Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

lol89
Postovi: 902
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la lol89 » 21 jul 2019, 14:52

NYKnicks Fan je napisao/la:Da li je nekom na Huawei dosao EMUI 9.1?

Najavljen je u julu, i nista. Imam P20 Pro.
Meni je dosao Huawei p20 lite

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la NYKnicks Fan » 21 jul 2019, 15:10

lol89 je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:Da li je nekom na Huawei dosao EMUI 9.1?

Najavljen je u julu, i nista. Imam P20 Pro.
Meni je dosao Huawei p20 lite
To je jos prosli mjesec, za njih su pustili prvo.

Za ostale, mrka kapa. Ili ce cekati sljedeci mjesec pa pustiti EMUI 10 i Android Q zajedno... :think:

Avatar
Brokula
Postovi: 30898
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 23 jul 2019, 12:48

Samo da upozorim forumaše ako im se pruži prilika, ni slučajno ne uzimajte Samsung J7 2017. Znaju možda neki da sam prošle godine pričao za display jer mi je otišao. Promijenio sam ja to, i koristio ga koliko već mjeseci dok mi jučer nije opet pao sa jedno 15 cm visine i za 2 sata display se potpuno ugasio.
I prvi i drugi put pao je sa bizarno male visine, plus što mi je jučer pao na onaj srednji dio oko ručne kočnice, gdje ima i plastike i gume i opet se uspio pokvariti. Displayi im očigledno imaju neku manu, i bolje se klonite
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Penaltiky » 23 jul 2019, 12:52

Brokula je napisao/la:Samo da upozorim forumaše ako im se pruži prilika, ni slučajno ne uzimajte Samsung J7 2017. Znaju možda neki da sam prošle godine pričao za display jer mi je otišao. Promijenio sam ja to, i koristio ga koliko već mjeseci dok mi jučer nije opet pao sa jedno 15 cm visine i za 2 sata display se potpuno ugasio.
I prvi i drugi put pao je sa bizarno male visine, plus što mi je jučer pao na onaj srednji dio oko ručne kočnice, gdje ima i plastike i gume i opet se uspio pokvariti. Displayi im očigledno imaju neku manu, i bolje se klonite
Ja mahmuran fulo džep, Šajomi je letio nakon togs još 3 m i radi mamu ****.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 23 jul 2019, 14:29

Brokula je napisao/la:Samo da upozorim forumaše ako im se pruži prilika, ni slučajno ne uzimajte Samsung J7 2017. Znaju možda neki da sam prošle godine pričao za display jer mi je otišao. Promijenio sam ja to, i koristio ga koliko već mjeseci dok mi jučer nije opet pao sa jedno 15 cm visine i za 2 sata display se potpuno ugasio.
I prvi i drugi put pao je sa bizarno male visine, plus što mi je jučer pao na onaj srednji dio oko ručne kočnice, gdje ima i plastike i gume i opet se uspio pokvariti. Displayi im očigledno imaju neku manu, i bolje se klonite
tako se i prijateljici slicno desilo. ispao joj telefo s visine kuka na pod, doduse direktno se priljepio na pod. podigla ga i radio 10 minuta, nakon toga touch polako prestajao raditi i onda na kraju display skroz riknuo

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la SMR187 » 23 jul 2019, 14:51

Meni huawei p10 lite dva puta sa visine kuka pao, jednom direkt displejom na beton, drugi put na plocice. Nema ni pukotine, a s obje strane je staklo

A da ne spominjem desetine sitnih padova u autu, s kreveta itd.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Brokula
Postovi: 30898
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 23 jul 2019, 14:57

Ma nije staklo ni meni puklo nijednom, al pikseli jednostavno odumru i to je to. Da barem traje neki period već par sati i gotovo. Ja mislim da je fabrički problem
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la SMR187 » 23 jul 2019, 15:04

Moj drug imao Samsung S4 kad je tek izasao bio. Padne mu sa kreveta na tepih i vise od pola ekrana mu totalno umre.
Imaju oni s tim problema vec duze vrijeme
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 23 jul 2019, 22:26

Brokula je napisao/la:Ma nije staklo ni meni puklo nijednom, al pikseli jednostavno odumru i to je to. Da barem traje neki period već par sati i gotovo. Ja mislim da je fabrički problem
najvjerovatnije da je to, ipak je to amoled panel. ips je vec druga prica


kad gore spomenu p10 lite, ja dobio zamjenski iz telekoma, nisam ga nikako iz kuce iznosio, jer sam ga novog iz kutije bukvalno dobio. i eto zovnu me iz telekoma da mi je gotov telefon, i dan prije ja odem do prodavnice autom i vratim se, i samo sto sam zakoracio da izadjem iz auta, ispade mi telefon iz sorca. Mene sasjeklo, jer tamo u ugovoru pise da moram platiti oko 650KM ukoliko dodje do veceg ostecenja. Ja sam kontao ispara se onaj frame, puče ekran. Podignem telefon, malo prašinu prebrišem, samo sitna ogrebotina na čošku. Ja ne znam kako sam prošao tad sretno, al mi je to definitivno najtezi trenutak od svih slicnih desavanja koje sam imao sa telefonom.

