Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Quinlan » 16 mar 2018, 15:19

anonimni je napisao/la:Taj će A5 doći kad uzmeš neki drugi telefon, iz haman ličnog iskustva :lol:

Kontam da uzmem ovdje spominjanu plejku, je li OK cijena? Imao sam PS3 prije 3-4 godine par mjeseci i prodao ga, mrsko mi se bilo zayebavat sa njim ali mami me 4 opasno, čujem prva tura otišla u par dana pa bi se dakle trebalo čekati što mi sad i odgovara, TL;DR je li tih 600 KM normala?
Cijena je ok, tu se negdje krecu i u ostalim radnjama, jedino mozda uzeti pro verziju ako planira nekad 4k tv nabaviti

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Papastathopoulos » 16 mar 2018, 17:14

Sage je napisao/la:
adnan_nanda je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:prosli petak rezervisao A5 2017 u BH Telecomu, kaze za 7 dana, danas odem kaze srijeda, ocekujem mobitel nekad u aprilu

idemo prvi, dajemo vise :rol:
Kakav je A5, imaš li kakvog iskustva s njim ili si onako odabrao haha jer sestra hoće da kupi isto u BH Telecomu neki mobitel i ja joj govorim da uze A5, ja imam A3 i zadovoljan sam.
Imam ja...vrh..dobra baterija dobra kamera 3gb rama 32gb memorije. Nougat. Vodootporan. Ima jos nekih dzidza.
Imam ga i ja, slazem se sve sa @Sage-om, mobitel je drama dobar, jos ce doci i Oreo update...

Ali da ti dam jedan koristan tip sestri - ako ga odluci uzeti neka prije same kupovine telefona nabavi nedje il gel masku il onu tekicu za njega i neka ga ne nosa ni minut onako "golog" jer postoji mogucnost da ce mu yebat znanje jer je telefon klizaviji od sapuna, ja sam ga nosao mozda heftu bez icega i sreca je pa ga nisam razbio za to vrijeme jer mi je znao ispasti sa manjih visina...a ako konta da ga nosa bez icega radi ljepote, neka ga ne uzima :D eto :mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 16 mar 2018, 17:36

Hvala ti @Quinlan :thumbup: Ne planiram za sad uzimati 4K TV, pa ni u nekoj bližoj budućnosti, mimo mobitela i ne robujem tome da imam što novije i što bolje pod svaku cijenu pa dok sadašnji LCD drži dobro i jest, tako da mi od obične PS4 bolja i ne treba :)
Ako je uzmem prebaciću se na temu o igricama, tek tu imam 100 pitanja no dok je ne uzmem neću smarati, ne isplati se :lol:
Zadnja izmjena: anonimni, dana/u 16 mar 2018, 17:36, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la adnan_nanda » 16 mar 2018, 17:36

Papastathopoulos je napisao/la:Imam ga i ja, slazem se sve sa @Sage-om, mobitel je drama dobar, jos ce doci i Oreo update...

Ali da ti dam jedan koristan tip sestri - ako ga odluci uzeti neka prije same kupovine telefona nabavi nedje il gel masku il onu tekicu za njega i neka ga ne nosa ni minut onako "golog" jer postoji mogucnost da ce mu yebat znanje jer je telefon klizaviji od sapuna, ja sam ga nosao mozda heftu bez icega i sreca je pa ga nisam razbio za to vrijeme jer mi je znao ispasti sa manjih visina...a ako konta da ga nosa bez icega radi ljepote, neka ga ne uzima :D eto :mrgreen:
haha neće to biti problem jer ona ima LG neki već 3-4 godine i nije ga nijednom izvadila iz one tekice, skoro sam ga ja izvadio čisto da vidim kakav je, i kao da je sad kupljen. A ja to ne mogu, kao što rekoh imam A3 i imam i gel masku i tekicu ali nema šanse da ga stavim u to, jer mi se dizajn i osjećaj u ruci baš sviđa, a nije mi se još uvijek oštetio nigdje, ne znam je li A5 isti samo veći? Nisam A5 držao nikada. :)
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Papastathopoulos » 16 mar 2018, 17:54

adnan_nanda je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:Imam ga i ja, slazem se sve sa @Sage-om, mobitel je drama dobar, jos ce doci i Oreo update...

Ali da ti dam jedan koristan tip sestri - ako ga odluci uzeti neka prije same kupovine telefona nabavi nedje il gel masku il onu tekicu za njega i neka ga ne nosa ni minut onako "golog" jer postoji mogucnost da ce mu yebat znanje jer je telefon klizaviji od sapuna, ja sam ga nosao mozda heftu bez icega i sreca je pa ga nisam razbio za to vrijeme jer mi je znao ispasti sa manjih visina...a ako konta da ga nosa bez icega radi ljepote, neka ga ne uzima :D eto :mrgreen:
haha neće to biti problem jer ona ima LG neki već 3-4 godine i nije ga nijednom izvadila iz one tekice, skoro sam ga ja izvadio čisto da vidim kakav je, i kao da je sad kupljen. A ja to ne mogu, kao što rekoh imam A3 i imam i gel masku i tekicu ali nema šanse da ga stavim u to, jer mi se dizajn i osjećaj u ruci baš sviđa, a nije mi se još uvijek oštetio nigdje, ne znam je li A5 isti samo veći? Nisam A5 držao nikada. :)
E i ja sam uzeo zlatni jer je prelijep i mislio sam i ja bar za pocetak malo furati bez icega bas radi tog osjecaja i lijepe boje, ali kad sam vidio kako je klizav nema sanse, ko kad je sav od stakla nekakvog :D

