Muzika - Arhiva postova

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Derdiyok » 01 dec 2019, 23:12

® GONGASHI POWERHOUSE ®

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la KpbKaka22 » 02 dec 2019, 00:03

branimir85 je napisao/la:
28 nov 2019, 07:13
KpbKaka22 je napisao/la:
21 nov 2019, 14:14
Nedavno je u Amsterdamu bio izbor za najboljeg dj svijeta prema DJ Mag TOP100 glasovima fanova.Nakon sto je Martin Garrix osvajo tri godine zaredom njegovo mjesto po DJ Mag ljestvici zasjeli su Dimitri Vegas & Like Mike.

Ovaki izbori nisu bas mjerilo tko je najbolji , puno puta ne samo u ovoj vrsti glazbe presudan je PR osobe, marketing, popularnost , i ostalo sto ide.Cinjenica kad je rijec o ovoj dvojici Belgijanaca koji i nisu imali toliko nastupa tijekom godine za razliku od ostalih koji su skupa s njima u vrhu se postavlja vrijednost te nagrade. Ovaj izbor se odrzava jos od 1997g.

Najvise pobjeda imaju Nizozemci Armin van Buuren(5x), Tiesto(3x) ,Martin Garrix(3x) sto ipak govori da ima neke kvalitete. Sta vi mislite o ovoj nagradi prije svega ljubitelji EDM glazbe?

S obzirom da mogu glasovati svi fanovi na svijetu moj izbor je bio.Martin Garrix, Alesso, Armin van Buuren ,Swedish house Mafia i Nicky Romero. Garrix ,Alesso i Armin su tri umjetnika stvaranje elektronicke glazbe, Garrix je sa 20g vec bio na tronu, Armin cini to vec 15 godina, a Alesso je odma iza njih iako po meni dosta podcjenjen dj u svijetu.

Swedish house mafia je imala neki svoj vrhunac tamo 2010-2013g dok nije doslo do raspada grupe ponajvise zbog Steve Angela.Kasnije su Axwell i Ingrosso bili u duetu i opet su nastavili dominirati elektronickom glazbom ,dok se nisu evo ponovo okupili. Gledajuci ih ponovo na ovogodisnjem Ultra Europe u Splitu i s kojim nestrpljenjem sam ocekivo taj njihov nastup mjesecima ne daj im ponovo mogucnosti da ce nesto dominirati , stovise nebi se iznenadio da se opet raspadnu za koji mjesec ,plus jos nisu napravili nikakvu stvar odkad su imali reunion u Miamu.

Nicky Romero peti na toj listi slicno kao i Alesso dosta podjecenjen iako dosta iza njih po kvaliteti.U ovu grupu bi uvrstio sigurno i velikog Aviciia koji je bio veliki potencijal i kvalitet dosta mlad nesto kao i Garrix sada cak i bolji iako nije znao mjeru i granicu sta nudi svijet jednog dja sto ga je kostalo zivota.

Kad sam vec spomeno te podcjenjene da nabrojam i precijenjene.Precijenjeni bi odma u prvi red isao David Guetta na tom Dj magu je oduvijek sigurno u top 5, sto meni iskreno i ne zasluzuje ,njegov peak je imao u proslom desetljecu kad je bio pojam svima i nedodirljiv.Tiesto je bio strasan pocetkom proslog vijeka , sad kao da se prodao i uvijek je tu i nesto ima na nastupima sto nije pusto na pocetku svoje karijere .Njih dvojica su i dalje top 10 i dalje idu po najvecim festivalima, ali izgleda samo radi zarade i nista vise. Hardwella nebi komentiro jer jedino njega nisam imao prilike gledat uzivo, ali slusajuci ne moze mi uz red Garrixa ,Armina ili Alessa.
A gdje su Brejcha,Solomun,Kalkbrenner ,De Luca ,Lens...jer ove sto si nabrojao su mainstream smece i pustaju glazbu za djeci do 15 godina,gledao sam ih uzivo vecinu.


