Ludi snovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Dex » 28 okt 2013, 20:44

Ne znam jesam li pis'o ovo, al' prije 2-3 mjeseca, sjedim za računarom, sam u stanu, kad se čuje vrisak u drugoj sobi, tako 2-3 dana in a row
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Unofficialpage » 28 okt 2013, 20:51

Dex je napisao/la:Ne znam jesam li pis'o ovo, al' prije 2-3 mjeseca, sjedim za računarom, sam u stanu, kad se čuje vrisak u drugoj sobi, tako 2-3 dana in a row
Neko ti vrsi svaleranje u drugoj sobi :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la truts » 28 okt 2013, 20:58

Dex je napisao/la:Ne znam jesam li pis'o ovo, al' prije 2-3 mjeseca, sjedim za računarom, sam u stanu, kad se čuje vrisak u drugoj sobi, tako 2-3 dana in a row
Ma to ti buraz mjesečari :mrgreen:

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Dex » 28 okt 2013, 20:59

Nafumo se pa leta po stanu, gleda zmajeve
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
PIKE
Postovi: 838
Pridružen/a: 23 avg 2013, 19:56
Lokacija: Budelj, Gornja Sanica
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la PIKE » 28 okt 2013, 23:50

Hammer je napisao/la:Kod mene nije san al bi volio da ispricam ovo, pa ako koga zanima nek procita.

Prije otprilike mjesec i nesto sitno dana, na poslu nam je uvelo drugu. Posto radim u skladistu alata, prostor nije bas mal, i nije svejedno covjeku kad je sam navecer tamo, posto ovi iz pogona rijetko ulaze po alat, jer vecinom onda sami sebi sve doradjuju. Sve je bilo u redu do prosloga tjedna. Naime, prosli ponedjeljak sjedim za kompjuterom, i negdje oko 22:45, gore na katu cujem kako netko hoda, i premjesta alat s police na policu. Nisam tome pridavao bas toliku paznju, racunam netko od radnika usao gore, a ja nisam cuo.

Ista stvar ponavljala se sljedece 4 noci zaredom u isto vrijeme. S tim da sam u utorak bas sjeo na stolicu pored vrata i cekao kad ce ta osoba sici s kata, da vidim ko je bio. Sve do kraja radnog vremena u 23:00 nitko nije sisao odozgor, a konstantno cujem da neko alat premjesta. Posto moram ici i gore svjetla ugasit, jel :mrgreen: , malo sam bacio pogled okolo i nisam nikoga vidio gore.

Sljedece tri noci ista stvar je bila, samo sto sad kad sam u prizemlju isao gasiti svjetlo, i nako sto pogasim sva svjetla i ovim rafom kojim se vracam na izlazna vrata, cujem kako netko tocno iznad mene hoda i prati me dok god ne prodjem kroz taj raf, a onda sto prije trci napolje :D .
u alatu je šejtan, treba to išćerat'. :mrgreen:

gledao sam na CI (CrimeInvestigation) kanalu neku emisiju koja se bavi paranormalnim, i baš je bio slučaj sličan ovome, neki debeli radio u toj prodavnici, deba se sasr'o htio otkaz da da :lol:

buraz, šta nas zayebavaš, il ako se ne zayebavaš onda idi gore i vidi ko hoda iznad tebe ha ja :mrgreen:

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la gojzerica » 20 nov 2013, 02:22

Sanjao sam da me je mala varala, ja je bacio kroz prozor, puno spratova bilo.. ona pade ništa joj.. vrati se gore ja je prebijem ''ko vola u kupusu'' ... ludnica

Avatar
iVar
Postovi: 3844
Pridružen/a: 23 jun 2013, 22:12
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la iVar » 20 nov 2013, 03:04

sanjao sam preksinoć neko malo dijete, muško, plave kose, kako pada i "prebija" se bukvalno preki nekih metalnih šipki, sve s jedne na drugu :? i tetka, koja je hadžinica, objasni mi da sam sanj'o šejtana i da sam ga otjer'o od sebe :?
Jedina želja mi je da vidim ko je ovaj Monolog, dok nije *Monolog*, ono uživo, dok je baš ono što jest' (il' što nije)! :D

