Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Azpi » 25 maj 2019, 00:26

Kakav je ovaj A50? yeba me Trump konto sam mate 20 lite ili ako dodje p30 lite, ali sad mi se bas i ne riskira iako sam misljenje da ce se rijesiti i da je ovo bio udar na reputaciju jer ovim su dosta izgubili na njoj, ali ako grijesi mogao bi se bas zayebati :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la MirsoNi » 25 maj 2019, 01:11

Azpi je napisao/la:Kakav je ovaj A50? yeba me Trump konto sam mate 20 lite ili ako dodje p30 lite, ali sad mi se bas i ne riskira iako sam misljenje da ce se rijesiti i da je ovo bio udar na reputaciju jer ovim su dosta izgubili na njoj, ali ako grijesi mogao bi se bas zayebati :rol:
Ja koristim A50 oko mjesec dana evo. Ma nema šta fin telefon, nisam imao nikakvih problema s njim. Vjerovatno ćeš na svim recenzijama vidjeti/pročitati da je možda najveća mana fingerprint, ipak je u ekranu i nije brz poput onih sa leđa telefona (poput Huaweija), mada meni ne predstavlja veliki problem.. Radi fino, bila su dva updatea do sad koja su to malo popravila, a vjerujem da će ih biti i još dok ne bude na boljem nivou.

Baterija drži 7 sati uključenog ekrana, a do 100% se napuni za nekih sat i po. Kamera dobra, zvuk dobar, nema trzuckanja (mada nije ni za očekivati da ga bude) i nisam do sad naletio na neki bug. Ako te nešto specifično zanima pitaj :D

Što se Huaweija tiče, mišljenja sam da će Kinez u svakom slučaju izaći kao pobjednik, ali vjerujem da će naći neko rješenje u toku ova 3 mjeseca.
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la AshburtonG » 25 maj 2019, 01:59

Molim samo Boga da ne dodje do sporazuma, i da Kinezi izbace sve sto imaju iz svog tehnoloskog arsenala, kako bi odrzali broj klijentele, a i privukli druge. Sigurno ce uci u tu strategiju, sa agresivnim cijenama. Eh tad se isplati iskesirat za zadnji model Huaweija. :cool:

Meni su samo nejasni Ameri, pa jbt kao da su na alcatel ili xiaomi udarili, a ne na brand koji ih je prestigao na vise polja. :damn:

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 25 maj 2019, 15:03

AshburtonG je napisao/la:Molim samo Boga da ne dodje do sporazuma, i da Kinezi izbace sve sto imaju iz svog tehnoloskog arsenala, kako bi odrzali broj klijentele, a i privukli druge. Sigurno ce uci u tu strategiju, sa agresivnim cijenama. Eh tad se isplati iskesirat za zadnji model Huaweija. :cool:

Meni su samo nejasni Ameri, pa jbt kao da su na alcatel ili xiaomi udarili, a ne na brand koji ih je prestigao na vise polja. :damn:
Trump
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la miki_92 » 25 maj 2019, 18:08

AshburtonG je napisao/la:Molim samo Boga da ne dodje do sporazuma, i da Kinezi izbace sve sto imaju iz svog tehnoloskog arsenala, kako bi odrzali broj klijentele, a i privukli druge. Sigurno ce uci u tu strategiju, sa agresivnim cijenama. Eh tad se isplati iskesirat za zadnji model Huaweija. :cool:

Meni su samo nejasni Ameri, pa jbt kao da su na alcatel ili xiaomi udarili, a ne na brand koji ih je prestigao na vise polja. :damn:
nisu oni udarili iskljucivo na Huawei nego na Kinu generalno

pa prije je ZTE dobio nogu sa Americkog trzista nego Huawei
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 25 maj 2019, 18:10

Pa nisu ali Huawei je direktno tu napadnut jer je najdalje otišao i sada SAD metodama lude mrkve pokušava da zaustavi napredak Huaweija.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la madridist » 26 maj 2019, 11:14

Nema od toga nista.
S amerima se ne moze bosti. Ili u suru ili pravi svoj android chinchongoid.
Ljudi su mate pro placali preko 1000km.
:facepalm:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la enobarca » 26 maj 2019, 12:30

Nisi u zivotu probao Huawei a redovno pljuješ po Kinezima, kakav mozak :urnebes:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la miki_92 » 26 maj 2019, 12:50

madridist je napisao/la:Nema od toga nista.
S amerima se ne moze bosti. Ili u suru ili pravi svoj android chinchongoid.
Ljudi su mate pro placali preko 1000km.
:facepalm:
u mene brat imao Mate 10 pro, nije sekunde zazalio sto ga je kupio, zvijer

kolegica na poslu ima Mate 20 pro kaze ne bi ga mijenjala ni za jedan drugi telefon, treba prvo nesto probati pa onda davati sud

ne treba se ni s Kinom bosti, sta mislis kakve posljedice ce ovo imati po njihove kompanije ako ovi kazu ne mozete vise sklapati uredjaje ovdje
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la madridist » 26 maj 2019, 13:50

