Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Klare » 29 okt 2021, 18:25

Kad vec pricate dajte mi dobru stranicu za skidanje muzike i domace i strane.

Imao sam ja jednu dobru, ali je ukidaju.
Problem kod deezera i slicno vidim sto trebam u autu uparivati telefon stalno, a to mi se ne da često, volim da imam na kartici u autu, i zbog toga mi je skidanje najbolje. Čak ako postoji stranica da se plati gdje je skidanje legalno, ali da mi pjesmu spasi u mp3 format na disku, a ne da bude samo u aplikaciji sa koje se skida

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la enobarca » 29 okt 2021, 18:58

Klare je napisao/la:
29 okt 2021, 18:25
Kad vec pricate dajte mi dobru stranicu za skidanje muzike i domace i strane.

Imao sam ja jednu dobru, ali je ukidaju.
Problem kod deezera i slicno vidim sto trebam u autu uparivati telefon stalno, a to mi se ne da često, volim da imam na kartici u autu, i zbog toga mi je skidanje najbolje. Čak ako postoji stranica da se plati gdje je skidanje legalno, ali da mi pjesmu spasi u mp3 format na disku, a ne da bude samo u aplikaciji sa koje se skida
Kopiras YouTube link, zalijepis ovdje https://ytmp3.cc/en34/
Ides convert, konvertuje ti je u mp3, skines je i to je to

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Klare » 29 okt 2021, 19:08

Nemojte convert. Uvod i kraj mi koji cesto nije muzika takodjer ostavi.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la bombaysaphire » 29 okt 2021, 19:12

Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 19:25
Lako je Nijemcu sa platom kupiti iPhone, od jedne plate i manje može ga uzeti. Kod nas dvije plate da uzmeš, haha.

Uzeo sam da probam, imao sam negativno mišljenje, prije svega zbog cijene. Odličan mobitel, nemam niti jednu zamjerku (baterija, ali znao sam to odmah, svjesno sam uzeo mob sa slabijim kapacitetom), ali i dalje tvrdim da je preskup, ne mislim samo na naše uslove, već općenito.

Volio bih imati opet Blackberry, z30 je mašina u svoj vakat bila. Imala je opcije kao niti jedan drugi mobitel na svijetu. Nešto sam čitao da se kao vraćaju u proizvodnju mobitela, ali nisam nešto dublje istraživao.
Onwardmobility je trebao da izbaci novi Blackberry, još na proljeće ... Nažalost nisu , što je još gore nema nikakvih informacija šta se dešava, jedine informacije su bile da će biti fizička tastatura i 5G ... Kad god da izađe i koliko god da bude , ja ću ga kupiti ... Prije 3 mjeseca sam kupio zadnji Blackberry koji je proizveden KeyTwo Black Edition 128 giga, prezadovoljan sam :thumbup:
Prije njega sam imao KeyOne Black Edition 3 godine i služio me samo tako , dok ga nisam sam syebao :facepalm:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la muhamedhulk » 29 okt 2021, 19:36

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
29 okt 2021, 01:03
muhamedhulk je napisao/la:
27 okt 2021, 20:32
Samsung je VW a iphone je mecka. Prvi je za narodne mase a drugi je klasa za sebe.
U pravu je vgs, svako sebi trazi tel prema svojim potrebama..
ja se nadam da zajebavas narod s ovim
Sa ovim sam zezo jarana prije, on samsung a ja iphone. Prije nekih 10 god kad je iphone 4 bio. :D
Ne mislim bas bukvalno ali smatram apple premium u odnosu na samsung; nisam vidio los iphone. Samsunga ima za svaciji dzep - od 300 do 2000 maraka. Iphone ipak drzi do kvalitete/cijena je veca logicno.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Neutral » 29 okt 2021, 19:52

bombaysaphire je napisao/la:
29 okt 2021, 19:12
Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 19:25
Lako je Nijemcu sa platom kupiti iPhone, od jedne plate i manje može ga uzeti. Kod nas dvije plate da uzmeš, haha.

Uzeo sam da probam, imao sam negativno mišljenje, prije svega zbog cijene. Odličan mobitel, nemam niti jednu zamjerku (baterija, ali znao sam to odmah, svjesno sam uzeo mob sa slabijim kapacitetom), ali i dalje tvrdim da je preskup, ne mislim samo na naše uslove, već općenito.

