Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

enobarca
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la enobarca » 17 jan 2021, 10:28

soxx je napisao/la:
17 jan 2021, 10:19
Nego de mi recite za Xiaomi. Posto planiram ubrzo uzimat xiaomi 10t pro. Ako ih zadesi sudbina huaweia da li ce ovi modeli sto si izasli do tad raditi normalno i samo ovi novi sto budu izlazili bit bez gugl servisa itd?
Svi modeli koji su izasli prije zabrane ce raditi normalno, sve sto izadje poslije zabrane nece imati google servise.Naravno ako dodje do zabrane.

feniksptica
Kontakt:

Post Postao/la feniksptica » 17 jan 2021, 19:19

600 KM nov. Prednost dajem bateriji i dobrom ekranu. Kamera bitna al ne od bat i ekrana. Sta preporucujete ?
Plavo oko plakalo je.
Dva poraza u derbiju a ipak titula.

soxx
Kontakt:

Post Postao/la soxx » 17 jan 2021, 21:10

feniksptica je napisao/la:
17 jan 2021, 19:19
600 KM nov. Prednost dajem bateriji i dobrom ekranu. Kamera bitna al ne od bat i ekrana. Sta preporucujete ?
Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Uzeo ja bratu nesto malo manje od 500KM.

Esteticki nije telefon nesto prelijep al inace ostalo je za taj novac odlicno.

harden
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la harden » 17 jan 2021, 21:14

soxx je napisao/la:
17 jan 2021, 10:19
Nego de mi recite za Xiaomi. Posto planiram ubrzo uzimat xiaomi 10t pro. Ako ih zadesi sudbina huaweia da li ce ovi modeli sto si izasli do tad raditi normalno i samo ovi novi sto budu izlazili bit bez gugl servisa itd?
Hoće, radit će najnormalnije.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Azpi
Kontakt:

Post Postao/la Azpi » 17 jan 2021, 23:25

Mi 9T pro
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Sage
Kontakt:

Post Postao/la Sage » 17 jan 2021, 23:41

Ako hoces bateriju i ekran(amoled), onda uzmi A70 il A71 od Samsunga.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Saban123
Kontakt:

Post Postao/la Saban123 » 20 jan 2021, 23:04

Pozz raja, planiram sebi uzeti Samsung A71, ako ima ko da mi malo vise pojasni da li je mobitel vrijedan novca, mane, iskustva i slično? :bih: :bih:

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2021, 14:41

Raja jel iko kupovao mobitel u zadnje vrijeme u bh telecomu?
Hocu da kupim iphone 12 i prvo sam pokusao u mtelu, frajer u bbi mi rekao da nema sanse da uzmem taj te da ima bruku ljudi koji su 'na cekanju'.
Onda sam otisao u bh telecom, uzeo pretplatu extra net i rekao da zelim i iphone 12 odmah te da bi platio pdv i one 3 rate sto traze da se odmah unaprijed plate ako zelis preuzet telefon odmah- ode frajer da provjeri imaju li na stanju i nemaju....
rekao mi da nazovem 1444 i rezervisem telefon, nazvao sam, rezervisao.
Da li ce bit ista od toga? Da li da cekam i nadam se pozivu ili se nista nije promjenilo u vrlom nam bhtelecomu u zadnjih 10 godina i na listi sam cekanja do sudnjeg dana?
I ako su se popravili koliko dugo se ceka dok ne dodje telefon i oni te zovu?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 21 jan 2021, 15:09

FrancescoTotti je napisao/la:
21 jan 2021, 14:41
Raja jel iko kupovao mobitel u zadnje vrijeme u bh telecomu?
Hocu da kupim iphone 12 i prvo sam pokusao u mtelu, frajer u bbi mi rekao da nema sanse da uzmem taj te da ima bruku ljudi koji su 'na cekanju'.
Onda sam otisao u bh telecom, uzeo pretplatu extra net i rekao da zelim i iphone 12 odmah te da bi platio pdv i one 3 rate sto traze da se odmah unaprijed plate ako zelis preuzet telefon odmah- ode frajer da provjeri imaju li na stanju i nemaju....
rekao mi da nazovem 1444 i rezervisem telefon, nazvao sam, rezervisao.
Da li ce bit ista od toga? Da li da cekam i nadam se pozivu ili se nista nije promjenilo u vrlom nam bhtelecomu u zadnjih 10 godina i na listi sam cekanja do sudnjeg dana?
I ako su se popravili koliko dugo se ceka dok ne dodje telefon i oni te zovu?
Vjeruj mi i ja gledam cekam ... jos sve kontam da ce ubaciti mini druge boje i od 128 gb al truba ...jos drug mi provjerio on za firmu svoju vodi toptim ugovor sto ima s telecom i dobiva stanje aparata kaze jucer da nemaju na stanju 12 ... a valjda nabavljaju mjesecno pojma nemam iskreno ako imas nekog u bh telecoma zaganjaj da ti sacuvaju a i ja kontam sebi al sve mi se cini da cu prije skupiti i kesirati cijeli nego docekati u bh telecomu :)

