Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 14 avg 2018, 23:42

Strah od igle i krvi je neki skriveni djavo. Bio sam jednom sa likom na dwrivanju krvi i koliko je on to nahajpo kontam dace sad dva litra, ono jedva cekam, kad ce to... prva boca i crvena boja i frajer odmah u nesvijest. Konto sam fura nas, problijedio je za tri sekunde a za pet su ga sestre nosale.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 14 avg 2018, 23:42

Opet nesreća na južnoj saobraćajnici u Tuzli, sreća pa niko nije poginuo. Neki krkan iz Hrvatske kriv.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rokoko87 » 14 avg 2018, 23:45

Meni jednom prst nabrekao, pun gnjoja bio, kad mi je probio medicinski brat ja sam skočio, sve mu po glavi otišlo..

Selam za kobea24, vjernog džematliju i pripadnika plave boje u sutrašnjem derbiju.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 14 avg 2018, 23:51

Aerials je napisao/la:Opet nesreća na južnoj saobraćajnici u Tuzli, sreća pa niko nije poginuo. Neki krkan iz Hrvatske kriv.
Gdje tacno?

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 14 avg 2018, 23:55

ASD je napisao/la: Gdje tacno?
Kod Hotela Tuzla, ona raskrsnica.
https://****/crna-hronika/tuzla ... afor-foto/
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rigoletto » 14 avg 2018, 23:57

Penaltiky je napisao/la:Ja straha i kurca. Pruzi ruku boc, gotovo.
Ti si helco naredni stupanj evolucije homo sapiensa
goveđigulašmajka

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 15 avg 2018, 00:05

sljivo je napisao/la:Strah od igle i krvi je neki skriveni djavo. Bio sam jednom sa likom na dwrivanju krvi i koliko je on to nahajpo kontam dace sad dva litra, ono jedva cekam, kad ce to... prva boca i crvena boja i frajer odmah u nesvijest. Konto sam fura nas, problijedio je za tri sekunde a za pet su ga sestre nosale.
Mene nije strah krvi, ali cim pocnem gubiti neku malo vecu kolicinu krvi onesvijestim se, ne znam kako.
Prosle godine sam radio nesto, i slucajno me nesto malo posijece po glavi, kad je krenula krv ici, znao sam sta slijedi.

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 15 avg 2018, 00:07

Aerials je napisao/la:
ASD je napisao/la: Gdje tacno?
Kod Hotela Tuzla, ona raskrsnica.
https://****/crna-hronika/tuzla ... afor-foto/
Opet se po Tuzli pojavili divljaci za volanom. Jutros kad me ne stjera s ceste ''lik'',djeca mi u autu, znaci odmah si osjetljiviji, pratio sam ga od Miladija do kipova i pokazujem mu daj stani da vidim taj frajerluk...iskuliro me, kao "ne konta me".
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramiy » 15 avg 2018, 00:09

Ko god moze nek uradi hidzamu nije ni bolno puno :mrgreen:
Sportisti masovno rade sjecam se na ljetnim olimoijskim igrama da ih dosta imalo krugove na ledjima
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 avg 2018, 00:09

Ne mogu da se sjedim da li sam se ikada u zivotu onesvjestio, to je izgleda od covjeka do covjeka.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 15 avg 2018, 00:14

Sage je napisao/la: Opet se po Tuzli pojavili divljaci za volanom. Jutros kad me ne stjera s ceste ''lik'',djeca mi u autu, znaci odmah si osjetljiviji, pratio sam ga od Miladija do kipova i pokazujem mu daj stani da vidim taj frajerluk...iskuliro me, kao "ne konta me".
Ma u ljetnom periodu uvijek se nađe neki. Treba kakve usporivače staviti na ovu magistralu, na onoj tamo se ne dešava ovoliko nesreća. Trebalo bi vala i ove trotoare malo osigurati, nikakve zaštite između pješaka i vozača, a pomoglo bi i oko ovog divljeg parkiranja po trotoarima zbog kojeg pješak bude primoran da siđe na saobraćajnicu da bi prošao dalje.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la xaviesta » 15 avg 2018, 00:16

Od Valjeva preko Struganika ide vojska..
Dje Bosko, može l' ova?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 15 avg 2018, 00:19

Aerials je napisao/la:
Sage je napisao/la: Opet se po Tuzli pojavili divljaci za volanom. Jutros kad me ne stjera s ceste ''lik'',djeca mi u autu, znaci odmah si osjetljiviji, pratio sam ga od Miladija do kipova i pokazujem mu daj stani da vidim taj frajerluk...iskuliro me, kao "ne konta me".
Ma u ljetnom periodu uvijek se nađe neki. Treba kakve usporivače staviti na ovu magistralu, na onoj tamo se ne dešava ovoliko nesreća. Trebalo bi vala i ove trotoare malo osigurati, nikakve zaštite između pješaka i vozača, a pomoglo bi i oko ovog divljeg parkiranja po trotoarima zbog kojeg pješak bude primoran da siđe na saobraćajnicu da bi prošao dalje.
Ma da... ili makar da policija koristi radar jos vise po gradu pa da se procuje. Sjecam se da su jedno vrijeme visjeli na pumpi kod merkatora i dole kod novog binga. Skupe se oko auta. Ono gdje si izaso sinoc?- ma na haubu...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 avg 2018, 00:20