Volio bih imati opet Blackberry, z30 je mašina u svoj vakat bila. Imala je opcije kao niti jedan drugi mobitel na svijetu. Nešto sam čitao da se kao vraćaju u proizvodnju mobitela, ali nisam nešto dublje istraživao.
Onwardmobility je trebao da izbaci novi Blackberry, još na proljeće ... Nažalost nisu , što je još gore nema nikakvih informacija šta se dešava, jedine informacije su bile da će biti fizička tastatura i 5G ... Kad god da izađe i koliko god da bude , ja ću ga kupiti ... Prije 3 mjeseca sam kupio zadnji Blackberry koji je proizveden KeyTwo Black Edition 128 giga, prezadovoljan sam :thumbup:
Prije njega sam imao KeyOne Black Edition 3 godine i služio me samo tako , dok ga nisam sam syebao :facepalm:
Rođak iz Germanije samo kupuje Blackberrys, kaže najbolja zaštita, ne koristi nikakve društvene mreže, imao sam Signal na mobitelu, kaže i to je most safe app što ima :mrgreen:

Rekao bi čovjek potencijalni terorista, a lik umjetnik i snimatelj :rol:

Ima Blackberry passport, kada je tek izašao masne cijene, a onda su naglo pale, valjda sa viješću da će prestati sa proizvodnjom BB.

Šteta pa mnogi nisu imali priliku da tipkaju na Z30, onda bi i znali što ga toliko hvalim.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la bombaysaphire » 30 okt 2021, 15:46

Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la bombaysaphire » 30 okt 2021, 17:25

Neutral je napisao/la:
29 okt 2021, 19:52
bombaysaphire je napisao/la:
29 okt 2021, 19:12
Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 19:25
Lako je Nijemcu sa platom kupiti iPhone, od jedne plate i manje može ga uzeti. Kod nas dvije plate da uzmeš, haha.

Uzeo sam da probam, imao sam negativno mišljenje, prije svega zbog cijene. Odličan mobitel, nemam niti jednu zamjerku (baterija, ali znao sam to odmah, svjesno sam uzeo mob sa slabijim kapacitetom), ali i dalje tvrdim da je preskup, ne mislim samo na naše uslove, već općenito.

Volio bih imati opet Blackberry, z30 je mašina u svoj vakat bila. Imala je opcije kao niti jedan drugi mobitel na svijetu. Nešto sam čitao da se kao vraćaju u proizvodnju mobitela, ali nisam nešto dublje istraživao.
Onwardmobility je trebao da izbaci novi Blackberry, još na proljeće ... Nažalost nisu , što je još gore nema nikakvih informacija šta se dešava, jedine informacije su bile da će biti fizička tastatura i 5G ... Kad god da izađe i koliko god da bude , ja ću ga kupiti ... Prije 3 mjeseca sam kupio zadnji Blackberry koji je proizveden KeyTwo Black Edition 128 giga, prezadovoljan sam :thumbup:
Prije njega sam imao KeyOne Black Edition 3 godine i služio me samo tako , dok ga nisam sam syebao :facepalm:
Rođak iz Germanije samo kupuje Blackberrys, kaže najbolja zaštita, ne koristi nikakve društvene mreže, imao sam Signal na mobitelu, kaže i to je most safe app što ima :mrgreen:

Rekao bi čovjek potencijalni terorista, a lik umjetnik i snimatelj :rol:

Ima Blackberry passport, kada je tek izašao masne cijene, a onda su naglo pale, valjda sa viješću da će prestati sa proizvodnjom BB.

Šteta pa mnogi nisu imali priliku da tipkaju na Z30, onda bi i znali što ga toliko hvalim.
Sve znam , i meni se slično desilo ...
Išao za Beograd , imam Passport SE kao poslovni telefon , već pomenuti KeyTwo kao privatni , i nosio Blackberry Classic ako zatreba nova SIM kartica ... Na granici me pita šta će tebi 3 Blackberry telefona , čime se baviš , imaš li SKY , ako ne otključaš telefon da pregledamo možeš ići u zatvor , rekoh slobodno ja ionako nemam nikakvu zaštitu za telefon , svako ga može otključati , nikakav otisak ili pin , ma ništa... Oni se syebali , ne mogu se načuditi , ništa im nije bilo jasno ...