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Dex » 20 nov 2013, 14:01

Čudo nisi paralizu sna doživio
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
emir18
Postovi: 16507
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la emir18 » 20 nov 2013, 14:29

@Sveti druze,ako odlucis ici Hodzi dobro pazi kod kojeg ces jer oni mogu da ti naprave jos goru situaciju,Odi kod Sulejmana Bugaria ima subotom posle podne bude klanjanje u Ferhadiji pa se snjim ide na kahvu pa mozes sa njim porazgovarati.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la truts » 20 nov 2013, 15:11

Ma kakve hodže i vračare, čovjeku je potreban psihijatrijski pregled. Barem što se tiče nedostatka i poremećaja sna jer to vodi do mnogo bolesti i poremećaja, poremećaj rada srca koji dovodi do infarkta, poremećaj koncentracije, stres i slično...

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Dex » 20 nov 2013, 17:14

truts je napisao/la: Barem što se tiče nedostatka i poremećaja sna jer to vodi do mnogo bolesti i poremećaja, poremećaj rada srca koji dovodi do infarkta, poremećaj koncentracije, stres i slično...
Što li sam onda ja još živ bgte :? :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Kawhi » 20 nov 2013, 17:34

Dex je napisao/la:
truts je napisao/la: Barem što se tiče nedostatka i poremećaja sna jer to vodi do mnogo bolesti i poremećaja, poremećaj rada srca koji dovodi do infarkta, poremećaj koncentracije, stres i slično...
Što li sam onda ja još živ bgte :? :mrgreen:
Ja te pazim :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Dex » 20 nov 2013, 17:42

Kawhi je napisao/la: Ja te pazim :mrgreen:
Sad sam ja skonto zašto ne spavam, ne možemo jedan od drugog 8-) :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la truts » 20 nov 2013, 18:13

Sačekaj par godina, dohakaće ti to nespavanje.

i sav onaj alkohol

:mrgreen:

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Dex » 20 nov 2013, 18:33

subhan'Allah gdje bi ja to :roll:
Dohakat će svačemu, al neće valjda, mlad sam još :?
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la hodža » 20 nov 2013, 19:20

truts je napisao/la:Ma kakve hodže i vračare, čovjeku je potreban psihijatrijski pregled. ...
Ne uzimaj mi hljeb bolan...moram i ja od neceg' prezivljavati :mrgreen:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Henderson » 21 nov 2013, 10:36

Ako nije problem, volio bih vam objasniti neke stvari. Duhovi ne postoje, osoba koja umre ne može se vratiti sa onog svijeta, ljudi pa ni džini ni šejtani ( osim jedne vrste ) ne mogu letjeti... Previše ste opsjednuti filmovima o egzotericizmu, paranormalnim aktivnostima i hororima inače.
Glavni šejtan je pokušao naškoditi Muhammedu a.s. više puta ali kada je htio direktno da mu naudi morao je uzeti lik čovjeka ( u Taifu je nagovarao druge ljude da kamenuju Poslanika, kada su Kurejšije napravile plan o ubistvu Poslanika a.s. bio je tu da ih ohrabruje pa je na kraju zaspao, zatim pojavio se u liku oronulog starca da bi ispitivao Poslanika i odgovarao na njegova pitanja pred ljudima... ) a u svom prirodnom obliku džini niti šejtani ne mogu naškoditi fizički nikome, osim gurajući neke svoje ideje u podsvjest svakog čovjeka ili ga odgovarati od dobrih djela. Šejtan da je mogao on bi ubio Musa a.s. / Mojsija, Isa a.s. / Isusa, Muhmmeda a.s. i riješio bi problem religije u svijetu, kako bi što više ljudi završilo u Džehennemu ili Paklu.

