Ludi snovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Sarmelino » 06 mar 2018, 21:48

Štae ovo :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la SMR187 » 06 mar 2018, 22:03

Jel nadje sliku pa na osnovu nje napravi pricu? STA JE OVO? KAKO?! :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 06 mar 2018, 23:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Zadnjih dana samo sanjam da zigu kolegice s faxa :think:
Nema promjena
šta bi čika Sigmund na to rekao :mrgreen:
Ili Jung aaaaaa
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la cillian » 06 mar 2018, 23:53

cito sam da su puno vece sanse da cete sanjat lude snove ako spavate u hladnoj sobi

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 07 mar 2018, 19:03

cillian je napisao/la:cito sam da su puno vece sanse da cete sanjat lude snove ako spavate u hladnoj sobi
Ima smisla. Ja u sred zime otvorim prozor i ušuškam se pod jorgan. :)

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 07 mar 2018, 19:40

Ljudi ne budite bukvalice, slike koje postavim uz san su samo ilustracija. Izgoolam nešto što ima veze sa mojim snom i to je to. Zapišem tako san, evo jedan od mojih snova od prošle godine, negdje zimus:

slika

slika

San o Bruni Listeru i zagrebačkim neonacistima

Noćas sam sanjao da sam se vratio u 1999. godinu i da sam se našao u nekoj podzemnoj garaži u Zagrebu gdje se skupljaju HVIDR-aši, branitelji desničari, raznorazni dragovoljci, skinheadsi, BBBoysi, neonacisti, WhitePride i ostale ultradesničarske face. I sanjam da su svi tetovirani svastikama i raznim fašističkim i ustaškim simbolima. I da su svi nadrogirani heroinom koji izgleda kao smeđi šećeš (dosta krupno). Ali tu su uglavnom mlađa raja, znači do 35 godina ljudi, nema dedara. I svi su baš nabrijani s palicama, slušaju Thompsona, heavy metal, rock i sve te desničarske rockerske stvari. I bale im cure iz usta koliko su nadrogirani.
I prilazi meni Rene Bitorajac u majici GNK Dinamo, a na lijevom mu ramenu istetovirana svastika i Hitler a na desnom ramenu veliko U u pleteru. I prilazi on meni i govori mi da želi da me upozna sa Brunom Listerom. Bruno Lister je 30togodišnji bivši branitelj i veliki neonacist, nosi kožnu gay kapu, a nadimak je dobio po nekim mecima koje proizvodi britanska firma Lister (a ta firma ne postoji btw). I dolazim ja do njega i govori on meni "Ja sam gospodar života i smrti", a na lijevoj ruci mu otkinut palac, kaže četnici mu ga otknuli u Vukovaru kad su mu skidali zlatni prsten s ruke. I prilazi meni neki debeli ćelavac nabildani i nudi mi heroin. Dodaje mi neku staklenu zdjelu a u njoj onaj smeđi šećer djetalni, kaže on da me ne prevari izgled da je to heroin.
I taj Lister me zamolio da odem do tog debelog ćelavog čijeg se imena ne sjećam da mu probam kompjuter nakačit na internet. A u to doba je bio dial-up internet. A ja kao došao iz budućnosti i znam za kablovski i ADSL internet koji razvija brzinu od 80.000 Kbps (kao što je u Telemachu), a u njega dial-up modem koji razvija maksimalno 56 Kbps. I ja mu govorim da u budućnosti dolaze puno brži interneti i da je to jadno što on ima. Doveo me kući a kuća mu je bila nepospremljena a u hodniku na cipelarniku tegla sa heroinom koji opet izgleda ko smeđi šećer. Probao sam mu se nakačiti s dial-upom na net i nije moglo, stalno izbacivalo. I ja ulazim u sobu do njegove, a tu mu je sestra bila, sestra mu je osmi razred i djelovala je ko dečko jer je bila nakratko ošišana. I sestra će mu kao u srednju elektrotehničku i ja njoj objašnjavam da će za 5-6 godina doći ADSL superbrzi internet. Ona meni govori da ona ipak vjeruje da to neće biti ADSL, nego DSL. A ja ne znam šta je DSL i pitam je ja šta je to govori ona meni da odem na recepciju u Shopping centar Arena na Laništu u Zagrebu i da pitam a meni nije jasno okle 1999. godine taj shopping centar jer znam da nije bio tad, otvoren je puno godina kasnije.


I da, nisam pogledao film Metastaze, samo sam čuo za njega pa vjerujem da djelimično san ima veze i sa tim.

