Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

jelle
Kontakt:

PostPostao/la jelle » 03 jun 2019, 07:59

Denchi WroteColon
jelle WroteColonS amerima se ne mogu bost definitivno ...s tim zatvaranjem americki kompanija u kini pucaju sami sebi u nogu ...jer im one donose milione i milione ....nije to bas tako ajmo ih zatvorit i samo su ameri najebali ...vise tu opet kinezi gube ...ameri ce izgubit trenutno al ce preci kad tad u druge tranzicijske zemlje

ne budi smješan amerika gubi i to apple i svi ovi što rade dole jer im je Trump spucao zabranu korištenja kineskih tehnologija...to je hendikep za kompanije koje su non-stop na sudu zbog krađe od drugih...naročito Apple

otvaranjem fabrike dole dali su u ruke sve planove i načine izrade kinezima, nije se slučajno desio boom kineske tehnologije...

Zanimljivo apple krade i na sudu , a dali im planove u ruke da izrade tu tehnologiju :rol:

Koji si ti kralj :kralj:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 03 jun 2019, 08:32

jelle WroteColon
Denchi WroteColon
jelle WroteColonS amerima se ne mogu bost definitivno ...s tim zatvaranjem americki kompanija u kini pucaju sami sebi u nogu ...jer im one donose milione i milione ....nije to bas tako ajmo ih zatvorit i samo su ameri najebali ...vise tu opet kinezi gube ...ameri ce izgubit trenutno al ce preci kad tad u druge tranzicijske zemlje

ne budi smješan amerika gubi i to apple i svi ovi što rade dole jer im je Trump spucao zabranu korištenja kineskih tehnologija...to je hendikep za kompanije koje su non-stop na sudu zbog krađe od drugih...naročito Apple

otvaranjem fabrike dole dali su u ruke sve planove i načine izrade kinezima, nije se slučajno desio boom kineske tehnologije...

Zanimljivo apple krade i na sudu , a dali im planove u ruke da izrade tu tehnologiju :rol:

Koji si ti kralj :kralj:

pa jel se tuže sa samsungom non-stop? jel izmišljeno?
a kinezi normalno iskopiraju od njih, kao što su sve iskopirali ko god ima fabriku dole land rovera napravili samo bez oznake, isto auto samo 100 milja jeftinije
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

adisice
Kontakt:

PostPostao/la adisice » 03 jun 2019, 16:42

Imam lg q6 nekad mi se desi da sam mobitel ukljuci samo vibracije znaci bez tonova.Sta bi moglo biti jel imao ko takva iskustva?
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 03 jun 2019, 22:32

Redmi note 7 perverzija mobitel.

Ko uzme nece se pokajati. Xiaomi svaka cast.
Sabrine mi moje!

Worm
Kontakt:

PostPostao/la Worm » 03 jun 2019, 22:41

Redmi note7 ili mi 9 se?

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 04 jun 2019, 00:34

adisice WroteColonImam lg q6 nekad mi se desi da sam mobitel ukljuci samo vibracije znaci bez tonova.Sta bi moglo biti jel imao ko takva iskustva?

Meni se to dešavalo na Samsungu. Ali to je bilo zbog vaktije. Pa ako je imas instaliranu, moguce da je zbog toga.

anonimni
Kontakt:

PostPostao/la anonimni » 04 jun 2019, 14:50

BosnianKingdom WroteColonRedmi note 7 perverzija mobitel.

Ko uzme nece se pokajati. Xiaomi svaka cast.

Slažem se, imam Note skoro mjesec i stvarno odličan telefon :) Nisam ti ga džaba preporučio kad si htio onaj Huawei uzeti :mrgreen:

Worm WroteColonRedmi note7 ili mi 9 se?

