Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 maj 2020, 01:38

MaliUziVertikalni je napisao/la:
23 maj 2020, 01:35
Manje homofoba nego jucer, drago mi je.
Gej Lobi ponovo pokazuje efikasnost.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 23 maj 2020, 01:39

Marsal je napisao/la:
23 maj 2020, 00:08
Jeste li ikada razmišljali kako ćete umrijeti? :hmmmmm:

Da se mogu kladit na sebe reko bih od posljedica infarkta tamo između 40. i 50. godine života.
Želje, na nekom ovakvom događaju

slika

Surova realnost, na nekom ovakvom događaju.
slika

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la delinjo » 23 maj 2020, 01:40

hahahhahahhah jaka ti ova :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Salih1984 » 23 maj 2020, 01:40

🤣🤣🤣
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la redbull93 » 23 maj 2020, 01:47

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 23 maj 2020, 01:47

Policija me ispred kuće legitimisala, reko tu živim kaže nema to veze. :rol:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 23 maj 2020, 01:51

Marsal je napisao/la:
23 maj 2020, 01:01
BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 00:38
Samoubistvo, što skorije.
Nadam se da ne misliš ozbiljno.
Koji god problem imao on je tu samo privremeno.
Suicid s druge strane nije privremen, on je vječan i grozan ne samo za tebe nego i za sve članove tvoje porodice koji više nikad neće živjet normalan život.
Kakve god probleme i bol da nosiš sa sobom, proći će.
Iako je generalno grozan, život vrijedi živjeti.
Ma neću, ali nije mi nešto lijepo.

Korona i ja smo savršen tandem, lijepo smo upropastili sve. Što nije korona, ja sam.

Ne vidim neku svrhu za šta da se borim, presjelo mi je sve.

Bolestan sam, ljubomoran sam na porodice, pogotovo ove sa malom djecom. Da li je to stvarno tako lako osnovati porodicu i biti srećan.

A sekunde su me dijelile i od porodice, male djece, dobrog posla. Ali eto, neka viša sila se bori u tandemu sa mnom, pa to lako rješavamo.

Što se tiče porodice, koliko god da mi žele dobro, na kraju se možda i ispostavi da su bili u pravu. Nisu fer nimalo, odavno nisu fer prema meni.

A znam, proći će sve, sve će se riješiti. Samo da napustim ovu prokletu državu i odem u nepoznato, gdje nikog ne znam, a otići ću, sam, ali sada za sva vremena.

Osjećam se loše već danima, uništio sam se.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 23 maj 2020, 01:55

BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 01:51
Marsal je napisao/la:
23 maj 2020, 01:01
BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 00:38
Samoubistvo, što skorije.
Nadam se da ne misliš ozbiljno.
Koji god problem imao on je tu samo privremeno.
Suicid s druge strane nije privremen, on je vječan i grozan ne samo za tebe nego i za sve članove tvoje porodice koji više nikad neće živjet normalan život.
Kakve god probleme i bol da nosiš sa sobom, proći će.
Iako je generalno grozan, život vrijedi živjeti.
Ma neću, ali nije mi nešto lijepo.

Korona i ja smo savršen tandem, lijepo smo upropastili sve. Što nije korona, ja sam.

Ne vidim neku svrhu za šta da se borim, presjelo mi je sve.

Bolestan sam, ljubomoran sam na porodice, pogotovo ove sa malom djecom. Da li je to stvarno tako lako osnovati porodicu i biti srećan.

A sekunde su me dijelile i od porodice, male djece, dobrog posla. Ali eto, neka viša sila se bori u tandemu sa mnom, pa to lako rješavamo.

Što se tiče porodice, koliko god da mi žele dobro, na kraju se možda i ispostavi da su bili u pravu. Nisu fer nimalo, odavno nisu fer prema meni.

A znam, proći će sve, sve će se riješiti. Samo da napustim ovu prokletu državu i odem u nepoznato, gdje nikog ne znam, a otići ću, sam, ali sada za sva vremena.

Osjećam se loše već danima, uništio sam se.
Ako se odlučiš na to bol neće nestati nego samo multiplicirati i proširiti na bližnje.Možda ti trenutno ne ide,ali ne brini se kolo sreće se okreće :thumbup:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Geerroo » 23 maj 2020, 01:59

Druze rokni se, sta komplikujes. Jednom se zivi. :thumbup:

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GOAT » 23 maj 2020, 02:01

BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 01:51
Marsal je napisao/la:
23 maj 2020, 01:01
BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 00:38
Samoubistvo, što skorije.
Nadam se da ne misliš ozbiljno.
Koji god problem imao on je tu samo privremeno.
Suicid s druge strane nije privremen, on je vječan i grozan ne samo za tebe nego i za sve članove tvoje porodice koji više nikad neće živjet normalan život.
Kakve god probleme i bol da nosiš sa sobom, proći će.
Iako je generalno grozan, život vrijedi živjeti.
Ma neću, ali nije mi nešto lijepo.