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la cillian » 07 mar 2018, 20:29

postovanje za snove bruda

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 08 mar 2018, 14:17

Ferdo je napisao/la:Ja obično sanjam lude snove, evo sad ću vam jedan stari koji sam zapisao ispričati, a on je uvod u sinoćnji.

Crni šejtan opsjedivač - mačkoliko biće žutih očiju

slika
Evo sad ide razlog zašto sam vam ovaj san o crnom šejtanu opsjedivaču mačkolikom biću žutih očiju ispričao.

Jer sam opet sanjao ove šejtanske žute oči prije par dana i to je san koji hoću da vam ispričam tj copy-paste jer sam ga u notepadu zapisao. Najvažnije mi je zapisati san odmah nakon što se probudim puno detalja tad zapamtim. U suprotnom ako san ne razradim ujutro na papir ili u glavi, do popodne će ispariti iz glave u potpunosti.

slika

Lord Dragan Čović u pokušaju zavođenja novog svjetskog poretka uz pomoć šejtanskih žutih očiju

Znači sanjao sam da je Dragan Čović (HDZ BIH) zajedno sa Vladimirom Šeksom (HDZ HR) i Ivanom Šukerom (HDZ HR) pokušao da zavede novi svjetski poredak i da se prozvao Lordom Čovićem. Cilj mu je bio da sve ljude na svijetu (a ima nas nešto malo manje od 8 milijardi) podjeli u 11 plemena. To bi postigao uz pomoć hipnoze. Šta je on radio? Počeo je od BiH i Hrvatske, te ostalih gradova ex-Yu. Naime angažirao je plaćenike da polijepe male crne naljepnice (slične onim iz sličica) na kojima se nalaze šejtanske mačkolike žute oči i to da polijepe po saobraćajnim znakovima i stubovima širok BiH, HR i exYu gradova. Ko bi god ugledao taj znak bio bi momentalno hipnotiziran a u zavisnosti od genetskog ustrojstva pripao bi jednom od 11 plemena. Ali postojalo je par stotina ljudi na svijetu koji nisu lako mogli biti hipnotizirani šejtanskim očima. Tj. takvim ljudima je trebalo više vremena da gledaju u te naljepnice. Jedan od njih sam ja. Da sam znao da je vrag odnio šalu bilo je u trenutku kada sam primjentio da su u mom gradu skoro svi hipnotizirani. Kroz san sam doznao obilježja samo nekih od 11 plemena, pa ću napisati ovdje.

Pleme sjekiraša - Odrđene osobe bi pogledom u žute oči na naljepnici bile hipnotizirane na taj način da kad bi god vidjeli osobu koja šeće ulicom iza 20h oni bi je gađali sjekirama sa crvenim vrhom. Cilj ne bilo pogoditi čovjeka sjekirom u glavu i raspoloviti mu je. Ali znači ta osobina bi se aktivirala samo kada bi ugledali osobu navečer da šeće.

Pleme plesača - Određene osobe bi pogledom u žute oči na naljepnici bile hipnotizirane na taj način da kad bi god vidjeli neko lijepo zimzeleno stablo tipa jela, bor i slično počeli bi plesati neki afrički ples gdje se vrti bokovima i guzima i govori se stalno nešto tipa "hu hu hu humba hamba hu hu hu". I dok ne otplešu ples nema dalje ići.

Pleme zabodača - Određene osobe bi pogledom u žute oči na naljepnici bile hipnotizirane na taj način da bi odabrale određene najčešće vikend da zabijaju koce (kolac) za postavljanje šatora, a takva želja bi im se aktivirala čim spoznaju da je petak i da slijede subota i nedjelja.

Pleme samouništavača - Određene osobe bi pogledom u žute oči na naljepnici bile hipnotizirane na taj način da kad bi god osjećale tugu zbog nečega potegnu ruku na sebe. Ali to mogu biti banalne stvari. Npr neko je tužan jer ga je cura ostavila i onda uzme lupam 1kg šećera i to pojede da bi obolio od nečeg ili recimo udari sebe ciglom u glavu da mu se mozak ošteti.