Sretnem navecer u Merkatoru i pored Omege na parkinzima oko auta piju. :rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 15 avg 2018, 00:24

tuzlak1987 je napisao/la:Ne mogu da se sjedim da li sam se ikada u zivotu onesvjestio, to je izgleda od covjeka do covjeka.
I ja sam tako govorio do jednom.
Onesvijestiti se moze svako. Najbolje se vidi kod fudbalera, rijetko koji nije gubio svijest.
Meni se to dva puta dogodilo, to kada sam poceo gubiti krv i prvi put kad mi je nestalo zraka, iako se do tad nikad nisam onesvijestio znao sam sta slijedi, totalno cudna situacija.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2018, 00:30

ASD je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ne mogu da se sjedim da li sam se ikada u zivotu onesvjestio, to je izgleda od covjeka do covjeka.
I ja sam tako govorio do jednom.
Onesvijestiti se moze svako. Najbolje se vidi kod fudbalera, rijetko koji nije gubio svijest.
Meni se to dva puta dogodilo, to kada sam poceo gubiti krv i prvi put kad mi je nestalo zraka, iako se do tad nikad nisam onesvijestio znao sam sta slijedi, totalno cudna situacija.
Opća anestezija je impresivna stvar. Udahneš jednom i doviđenja, kao da ti neko izbiše taj dio života, potpuno ništavilo.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 avg 2018, 00:33

Kad je riječ o igli i krvi, jedino me Allaha strah vise.

Zbog toga nikad ne bih mogao krv darovati. Cim je vidim, nebesa mi se okrecu oko glave :D

Ne podnosim ni bolnice, ista stvar
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokroguz » 15 avg 2018, 00:37

ASD je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Strah od igle i krvi je neki skriveni djavo. Bio sam jednom sa likom na dwrivanju krvi i koliko je on to nahajpo kontam dace sad dva litra, ono jedva cekam, kad ce to... prva boca i crvena boja i frajer odmah u nesvijest. Konto sam fura nas, problijedio je za tri sekunde a za pet su ga sestre nosale.
Mene nije strah krvi, ali cim pocnem gubiti neku malo vecu kolicinu krvi onesvijestim se, ne znam kako.
Prosle godine sam radio nesto, i slucajno me nesto malo posijece po glavi, kad je krenula krv ici, znao sam sta slijedi.
Jedno jutro kad sam bio tinejdzer se uspjesno naglo probudim(te hevte sam skroz malo spavao), pojedem samo cokoladu za dorucak, cas psihologije, uciteljica pocela da prica o menstruaciji u tolike detalje i razvuce pola sata. Krv mi bilo gadno pogotovo kad izlazi iz tako osjetljivog dijela tijela. Izdrzim taj vaz neko vrijeme i onda glavom od stol i lahku noc.

Od tada sam se nagledao krvi toliko da mi vise ne smeta.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alan_kardec » 15 avg 2018, 00:38

sljivo je napisao/la:Strah od igle i krvi je neki skriveni djavo. Bio sam jednom sa likom na dwrivanju krvi i koliko je on to nahajpo kontam dace sad dva litra, ono jedva cekam, kad ce to... prva boca i crvena boja i frajer odmah u nesvijest. Konto sam fura nas, problijedio je za tri sekunde a za pet su ga sestre nosale.

na regrutaciji za vojsku, u srednjoj školi sam prisustvovao situaciji gdje lik pada u nasvjest čim je vidio iglu. niti ga je sestra ubola, niti mu prišla sa iglom... a recimo na faksu na ekskurziji, pijemo mi u sobi, ovaj jedan razbio flašu, drugi ustao lafo da pokupi staklo, oklizne se i isječe dlan na staklo, krvi na sve strane, svi mi skočili oko njega, dok samo ovaj jedan
pade ko svijeća :lol: , boji se krvi.

Svi imamo neku fobiju. Recimo ja se bojim onih tzv. noćnih leptira. Kad mi uveče kroz prozor uleti u sobu, izbezumim se sav :crazy:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2018, 00:42

Ima ljudi boje se pauka, ne bojim se, ima ljudi boje se zmije, ne bojim se, al kad vidim miša, pacova hoće mi nešto biti. Odmah doživim neku traumu kako pacovi prenose neke gadne bolesti ala kuga, guba i slično, ono kad dobiješ otpadaju ti dijelovi tijela.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 44 gosta.