Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 18 feb 2011, 21:41

jel ko gledo sinišu i Boga :lol: :lol: :lol:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
muhovic
Postovi: 1620
Pridružen/a: 24 nov 2010, 22:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la muhovic » 18 feb 2011, 22:14

..pozdrav ljudi ;) :mrgreen:

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 18 feb 2011, 22:16

zaboravio sam pw od fb-a, sad neko novo sr a nje, nece ovo, prije samo forgot password i e mail koji mi je, sad 50 polja moram ispunjavati, pomozite, ne treba meni neg prijatelju :P

pu yebemu ameriku i dolare
Zadnja izmjena: QUARESMA 18<<<, dana/u 18 feb 2011, 22:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la forza » 18 feb 2011, 22:16

neutralan__ je napisao/la:imal ko kakav link za lektire ne treba mi analiza nego citava lektira za citanje?? unaprijed hvala :)
jooj ovih srednjoskolaca (mozda i osnovac :D) .... koja konkretno lektira ?? .... i sta ce to bit pa si tako posten hoces citavu knjigu da citas ... aferim :lol:
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 18 feb 2011, 22:20

pokusaj na http://www.scribd.com tu sam ja dosta štiva pročitao ;)
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:21

forza je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:imal ko kakav link za lektire ne treba mi analiza nego citava lektira za citanje?? unaprijed hvala :)
jooj ovih srednjoskolaca (mozda i osnovac :D) .... koja konkretno lektira ?? .... i sta ce to bit pa si tako posten hoces citavu knjigu da citas ... aferim :lol:

srednjoskolac ;) :D nisam je procitao ima 2 godine pa odlucio da procitam dosla nova profesorica pa da se dokazem na pocetku :D a lektira je Antigona ;)
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:24

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:pokusaj na http://www.scribd.com tu sam ja dosta štiva pročitao ;)

hvala drug ;) :)
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bavarian_bk » 18 feb 2011, 22:26

A nemoras ni citati . Objasnicu ti ja koliko znam . Antigona se svađa sa stricem onim svojim , kraljem jer on hoce da ostavi Antigoninog brata nepokopanog , a ova to neda jer je to znak necasti . I on na kraju nju ubije . Uglavnom citava lektira se svodi na to da se njih dvoje svadjaju :lol:

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:31

bavarian_bk je napisao/la:A nemoras ni citati . Objasnicu ti ja koliko znam . Antigona se svađa sa stricem onim svojim , kraljem jer on hoce da ostavi Antigoninog brata nepokopanog , a ova to neda jer je to znak necasti . I on na kraju nju ubije . Uglavnom citava lektira se svodi na to da se njih dvoje svadjaju :lol:
heehe znam i ja to malo sam procitao odlomak pa sam shvatio o cemu se radi,samo neznam mozda bude postavljala pitanja,a ja pojma nemam,jer moram ja taj cas da budem profesor da predajem sr.anje zivo,uglavnom analizu sam prepisao sa neta samo jos da procitam,kazu nije velika ;)
Zadnja izmjena: neutralan__, dana/u 18 feb 2011, 22:34, ukupno mijenjano 1 put.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:33

bavarian_bk je napisao/la:A nemoras ni citati . Objasnicu ti ja koliko znam . Antigona se svađa sa stricem onim svojim , kraljem jer on hoce da ostavi Antigoninog brata nepokopanog , a ova to neda jer je to znak necasti . I on na kraju nju ubije . Uglavnom citava lektira se svodi na to da se njih dvoje svadjaju :lol:
p.s nije je ubio nego se objesila valjda :D
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la forza » 18 feb 2011, 22:34

neutralan__ je napisao/la:
bavarian_bk je napisao/la:A nemoras ni citati . Objasnicu ti ja koliko znam . Antigona se svađa sa stricem onim svojim , kraljem jer on hoce da ostavi Antigoninog brata nepokopanog , a ova to neda jer je to znak necasti . I on na kraju nju ubije . Uglavnom citava lektira se svodi na to da se njih dvoje svadjaju :lol:
heehe znam i ja to malo sam procitao odlomak pa sam shvatio o cemu se radi,samo neznam mozda bude postavljala pitanja,a ja pojma nemam,jer moram ja taj cas da budem profesor da predajem sr.anje zivo,uglavnom analizu sam prepisao sa neta samo jos da procitam,kazz nije velika ;)
ohooh ... profesore .... izvinite nisam znao da ste vi :D .... to ti neki dobar ucenik ....
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:36

forza je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
bavarian_bk je napisao/la:A nemoras ni citati . Objasnicu ti ja koliko znam . Antigona se svađa sa stricem onim svojim , kraljem jer on hoce da ostavi Antigoninog brata nepokopanog , a ova to neda jer je to znak necasti . I on na kraju nju ubije . Uglavnom citava lektira se svodi na to da se njih dvoje svadjaju :lol:
heehe znam i ja to malo sam procitao odlomak pa sam shvatio o cemu se radi,samo neznam mozda bude postavljala pitanja,a ja pojma nemam,jer moram ja taj cas da budem profesor da predajem sr.anje zivo,uglavnom analizu sam prepisao sa neta samo jos da procitam,kazz nije velika ;)
ohooh ... profesore .... izvinite nisam znao da ste vi :D .... to ti neki dobar ucenik ....
hahaha ma........tako nekako,samo malo me fizika zeza ali sad je bolje :D ustvari valjda ce biti bolje ;) ,a to ja se javio pita ona ko bi zelio niko se ne javlja i jbg ja se javim ;)
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la forza » 18 feb 2011, 22:40