Hajd kad sa svojom nemarnoscu stavim telefon na kraj stola ili stolice pa sam sklizne ili ga ja nehotice gurnem. Ali ovako kad ti sam isklizne iz dzepa ne mozes nista.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Azpi » 24 jul 2019, 00:05

Ma Huawei ko da kameni ekran ima, meni neki dan pade ni stepenice i to ono odskocio par puta, ja ga halalio vec, kad je kupanje prezivio reko ovo nece, kad nista ni ogrebotina :tokralju: :tokralju:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

djonla
Postovi: 402
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la djonla » 25 jul 2019, 09:19

Dragi forumasi, neki dan sam kupio Garmin 5S Plus Sapphire.....sat je ubica, ali meni jednostavno neodgovara.....ako ima neko zainteresovan, bujrum se javiti :)

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Denchi » 25 jul 2019, 17:23

djonla je napisao/la:Dragi forumasi, neki dan sam kupio Garmin 5S Plus Sapphire.....sat je ubica, ali meni jednostavno neodgovara.....ako ima neko zainteresovan, bujrum se javiti :)
ban mogo si tv uzet :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Brokula
Postovi: 30898
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 25 jul 2019, 17:43

Na kraju sam sebi uzeo Galaxy S7 i skontao sam da telefoni nisu napredovali ništa zadnje 3 godine :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Brokula
Postovi: 30898
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 27 jul 2019, 18:47

:shock: :shock:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 27 jul 2019, 20:05

Brokula je napisao/la:Samo da upozorim forumaše ako im se pruži prilika, ni slučajno ne uzimajte Samsung J7 2017. Znaju možda neki da sam prošle godine pričao za display jer mi je otišao. Promijenio sam ja to, i koristio ga koliko već mjeseci dok mi jučer nije opet pao sa jedno 15 cm visine i za 2 sata display se potpuno ugasio.
I prvi i drugi put pao je sa bizarno male visine, plus što mi je jučer pao na onaj srednji dio oko ručne kočnice, gdje ima i plastike i gume i opet se uspio pokvariti. Displayi im očigledno imaju neku manu, i bolje se klonite
Nije to samo sa J7 slucaj...isti problem ima citava 2017 serija.

Avatar
Brokula
Postovi: 30898
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 27 jul 2019, 20:10

mandraX je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Samo da upozorim forumaše ako im se pruži prilika, ni slučajno ne uzimajte Samsung J7 2017. Znaju možda neki da sam prošle godine pričao za display jer mi je otišao. Promijenio sam ja to, i koristio ga koliko već mjeseci dok mi jučer nije opet pao sa jedno 15 cm visine i za 2 sata display se potpuno ugasio.
I prvi i drugi put pao je sa bizarno male visine, plus što mi je jučer pao na onaj srednji dio oko ručne kočnice, gdje ima i plastike i gume i opet se uspio pokvariti. Displayi im očigledno imaju neku manu, i bolje se klonite
Nije to samo sa J7 slucaj...isti problem ima citava 2017 serija.
A evo uzeo S7, duplo bolji telefon. Džaba davao pare na J7 tad
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Sage
Postovi: 5327
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sage » 27 jul 2019, 20:58

Brokula je napisao/la:Na kraju sam sebi uzeo Galaxy S7 i skontao sam da telefoni nisu napredovali ništa zadnje 3 godine :mrgreen:
Da si skociosa J7 na S8 vidio bi razliku...ovo je sve u par deka
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Lillard » 28 jul 2019, 16:21

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
transandino
Postovi: 479
Pridružen/a: 12 mar 2017, 12:55
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la transandino » 29 jul 2019, 23:35

Dal postoji IGDJE 4chan za IOS ? ima jakih stvari, uzeo sam iphone i pokajo se sto ne mogu naci 4chan..
AVANTI LIBERTA 1919

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6339
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la AshburtonG » 01 avg 2019, 03:53

Za ove sto se malo bolje razumiju u telefone.
Nakon dosta dumanja, kalkulacija i svega ostalog, odlucio sam se uzet(barem tako trenutno mislim) Mate 20 Pro. Cini mi se da je bolji od ovog P20 pro i obicnog p30. P30 pro mi je vec malo van budzeta.

Sad gledam na amazonu cijene bas variraju, po 150-200e razlike, iako su iste specifikacije( zapravo se razlikuju za ove evropske verzije, kako sam ja skontao, samo interna i radna memorija). Je li to samo navlakusa, pa ko popusi, popusi ili ima neke razlike? :mrgreen:

npr.
https://www.amazon.de/Huawei-Android-sc ... -de&sr=1-3

i


https://www.amazon.de/Huawei-Dual-SIM-S ... -de&sr=1-8

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.