Ostalih se plemena ne sjećam. Znam samo da sam se jednu večer vraćao kući i da me presrelo pleme sjekiraša i da su me gađali sjekirama i tražili moju glavu da je raspolove ali nisu uspjeli. Jedva sam stigao do kuće. Kući su me dočekali neki ljudi koje nisam vidio i pokazivali su mi sliku Lorda Čovića na kojoj je bio ljut namrgođen a sjedio je u svom uredu člana predsjedništva BIH u Mostaru a na stolu mu je bila figura zemaljske kugle koja svjetli i on je držao s obe ruke kao da simbolizira time da je ovladao svijetom. Rekli su mi ti ljudi kući "Šta ćemo sada? Počeo je s pričama o ugroženosti da bi na kraju ugrozio čitav svijet". Rekao sam da moram otić na planinu Prenj jer se tamo navodno nalazi Genai, a to je šef Digimona iz prvog serijala i taj Genai ima rješenje za ovaj problem. Ali da bih došao na planinu Prenj trebao me je neko odvesti tamo. A svi su već bili skoro hipnotizirani. I zamolio sam prijatelje iz susjedstva da me odbace na Prenj. Kad su me vozili prema gore pričali su mi kako se super sada osjećaju kako su hipnotizirani i da ih ispunjava što rade za Lorda Čovića. Ja sam im rekao fali li im stari život oni su mi rekli da ne fali, ali su počeli sumnjati u mene da sam uopće hipnotiziran. Morao sam ih prevariti nekako. Na pola puta ka planini Prenj ugledao sam lijep bor kraj puta i rekao im da stanu. Izašao sam iz auta zabuljio se u taj bor folirajući da sam oduševljen njegovim izgledom. Počeo sam plesati taj afrički bles, tresao sam guzicom, djelovalo je kao da plešem makarenu. To sam radio par minuta a prijatelji što su me vozili bili su oduševljeni, rekli su mi da bi bili presretni da me vidi Lord Čović kako sam dobar podanik. Rekao sam im da sam ponosan što sam nakon hipnotiziranja prstupio plemenu plesača.

Tu sam se probudio.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Sarmelino » 08 mar 2018, 14:50

Naziv iz saffa ili sa fb stranice BOSNJACI :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 11 mar 2018, 12:40

San od 15.05.2017:

Plavi i zeleni policijski automobili u Hrvatskoj

slika

Naime kako postoje ove zavrzlame sa zelenim i plavim policijskim vozilima zavisno da li se radi o policijskim vozilima u Saarlandu i Bayernu ili ostatku Njemačke sanjao sam da hr. policajci uvode policijska vozila zelene boje. I uglavnom sanjam ja nekog Muellera kojem je majka Slovenka a otac Hrvat ali se on germanizirao u Minhenu. Jako je sličio na onog trećeg debelog detektiva iz austrijsko-talijanske serije Inspektor Rex, ali ona prva postava iz Beča. I imao je brkove. Došao je u Zagreb da predstavi zelenu boju za policijska vozila što je odobravao i ministar Ostojić (u snu je on još uvijek bio ministar). I taman što su trebali da to prođe određene procedure Tomislav Karamarko se pobunio kao da to remeti hrvatske domoljubne vrijednosti, a u snu je još uvijek bio oženjen za Enisu Muftić umjesto za ovu sada Anu konzultanticu. I raspisao je referendum zajednom sa Stipom Mesićem protiv zelenih policijskih vozila. I sada mu obore taj referendum i prođu zelena policijska vozila i u nekom hangaru na otkrivanju zelenog policijskog vozila odjednom tu bude plavo policijsko vozilo Mercedes E-klase prethodne generacije prije redizajna i to karavan. Ali ne bude zeleno nego plavo-sivo kao što je u Hamburgu. I ja stojim tu pitam Ostojića kako ovo a Ostojić meni odgovara da su kupili i Alfa Romeo Quadrifoglio i pogledam ja iza kad neki aviončić mali s propelerima kaže Ostojić meni da je to Alfa Romeo Quadrifogolio a meni ništa nije jasno.

San od 05.11.2016:

Pomoć za Donalda Trumpa od 20.000 KM

slika

Sanjao sam da sam skupio 20.000 KM Donaldu Trumpu za predsjedničku kampanju i odnio mu ih u koverti u zgradu Kongresa u Washingtonu, a on unutra u uredu zaključan s dvije studentice i govori mi njegova tajnica da se strpim dok završi intimno druženje s njima. Sanjao sam da sam pare skupio ja, ali da nije sva moja lova, nego da mi je stari donio pola love od neke dermatologinje jer ona kao voli Trumpa. I to sve novčanice po 200 KM Ivo Andrić u koverti. I dok sam čekao Trumpa da završi sa studenticama šetam po Kongresu, a ono sve uredi različitih oblika, ko trapez ko kocka ko pravouganik, pa onda neravni skroz i prolazi tu neki lik crne kose sa židovskom kapicom i govori mi u kongresu ima prostorija različitih geometrijskih oblika, ali samo je u Bijeloj kući ured ovalnog oblika gdje je Obama.

