Naše čudne sitnice

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Re: Naše čudne sitnice :)

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 03 jan 2013, 22:21

al bas. 8-)
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 03 jan 2013, 23:39

Vecina vas vjerovatno pije kafu, i znate za sve efekte kafe na fizicko stanje covjeka: budnost, rad srca, snaga, volja... Ali, ovo sam primjetio tek u zadnje vrijeme, utice nevjerovatno puno na mentalno stanje. Desi mi se nekada npr. da zbog obaveza ne popijem kafu i nevjerovatno kako sam neraspolozen i kakve mi se depresivne misli motaju po glavi... Anyone else?

Marsal
x 38
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 03 jan 2013, 23:41

SlevinKelevra je napisao/la:Vecina vas vjerovatno pije kafu, i znate za sve efekte kafe na fizicko stanje covjeka: budnost, rad srca, snaga, volja... Ali, ovo sam primjetio tek u zadnje vrijeme, utice nevjerovatno puno na mentalno stanje. Desi mi se nekada npr. da zbog obaveza ne popijem kafu i nevjerovatno kako sam neraspolozen i kakve mi se depresivne misli motaju po glavi... Anyone else?

Same here. Pravo sam se navuko.

Nekad mi se desi da ujutru ustanem rano i nemam vremena popit kafu, cijeli dan mi bukvalno bude sranje i gubljenje živaca dok je ne popijem.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Cautinho
Kontakt:

Post Postao/la Cautinho » 03 jan 2013, 23:45

Jel znate vi kako dobra rakija zna bit dobra za te probleme,svih vrsta.
Keep walking.

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 04 jan 2013, 10:44

SlevinKelevra je napisao/la: Ali, ovo sam primjetio tek u zadnje vrijeme, utice nevjerovatno puno na mentalno stanje. Desi mi se nekada npr. da zbog obaveza ne popijem kafu i nevjerovatno kako sam neraspolozen i kakve mi se depresivne misli motaju po glavi... Anyone else?

Pa da,glava te boli,lose raspolozenje...Meni je tako za novu bilo,citav dan leto,kupovao,dodjem kuci odmorim se al zaboravim kafu popit.I tako za novu svi udaraju po picu ja oko 9 trazim kafu,nisam mogao vise izdrzat :lol: Naravno poslije kafe mi je odlicno bilo. 8-)
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Faraon iz Visokog
Kontakt:

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 05 jan 2013, 18:47

kad stavljam desodorans,protresem nakon sto zavrsim s upotrebom :D
Rođen s tobom da budem

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 13 jan 2013, 16:27

Ne nalazim ni jednu interesantnu stvar u igranju bilijara,muka mi je od same pomisli da ga igram,što mi se čini pomalo čudno jer vidim da ga većina vole :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

tarikz
Kontakt:

Post Postao/la tarikz » 13 jan 2013, 16:37

Meni nema ništa draže. :D
Someone's mouth said paint them all red.

zizu1991
Kontakt:

Post Postao/la zizu1991 » 13 jan 2013, 16:38

Ni ja ne volim bilijar, valjda zato što nemam pojma da ga igram, nije me privlačio nikada, znali bi se mi levatine skupiti, pa baciti koju s društvom gdje se niko ne ističe :lol:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zagor
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Zagor » 13 jan 2013, 21:50

I ja sam ga prije igrao, kad sam imao 10-11 godina otprilike i baš sm dobar bio. Ali nisam dugo godina igrao pa imam osjećaj da ne bi imao pojma, samo bi se isprovaljivao. To kažem, jer sam jedne prilike prije 3-4 godine, slučajno se našao u situaciji da odradim 2-3 "udarca" štapom, međutim toliko sam se izblamirao (sreća pa su mi tu bila 2-3 najbolji jarana ;) ) da sada ne bi igrao da mi neko plaća. :lol:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 13 jan 2013, 21:52

Nisam sad opsjednut al volim odigrati koju partiju.Cesto izmisljam neke svoje poteze,2 puta sam razbio pepeljaru,u svakoj partiji bar 3-4 puta kugla izleti sa stola...a da ne pisem koliko sam stapova sje*o :lol: :lol:

Cautinho
Kontakt:

Post Postao/la Cautinho » 13 jan 2013, 21:57

Meni da nema bilijara,tacno ne bi ni u skolu ni na IT ic.Igram cesto u klubovima blizu skole,kad god se nadje 5-10 minuta slobodnog vremena,ide se bilijara.Ponosno mogu reci da sam najbolji u klasi. Kad god sam na mrezi,uvijek mi je jedan tab 8 ball pool mult.,igram stalno i ne prestajem.Kad idem spavat il mi je dosadno mislim o potezima,udarcima,felsama,polozajima kugli,ma filozofija.Ali opet tvrdim da nisam ovisan.
Keep walking.

