Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

alenpitar
Kontakt:

PostPostao/la alenpitar » 12 jan 2018, 14:35

Pa kaze frajer Amerikanci su glupi jer ne znaju nebitne stvari :lol:
-Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk zeljo i zeljo Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk zeljo i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.
– Fudbaleri Željescara Osim I Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 14:37

alenpitar WroteColonPa kaze frajer Amerikanci su glupi jer ne znaju nebitne stvari :lol:

Eto prosječan Bošnjo/Srbenda/Rvatina zna glavne gradove Čada i Laosa. Zna al u kurcu, da ne idem dalje od banalnih primjera.

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 12 jan 2018, 14:45

:zviz:

“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 12 jan 2018, 14:45

Penaltiky WroteColon
alenpitar WroteColonPa kaze frajer Amerikanci su glupi jer ne znaju nebitne stvari :lol:

Eto prosječan Bošnjo/Srbenda/Rvatina zna glavne gradove Čada i Laosa. Zna al u kurcu, da ne idem dalje od banalnih primjera.

Kod njih je to na nižoj razini, ali uglavom, i kod nas sve ovisi od samog čovjeka, koliko je voljan naučit. Što se geografije tiče, tu su žene daleko gore, to je moje iskustvo. Od srednje, pa do društva i svega. Ne znam do čega je. Zvuči da generaliziram, ali muški prate sport, prate ovo-ono pa lakše nauče čak i oni koji nisu za geografije, al žene :crazy:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 14:50

Pa zene vecinom ali ne svaka, ima od 100 jedno 5 onih sa kojima mozes pricati o svim stvarima. Njima je odlika da usavrsavaju ono samo sto je bitno, tipa nauce svoju profesiju da prodju dobro u zivotu. Dok kod muskaraca svako sve zna, 1000 nekih gluposti ali pola nece da odradjuje one obaveze koje su bitne za zivot.

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 12 jan 2018, 15:06

Zamoli me komšo danas da mu kupim Bingo na trafici :mrgreen:
Haj jbš ga, usput mi :mrgreen:
I kažem Bingo, pita ona hoćeš li sa Jokerom? Ma hajd reko :lol:
Kaže 3 marke, reko zar nije 2 kaže pa uzeo si Joker?

Šta je taj yebeni Joker? :lol: :lol: :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 15:08

Marsal WroteColonZamoli me komšo danas da mu kupim Bingo na trafici :mrgreen:
Haj jbš ga, usput mi :mrgreen:
I kažem Bingo, pita ona hoćeš li sa Jokerom? Ma hajd reko :lol:
Kaže 3 marke, reko zar nije 2 kaže pa uzeo si Joker?

Šta je taj yebeni Joker? :lol: :lol: :lol:

Dodatna igra kao eto, dobijes kombinaciju i izvlace mislim 6 brojeva, moraju ti se poklopiti u nizu do zadnjeg. Mislim ne svi ali npr tri zadnja ili cetiri zadnja i tako to.

Mozes poslati isto sms za gost igrac, ima i bingo plus igra i taj joker.

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 12 jan 2018, 15:10

tuzlak1987 WroteColon
Dodatna igra kao eto, dobijes kombinaciju i izvlace mislim 6 brojeva, moraju ti se poklopiti u nizu do zadnjeg. Mislim ne svi ali npr tri zadnja ili cetiri zadnja i tako to.

Yebo me pas tigre moj ako sam išta skonto :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 15:15

Marsal WroteColon
tuzlak1987 WroteColon

Yebo me pas tigre moj ako sam išta skonto :mrgreen:

Ma uglavnom pretesko za dobiti, bacanje para :D

Na ovom nasem Bingu ko dobije nesto iznad 500 KM taj covjek ima srece ko qovana :D

DANTES

PostPostao/la DANTES » 12 jan 2018, 15:40

Penaltiky WroteColon

Sebe smatram prosječnim i znam sve glavne gradove evrope sjeverne Amerike i Azije.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 15:51

DANTES WroteColon
Penaltiky WroteColon

Sebe smatram prosječnim i znam sve glavne gradove evrope sjeverne Amerike i Azije.

A Afriku ko ****? Rasisto. Prošetaj ulicom i pitaj ljude, kod mene jedan glupan na poslu poce pricat o Kambodzi i.kaze ko ih **** crnci :rol:

DANTES

PostPostao/la DANTES » 12 jan 2018, 15:55

Penaltiky WroteColonA Afriku ko ****? Rasisto. Prošetaj ulicom i pitaj ljude, kod mene jedan glupan na poslu poce pricat o Kambodzi i.kaze ko ih **** crnci :rol:

E jbg kad smo učili Afriku ja imao već 4 petice i nije mi se učilo, a vala i imena su bože sačuvaj.. :mrgreen:
Ulica je ispod prosjeka.. :kafa:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 12 jan 2018, 15:59

Bio je onaj kviz na federalnoj prije nekih pet godina, zaustavljaju ljude na ulici i postave neko banalno pitanje ko odgovori dobije fesa.
Ljudi ne znaju okeane nabrojati, ne znaju koliko kontinenata ima.
Don't hate what you don't understand.

