitne stvari :lol:
Eto prosječan Bošnjo/Srbenda/Rvatina zna glavne gradove Čada i Laosa. Zna al u kurcu, da ne idem dalje od banalnih primjera.
Sebe smatram prosječnim i znam sve glavne gradove evrope sjeverne Amerike i Azije.
A Afriku ko ****? Rasisto. Prošetaj ulicom i pitaj ljude, kod mene jedan glupan na poslu poce pricat o Kambodzi i.kaze ko ih **** crnci :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2018, 15:55

Penaltiky je napisao/la: A Afriku ko ****? Rasisto. Prošetaj ulicom i pitaj ljude, kod mene jedan glupan na poslu poce pricat o Kambodzi i.kaze ko ih **** crnci :rol:
E jbg kad smo učili Afriku ja imao već 4 petice i nije mi se učilo, a vala i imena su bože sačuvaj.. :mrgreen:
Ulica je ispod prosjeka.. :kafa:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la xaviesta » 12 jan 2018, 15:59

Bio je onaj kviz na federalnoj prije nekih pet godina, zaustavljaju ljude na ulici i postave neko banalno pitanje ko odgovori dobije fesa.
Ljudi ne znaju okeane nabrojati, ne znaju koliko kontinenata ima.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 12 jan 2018, 16:00

Ouagadougu i Antananarivo su bas pamtljiva imena. Nije mi u školi bilo drazeg predmeta od geografije. :ljepota:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alenpitar » 12 jan 2018, 16:00

DANTES je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Pa kaze frajer Amerikanci su glupi jer ne znaju nebitne stvari :lol:
Eto prosječan Bošnjo/Srbenda/Rvatina zna glavne gradove Čada i Laosa. Zna al u kurcu, da ne idem dalje od banalnih primjera.
Sebe smatram prosječnim i znam sve glavne gradove evrope sjeverne Amerike i Azije.
I ja sebe smatram prosjecnim i znam to isto, ali mi to jutros nije pomoglo dok sam pokusavao namjestiti lanac na biciklu da bi otisao do biroa. Sa druge strane, jedan prosjecni Amer ne zna nabrojati ni 13 originalnih kolonija, ali zato zna upaliti novog Jeepa sa kojim ce otici na posao i zaraditi 150-200$. Ali moja prednost je u tome sto samnom mozes pricati o svemu, a on je glup i sa njim mozes samo o onom sto njega zanima jer boli ga kurcina za nebitne stvari. Cudna neka sorta :mrgreen:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 16:02

DANTES je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la: A Afriku ko ****? Rasisto. Prošetaj ulicom i pitaj ljude, kod mene jedan glupan na poslu poce pricat o Kambodzi i.kaze ko ih **** crnci :rol:
E jbg kad smo učili Afriku ja imao već 4 petice i nije mi se učilo, a vala i imena su bože sačuvaj.. :mrgreen:
Ulica je ispod prosjeka.. :kafa:
Ndjamena, Adis Abeba, Maseru, Bangui, Konakri.

Pa citava drzava i regija su ulica. Sto znaci ispod prosjeka. Sto znaci da smo ****.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Finn » 12 jan 2018, 16:14

alenpitar je napisao/la:I ja sebe smatram prosjecnim i znam to isto, ali mi to jutros nije pomoglo dok sam pokusavao namjestiti lanac na biciklu da bi otisao do biroa. Sa druge strane, jedan prosjecni Amer ne zna nabrojati ni 13 originalnih kolonija, ali zato zna upaliti novog Jeepa sa kojim ce otici na posao i zaraditi 150-200$. Ali moja prednost je u tome sto samnom mozes pricati o svemu, a on je glup i sa njim mozes samo o onom sto njega zanima jer boli ga kurcina za nebitne stvari. Cudna neka sorta :mrgreen:
:tokralju: :tokralju:

Odavno neko nešto realnije nije napisao. Kod nas je najbitnije da znaš o svemu pomalo, da stalno možeš pametovati o nečemu, dok se normalan čovjek vani ne zamara takvim nebitnim glupostima. I sigurno mu je psiha zdravija i lakša od ove balkanske...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 16:17

Prebacujem kabale ide sport na vijestima na Pinku, haj reko nek stoji, kako odvratno izvještavanje o utakmici protiv Hrvatske
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2018, 16:41

alenpitar je napisao/la: I ja sebe smatram prosjecnim i znam to isto, ali mi to jutros nije pomoglo dok sam pokusavao namjestiti lanac na biciklu da bi otisao do biroa. Sa druge strane, jedan prosjecni Amer ne zna nabrojati ni 13 originalnih kolonija, ali zato zna upaliti novog Jeepa sa kojim ce otici na posao i zaraditi 150-200$. Ali moja prednost je u tome sto samnom mozes pricati o svemu, a on je glup i sa njim mozes samo o onom sto njega zanima jer boli ga kurcina za nebitne stvari. Cudna neka sorta :mrgreen:
Naravno da su nebitne stvari koje će da gađa dronovima na poslu taj dan.. Inače slažem se sa tobom. Ali nisi pogodio pravu suštinu. Razlika u pameti se najviše ogleda u tome što se oni šetaju mjesecom, a naš glavni grad se nada kiši da bi bilo vode.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la artemis77 » 12 jan 2018, 16:50

Prosječni Bošnjo smatra Amere glupim jer prosječan Amer ne zna gdje se nalazi Bosna, a prosječni Bošnjo ne zna gdje se nalazi Mauritanija koja je x puta veća od nas.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 12 jan 2018, 16:55

Kako li PTPC moze prenositi EP u rukometu a BHT ne moze kad ovi drugi imaju vecu svotu od pretplate?

Ah ja BHT ce proraditi kad dobiju jos vise novca.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 12 jan 2018, 16:58

"Sreca je najrjedja stvar koju mozes naci u tijelu inteligentne osobe" -A.A., tako da bit glup ili gluplji i nije najstrasnija stvar.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 12 jan 2018, 17:02

tuzlak1987 je napisao/la: Na ovom nasem Bingu ko dobije nesto iznad 500 KM taj covjek ima srece ko qovana :D
Nemoš ni 500 dobiti. Moj stari igra otkad postoji Bingo, bio jednom onaj gost igrač tako... Izvuk'o dva puta zaredom 500KM, i to ne dobiješ čitavih 500 nego 450, moraš porez platiti. Još kad skontaš koliko nam treba goriva do Sarajeva, nema te nigdje :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2018, 17:04

Vijadukt je napisao/la:Kako li PTPC moze prenositi EP u rukometu a BHT ne moze kad ovi drugi imaju vecu svotu od pretplate?

Ah ja BHT ce proraditi kad dobiju jos vise novca.
Pa jako interesantno pitanje. Koji li je odgovor?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 12 jan 2018, 17:07

DANTES je napisao/la:...
Kakav si ko cojk?
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: delko i 22 gosta.