ti se javio ... a svi okolo: "vidi strebera, mora se on javit, da se ovoj novoj uvuce u gu**** !! " .... ahhaha ... neka nek ima i odlicnih ... nesto mi ovi ostali na forumu nisu neke cvjecke ... :lol:
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 18 feb 2011, 22:42

Važno je znati šupljirati bar je tako bilo kod mene dok sam išao u gimnaziju. Skupi anegdota o sofoklu (ako se dobro sjecam on je napisao) i to tumači veci dio casa :mrgreen: a fabulu svedi na minimum :mrgreen: Ja nisam pola lektira procitao, uglavnom ona sranja dalmacijska i naki gundulići i dunde i maroje :mrgreen: a uvijek "soćnu" ocjenu sam dobio :lol:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la forza » 18 feb 2011, 22:42

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Važno je znati šupljirati bar je tako bilo kod mene dok sam išao u gimnaziju. Skupi anegdota o sofoklu (ako se dobro sjecam on je napisao) i to tumači veci dio casa :mrgreen: a fabulu svedi na minimum :mrgreen: Ja nisam pola lektira procitao, uglavnom ona sranja dalmacijska i naki gundulići i dunde i maroje :mrgreen: a uvijek "soćnu" ocjenu sam dobio :lol:
ma ja .... to su ove sarajevske gimnazije .. imao sam iskustva ... :D ....
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
Kop
Postovi: 356
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:18
Lokacija: distrikt, onaj jedini
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kop » 18 feb 2011, 22:43

forza je napisao/la:ti se javio ... a svi okolo: "vidi strebera, mora se on javit, da se ovoj novoj uvuce u gu**** !! " .... ahhaha ... neka nek ima i odlicnih ... nesto mi ovi ostali na forumu nisu neke cvjecke ... :lol:
I ja sam odlican u gimnaziji sve 4 godine, pa opet to ne znaci da sam streber. Volim popit, vozit preko 100 km/h, smotat,kladit se etc etc.nemoj mi tih stereotipa, k'o Boga te molim. :mrgreen:
I know it seems hard sometimes but remember one thing.
Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it.

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:43

forza je napisao/la:ti se javio ... a svi okolo: "vidi strebera, mora se on javit, da se ovoj novoj uvuce u gu**** !! " .... ahhaha ... neka nek ima i odlicnih ... nesto mi ovi ostali na forumu nisu neke cvjecke ... :lol:
hahaha ma jesu ba nego se prave :D ,a dobacivanja ima naravno ;) i to bas od losijih ucenika "nece se bolji porugati" ;) :P
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:45

Kop je napisao/la:
forza je napisao/la:ti se javio ... a svi okolo: "vidi strebera, mora se on javit, da se ovoj novoj uvuce u gu**** !! " .... ahhaha ... neka nek ima i odlicnih ... nesto mi ovi ostali na forumu nisu neke cvjecke ... :lol:
I ja sam odlican u gimnaziji sve 4 godine, pa opet to ne znaci da sam streber. Volim popit, vozit preko 100 km/h, smotat,kladit se etc etc.nemoj mi tih stereotipa, k'o Boga te molim. :mrgreen:
heehe dok su tu puskice i marljive koolege ne mora se bit streber :P :D
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la forza » 18 feb 2011, 22:46

Kop je napisao/la:
forza je napisao/la:ti se javio ... a svi okolo: "vidi strebera, mora se on javit, da se ovoj novoj uvuce u gu**** !! " .... ahhaha ... neka nek ima i odlicnih ... nesto mi ovi ostali na forumu nisu neke cvjecke ... :lol:
I ja sam odlican u gimnaziji sve 4 godine, pa opet to ne znaci da sam streber. Volim popit, vozit preko 100 km/h, smotat,kladit se etc etc.nemoj mi tih stereotipa, k'o Boga te molim. :mrgreen:
ma izvini molim te .... :lol: ... ovo nam je kolega kop izmedju redova htio rec da je on odlican i da je gimnazijalac i buduci advokat (spreman na svadju :D) ... al hajd .... neka i vas odlikasa :D
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 18 feb 2011, 22:47

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Važno je znati šupljirati bar je tako bilo kod mene dok sam išao u gimnaziju. Skupi anegdota o sofoklu (ako se dobro sjecam on je napisao) i to tumači veci dio casa :mrgreen: a fabulu svedi na minimum :mrgreen: Ja nisam pola lektira procitao, uglavnom ona sranja dalmacijska i naki gundulići i dunde i maroje :mrgreen: a uvijek "soćnu" ocjenu sam dobio :lol:
sreca pa nema fabule :D :)
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia i 39 gostiju.