San od 09.11.2016:

Iskreno obraćanje Vučiću otežano zbog ljepljive mase u grlu

slika

Noćas sam sanjao da razgovaram sa Aleksandrom Vučićem na nekom teretnom brodu, a more je bilo nemirno i nebo oblačno. Prišao sam mu, a onda mi je prišao njegov tjelohranitelj, a ja sam tjelohranitelju rekao da samo želim da pohvalim Vučića kako je sazrio ko čovjek i političar. Onda sam mu prišao do kraja jer se tjelohranitelj odmakao. Vučić se okrenuo se prema meni ali je bio relativno nezainteresiran. Usne su mu se sjajile a gledao me jako ozbiljno, ali nezainteresirano da priča sa mnom. Ja sam mu se počeo obraćati, ali sam jedva pričao. Bilo mi je tako teško pričati jer mi se glas nije čuo. Kao da mi je u grlu bilo puno rastopljene karamele ili smola od borovine. Pričao sam mu kako je lijepo od njega što je od nekadašnjeg vojvode postao veliki demokrat i promicatelj mira na Balkanu, kako radi na dobrim odnosima među narodima i ljudima ex-Jugoslavije. Znam da sam mu dugo govor držao, a on me samo slušao. U pola razgovora smo se umjesto na teretnom brodu našli negdje u centru Beograda. Dalje sam mu pričao o tome kako su Srbi divan narod kada ih se želi saslušati i da ih treba razumjeti kako im je bilo teško pod Turcima, te da bi se Srbija trebala okrenuti Americi umjesto Rusiji i da je budućnost Srbije u EU i na Zapadu. Baš sam se namučio dok sam mu to sve rekao, neka težina u grlu, kao ljepilo. Jedva me on čuo. Ali iako je bio nezainteresiran za konverzaciju ipak je gledao u mene i saslušao me do kraja.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la alan_kardec » 11 mar 2018, 13:09

aj hev a drim
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Brokula
Postovi: 30978
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Brokula » 11 mar 2018, 13:22

Ferdo, nažalost po tvoj humor postoji opcija "Search google for...." :)
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 11 mar 2018, 15:37

Brokula je napisao/la:Ferdo, nažalost po tvoj humor postoji opcija "Search google for...." :)
Pretraživao sam značenje ali nisam uspio. Jednostavno je tako haha :D

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la BosnianKingdom » 12 mar 2018, 22:13

Ljepljive mase u grlu HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
Da nije posto keramicar, pa progutao malo ljepila?
Sabrine mi moje!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Osim13 » 13 mar 2018, 18:33

sanjao sam je neku noć, **** **** **** da **** **** *****.



sad mi je lakše.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la bihuzur » 13 apr 2018, 05:01

sad sam sanjao da sam krenuo u wc da pisam i bas kad sam izvadio kitu i posao da pisnem vidim nema jednog zida na wc i neki ljudi i zene prolaze i gledaju u mene. trznem se i zadnjim atomima snage zaustavim da krene mlaz iz mene a oni me gledaju i smiju se. istrcim kroz vrata i gledam gdje se nalazim a milion nekih nepoznatih ljudi i zena hodaju i svi bulje u mene, ja trcim ko lud nekim puteljkom i drzim se za kitu jer imam osjecaj da ce da mi ekslodira koliko mi se pisa, kad vidim neku rijecicu/potok. uletim u rijeku izvadim kitu i opet hocu da pocnem kad vidim neke zene me gledaju i smiju se, ja se okrenem na drugu stranu i kontam sta ima veze sto me gledaju, to je normalno svi pisaju jbg. naprezem se, kita mi puna hoce da eksplodira ali nikako da pisnem jer mi smetaju one sto me gledaju i smiju se. vidim pored rijeke neko drvo, stanem uz njega i opet se napinjem i konacno krenem pisati. nikad bolji osjecaj, pisam i uzivam ko da svrsavam. i onda se trznem iz sna i vidim da sam se upisao u snu. sebe sam upisao, ali brate sto sam zenu zapisao, izgleda ko da ju je neko polio sa 2 kante vode, sva je mokra a nije se probudila, sigurno sanja da lezi u djakuziu i osjeca onaj vreli mlaz po ledjima :lol: ja se okupao a ona jos spava upisana, ne smijem je probuditi ne znam sta da joj kazem. a toliko sam je zapisao, da ako je ne probudim, bojim se da ce se hrdja ufatiti po njoj :mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Derdiyok » 13 apr 2018, 05:35

:lol:
alan_kardec je napisao/la:aj hev a drim

that one day this nation will rise up and live out the true meaning of its creed :mrgreen:


Joj Ferde :urnebes:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 54 gosta.