Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 24 jul 2018, 19:31

mandraX je napisao/la:Nigdje veze majke mi, evo 15 dana nema mobitela jos uvijek...lijepo tjeraju covjeka da im dodje na salter i da se (nevinoj) zeni nazbori svega i svacega
Zar ti ne drzis prodavnicu telefona :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 24 jul 2018, 19:41

Penaltiky je napisao/la:
mandraX je napisao/la:Nigdje veze majke mi, evo 15 dana nema mobitela jos uvijek...lijepo tjeraju covjeka da im dodje na salter i da se (nevinoj) zeni nazbori svega i svacega
Zar ti ne drzis prodavnicu telefona :mrgreen:
Ma drzim jarane, al' hajd rekoh prelazim na veci paket pa da uzmem nesto, sto da ne...da sam znao majke mi ne bih

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Azpi » 24 jul 2018, 19:43

mandraX je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
mandraX je napisao/la:Nigdje veze majke mi, evo 15 dana nema mobitela jos uvijek...lijepo tjeraju covjeka da im dodje na salter i da se (nevinoj) zeni nazbori svega i svacega
Zar ti ne drzis prodavnicu telefona :mrgreen:
Ma drzim jarane, al' hajd rekoh prelazim na veci paket pa da uzmem nesto, sto da ne...da sam znao majke mi ne bih
ma haj tebe boli briga testiraj nesta iz radnje taman dok ne dodje taj iz BHT-a :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 24 jul 2018, 19:46

Azpi je napisao/la: ma haj tebe boli briga testiraj nesta iz radnje taman dok ne dodje taj iz BHT-a :mrgreen:
Ma nije to, nego po belaju nekom od rodbine obecao poklonit ovaj moj Samsung S6 sto sad nosim kad mi dodje taj P20 Lite iz BHT-a...pa me taj neko stalno pita kad ce, kad ce, ima li ga...pa mi malo pichi po zivcima :mrgreen:

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Azpi » 24 jul 2018, 19:50

mandraX je napisao/la:
Azpi je napisao/la: ma haj tebe boli briga testiraj nesta iz radnje taman dok ne dodje taj iz BHT-a :mrgreen:
Ma nije to, nego po belaju nekom od rodbine obecao poklonit ovaj moj Samsung S6 sto sad nosim kad mi dodje taj P20 Lite iz BHT-a...pa me taj neko stalno pita kad ce, kad ce, ima li ga...pa mi malo pichi po zivcima :mrgreen:
ma pokloni i uzmi sta iz radnje ako imas polovnih na prodaju dok ovo dodje :mrgreen: da te ne nervira, a jbg najbolje uzeti ono sto imaju trenutno na stanju pa sta se nadje nadje :mrgreen:

ja sreca honor nadjoh odma na stanju, jest da sam zvao sve telecom centare u sarajevu jer oni na 1444 nikad ne znaju jer stanje nije azurirano, ali nadjoh plavi slucajno u jedinom telecomu gdje mi se nisu javljali onom na carsiji :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 24 jul 2018, 19:54

Azpi je napisao/la:
mandraX je napisao/la:
Azpi je napisao/la: ma haj tebe boli briga testiraj nesta iz radnje taman dok ne dodje taj iz BHT-a :mrgreen:
Ma nije to, nego po belaju nekom od rodbine obecao poklonit ovaj moj Samsung S6 sto sad nosim kad mi dodje taj P20 Lite iz BHT-a...pa me taj neko stalno pita kad ce, kad ce, ima li ga...pa mi malo pichi po zivcima :mrgreen:
ma pokloni i uzmi sta iz radnje ako imas polovnih na prodaju dok ovo dodje :mrgreen: da te ne nervira, a jbg najbolje uzeti ono sto imaju trenutno na stanju pa sta se nadje nadje :mrgreen:

ja sreca honor nadjoh odma na stanju, jest da sam zvao sve telecom centare u sarajevu jer oni na 1444 nikad ne znaju jer stanje nije azurirano, ali nadjoh plavi slucajno u jedinom telecomu gdje mi se nisu javljali onom na carsiji :rol:
Sto je najgore nemam sta uzet, i kad imam nekako mi grehota, hvala Bogu posao ide drama dobro, sezona, ne moze mi se polovan dobar mob zadrzat duze od 24 sata u radnji da si ne znam sta :mrgreen:

Na to sam i mislio, da uzmem sta imaju na stanju, razmisljao izmedju A8 18, P20 Lite i Honor 9, kaze gospodja u BHTu da imaju svaki na stanju, cak i boju da biram :mrgreen: i hajde odlucim se za P20 Lite, kaze sutra je u radnji mobitel, zovem te kad dodje...klinac materin zoves, 15 dana ni traga ni glasa :lol:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 24 jul 2018, 20:00

080020002
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la exampLe. » 24 jul 2018, 20:09

mandraX je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
mandraX je napisao/la:Nigdje veze majke mi, evo 15 dana nema mobitela jos uvijek...lijepo tjeraju covjeka da im dodje na salter i da se (nevinoj) zeni nazbori svega i svacega
Zar ti ne drzis prodavnicu telefona :mrgreen:
Ma drzim jarane, al' hajd rekoh prelazim na veci paket pa da uzmem nesto, sto da ne...da sam znao majke mi ne bih
Gdje ti je radnja? :D

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 24 jul 2018, 20:13

exampLe. je napisao/la: Gdje ti je radnja? :D
Stolac :)

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Kanye » 24 jul 2018, 21:23

mandraX je napisao/la: Bogati jel' ti stigao mobitel?

Meni u BHT-u jos nije :crazy:
4 dana sam cekao.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la DenchiNL » 24 jul 2018, 22:43

GracanicaAA je napisao/la:Da li se vama isplati uzeti S8 ili S8+ u posti ?
apsolutno ništa se ne isplati uzet u telecomu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jul 2018, 22:57

U Telecomu sam uzimao jedno 4 puta mobitel, sve ukupno sam cekao jedno 30 minuta da se odradi papirologija. Kad god da dodjem ima svaki mobitel i to jedno njih po 30 na stanju. :rol:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 24 jul 2018, 23:49

tuzlak1987 je napisao/la:U Telecomu sam uzimao jedno 4 puta mobitel, sve ukupno sam cekao jedno 30 minuta da se odradi papirologija. Kad god da dodjem ima svaki mobitel i to jedno njih po 30 na stanju. :rol:
Tebi se ni baterije u daljinskim za telekomov STB ne prazne.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jul 2018, 00:02

Penaltiky je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:U Telecomu sam uzimao jedno 4 puta mobitel, sve ukupno sam cekao jedno 30 minuta da se odradi papirologija. Kad god da dodjem ima svaki mobitel i to jedno njih po 30 na stanju. :rol:
Tebi se ni baterije u daljinskim za telekomov STB ne prazne.
Ma ovi zive u Covketovacama i Dodikovacama i hoce mobitel iz Telecoma, pa to prvo Covke mora raspakovat da vidi jel mu se svidja. Ako vec ima takav mozda i dobijes.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la wobly92 » 25 jul 2018, 13:41

P20 lite je mašina, al mi sad krivo što se ne strpi malo i doplatih neku malu cijenu za Honor 10.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
JHam
Postovi: 9042
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la JHam » 25 jul 2018, 14:11

Kad narucis kod njih mob i recimo zovu te da je dosao, koliko dana ta rezervacija traje prije nego ga dadnu nekom drugom?

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la benko21 » 25 jul 2018, 14:23

JHam je napisao/la:Kad narucis kod njih mob i recimo zovu te da je dosao, koliko dana ta rezervacija traje prije nego ga dadnu nekom drugom?
u bh telecomu cekaju 24 sata da dodjes po njega a ako ne dodjes nakon isteka roka od 24 sata onda ide u slobodnu prodaju
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
JHam
Postovi: 9042
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la JHam » 25 jul 2018, 15:02

benko21 je napisao/la:
JHam je napisao/la:Kad narucis kod njih mob i recimo zovu te da je dosao, koliko dana ta rezervacija traje prije nego ga dadnu nekom drugom?
u bh telecomu cekaju 24 sata da dodjes po njega a ako ne dodjes nakon isteka roka od 24 sata onda ide u slobodnu prodaju
A ne moze se navesti pri narucivanju tipa da se mobitel ne moze preuzeti prije one tamo sedmice npr.? Jer, htio bih P20 Pro, a ne znam hocu li moci doci po isti sljedece sedmice, a ne bih da narucim tek sljedece tamo sedmice pa da cekam jos 20 dana :mrgreen:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6243
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la moj uzor-S.G » 25 jul 2018, 17:52

Huawei P10?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Aerials » 26 jul 2018, 14:55

Redmi 5 ili 4X?
Ozac uzeo sebi 5, razmišljam da se zamijenim s njim. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: godrina, lol89 i 49 gostiju.