Sad mislim da imas 11 pro od 64 na stanju ...a odkad traze tri rate unaprijed :) cak sam se iznenadio da pdv na licu mjesta naplacuju prije je bilo na prvom narednom racunu sve ....

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2021, 15:17

bob je napisao/la:
21 jan 2021, 15:09

Vjeruj mi i ja gledam cekam ... jos sve kontam da ce ubaciti mini druge boje i od 128 gb al truba ...jos drug mi provjerio on za firmu svoju vodi toptim ugovor sto ima s telecom i dobiva stanje aparata kaze jucer da nemaju na stanju 12 ... a valjda nabavljaju mjesecno pojma nemam iskreno ako imas nekog u bh telecoma zaganjaj da ti sacuvaju a i ja kontam sebi al sve mi se cini da cu prije skupiti i kesirati cijeli nego docekati u bh telecomu :)

Sad mislim da imas 11 pro od 64 na stanju ...
Je li i ti cekas 12ku ili mini? Koliko dugo ti cekas? Meni rekose da ih zovem ukoliko oni mene ne pozovu u roku od 7 dana da dodjem preuzet uredjaj.
A nemam druze nikoga ni u telekomu ni u stranci.. cijeli zivot mi je borba drzi ne daj :lol:

Ako nabavljaju mjesecno znaci ne bi trebali dugo cekat s obzirom da je danas 21-i...

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 21 jan 2021, 15:25

21 jan 2021, 15:17
bob je napisao/la:
21 jan 2021, 15:09

Sad mislim da imas 11 pro od 64 na stanju ...
Je li i ti cekas 12ku ili mini? Koliko dugo ti cekas? Meni rekose da ih zovem ukoliko oni mene ne pozovu u roku od 7 dana da dodjem preuzet uredjaj.
A nemam druze nikoga ni u telekomu ni u stranci.. cijeli zivot mi je borba drzi ne daj :lol:

Ako nabavljaju mjesecno znaci ne bi trebali dugo cekat s obzirom da je danas 21-i...
Ne cekam tj nisam rezervisao ... cekam da dodje u ponudu mini al ne crni i od 128 gb pa kad se pojavi da rezervisem ili ako bude uzmem razmisljam cak i obicnu 12 bijelu od 64 pa ako zatreba memorije cloud ganjati :) al mini mi nesto odgovara pa se jos razmisljam ... moguce cak da sedmicno nabavljaju prosle sedmice je bio mini crni na stanju kao i 12 crni ... pricekaj sedmicu pa zaganjaj na salteru malti direktno a ne bbi il scc

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2021, 15:46

bob je napisao/la:
21 jan 2021, 15:25

Ne cekam tj nisam rezervisao ... cekam da dodje u ponudu mini al ne crni i od 128 gb pa kad se pojavi da rezervisem ili ako bude uzmem razmisljam cak i obicnu 12 bijelu od 64 pa ako zatreba memorije cloud ganjati :) al mini mi nesto odgovara pa se jos razmisljam ... moguce cak da sedmicno nabavljaju prosle sedmice je bio mini crni na stanju kao i 12 crni ... pricekaj sedmicu pa zaganjaj na salteru malti direktno a ne bbi il scc
Ma sigurno! I bio sam na malti i momak sto radi na sateru bio 100% korektan. Nadam se da ce me zvat u ovih 7 dana, ne bih da se peglam puno. Odlucio dam se za telekom zbog pretplate, al ako budem cekao vjecnost na telefon otici cu u neki mobil shop i kesirat ga da se ne **** s njima.
Ako cujes od druga da su 12-ke stigle pisi mi ovdje brt ziv bio :D

Mini je straaasan, imao sam prilike drzat ga u ruci. Velicina je PERFEKCIJA al ja biram obicni 12 samo zbog bolje baterije... bitna mi je zbog posla jbg.

