Ludi snovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ludi snovi

Post Postao/la High » 22 feb 2016, 04:24

Profesor je napisao/la:Jedan moj prijatelj sanjao ogroman sporet, i kako nogama do struka u istome, a rukama se drzi za neke sipke pokusavajuci se izvuci iz sporeta. A ne moze jer su ruke koje ga vuku u vatru jace... probudi se i pocinje zivjeti sasvim drugaciji zivot.
Što ti je katarza. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Captain4 » 25 feb 2016, 12:57

Danas sanjam kako mojom ulicom srećem ljude koji imaju bradu. I zvoni meni neko na vrata , ja provirim kroz prozor ko je kad' oni. I jedan od njih me primjetio i samo se nasmijao. Iz straha im nisam otvorio. Nakon toga sasvim normalno izlazim iz kuće , hodam , idem u grad i sve to , ali su oni raspoređeni na svakih 5-10 metara.
Glup san , ali garant ovo nešto znači :D
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ramsey16 » 25 feb 2016, 13:06

Captain4 je napisao/la:Danas sanjam kako mojom ulicom srećem ljude koji imaju bradu. I zvoni meni neko na vrata , ja provirim kroz prozor ko je kad' oni. I jedan od njih me primjetio i samo se nasmijao. Iz straha im nisam otvorio. Nakon toga sasvim normalno izlazim iz kuće , hodam , idem u grad i sve to , ali su oni raspoređeni na svakih 5-10 metara.
Glup san , ali garant ovo nešto znači :D
Migranti 100% :D

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Captain4 » 25 feb 2016, 13:22

Ramsey16 je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Danas sanjam kako mojom ulicom srećem ljude koji imaju bradu. I zvoni meni neko na vrata , ja provirim kroz prozor ko je kad' oni. I jedan od njih me primjetio i samo se nasmijao. Iz straha im nisam otvorio. Nakon toga sasvim normalno izlazim iz kuće , hodam , idem u grad i sve to , ali su oni raspoređeni na svakih 5-10 metara.
Glup san , ali garant ovo nešto znači :D
Migranti 100% :D
Ili oni ili teroristi. :tralala:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la bambus » 25 feb 2016, 16:08

Ja sam cesto sanjao velike kugle koje idu prema meni i osobe koje glasno pricaju,ustvari strasno se deru..bolest vjerovatno.. ahahah
!

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 05 mar 2018, 19:17

Ja obično sanjam lude snove, evo sad ću vam jedan stari koji sam zapisao ispričati, a on je uvod u sinoćnji.

Crni šejtan opsjedivač - mačkoliko biće žutih očiju

slika

Sanjao sam da me ospjeda šejtan crne boje koji izgleda poput mačke i da ima žute oči. Sanjao sam da me stalno prati i tamo gdje ja spavam da provodi vrijeme na stropu (plafonu) gledajući me po cijele noći. Sanjao sam da me muči tako što bulji u mene i crpi energiju iz mog tijela, a nekad poviri u moje gaće i počne me vrijeđati kako mi je penis lijen. Jedan dan sam otišao u neko tursko kupatilo i tu je bila Esmeralda neka ciganka u srednjim 20im i ispričala mi sve o šejtanu ospjedivaču da je svjesna da me opsjeda i da zna ljude kao ja koje muči taj nametnik. Pitao sam je može li mi pomoći a ona mi je rekla da ne obraćam pažnju na njega, da ću mu jednog dana samo dosaditi i da će naći novu žrtvu. Ja sam rekao "Moja Esmeralda hvala ti puno" i dao joj 20 KM. I nakom 5 min još 10 KM kao eto neka ima da izađe sa curama u noćni život. I pitao sam je može li mi ona ukloniti tog šejtana jer me živcira ona mi je rekla da mi može napraviti auru zaštitnicu ali da to košta 600 KM i da joj moram pokloniti uz to i svoj Nutribullet. Odbio sam.

