Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 07 feb 2018, 21:14

Gifron je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Jel ima neko da zna s ovim power bankovima,treba mi neki za posla do 40km čito sam po forumima marke XiaoMi i Anker,imal još koji kvalitetan i jel se može normalno puniti toliko puta?
Xiaomi od 10000mAh zvijer od powerbank-a. Ja sam naletio prije 2 godine na akciji za 26KM. Samo pazi, kinez je i kineza kopirao.
Tražio po gradu ima svakakvih marki,po preporuci uzmem 2 od MS-a od 10 000 mAh i čini mi se ekstra punio sam od jedne 4-5 puta.Onako i dizajn privlači fino izgleda.Cijena je 35km

slika
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Varupa
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 feb 2018, 07:54
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Varupa » 08 feb 2018, 10:05

https://www.google.at/search?q=blackber ... vXPJIOa0JM

vrh, Tito svih smartphona :clap: :tokralju: :tokralju: #blackberry keyone

Avatar
RollMan
Postovi: 3288
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RollMan » 08 feb 2018, 11:16

Jel mogu kako provjerit ispravnost Aux kabla preko laptopa?
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Murga » 09 feb 2018, 05:07

Kod zene Nexus 5x odlucio da ode u boot loop. :damn:
Sto je najgore, nikad telefone ne bacamo, pazimo I opet kao kod mnogih drugih taj problem. Cini mi se da me @anonimni nedavno pitao je li zaglavio na boot loop :mrgreen:
LG odlucio da produzi garanciju na 30 mjeseci pa cemo vidjeti sta ce biti. Meni bas gotivan telefon, a ako ne bude nista od toga, onda vjerovatno moramo uzeti Pixel 2 jer ima samo 5 telefona koji rade na Google-ovom servisu.

Citam, iako su u Qualcomm znali da procesor nije spreman, dadnu ga u proizvodnju papci, mada se vade sad da nije 100% sigurno da je procesor u pitanju.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la SMR187 » 09 feb 2018, 09:37

RollMan je napisao/la:Jel mogu kako provjerit ispravnost Aux kabla preko laptopa?
Mozes preko njega spojit neki zvucnik na laptop i probat. Drugacije ne moze ja mislim
Tj. zvucnik na sebi mora imati ulaz za aux, da nije onaj sto je 3,5mm direktno spojen u njega
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 10 feb 2018, 12:26

Murga je napisao/la:Kod zene Nexus 5x odlucio da ode u boot loop. :damn:
Sto je najgore, nikad telefone ne bacamo, pazimo I opet kao kod mnogih drugih taj problem. Cini mi se da me @anonimni nedavno pitao je li zaglavio na boot loop :mrgreen:
LG odlucio da produzi garanciju na 30 mjeseci pa cemo vidjeti sta ce biti. Meni bas gotivan telefon, a ako ne bude nista od toga, onda vjerovatno moramo uzeti Pixel 2 jer ima samo 5 telefona koji rade na Google-ovom servisu.

Citam, iako su u Qualcomm znali da procesor nije spreman, dadnu ga u proizvodnju papci, mada se vade sad da nije 100% sigurno da je procesor u pitanju.
Jest, naslutih ja jbg :urnebes: Dobro je pa su vam garanciju produzili, kod nas bi vas u rekordnom roku izbacili iz radnje :mrgreen: Ako vec dobijes ispravan telefon, prodaj ga i doplati za Pixel, desice se to opet, pitanje je samo vremena, ja citah da je to problem maticne i eto prvi put uopste da cujem da se neko zali na procesore u smartphone svijetu, moguce no cudno ako je do njih...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Ferdo » 13 feb 2018, 16:24

Samsung Galaxy S9 with Exynos 9810 arrives on Geekbench (GSMARENA)

Less than two weeks before the official announcement of Samsung Galaxy S9 on February 25, the device popped up on Geekbench with impressive results. The SM-G960F phone with an Exynos 9810 chipset reached the monumental results of 3648 for single core and 8895 for multi-core.

Other revealed specs of the Galaxy S9 include Android Oreo and at least 4 GB RAM. The CPU of the new Exynos SoC will have eight cores and the base frequency is listed as 1.79 GHz, but this is most likely the clock speed of the little cluster.

The previous Samsung flagship - the Galaxy Note8, reached 6590 and 6784 on Geekbench with respectively Snapdragon 835 and Exynos 8895 chips on the multi-core test during our tests back in September. Sadly, these numbers are not directly comparable with today's result of the Galaxy S9 with Exynos 9810, because the benchmark has been updated since.

slika

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Toxicity » 15 feb 2018, 17:07

Raja jedno pitanje. Ima li netko kakvu aplikaciju za Iphone za skidanje legalno pjesama i da mi uslika točno ikonu jer sta god skinem nije to to...
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Sage
Postovi: 5331
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sage » 15 feb 2018, 17:39

Imas stranicu www.convert2mp3.net
Odes na Youtube, snimis link pjesme i zalijepis na stranici u polje(kad udjes skontat ces), izaberes mp3 il mp4 il neki drugi format i downloadujes
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 15 feb 2018, 17:39