E sad se postavlja konkretno putanje, koji ste vi faktor u životu duhova, džina i šejtana pa oni žele baš vas da ubiju a nisu htjeli ubiti ovu gore trojicu/petericu velikana? Odgovor je jasan, izmišljanje. Duhovi ne postoje, ljudi ne mogu letjeti...

Što se tiče vas konkretno koji imate probleme, poslije izbacivanja sperme redovno se okupajte ( a ne džunup napolje ), nikad ne izlazite napolje u trenucima dok pada mrak ( sačekajte barem pola sata još prije nego izađete ), nemojte hodati po ovim parkovima jer cuke tamo nenormalno pišaju ( a kod nas ima cuka za izvoza ), i opet kada dođeš kući ti se okupaj prije spavanja ( jer vi ste tinejdžeri, kada se zgodna cura iz razreda rukuje sa vama vi izbacite spermu ) ...
Dakle, samo se kupajte redovnije, nego inače jednom sedmično.

Džini, šejtani, ljudi u crnom, ljudi u zelenom, ljudi u bijelom ... se ne pojavljuju svakome i tek onako. Dakle, svaki put kada nešto šušne u kući to znači da vam neko nešto krade u kući ili da je neki ukućanin se probudio pa pije vode ili ide u wc, imate miš u kući ili su vam se ptice izlegle na tavanu... Džin kada uđe u vas vi to nećete znati, neće se pojaviti pred vama i reći vam ja sada ulazim u tebe ili vam najaviti dan, sedmicu, mjesec ranije da će ući, nego će te vi njegovo prisustvo osjetiti.

Što se tiče ružnih snova, nemojte gledati horore.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la donCorleone1892 » 21 nov 2013, 12:10

Henderson je napisao/la:Ako nije problem, volio bih vam objasniti neke stvari. Duhovi ne postoje, osoba koja umre ne može se vratiti sa onog svijeta, ljudi pa ni džini ni šejtani ( osim jedne vrste ) ne mogu letjeti... Previše ste opsjednuti filmovima o egzotericizmu, paranormalnim aktivnostima i hororima inače.
Glavni šejtan je pokušao naškoditi Muhammedu a.s. više puta ali kada je htio direktno da mu naudi morao je uzeti lik čovjeka ( u Taifu je nagovarao druge ljude da kamenuju Poslanika, kada su Kurejšije napravile plan o ubistvu Poslanika a.s. bio je tu da ih ohrabruje pa je na kraju zaspao, zatim pojavio se u liku oronulog starca da bi ispitivao Poslanika i odgovarao na njegova pitanja pred ljudima... ) a u svom prirodnom obliku džini niti šejtani ne mogu naškoditi fizički nikome, osim gurajući neke svoje ideje u podsvjest svakog čovjeka ili ga odgovarati od dobrih djela. Šejtan da je mogao on bi ubio Musa a.s. / Mojsija, Isa a.s. / Isusa, Muhmmeda a.s. i riješio bi problem religije u svijetu, kako bi što više ljudi završilo u Džehennemu ili Paklu.

E sad se postavlja konkretno putanje, koji ste vi faktor u životu duhova, džina i šejtana pa oni žele baš vas da ubiju a nisu htjeli ubiti ovu gore trojicu/petericu velikana? Odgovor je jasan, izmišljanje. Duhovi ne postoje, ljudi ne mogu letjeti...

Što se tiče vas konkretno koji imate probleme, poslije izbacivanja sperme redovno se okupajte ( a ne džunup napolje ), nikad ne izlazite napolje u trenucima dok pada mrak ( sačekajte barem pola sata još prije nego izađete ), nemojte hodati po ovim parkovima jer cuke tamo nenormalno pišaju ( a kod nas ima cuka za izvoza ), i opet kada dođeš kući ti se okupaj prije spavanja ( jer vi ste tinejdžeri, kada se zgodna cura iz razreda rukuje sa vama vi izbacite spermu ) ...
Dakle, samo se kupajte redovnije, nego inače jednom sedmično.