Posluso sam ove sto si nabrojo i nebi o okusima .O okusima se ne raspravlje jel, ali spomenuti ove sto sam ja naveo da slusaju djeca do 15 god kao da je rijec o Biberu ili onim One direction je tragedija, Garrix sad pravi Sluzbeno pjesmu za Euro, Armin je imao nastup 2012, raspad Swedish house mafije u ono vrijeme je bio kraj vremena za ljubitelje elektronicke glazbe i svi ovi dj imaju nastup dva tri puta na sedmicnoj bazi sto dovoljno govori koliko su trazeni i popularni po festivalima.

vazda87
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 apr 2018, 20:41
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la vazda87 » 02 dec 2019, 12:46

Hardwell je daleko bolji od Garrixa i DVLMa, rame uz rame sa Arminom.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Heller » 02 dec 2019, 13:12

Ljudi se raspravljaju ko bolje plej pritisne.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la branimir85 » 02 dec 2019, 13:58

KpbKaka22 je napisao/la:
02 dec 2019, 00:03
branimir85 je napisao/la:
28 nov 2019, 07:13
KpbKaka22 je napisao/la:
21 nov 2019, 14:14
Nedavno je u Amsterdamu bio izbor za najboljeg dj svijeta prema DJ Mag TOP100 glasovima fanova.Nakon sto je Martin Garrix osvajo tri godine zaredom njegovo mjesto po DJ Mag ljestvici zasjeli su Dimitri Vegas & Like Mike.

Ovaki izbori nisu bas mjerilo tko je najbolji , puno puta ne samo u ovoj vrsti glazbe presudan je PR osobe, marketing, popularnost , i ostalo sto ide.Cinjenica kad je rijec o ovoj dvojici Belgijanaca koji i nisu imali toliko nastupa tijekom godine za razliku od ostalih koji su skupa s njima u vrhu se postavlja vrijednost te nagrade. Ovaj izbor se odrzava jos od 1997g.

Najvise pobjeda imaju Nizozemci Armin van Buuren(5x), Tiesto(3x) ,Martin Garrix(3x) sto ipak govori da ima neke kvalitete. Sta vi mislite o ovoj nagradi prije svega ljubitelji EDM glazbe?

S obzirom da mogu glasovati svi fanovi na svijetu moj izbor je bio.Martin Garrix, Alesso, Armin van Buuren ,Swedish house Mafia i Nicky Romero. Garrix ,Alesso i Armin su tri umjetnika stvaranje elektronicke glazbe, Garrix je sa 20g vec bio na tronu, Armin cini to vec 15 godina, a Alesso je odma iza njih iako po meni dosta podcjenjen dj u svijetu.

Swedish house mafia je imala neki svoj vrhunac tamo 2010-2013g dok nije doslo do raspada grupe ponajvise zbog Steve Angela.Kasnije su Axwell i Ingrosso bili u duetu i opet su nastavili dominirati elektronickom glazbom ,dok se nisu evo ponovo okupili. Gledajuci ih ponovo na ovogodisnjem Ultra Europe u Splitu i s kojim nestrpljenjem sam ocekivo taj njihov nastup mjesecima ne daj im ponovo mogucnosti da ce nesto dominirati , stovise nebi se iznenadio da se opet raspadnu za koji mjesec ,plus jos nisu napravili nikakvu stvar odkad su imali reunion u Miamu.

Nicky Romero peti na toj listi slicno kao i Alesso dosta podjecenjen iako dosta iza njih po kvaliteti.U ovu grupu bi uvrstio sigurno i velikog Aviciia koji je bio veliki potencijal i kvalitet dosta mlad nesto kao i Garrix sada cak i bolji iako nije znao mjeru i granicu sta nudi svijet jednog dja sto ga je kostalo zivota.