Nema više iMusica na app storeu?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la DenchiNL » 15 feb 2018, 18:36

Varupa je napisao/la:https://www.google.at/search?q=blackber ... vXPJIOa0JM

vrh, Tito svih smartphona :clap: :tokralju: :tokralju: #blackberry keyone
:thumbup:

da je El Bake ovo imo niko mu nikad nebi poruke vidio :urnebes: :rol: government fontele, a evo i za civilnu upotrebu , više nego solidan :thumbup:
baterija bombon...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Illmatic09 » 15 feb 2018, 18:52

:beba:
Toxicity je napisao/la:Raja jedno pitanje. Ima li netko kakvu aplikaciju za Iphone za skidanje legalno pjesama i da mi uslika točno ikonu jer sta god skinem nije to to...
Možeš i tako što obrises samo ube iz linka pjesme, http://www.yout.com....pa enter i isto imaš opciju da izaberes mp3/4

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Ferdo » 16 feb 2018, 16:16

Ovaj S9 / S9+ će biti čudo nad čudima :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:


Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 16 feb 2018, 21:55

జ్ఞ ‌ా


šaljite drugovima/drugaricama vlasnicima iPhonea :D

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la wobly92 » 16 feb 2018, 22:16

QUARESMA 18<<< je napisao/la:జ్ఞ ‌ా


šaljite drugovima/drugaricama vlasnicima iPhonea :D
Ferdo likes this :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Murga » 17 feb 2018, 03:34

anonimni je napisao/la:
Murga je napisao/la:Kod zene Nexus 5x odlucio da ode u boot loop. :damn:
Sto je najgore, nikad telefone ne bacamo, pazimo I opet kao kod mnogih drugih taj problem. Cini mi se da me @anonimni nedavno pitao je li zaglavio na boot loop :mrgreen:
LG odlucio da produzi garanciju na 30 mjeseci pa cemo vidjeti sta ce biti. Meni bas gotivan telefon, a ako ne bude nista od toga, onda vjerovatno moramo uzeti Pixel 2 jer ima samo 5 telefona koji rade na Google-ovom servisu.

Citam, iako su u Qualcomm znali da procesor nije spreman, dadnu ga u proizvodnju papci, mada se vade sad da nije 100% sigurno da je procesor u pitanju.
Jest, naslutih ja jbg :urnebes: Dobro je pa su vam garanciju produzili, kod nas bi vas u rekordnom roku izbacili iz radnje :mrgreen: Ako vec dobijes ispravan telefon, prodaj ga i doplati za Pixel, desice se to opet, pitanje je samo vremena, ja citah da je to problem maticne i eto prvi put uopste da cujem da se neko zali na procesore u smartphone svijetu, moguce no cudno ako je do njih...
A sta ces :D
Evo pratim online status popravke, pise da su maticnu zamjenili. Ovaj telefon ne mozes u perfektnom stanju za vise od $50 prodati, tako da ce ga naslijediti neko od rodbine onda. Preko Google razlika izmedju Pixel I Pixel 2, $100. Ne znam nekako puno $650 za telefon, a moze riknuti bilo kad :crazy:
Vidjet cu sta ce biti.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Puma » 17 feb 2018, 09:52

Xiaomi, da-ne, ima li neko iskustva? Po specifikacijama odlicni, cijene povoljne, a zelio bih promijeniti ovaj svoj LG iako radi k'o sat.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la madridist » 17 feb 2018, 11:04

Puma je napisao/la:Xiaomi, da-ne, ima li neko iskustva? Po specifikacijama odlicni, cijene povoljne, a zelio bih promijeniti ovaj svoj LG iako radi k'o sat.
Znam da ce me mnogi sad napast ali ako si imao LG onda opet uzmi LG ili Samsung.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 17 feb 2018, 11:24

Puma je napisao/la:Xiaomi, da-ne, ima li neko iskustva? Po specifikacijama odlicni, cijene povoljne, a zelio bih promijeniti ovaj svoj LG iako radi k'o sat.
Vec smo tu temu prezvakali vise puta. Ja sam sa LG G3 presao na Xiaomi Redmi Note 4X.
LG sam batalio cisto zbog baterije i problema sa zagrijavanjem u nekim okolnostima. Mada me i on slusao i vise nego dobro.
Xiaomi slusa jos bolje,bar meni tako djeluje i to je moje misljenje. Kamera bolja naravno kod LG-a,ali i kod Xiaomi-a nije losa,jedina je mana kod snimanja video klipova,zvuk je katastrofa na njima.
Mada su kamere na novijim serijama popravljene,zavisi opet koji si planirao uzeti. Uglavnom,moja topla preporuka za njih,ferceraju samo tako. I da,imaju strasno dobre baterije :D

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Ferdo » 17 feb 2018, 11:40

Ako ti je imalo stalo do kamere drži se LG-ja. Za 300 eura kupiš V20. Ja ga imam. Čudo od mobitela. Ako ti kamera nije važna onda možeš i na Prestigio preći.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: rio_Ferdy88 i 21 gost.