Uvijek postoji Indija :mrgreen:
A kakav god flagship od Huaweia da se ima za dva mjeseca vise nema updatea od strane Googlea.
I tu je prici kraj.
Da ne pricamo za gubitke svih drugih sto software sto hardware licenci jer otprilike je sve kljucno smjesteno h silucijskoj dolini...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 26 maj 2019, 14:29

madridist je napisao/la:Uvijek postoji Indija :mrgreen:
A kakav god flagship od Huaweia da se ima za dva mjeseca vise nema updatea od strane Googlea.
I tu je prici kraj.
Da ne pricamo za gubitke svih drugih sto software sto hardware licenci jer otprilike je sve kljucno smjesteno h silucijskoj dolini...
Nije to proizvodnja lepina da prebaciš i voila. Plus tehnologija proizvodnje i fabrike su kineske. Još je zanimljivo da su maltene sve fabrike u Indiji pogodi čije?

Džaba se palite, Amerika more **** oštrit na Keniji, Srbiji i nama, al na Kini teško.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la AshburtonG » 26 maj 2019, 14:40

Ljudi misle da ce Kina, sjedit skrstenih ruku, i gledat kako im se pokusava srusiti tehnoloski gigant, i ne poduzet nista u vezi postrojenja Applea sirom Kine. :crazy:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la madridist » 26 maj 2019, 15:02

Sacekajmo svi zajedno jesen.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 26 maj 2019, 15:04

Ko je sad pao s Nokiama? Pa da dva sata na PIK sjednu uboli bi par miliona.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la jelle » 29 maj 2019, 13:26

S amerima se ne mogu bost definitivno ...s tim zatvaranjem americki kompanija u kini pucaju sami sebi u nogu ...jer im one donose milione i milione ....nije to bas tako ajmo ih zatvorit i samo su ameri najebali ...vise tu opet kinezi gube ...ameri ce izgubit trenutno al ce preci kad tad u druge tranzicijske zemlje

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la NYKnicks Fan » 01 jun 2019, 11:18

Britanski “Finacial Times” piše da je tehnološki gigant Huawei naložio zaposlenima da otkažu tehničke sastanke sa njihovim američkim kontaktima i da je poslao kući veliki broj Amerikanaca, koji su radili u sjedištu kompanije u Kini.

Ovi potezi kompanije dolaze uslijed eskalacije američko-kineskih tenzija vezanih za trgovinu i tehnologiju u kojoj je Huawei postao glavna meta, piše “Financial Times”.

List navodi da je glavni strateg za dizajn u kompaniji Huawei rekao da su američki državljani, koji rade u odeljenju za “Istraživanje i razvoj” repatrirani prije dvije sedmice, nakon što je ova kompanija zajedno sa njenih 68 podružnica stavljena na “crnu listu” SAD i dobila zabranu poslovanja sa američkim firmama. U tekstu se dodaje da je radionica, koja se odvijala u to vrijeme završena, a američki predstavnici zamoljeni su da sklone svoje laptope, da ih isključe sa mreže i da napuste prostorije kompanije Huawei.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la SMR187 » 02 jun 2019, 10:40

Nek obezbijede azuriranja za aplikacije, ja cu i dalje koristiti Huawei. Cak sta vise, uzet cu sebi neki novi jer sam svakako kontao mijenjati telefon.
Sad pitanje je update or no update, huawei or samsung.

Na ono americko monotono smece svakako ne bi ni u najludjim snovima presao. Prije bi alkatel kupio
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 02 jun 2019, 10:48

SMR187 je napisao/la:Nek obezbijede azuriranja za aplikacije, ja cu i dalje koristiti Huawei. Cak sta vise, uzet cu sebi neki novi jer sam svakako kontao mijenjati telefon.
Sad pitanje je update or no update, huawei or samsung.

Na ono americko monotono smece svakako ne bi ni u najludjim snovima presao. Prije bi alkatel kupio
Imaš brate Xiaomi saće Pocophone 2.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Shelby
Postovi: 10
Pridružen/a: 24 maj 2019, 01:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Shelby » 02 jun 2019, 10:57

Vala i pocophone 1 je prejak, nema te igre i aplikacije koju ne pokrece, a cijena pristupacna.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Denchi » 03 jun 2019, 07:42

jelle je napisao/la:S amerima se ne mogu bost definitivno ...s tim zatvaranjem americki kompanija u kini pucaju sami sebi u nogu ...jer im one donose milione i milione ....nije to bas tako ajmo ih zatvorit i samo su ameri najebali ...vise tu opet kinezi gube ...ameri ce izgubit trenutno al ce preci kad tad u druge tranzicijske zemlje
ne budi smješan amerika gubi i to apple i svi ovi što rade dole jer im je Trump spucao zabranu korištenja kineskih tehnologija...to je hendikep za kompanije koje su non-stop na sudu zbog krađe od drugih...naročito Apple

otvaranjem fabrike dole dali su u ruke sve planove i načine izrade kinezima, nije se slučajno desio boom kineske tehnologije...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Beli98, Giuseppe1, Jabroni, Judd, numanumaye22, rio_Ferdy88, samocelik i 61 gost.