Kad sam vec spomeno te podcjenjene da nabrojam i precijenjene.Precijenjeni bi odma u prvi red isao David Guetta na tom Dj magu je oduvijek sigurno u top 5, sto meni iskreno i ne zasluzuje ,njegov peak je imao u proslom desetljecu kad je bio pojam svima i nedodirljiv.Tiesto je bio strasan pocetkom proslog vijeka , sad kao da se prodao i uvijek je tu i nesto ima na nastupima sto nije pusto na pocetku svoje karijere .Njih dvojica su i dalje top 10 i dalje idu po najvecim festivalima, ali izgleda samo radi zarade i nista vise. Hardwella nebi komentiro jer jedino njega nisam imao prilike gledat uzivo, ali slusajuci ne moze mi uz red Garrixa ,Armina ili Alessa.
A gdje su Brejcha,Solomun,Kalkbrenner ,De Luca ,Lens...jer ove sto si nabrojao su mainstream smece i pustaju glazbu za djeci do 15 godina,gledao sam ih uzivo vecinu.


Posluso sam ove sto si nabrojo i nebi o okusima .O okusima se ne raspravlje jel, ali spomenuti ove sto sam ja naveo da slusaju djeca do 15 god kao da je rijec o Biberu ili onim One direction je tragedija, Garrix sad pravi Sluzbeno pjesmu za Euro, Armin je imao nastup 2012, raspad Swedish house mafije u ono vrijeme je bio kraj vremena za ljubitelje elektronicke glazbe i svi ovi dj imaju nastup dva tri puta na sedmicnoj bazi sto dovoljno govori koliko su trazeni i popularni po festivalima.
vjerovatno ni ti nisi puno stariji dok govoris da si poslusao ove sto sam nabrojao, ocito da ti nisi ni cuo za njih ,nista kad ih poslusas uzivo onda se javi da razgovaramo,jer ocito ne vidis razliku izmedju DJ-eva i ti mtv/uefa izvodjaca,prosetaj se Londonom,Amsterdamom,Parizom,Pragom,Frankfurtom i posjeti malo scenu pa ces vidjeti o cemu pricam.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Fantasista » 02 dec 2019, 14:40

Završi i Slayer svoje, hvala vam momci na svemu :salut:

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la cala » 02 dec 2019, 18:03

Fantasista je napisao/la:
02 dec 2019, 14:40
Završi i Slayer svoje, hvala vam momci na svemu :salut:
Sta mislis za koliko ce se vratiti opet na turneje? Ja tipujem za jedno 2,3 godine max :rol:

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Slatinash_7 » 02 dec 2019, 18:44

DJ MAG izbor je obicno sr.anje, za neki komercijalniji zvuk i pump fisting se broji,za ozbiljnije poznavaoce scene i svega onoga sto je ona godinama,a to je bijeg od stvarnosti i toga slicnoga u mracne podrume, napustene fabrike, sume,do aftera na suncu itd se mora ozbiljnije posvetiti slusanju i pracenju svega toga..od live nastupa,modularnih synthova,do model 1 mixete,traktora,vinyla,stabilizatora itd itd Meni licno ni neka gore imena koja su nabrojana kao nesto suprotno od garixa nisu aman pobjegla od toga svega..ja se vise "lozim" na chicago house i ritmiku sto nose,minimal house rikija vilalobosa pa sve do njemackog doktora Chris Liebinga kojeg po peti put idem slusati u BG sad pred novu godinu..all nighteri isto jako vrijedi slusanja itd itd ne znam da li ovdje ima ljudi koji prate techno toliko,ali ako ima,bilo bi lijepo da prodiskutujemo malo,podijelimo setove neke koji nisu samo cercle,boiler room itd vec nesto sto smo mozda mi iskopali
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Fantasista » 02 dec 2019, 19:06

cala je napisao/la:
02 dec 2019, 18:03
Fantasista je napisao/la:
02 dec 2019, 14:40
Završi i Slayer svoje, hvala vam momci na svemu :salut:
Sta mislis za koliko ce se vratiti opet na turneje? Ja tipujem za jedno 2,3 godine max :rol:
Ne vjerujem, mislim da neće više svirati. Pogotovo jer Tom više nije onaj stari, teško je to pratiti. Mada ja ih ne gotivim toliko nakon odlaska Lombarda.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la cala » 02 dec 2019, 19:33