Što se tiče Z30 to je omiljeni telefon Blackberry fanova da nema fizičku tipkovnicu , sve same pohvale ...


Samo da hoće izaći novi , jedva čekam :salut:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Finn » 30 okt 2021, 23:14

Vrijedi li uzimati S10 plus? Imam S7 godinama i prezadovoljan sam. Je li nastavak tog fazona? Šta je u tom cjenovnom rangu bolje i zašto?

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la bombaysaphire » 31 okt 2021, 00:29

Finn je napisao/la:
30 okt 2021, 23:14
Vrijedi li uzimati S10 plus? Imam S7 godinama i prezadovoljan sam. Je li nastavak tog fazona? Šta je u tom cjenovnom rangu bolje i zašto?
Uzmi S8 , realno .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la redbull93 » 04 nov 2021, 17:53

Na iphone x desava se da nekad sam klika i kad hoces na jedan dio kliknuti, on klikne nesto skroz drugo. A i sam dosta pocne saltat. Pretpostavljam da je neki fizicki kvar sa displejom, mozda, opet nisam siguran. Postoji li mogucnost nekog kalibrisanja ekrana na iphone ili nesto slicno.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2021, 22:58

bombaysaphire je napisao/la:
31 okt 2021, 00:29
Finn je napisao/la:
30 okt 2021, 23:14
Vrijedi li uzimati S10 plus? Imam S7 godinama i prezadovoljan sam. Je li nastavak tog fazona? Šta je u tom cjenovnom rangu bolje i zašto?
Uzmi S8 , realno .
Najgori savjet ikad :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Mig_Mig » 05 nov 2021, 04:06

Brokula je napisao/la:
04 nov 2021, 22:58
bombaysaphire je napisao/la:
31 okt 2021, 00:29
Finn je napisao/la:
30 okt 2021, 23:14
Vrijedi li uzimati S10 plus? Imam S7 godinama i prezadovoljan sam. Je li nastavak tog fazona? Šta je u tom cjenovnom rangu bolje i zašto?
Uzmi S8 , realno .
Najgori savjet ikad :mrgreen:
Sprda se jbt... Vrijeme je da mjenja Samsung
Max Allegri 300 💪💪💪

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Neutral » 05 nov 2021, 04:09

S8 je kod mene bio max tri mjeseca (brat ga godinama koristi). S7 edge mi je bolji bio (kamera). Taj S8 su totalno zeznuli.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 05 nov 2021, 08:25

Finn je napisao/la:
30 okt 2021, 23:14
Vrijedi li uzimati S10 plus? Imam S7 godinama i prezadovoljan sam. Je li nastavak tog fazona? Šta je u tom cjenovnom rangu bolje i zašto?
Imam ja s10+, najveća zamjerka je baterija.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Brokula » 05 nov 2021, 09:00

Neutral je napisao/la:
05 nov 2021, 04:09
S8 je kod mene bio max tri mjeseca (brat ga godinama koristi). S7 edge mi je bolji bio (kamera). Taj S8 su totalno zeznuli.
Da, S8 je fail, nikakav pomak nije napravljen naspram S7, osim sto emitira nedozvoljene nivoe radijacije
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.


enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la enobarca » 05 nov 2021, 16:57

Za najbolji mobitel na trzistu smartphonea vrijedi dati tolike pare.

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la VGS » 05 nov 2021, 19:05

Strasan telefon. Ali niko mu ne kenja o cijeni kao ni samsungu.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Neutral » 05 nov 2021, 19:59

VGS je napisao/la:
05 nov 2021, 16:24
I sta kazu, samo iphone skup :tokralju: :mrgreen:

https://www.olx.ba/artikal/44429728/xia ... te-bijeli/
Jesi gledao cijene Sony-a :D

Imam osjecaj kao ljudi sastave na kraju mob preko neke stvari, cisto da ih ima na trzistu.

Kakva je fora sa Nokiom? Izgledaju na oko katastrofalno.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.