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 13 jan 2013, 21:58

Sreca nisi ovisan. :mrgreen:

gojzerica
Kontakt:

Post Postao/la gojzerica » 13 jan 2013, 23:05

Cautinho je napisao/la:Meni da nema bilijara,tacno ne bi ni u skolu ni na IT ic.Igram cesto u klubovima blizu skole,kad god se nadje 5-10 minuta slobodnog vremena,ide se bilijara.Ponosno mogu reci da sam najbolji u klasi. Kad god sam na mrezi,uvijek mi je jedan tab 8 ball pool mult.,igram stalno i ne prestajem.Kad idem spavat il mi je dosadno mislim o potezima,udarcima,felsama,polozajima kugli,ma filozofija.Ali opet tvrdim da nisam ovisan.

zar ti nisi onaj šofer sa teme ''paranormalne aktivnosti'' što je zaboravio put

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 14 jan 2013, 02:05

Kad god nekom posudim marku-dvije,ono "za sendviča",iako ih uglavnom iskoriste za cigare,niko mi ne vraća :mrgreen:
Još ja ispadnem šupak kad zatražim.
To ko fol ono jaranski,danas ti mene častiš,sutra ću ja tebe,no s obzirom na moju osobinu da više volim biti gladan nego tražiti od nekog nešto,a ima osoba svedno im zalogaj iz tvojih usta izvaditi i pojesti,obično sam ja tu na gubitku :lol:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

[email protected]
Kontakt:

Post Postao/la [email protected] » 14 jan 2013, 02:42

Dylan Dog je napisao/la:Kad god nekom posudim marku-dvije,ono "za sendviča",iako ih uglavnom iskoriste za cigare,niko mi ne vraća :mrgreen:
To ko fol ono jaranski,danas ti mene častiš,sutra ću ja tebe,no s obzirom na moju osobinu da više volim biti gladan nego tražiti od nekog nešto,a ima osoba svedno im zalogaj iz tvojih usta izvaditi i pojesti,obično sam ja tu na gubitku :lol:

Ja sam duzan i bogu i narodu :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

el-fighter
Kontakt:

Post Postao/la el-fighter » 14 jan 2013, 03:29

Dylan Dog je napisao/la:Kad god nekom posudim marku-dvije,ono "za sendviča",iako ih uglavnom iskoriste za cigare,niko mi ne vraća :mrgreen:

Boldano ;)

Znaci isti sam. Uvijek vise volim da nesto nemam, nego da posudjujem od nekoga i kupim to. Slicni smo i sto se tice toga za davanje, nebi ja mogao nesto nekome ne dati ako zatrazi, nema sanse. Da sam sve pare koje sam nekome posudio, a nije mi vratio, skupljao na kamaru, sada bih imao lijepu svotu novca.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Sheyi
x 5
Kontakt:

Post Postao/la Sheyi » 14 jan 2013, 08:44

Husooo, podsjecas me na Haxa! :lol:
Backspace United

azTer
Kontakt:

Post Postao/la azTer » 14 jan 2013, 19:28

isti sam, pogotovo drugi dio posta. više volim istrpit , nego posudit.

isto tako kad mi neko duguje malo više para, neugodno mi reć tačnu brojku. glupo mi reć "duguješ mi dvadeset tri i pol marke", uvijek kažem, lupam, daj dvadeset maraka i gotovo. dok, kad ja dugujem, uvijek zapamtim tačnu brojku i tačno vratim. :D

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 14 jan 2013, 19:29

i kod mene sve, al' baš sve, isto k'o kod vas dvojice :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

Kapiten Blue Traina

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Gifron, QUARESMA 18<<< i 9 gostiju.