Note (ali 4/64 bar) i ostatak para do Mi9 SE slobodno u džep :D
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

jelle
Kontakt:

PostPostao/la jelle » 04 jun 2019, 15:22

Ja sam uzeo Xiomi Mi 8 Lite 6 / 128 ....i mogu reci da sam prezadovoljan ...za te pare sam prosle godine uzeo samsung J5 ....i kad vidis koja je razlika za iste pare ...Samsung def precjenjen mob

Shelby
Kontakt:

PostPostao/la Shelby » 04 jun 2019, 16:17

jelle WroteColonJa sam uzeo Xiomi Mi 8 Lite 6 / 128 ....i mogu reci da sam prezadovoljan ...za te pare sam prosle godine uzeo samsung J5 ....i kad vidis koja je razlika za iste pare ...Samsung def precjenjen mob

E bas tako.. ja ne mogu prezaliti pare sto sam dao za ovaj j5. Super je mob, ali moze se dosta bolje proci.

jelle
Kontakt:

PostPostao/la jelle » 04 jun 2019, 16:48

Ma mob je uredu ...al ne moze se poredit s ovim ....nisu ista kategorija iako po parama spadaju u istu

adisice
Kontakt:

PostPostao/la adisice » 04 jun 2019, 19:48

jasmin10 WroteColon
adisice WroteColonImam lg q6 nekad mi se desi da sam mobitel ukljuci samo vibracije znaci bez tonova.Sta bi moglo biti jel imao ko takva iskustva?

Meni se to dešavalo na Samsungu. Ali to je bilo zbog vaktije. Pa ako je imas instaliranu, moguce da je zbog toga.

Imam instaliranu vaktiju i jest mi se pocelo desavati od kako sam je instaliro ali nisam razmisljao da bi moglo biti zbog toga.Hvala
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 04 jun 2019, 22:48

Cccc sve na jadnu vaktiju.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 06 jun 2019, 10:39

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Toxicity
Kontakt:

PostPostao/la Toxicity » 09 jun 2019, 13:32

Ljudi, iz čista mi mira prestao da se puni samsung s9plus, oko pola godine star, nikakvo fizičko ostecenje ni dodir s vodom nisam imao, wireless punjenje radi, pokusao sam drugi kabal isto ne reagira ni na sto.
Je li netko ima nekih ideja bez ovih reseta jer mi je to zadnja opcija prije nego ga odnesem gdje sam ga kupio???
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

exampLe.
Kontakt:

PostPostao/la exampLe. » 09 jun 2019, 18:37

Toxicity WroteColonLjudi, iz čista mi mira prestao da se puni samsung s9plus, oko pola godine star, nikakvo fizičko ostecenje ni dodir s vodom nisam imao, wireless punjenje radi, pokusao sam drugi kabal isto ne reagira ni na sto.
Je li netko ima nekih ideja bez ovih reseta jer mi je to zadnja opcija prije nego ga odnesem gdje sam ga kupio???

Prljav port?
FK Željezničar
Chelsea FC
Renault F1 Team

Toxicity
Kontakt:

PostPostao/la Toxicity » 09 jun 2019, 19:20

Ne, čistila ga je djevojka u radnji i stavljala na drugi usb ali ništa, imam osjecaj da je nesto promjenuto unutar postavki ali ne znam kako to riješiti, pa sam mislio da je netko morao imati sličan slučaj sa usb postavkama????

Real Madrid

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 09 jun 2019, 22:56

Toxicity WroteColonNe, čistila ga je djevojka u radnji i stavljala na drugi usb ali ništa, imam osjecaj da je nesto promjenuto unutar postavki ali ne znam kako to riješiti, pa sam mislio da je netko morao imati sličan slučaj sa usb postavkama????

Iskljuci usb debbuging u developer modeu ako je na ON.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 10 jun 2019, 00:50

ne znam slucaj da je usb debugging ikad utjecao na punjenje telefona.

pokusaj ga spojiti na pc, vidi hoce li ga pc prepoznati, ako ne onda je port crko,

promjeniti kabal, punjac.

ono sto moze biti, sto je bilo slucaj sa micro usb portovima jeste da pinovi za punjenje se ostete i ne moze se phone puniti, al type -c bi trebao biti izlijecen te bolesti.

sta jos mozes pokusati, udji u postavke-apps - see all apps i desno na vrhu tri tackice pritisni i odaberi reset app preferences

kod tebe je mozda malo drugacijim redoslijedom, ali tu je to. ako vec sumnjas na softvare, tu se igras sa permisijama aplikacija pa mozda koja sta koči.
Sarri Ball

Toxicity
Kontakt:

PostPostao/la Toxicity » 10 jun 2019, 01:15

Sve probao, ne ide.. ide u utorak na popravku :hmmmmm:

Real Madrid

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 10 jun 2019, 22:45

Ima neko Mi 9 SE? :hmmmmm:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.