Lična karta ;)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

fuzbal

PostPostao/la fuzbal » 15 jan 2014, 16:54

na forumu sam okolo od poćetka kadje se napravijo imam iskustvo i na stranim forumima redovno ćitam a i piso sam a zbog neviđene nepravde nekoliko puti sam več banisan i nije mi dadnuto da pišem više imam dresove od sarajeva i bayerna navijam zanjiha oduvjek kolko postoje oženjen uskoro žaomije što se gazda portala naljutijo bijo namene i dadnijo mi ban nemoj više molimte pozdrav za tebe ibrićić mije legenda iuz riberija najbolji pozdrav od nedimka volim žene i cure do 50 godina

iVar

PostPostao/la iVar » 15 jan 2014, 17:02

fuzbal WroteColonna forumu sam okolo od poćetka kadje se napravijo imam iskustvo i na stranim forumima redovno ćitam a i piso sam a zbog neviđene nepravde nekoliko puti sam več banisan i nije mi dadnuto da pišem više imam dresove od sarajeva i bayerna navijam zanjiha oduvjek kolko postoje oženjen uskoro žaomije što se gazda portala naljutijo bijo namene i dadnijo mi ban nemoj više molimte pozdrav za tebe ibrićić mije legenda iuz riberija najbolji pozdrav od nedimka volim žene i cure do 50 godina

Jedina želja mi je da vidim ko je ovaj Monolog, dok nije *Monolog*, ono uživo, dok je baš ono što jest' (il' što nije)! :D

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 15 jan 2014, 19:47

fuzbal WroteColonna forumu sam okolo od poćetka kadje se napravijo imam iskustvo i na stranim forumima redovno ćitam a i piso sam a zbog neviđene nepravde nekoliko puti sam več banisan i nije mi dadnuto da pišem više imam dresove od sarajeva i bayerna navijam zanjiha oduvjek kolko postoje oženjen uskoro žaomije što se gazda portala naljutijo bijo namene i dadnijo mi ban nemoj više molimte pozdrav za tebe ibrićić mije legenda iuz riberija najbolji pozdrav od nedimka volim žene i cure do 50 godina

dugo te nije bilo nedimko
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Adit
Kontakt:

PostPostao/la Adit » 28 feb 2014, 12:43

Nick: Adit

Zašto si se pridružio forumu: Citao portal

Godine: 21

Omiljena tema: Premier League

"Najbolji frend" na forumu: ?

Klub za koji navijam: Man City

Klubovi koje simpatiziram: Atletico, Port Vale, Napoli, Galata.

Status na forumu:

Klubovi koje mrzim/ne volim: Manchester United, Arsenal.

Najdraži igrači: Yaya Toure, Vincent Kompany, Asmir Begovic

Igrači koje ne podnosim: Wayne Rooney, Rio Ferdinand, Ashley Young, Patrice Evra.

Najdraža liga: Premiership, Championship.

Najmrža liga: Ostalo
I would rather kick my daughter out of the house then let her go and support Manchester United.” - Noel Gallagher

Champions of England.

Cautinho
Kontakt:

PostPostao/la Cautinho » 28 feb 2014, 19:46

Cautinho WroteColonEvo jedan prijedlog,mislim da vas je se većina ovdje upisala,sad da napišete npr. zašto ste uzeli taj nick i/ili avatar.
Dosta puta naiđem na forumaše sa zanimljivim nickovima ili avatarima a uvijek me zanima na šta se odnose i jedni i drugi.Nema smisla da otvaram novu temu.
Eto,mislim da nije problem neki,ako hoćete ispratite,ako ne,mir i dobro.
Keep walking.

Adit
Kontakt:

PostPostao/la Adit » 10 mar 2014, 12:28

Cautinho WroteColon
Cautinho WroteColonEvo jedan prijedlog,mislim da vas je se većina ovdje upisala,sad da napišete npr. zašto ste uzeli taj nick i/ili avatar.
Dosta puta naiđem na forumaše sa zanimljivim nickovima ili avatarima a uvijek me zanima na šta se odnose i jedni i drugi.Nema smisla da otvaram novu temu.
Eto,mislim da nije problem neki,ako hoćete ispratite,ako ne,mir i dobro.

Random.
I would rather kick my daughter out of the house then let her go and support Manchester United.” - Noel Gallagher

Champions of England.

Cautinho
Kontakt:

PostPostao/la Cautinho » 12 mar 2014, 12:00

Sta reče,adite?
Keep walking.

theboss_RD07

PostPostao/la theboss_RD07 » 08 avg 2014, 22:08

Nick: theboss_RD07

Zašto si se pridružio forumu: zbog teme NK Zvijezda Gradacac

Godine: 20

Omiljena tema: Muzika i Najsmjesniji postovi na forumu :)

"Najbolji frend" na forumu: Nisam toliko aktivan, pa i nemam nekih frendova

Klub za koji navijam: NK Zvijezda Gradacac

Klubovi koje simpatiziram: Manchester United, Eintracht Frankfurt, Los Angeles Clippers (NBA)

Status na forumu: -

Klubovi koje mrzim/ne volim: Liverpool, Real Madrid i Barcelona, Golden State Warriors (NBA), Houston Rockets (NBA), ..

Najdraži igrači: Miroslav Klose, Roberto Carlos, Robin van Persie, Marco Reus, Blake Griffin (NBA), Andre Drummond (NBA), Terrence Ross (NBA), JaVale McGee (NBA)........

Igrači koje ne podnosim: Suarez, David Luiz, Metta World Peace (NBA), Andrew Bogut (NBA), Nate Robinson (NBA),
Russell Westbrook (NBA), Jason Smith (NBA), JR Smith (NBA), Jeremy Lin (NBA)

Najdraža liga: EPL, Bundesliga, NBA

Najmrža liga: Primera

Nick mi je od omiljenog njemackog repera... :D "Kollegah der boss" :D i RD07 naravno kao clan navijacke skupine.
Rodjen 31.05.94. visok 198cm, 75kg i tako to... :D
Zadnja izmjena: theboss_RD07, dana/u 09 avg 2014, 09:06, ukupno mijenjano 2 puta.

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 08 avg 2014, 22:31

Nick: BelminM23

Zašto si se pridružio forumu: Ne sjećam se

Godine: 17

Omiljena tema: Ljepotice

"Najbolji frend" na forumu: Ima ih više, uglavnom sa svima sam u dobrom odnosu

Klub za koji navijam: Sarajevo

Klubovi koje simpatiziram: Real Madrid, mada ne pratim više te strane lige, ali eto ono kao "malo dijete" samo kao navi'o za Real, dok nisam skont'o šta valja.

Status na forumu: -

Klubovi koje mrzim/ne volim: šeljo

Najdraži igrači: Raul, Misimović, Mujdža, Begović, Sušić (Safet)

Igrači koje ne podnosim: -

Najdraža liga: BH Telecom Premijer Liga :bih:

Najmrža liga: -

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.