A3 je koliko vidim 4.7", a A5 je 5.2" tako da je veci naravno ali je bas potaman, nije glomazan ni sekunde :)
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sarmelino » 17 mar 2018, 09:57

Uzeo sam J5 jučer, odličan je, valjda ne iznevjeri. Kakvo osvježenje nakon noname kineza.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la DDixon » 17 mar 2018, 10:18

Pozdrav, kontam uzeti neki mobitel do 400 KM, vasi prijedlozi ? Klasicna upotreba, nista posebno.
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sarmelino » 17 mar 2018, 10:33

DDixon je napisao/la:Pozdrav, kontam uzeti neki mobitel do 400 KM, vasi prijedlozi ? Klasicna upotreba, nista posebno.
Postavio ja skoro isto pitanje. J5 2017. Neces se pokajati. Za slike, muziku i osnovne appove je odlican.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la DDixon » 17 mar 2018, 10:40

Sarmelino je napisao/la:
DDixon je napisao/la:Pozdrav, kontam uzeti neki mobitel do 400 KM, vasi prijedlozi ? Klasicna upotreba, nista posebno.
Postavio ja skoro isto pitanje. J5 2017. Neces se pokajati. Za slike, muziku i osnovne appove je odlican.
U poredjenu sa S6 i iPhone 6 ?
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la miki_92 » 17 mar 2018, 11:36

Xiaomi Mi A1 mozes naci na piku za 400-420 KM
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Profesor
Postovi: 4250
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Profesor » 17 mar 2018, 18:27

Moze neki brzi review huaweia p10 i mate10. Ima li neko iskustva nekog?

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la madridist » 19 mar 2018, 19:53

S9 plus u BH telecomu 1950km na mini15 do 1650km na midi 50.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Ferdo » 19 mar 2018, 19:58

Pa to nije puno mislio sam da će na mini15 ići na cijenu između 2.200 i 2.400 KM. I oni skontali da je vrijeme da to ide po nižoj cijeni.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la exampLe. » 19 mar 2018, 20:38

Meni dodijao S8, preporucujete li da ga mijenjam za Iphone 7 ili 7 plus? :D

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la miki_92 » 19 mar 2018, 21:14

exampLe. je napisao/la:Meni dodijao S8, preporucujete li da ga mijenjam za Iphone 7 ili 7 plus? :D
slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Ferdo » 20 mar 2018, 00:30

exampLe. je napisao/la:Meni dodijao S8, preporucujete li da ga mijenjam za Iphone 7 ili 7 plus? :D
Što ga ne zamjeniš za iPhone 5S ili 4S? Ljepše će ti ležati u ruci.

scudetto89
Postovi: 2638
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la scudetto89 » 20 mar 2018, 06:28

exampLe. je napisao/la:Meni dodijao S8, preporucujete li da ga mijenjam za Iphone 7 ili 7 plus? :D
Kod mene je 7 iphone taman je u ruci, sad sve zavisi volis li manji ili veci mobitel, meni je plus bas velik, sve je stvar ukusa.

Ja ti preporucujem ovu prvu soluciju, ne moze ni jedan mob sa iphone-om :thumbup:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 20 mar 2018, 13:16

Auu kako je HTC fulio s ovim Desireom 12 :facepalm: 12+ je malo bolji, bar zbog fp i Snapdragona no sumnjam da ce biti u cjenovnom rangu koji zasluzuje, sigurno ce opet HTC pretjerati s cijenom... Steta, mogli su se makar malo vratiti na trziste da su razmisljali bar drugacije nego svih ovih godina...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Klare » 20 mar 2018, 14:54

Nisu pretjerali s cijenom, 12+ će biti oko 500KM, a 12 oko 400. Svakako da je 12+ puno bolji i isplativiji. Inače zasad po slikama i specifikacijama reklo bi se da su uradili dobar posao.

G7 po zadnjim glasinama će biti upravo ono što ste nedavno i ovdje postavljali,
zub, LCD..., na prvu mi se ne sviđa, čini mi se kao labav, nedorečen.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Quinlan » 20 mar 2018, 16:27

Klare je napisao/la:Nisu pretjerali s cijenom, 12+ će biti oko 500KM, a 12 oko 400. Svakako da je 12+ puno bolji i isplativiji. Inače zasad po slikama i specifikacijama reklo bi se da su uradili dobar posao.

G7 po zadnjim glasinama će biti upravo ono što ste nedavno i ovdje postavljali,
zub, LCD..., na prvu mi se ne sviđa, čini mi se kao labav, nedorečen.
Fulio si ti cijenu bas bas, ma valutu skroz :rol:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.