Korona i ja smo savršen tandem, lijepo smo upropastili sve. Što nije korona, ja sam.

Ne vidim neku svrhu za šta da se borim, presjelo mi je sve.

Bolestan sam, ljubomoran sam na porodice, pogotovo ove sa malom djecom. Da li je to stvarno tako lako osnovati porodicu i biti srećan.

A sekunde su me dijelile i od porodice, male djece, dobrog posla. Ali eto, neka viša sila se bori u tandemu sa mnom, pa to lako rješavamo.

Što se tiče porodice, koliko god da mi žele dobro, na kraju se možda i ispostavi da su bili u pravu. Nisu fer nimalo, odavno nisu fer prema meni.

A znam, proći će sve, sve će se riješiti. Samo da napustim ovu prokletu državu i odem u nepoznato, gdje nikog ne znam, a otići ću, sam, ali sada za sva vremena.

Osjećam se loše već danima, uništio sam se.
Ne vidis svrhu za sta da se boris ?

Svaki covjek treba da se bori za zivot posle dunjaluka i ne treba da se veze za stvari koje su prolazne !! Moj ti je savjet da pokusas duhovno da se izgradis i sve sto sada pricas ce ti biti smjesno za par mjeseci.
23

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 23 maj 2020, 02:03

Ma ići će ono, nije ovo prvi put da nagle promjene dolaze u život. Radio sam mnoge korake, čupao sam se. Od završetka srednje je bilo štošta, od fakulteta, posla na kojem si nesrećan, ali radiš, trpiš, jer ne može drugačije. Onda odlazak u nepoznato, sve idila, to je to, pronašlo se, sve ostavio. Ovdje napustio super posao, sada i bez posla, a i para. Haman zbog ove sada situacije da ću opet morati se nekog prvog posla uhvatiti i biti nesrećan, dok šta drugo ne izleti.

Bukvalno za dva mjeseca sam sve pokvario, a išlo u pravom smjeru, pa čak i za Bosnu, onda poslije nešto na silu, ali ne ide.

A sada, danima, stagniram, izgubio volju, ništa mi se ne radi.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 23 maj 2020, 02:05

Ništa duhovno, hvala ti. Ali sve više i više razumijem ljude koji se samo tome posvete, žive za nešto, imaju cilj, svrhu. Mir nađu u tome.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 23 maj 2020, 02:05

Ne koristi čovjekovu slabu tačku i lošu psihološku situaciju da mu prodaš priču o vječnom životu.

Belmine brate život je jedan, ma šta ti ovi u haljinama rekli. Živi ga, bježi odavde i lagano ispočetka
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la delinjo » 23 maj 2020, 02:07

BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 02:03
Ma ići će ono, nije ovo prvi put da nagle promjene dolaze u život. Radio sam mnoge korake, čupao sam se. Od završetka srednje je bilo štošta, od fakulteta, posla na kojem si nesrećan, ali radiš, trpiš, jer ne može drugačije. Onda odlazak u nepoznato, sve idila, to je to, pronašlo se, sve ostavio. Ovdje napustio super posao, sada i bez posla, a i para. Haman zbog ove sada situacije da ću opet morati se nekog prvog posla uhvatiti i biti nesrećan, dok šta drugo ne izleti.

Bukvalno za dva mjeseca sam sve pokvario, a išlo u pravom smjeru, pa čak i za Bosnu, onda poslije nešto na silu, ali ne ide.

A sada, danima, stagniram, izgubio volju, ništa mi se ne radi.
Nemoj tako razmisljati,svako ima nafaku i poslije kise uvijek dodje sunce brate,sve se to okrene u sekundi!!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 23 maj 2020, 02:13

BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 01:51


Ma neću, ali nije mi nešto lijepo.

Korona i ja smo savršen tandem, lijepo smo upropastili sve. Što nije korona, ja sam.

Ne vidim neku svrhu za šta da se borim, presjelo mi je sve.

Bolestan sam, ljubomoran sam na porodice, pogotovo ove sa malom djecom. Da li je to stvarno tako lako osnovati porodicu i biti srećan.

A sekunde su me dijelile i od porodice, male djece, dobrog posla. Ali eto, neka viša sila se bori u tandemu sa mnom, pa to lako rješavamo.

Što se tiče porodice, koliko god da mi žele dobro, na kraju se možda i ispostavi da su bili u pravu. Nisu fer nimalo, odavno nisu fer prema meni.