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 21 jan 2021, 15:51

Jesi li probao s ovim web shopom sto imaju? Ima i m:tel, trebao si ga tako rezervisati kod njih jer su iPhonei najjeftiniji kod njih i isplati ih se kod njih uzeti na rate ali kasno ti je za to sad, probaj ga preko neta naruciti ako ne dodje ubrzo

@Saban123
Kupi ga slobodno, tesko se sta moze kao neka mana istaci za te pare a jos od Samsunga :mrgreen: Povelik je ali radi odlicno :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Pale se baklje i dimne! 🔥😎

Kapiten Blue Traina

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2021, 16:00

anonimni je napisao/la:
21 jan 2021, 15:51
Jesi li probao s ovim web shopom sto imaju? Ima i m:tel, trebao si ga tako rezervisati kod njih jer su iPhonei najjeftiniji kod njih i isplati ih se kod njih uzeti na rate ali kasno ti je za to sad, probaj ga preko neta naruciti ako ne dodje ubrzo

Ma brt ne funkcionise im ova rezervacija putem web shopa.. zvao sam pa rezervisao, pa onda provjerio na salteru rezervaciju.
Ako ne dodje u roku od dvije sedmice jeb*t ga onda...
bas je lose to cekanje i rezervisanje u bht... nikako nemam povjerenja u njihovu transparentnost.

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 21 jan 2021, 16:14

21 jan 2021, 15:46
bob je napisao/la:
21 jan 2021, 15:25

Ma sigurno! I bio sam na malti i momak sto radi na sateru bio 100% korektan. Nadam se da ce me zvat u ovih 7 dana, ne bih da se peglam puno. Odlucio dam se za telekom zbog pretplate, al ako budem cekao vjecnost na telefon otici cu u neki mobil shop i kesirat ga da se ne **** s njima.
Ako cujes od druga da su 12-ke stigle pisi mi ovdje brt ziv bio :D

Mini je straaasan, imao sam prilike drzat ga u ruci. Velicina je PERFEKCIJA al ja biram obicni 12 samo zbog bolje baterije... bitna mi je zbog posla jbg.
Ma da navikao na tu velicinu jos oko boje da prelomim naginjem na bijelu :) a nije mi ni memorija nesto toliko bitna 64 gb na 6 sam iskoristio nakon 4 godine pa uzeo brisati doduse sad su vjerovatno veci file-ovi radi bolje kamere itd al eto ima i cloud :)

Vazi ako dobijem inf. Javim a webshop im je koma. Npr kad odes na stanje izlista ti poslovnice al vamo pored piseti da te obavijeste kad dodje,da ima pisalo bi kupi :)

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2021, 16:22

@bob ja se ne bi oko boje premisljao iskreno, sve izgledaju odlicno uzivo. Ako imaju mini na stanju zgrabi ga dok nije nestalo :)

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 jan 2021, 10:12

Update - nazvao tc na Obali i imali su telefon na stanju. Rezervisao, otisao nakon pola sata i kupio. Nista 1444, treba zvat tc do tc dok ti se ne posreci da negdje ima na stanju.

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 22 jan 2021, 10:49

22 jan 2021, 10:12
Update - nazvao tc na Obali i imali su telefon na stanju. Rezervisao, otisao nakon pola sata i kupio. Nista 1444, treba zvat tc do tc dok ti se ne posreci da negdje ima na stanju.
Nek je sa srecom :) ... koji si na kraju uzeo ...

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 jan 2021, 12:47

bob je napisao/la:
22 jan 2021, 10:49
slika

Nije bilo od 128, rekoh daj sta das :)

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 22 jan 2021, 13:17

22 jan 2021, 12:47
bob je napisao/la:
22 jan 2021, 10:49
slika

Nije bilo od 128, rekoh daj sta das :)
Cool ... jesi morao pdv odmah platiti to sam upratio da neko govori ... prije na racun dodje pa s racunom platis i pdv i ratu...

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb, Soba i 17 gostiju.