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jan 2018, 16:00

Ouagadougu i Antananarivo su bas pamtljiva imena. Nije mi u školi bilo drazeg predmeta od geografije. :ljepota:
Veliki fan Aluminija,Lantana i Vodika.

alenpitar
Kontakt:

PostPostao/la alenpitar » 12 jan 2018, 16:00

DANTES WroteColon
Penaltiky WroteColon

I ja sebe smatram prosjecnim i znam to isto, ali mi to jutros nije pomoglo dok sam pokusavao namjestiti lanac na biciklu da bi otisao do biroa. Sa druge strane, jedan prosjecni Amer ne zna nabrojati ni 13 originalnih kolonija, ali zato zna upaliti novog Jeepa sa kojim ce otici na posao i zaraditi 150-200$. Ali moja prednost je u tome sto samnom mozes pricati o svemu, a on je glup i sa njim mozes samo o onom sto njega zanima jer boli ga kurcina za nebitne stvari. Cudna neka sorta :mrgreen:
-Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk zeljo i zeljo Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk zeljo i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.
– Fudbaleri Željescara Osim I Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 16:02

DANTES WroteColon
Penaltiky WroteColonA Afriku ko ****? Rasisto. Prošetaj ulicom i pitaj ljude, kod mene jedan glupan na poslu poce pricat o Kambodzi i.kaze ko ih **** crnci :rol:

E jbg kad smo učili Afriku ja imao već 4 petice i nije mi se učilo, a vala i imena su bože sačuvaj.. :mrgreen:
Ulica je ispod prosjeka.. :kafa:

Ndjamena, Adis Abeba, Maseru, Bangui, Konakri.

Pa citava drzava i regija su ulica. Sto znaci ispod prosjeka. Sto znaci da smo ****.

Finn
Kontakt:

PostPostao/la Finn » 12 jan 2018, 16:14

alenpitar WroteColonI ja sebe smatram prosjecnim i znam to isto, ali mi to jutros nije pomoglo dok sam pokusavao namjestiti lanac na biciklu da bi otisao do biroa. Sa druge strane, jedan prosjecni Amer ne zna nabrojati ni 13 originalnih kolonija, ali zato zna upaliti novog Jeepa sa kojim ce otici na posao i zaraditi 150-200$. Ali moja prednost je u tome sto samnom mozes pricati o svemu, a on je glup i sa njim mozes samo o onom sto njega zanima jer boli ga kurcina za nebitne stvari. Cudna neka sorta :mrgreen:

:tokralju: :tokralju:

Odavno neko nešto realnije nije napisao. Kod nas je najbitnije da znaš o svemu pomalo, da stalno možeš pametovati o nečemu, dok se normalan čovjek vani ne zamara takvim nebitnim glupostima. I sigurno mu je psiha zdravija i lakša od ove balkanske...
"Power belongs to the people who take it."

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 16:17

Prebacujem kabale ide sport na vijestima na Pinku, haj reko nek stoji, kako odvratno izvještavanje o utakmici protiv Hrvatske

DANTES

PostPostao/la DANTES » 12 jan 2018, 16:41

alenpitar WroteColonI ja sebe smatram prosjecnim i znam to isto, ali mi to jutros nije pomoglo dok sam pokusavao namjestiti lanac na biciklu da bi otisao do biroa. Sa druge strane, jedan prosjecni Amer ne zna nabrojati ni 13 originalnih kolonija, ali zato zna upaliti novog Jeepa sa kojim ce otici na posao i zaraditi 150-200$. Ali moja prednost je u tome sto samnom mozes pricati o svemu, a on je glup i sa njim mozes samo o onom sto njega zanima jer boli ga kurcina za nebitne stvari. Cudna neka sorta :mrgreen:

Naravno da su nebitne stvari koje će da gađa dronovima na poslu taj dan.. Inače slažem se sa tobom. Ali nisi pogodio pravu suštinu. Razlika u pameti se najviše ogleda u tome što se oni šetaju mjesecom, a naš glavni grad se nada kiši da bi bilo vode.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

artemis77
Kontakt:

PostPostao/la artemis77 » 12 jan 2018, 16:50

Prosječni Bošnjo smatra Amere glupim jer prosječan Amer ne zna gdje se nalazi Bosna, a prosječni Bošnjo ne zna gdje se nalazi Mauritanija koja je x puta veća od nas.
Walk on, with hope in your hearts.

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Tweeds_10 i 20 gostiju.