A znam, proći će sve, sve će se riješiti. Samo da napustim ovu prokletu državu i odem u nepoznato, gdje nikog ne znam, a otići ću, sam, ali sada za sva vremena.

Osjećam se loše već danima, uništio sam se.
Svrha života ti je oženiti se i sklepati dijete?
Šta ako ne mogneš dobiti dijete, u tom slučaju ćeš se ubiti? Ostali ljudi koji nisu oženjeni i koji nemaju djecu se trebaju ubiti?
Koliko imaš godina? ja znam ljude koji imaju 40 godina, a da nisu oženjeni i sretni su.

Mnogi veliki ljudi nisu imali djece. Tesla naprimjer.

Svrha života treba da bude. Da na svoj način doprinosiš što više čovječanstvu i samoj prirodi.
Taj doprinos vjerovatno neće biti jednak doprinosu nekih drugih ljudi ali će biti doprinos.
Nismo svi inteligentni i sposobni da doprinesemo nečim baš značajnim za čovječanstvo. Da smo sposobni ne bi ni bili na forumu ali svi možemo na neki način doprinijeti.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GOAT » 23 maj 2020, 02:15

BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 02:05
Ništa duhovno, hvala ti. Ali sve više i više razumijem ljude koji se samo tome posvete, žive za nešto, imaju cilj, svrhu. Mir nađu u tome.
Onda od tebe nema nista,bit ce ti isto cjeli zivot vjeruj. Nisam ja jedan od onih na koje mislis,sto klanjaju 5 puta,ne piju alkohol i ne izlaze na losa mjesta. Zivim dosta raskalaseno ali drzim do nekih stvari i to mi pomaze da ne padam u depresivno stanje.
23

Avatar
ImranEDC
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 feb 2020, 18:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ImranEDC » 23 maj 2020, 02:20

GOAT je napisao/la:
23 maj 2020, 02:15
BelminM23 je napisao/la:
23 maj 2020, 02:05
Ništa duhovno, hvala ti. Ali sve više i više razumijem ljude koji se samo tome posvete, žive za nešto, imaju cilj, svrhu. Mir nađu u tome.
Onda od tebe nema nista,bit ce ti isto cjeli zivot vjeruj. Nisam ja jedan od onih na koje mislis,sto klanjaju 5 puta,ne piju alkohol i ne izlaze na losa mjesta. Zivim dosta raskalaseno ali drzim do nekih stvari i to mi pomaze da ne padam u depresivno stanje.
Vidio bi tebe da ne kapa lova od clutchpointsa kolko bi ti Allah bio od pomoci.Vjerujm da bi bogaro vise od helera.
Vucem tu i tamo,bodem se u celije,kad murija dolazi odma vadim prangije.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 23 maj 2020, 02:22

GOAT šta ono dižete Jordana na sajtu :hmmmmm:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
RollMan
Postovi: 3289
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RollMan » 23 maj 2020, 02:23

ImranEDC je napisao/la:
23 maj 2020, 02:20


Vidio bi tebe da ne kapa lova od clutchpointsa kolko bi ti Allah bio od pomoci.Vjerujm da bi bogaro vise od helera.
druže stari kapa je mala riječ , ne znam šta da upotrijebimo drugo , preljeva od clutchpointsa ili poplava love od clutchpointsa
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 23 maj 2020, 02:28

Vidio sam se u tome, želim porodicu normalnu da imam. Možda je to nešto što mi je falilo, onako, filmski da je imam.

Razočaran sam odnosom, morao sam da biram, izabrao sam ono što me činilo srećnim, a sada ne možeš ni pokušati izvoljevati i tražiti povratak na staro.

Znam dobro zašto sam odlučio otići, sve mi se činilo lośe i otišao sam u nepoznato. Poslije super, unormalilo se sve, zamišljao neke stvari, radio na tome. A sada ništa, mrka kapa.

Normalno da ima svih vrsta ljudi, svako svoju sreću tražim. Ali meni je nešto savršeno leći pored voljene osobe i probuditi se u jutro opet pored nje. Još k tome dijete, al da ne bude poslije kao ja, mojima. :mrgreen:

Ne znam, meni je to nešto što znam da bi me činilo ispunjenim i borio bih se za to.

Poremetilo mi je se i to dobro, što mojom krivicom, što prirodom, ali poremetilo mi je se.

Biće to sve dobro poslije, ali ovaj period života će mi se dobro urezati i sjećanje. Kada u par dana izgubiš sve, a i sve buduće planove. Kada ne znaš više odakle bi počeo, ali pobjeći ću opet, daleko, baš tamo gdje me niko ne zna. Samo malo opuštenije.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1 i 23 gosta.