Džini, šejtani, ljudi u crnom, ljudi u zelenom, ljudi u bijelom ... se ne pojavljuju svakome i tek onako. Dakle, svaki put kada nešto šušne u kući to znači da vam neko nešto krade u kući ili da je neki ukućanin se probudio pa pije vode ili ide u wc, imate miš u kući ili su vam se ptice izlegle na tavanu... Džin kada uđe u vas vi to nećete znati, neće se pojaviti pred vama i reći vam ja sada ulazim u tebe ili vam najaviti dan, sedmicu, mjesec ranije da će ući, nego će te vi njegovo prisustvo osjetiti.

Što se tiče ružnih snova, nemojte gledati horore.
Mnogi će ovo ružno protumačiti pa će reći šta miješaš vjeru i sl, ali čovjek kaže sve istinu ! I dao je veoma dobar savjet pogotova nama muslimima' :mrgreen: i pazite šta radite ! Džini i šejtan, vaši duhovi su stvar gajba i nisu za šalu ;)

btw. @Hendo mnogo si mi draži na ovoj temi nego na navijačkoj ;) :mrgreen:

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Papastathopoulos » 21 nov 2013, 14:49

@sveti upravo procitah te tvoje dozivljaje sa snom..evo da ti "olaksam" i kazem da sam mnogo vise puta halucinirao od tebe..nekad se toliko userem od straha i odma skacem da palim svjetlo, a nekad sam bukvalno svjestan da haluciniram i umjesto da zapanicarim, mirno gledam u tu "stvar" o kojoj haluciniram, i samo sacekam par sekundi da to "izblijedi"..pa mi se tako mnogo puta desavalo da vidim paukove od po' metra ( :mrgreen: ) koji trce po plafonu i zidovima, jednom sam vidio neko "stvorenje" koje je virilo i "ćurilo" iza mog stola od kompa, al mislim da sam tad, iako bi to mnogima bilo strasnije od pauka, bio smiren i samo sacekao da to "ode"..jednom mi se desilo da sam "vidio" pticu kako je uletila u sobu kroz prozor, i otisao sam (tad sam fakticki bio u polu-snu i nisam bio svjestan sta radim) u dnevni boravak, probudio starog i odveo ga u sobu da vidi pticu..stari naravno veli da nema nikakve ptice i ja se hladno vratim u krevet..jednom davno se sjecam da sam uzeo deku svoju, odnio je u dnevni i samo je tu ostavio i vratio se u krevet (ovo se moze nazvati valjda mjesecarenjem il sta vec :D ) i nakon nekog vremena sam shvatio da se nemam cim pokriti i sjetio se sta sam uradio, al se nisam vracao po deku..da ne spominjem milijardu situacija kad se jednostavno ustanem i samo blenem u starijeg buraza koji spava do mene..jadniku nije lako jer kako kaze, rado bi me puk'o sakom al ne smije jer sam fakticki u snu, a u isto vrijeme se sasere ko grlica jer, sumnjam bas da je prijatno da neko u po' noci samo digne glavu s jastuka i hladno gleda u vas :mrgreen: takodjer je bilo i mrmljanja u snu..uglavnom, nije mi ni burazu nimalo lako sa mnom :D

PS: sad sam barem siguran da se nikad necu ozeniti s nekom s foruma cim se postavi u burazovu situaciju :lol:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la truts » 21 nov 2013, 15:27

Ja sam par puta, kad bude gužva u kući, bio prinuđen spavati pored buraza. Ujutro se budi s modricama, on kaže da sam ga udarao koljenom i šakama, pa me čak i budio da mi kaže da prestanem, al ja se ničeg ne sjećam :lol:

A ovo za ove izlaske kad pada mrak, hodanje po parkovima, nehigijeni, crnim macama i cukama i sličnim stvarima koje uzrokuju posjetu nekih bića tijelu... ja sam mislio da samo oni stari ljudi u to još uvijek vjeruju. :D

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.