Moj dom

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

sonik24
Kontakt:

PostPostao/la sonik24 » 06 mar 2012, 18:55

evo recimo zanimljiva tema, kako urediti dom, ako biste nesto radili na balkonu, trpezariji, dekoracija i slicno, podjelite to s nama da promuhabetimo skupa sta mi se moglo izvesti, sta ne :)

ja bih da postavim stiropor lajsne u dnevnom boravku, znate one sto spajaju plafon i zid, eh sad imam nekog akrila, a neka raja mi je govorila da to zalijepim na acetat (silikon) da nebi otpalo, a vec sam lijepio neke na akril, jos uvjek stoje, mada vidno manje lajsne, u banji i wc-u.

druga stvar, špalete vanjske, obradio sam špalete sa unutrasnje strane, jer su bile lose obrađene dok su stavljani prozori, znaci gdje su kajle bile, izvadjene su i ostavljene samo rupe, to sam opunio pur pjenom, iznad prozora mi je bila supljina samo stavljena ukrasna daska, unutra stiropor dvojka, a sa unutrasnje strane samo rigips, to se brate culo vani ko da je otvoren prozor, eh sad sam i to zacepio stiroporom osmicom i pur pjenom, al je belaj sto mi sad prozori podrose kad nema grijanja, a svi dihtunzi su u redu, sve je kako valja, šta raditi?

treca stvar, vodokotlic, ne znam kako bi objasnio kad mu nije nista :lol: ali podrosi skorz i voda curi na prostirke, kad sam ga otvorio i gledao, pa sve je u redu, sve funkcionise, samo podrosi žestoko i ne znam kako se toga rijesiti :roll:

eto to je to sad zasad, ako ima ko koristan savjet ili da trazi savjet, pišite ;)
Pamti 11. 07. 1995; pamti, ne zaboravi Srebrenicu... Palestina <3

sonik24
Kontakt:

PostPostao/la sonik24 » 03 nov 2013, 09:35

gdje u Sarajevu ima najbolji izbor lajsni od stiropora, posto sam vec bio u pennyju, ima fin izbor, al eto da pogledam i jos negdje?

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 03 nov 2013, 09:39

Jos samo fali tema o receptima.
!

sonik24
Kontakt:

PostPostao/la sonik24 » 03 nov 2013, 10:41

dobra ideja

Cautinho
Kontakt:

PostPostao/la Cautinho » 21 jan 2014, 21:18

Pošto vidim da nema ništa od teme,htio bih okrenuti smjer rasprave u drugom dijelu.
Prilično jednostavno :
Evo već 7 dana živim sam u kući,samostalno.Dosta mi je neobično,osjećaj nervoze prisutan,a imam i dosta dodatnih usputnih problema,nemam vozilo,resursi za nabavku namirnica su mi ograničeni.Ali živjeti sam je dosta lijepo u jednu ruku,zavisi kako za koga.Sam ste svoj šef,radite po svojem guštu,uvijek prazna kuća za partyje i pijanke :mrgreen:
Kako vi živite,gdje,kud,kako,bili promjenili nešto u tom segmentu životu,šta bi to bilo.
Probijajte led.
Keep walking.

iVar

PostPostao/la iVar » 21 jan 2014, 21:19

ovdje će brzo katanac...
Jedina želja mi je da vidim ko je ovaj Monolog, dok nije *Monolog*, ono uživo, dok je baš ono što jest' (il' što nije)! :D

Gorki
Kontakt:

PostPostao/la Gorki » 21 jan 2014, 21:20

Živim u kući sa starcima.Planiram u skorije vrijeme da uz mali kreditić proširim sebi za dvije sobe,dnevnu i wc.Pa ima li ko kakvu stranicu sa prijedlozima i sl.tome šta i kako uraditi oko nadogradnje?
Pobjeda je bolja od orgazma!

Gunner4
Kontakt:

PostPostao/la Gunner4 » 21 jan 2014, 21:21

Cautinho WroteColonPošto vidim da nema ništa od teme,htio bih okrenuti smjer rasprave u drugom dijelu.
Prilično jednostavno :
Evo već 7 dana živim sam u kući,samostalno.Dosta mi je neobično,osjećaj nervoze prisutan,a imam i dosta dodatnih usputnih problema,nemam vozilo,resursi za nabavku namirnica su mi ograničeni.Ali živjeti sam je dosta lijepo u jednu ruku,zavisi kako za koga.Sam ste svoj šef,radite po svojem guštu,uvijek prazna kuća za partyje i pijanke :mrgreen:
Kako vi živite,gdje,kud,kako,bili promjenili nešto u tom segmentu životu,šta bi to bilo.
Probijajte led.

Ponovo ozivljavas teme koje su davno zaboravljene... :lol: :lol:
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Cautinho
Kontakt:

PostPostao/la Cautinho » 21 jan 2014, 21:30

Trebate malo ponoviti sta znaci "neaktivna tema".Ako na njoj nitko nije pisao mjesec,dva,odmah je davno zaboravljena.
Sta je sljedece,ako aktiviram temu od jučer,i onda cu dobivati trollerske odgovore.
Kanite se datuma,pišite šta je vezano za temu,ili nemojte ako vam se ne sviđa.
Keep walking.

KEC
Kontakt:

PostPostao/la KEC » 18 jun 2014, 16:13

Pozzz
Poceo sam u dvoristu kopati bunar ali sad ce doc par mjeseci do zastoja ,
dali neko ima neku kreativnu ideju koja je jeftina da se ogradi tih par mjeseci
planirao sam samo ograditi mrezom al je ruzno
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

sonik24
Kontakt:

PostPostao/la sonik24 » 19 jun 2014, 00:21

ne znam sta bi ti drugo predlozio, svakako je to privremenog karaktera, ako ti je mreza bezveze, mozes je dat na cinkarenje, ono je oko marke i nesto po kili...

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.