Fantasista je napisao/la:
02 dec 2019, 19:06
cala je napisao/la:
02 dec 2019, 18:03
Fantasista je napisao/la:
02 dec 2019, 14:40
Završi i Slayer svoje, hvala vam momci na svemu :salut:
Sta mislis za koliko ce se vratiti opet na turneje? Ja tipujem za jedno 2,3 godine max :rol:
Ne vjerujem, mislim da neće više svirati. Pogotovo jer Tom više nije onaj stari, teško je to pratiti. Mada ja ih ne gotivim toliko nakon odlaska Lombarda.
Citao sam izjavu njihovog menadzera negdje, rekao je da ovo nije kraj Slayera. I dalje ce biti skupa, svirat pa mozda i snimati ali valjda su premoreni od svega i nisu vise za live nastupa.

Zbog toga nesto mislim da ce se vratiti kroz koju godinu. Kad se RATM ponovo okupio i oni ce vala.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Fantasista » 02 dec 2019, 20:18

cala je napisao/la:
02 dec 2019, 19:33
Fantasista je napisao/la:
02 dec 2019, 19:06
cala je napisao/la:
02 dec 2019, 18:03


Sta mislis za koliko ce se vratiti opet na turneje? Ja tipujem za jedno 2,3 godine max :rol:
Ne vjerujem, mislim da neće više svirati. Pogotovo jer Tom više nije onaj stari, teško je to pratiti. Mada ja ih ne gotivim toliko nakon odlaska Lombarda.
Citao sam izjavu njihovog menadzera negdje, rekao je da ovo nije kraj Slayera. I dalje ce biti skupa, svirat pa mozda i snimati ali valjda su premoreni od svega i nisu vise za live nastupa.

Zbog toga nesto mislim da ce se vratiti kroz koju godinu. Kad se RATM ponovo okupio i oni ce vala.
Sve je moguće. I Motley Crue se okuplja, Vince prop'o totalno, ne znam kako će pjevat.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la KpbKaka22 » 02 dec 2019, 23:30

cuj rasprava ako toga tko ce jace play pustit :urnebes: ,pa Garrix , Armin su producenti prije svega , ovaj Brejcha i nabrojani smatram tehno glazbom, znaci potpuni drugaciji pravac, ko na ultru Europe onaj resistance stage ,gdje godinama kad idem vidis masu droge i pobacanih ljudi po zemlji i nesto ko oni Tscami i mala, dvojicu bolesnika jedan obucen u ubojicu drugi u svecenika. Neznam nekome je to vrhunac glazbe ali meni High on life ,mistaken, no sleep,poison , greyhound,save the world ,reload ,in my mind, something real, remedy,calling , years smatram umjetnosti glazbe,znaci neki progressive house pa pola ovih pjesama neznam jesam ikad cuo po kanalima, radiu , vecina ovih Garrixovih pjesama sto sam nabrojo znaju samo pravi fanovi,koje i nemaju toliko gledanosti po yt kakvi bi trebali imati, dobro to ko gleda, ali sam Garrix je izjavio da ga to ne zanima kao ni mene .Ono sto se vrti od EDM glazbe po MTV-u, je wake me up ,hey brother ,dont you worry be child ,koja je izreklamirana ali s razlog popularna jer je bila top stvar u ono vrijeme i pola guttenih sranja koji je godinama tu i koji ce se i dalje vrtiti zbog Boga pitaj kakvog PR-a.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Puma » 03 dec 2019, 16:08

Najveci ikad.

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Fantasista » 03 dec 2019, 17:20

Kako ubija lik na bekvokalu :tokralju:


Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Fantasista » 04 dec 2019, 17:39


Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Derdiyok » 04 dec 2019, 23:36

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la SMR187 » 05 dec 2019, 09:49

Puma je napisao/la:
03 dec 2019, 16:08
Najveci ikad.

> 2Pac
all day every day
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Goodman
Postovi: 903
Pridružen/a: 15 sep 2019, 08:28
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Goodman » 05 dec 2019, 18:50

Pokrij se ušima Džone Bove Džovi
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la VolimTz » 06 dec 2019, 09:34

"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Puma » 06 dec 2019, 12:10

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: numanumaye22, Sveti i 24 gosta.