Tu večer sam došao kući legao i ugasio svjetlo, bila je noć pokušao sam zaspati. Čim sam svjetlo ugasio, crni šejtan se pojavio iznad mene i rekao mi da će mi povirit u gaće. Povirio je i rekao mi "Penis ti je jako lijen. Provest ćeš život sa lijenim penisom". Počeo se ružno smijati. Ja sam mu rekao da me pusti na miru ali on je čitavu noć buljio u mene bezobraznik jedan.

Sutra dan sam otišao u Sjeverni logor (kampus u Mostar gdje su fakulteti i sportski centri) i tu se održavao Sajam aeronautike i streljaštva. Svi smo se nagledali aviona po nebu koji su demonstrirali svoje moći te smo gađali iz luka i strijele a ja sam s jednim prijateljem pričao tu to popodne i govorio mu "A jest fino nema onog šejtana danas da me progoni", ali čim sam to rekao iznad nas je umjesto aviona proletio krov od salonita u obliku Raptora aviona što koristi američka vojna avijacija a s donje strane tog krova od salonita bio je nacrtan crni mačak sa žutim očima. Odmah sam znao da je to moj šejtan i da mi u suštini govori "Tu sam ja, nemoj se nadati da ću otići". I tu sam se probudio.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la alan_kardec » 05 mar 2018, 20:20

Šta čoek napriča :lol: :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Sveti » 06 mar 2018, 10:54

Koji qrac hahaaaha
naprijed rejal

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ramsey8 » 06 mar 2018, 10:57

Sveti je napisao/la:Koji qrac hahaaaha
Bukvalno se samo to moze reci koji qrac hahahaha
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la BosnianKingdom » 06 mar 2018, 14:22

Brat na svakoj temi izdominira.
Sabrine mi moje!

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Lillard » 06 mar 2018, 14:28

Ferdo je profesionalni trol. Klasa.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Mig_Mig » 06 mar 2018, 14:31

Hahahah, oca mi strah me citat.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la MElloo » 06 mar 2018, 14:38

Sto bi reko nas stari drug paja
Ferdina dominacija je neminovnost :tokralju:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la kobe24 » 06 mar 2018, 15:24

Ne da Ferdo nutribullet i gotovo. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la SMR187 » 06 mar 2018, 17:46

:urnebes: :urnebes:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 06 mar 2018, 18:05

Bosniacum Lilium je napisao/la:Zadnjih dana samo sanjam da zigu kolegice s faxa :think:
Nema promjena
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 06 mar 2018, 18:48

Bosniacum Lilium je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Zadnjih dana samo sanjam da zigu kolegice s faxa :think:
Nema promjena
šta bi čika Sigmund na to rekao :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ferdo » 06 mar 2018, 19:38

Evo jedan moj san što sam zapisao ljetos, preciznije ovo sam sanjao 27.7 u noći na 28.7. 2017

Mladi doktor stomatologije Oscar zvani Kasapin.

slika

Sanjao sam da trebam da odem da očistim zube od kamenca. I da sam došao u neku stomatološku ordinaciju koja se zove "Zora" i da tu radi troje doktora:

1. Primarijus doktor Osman (sličio je na glumca Johna Cleesa).
2. Doktorica u srednjim tridesetim zvana Serena (sličila je na Charlotte iz Sex and the City)
3. Mladi doktor tek izašao sa sarajevskog stomatološkog fakulteta znan kao stažist Oscar (a to je bio Oscar što je igrao u Chelseaju).

Išao sam da očistim zube. Subotom je radio doktor Oscar, nedjeljom je radila samo recepcija. Otišao sam u subotu i kad sam došao doktor Oscar me unakazio. Onom pilom za skidanje kamenca mi je uništio zube. Ostalo mi svega 2-3 zuba u ustima i također mi je otkinuo lijevi krajnik iz grla jer nije znao baratati uređajem. Bio sam utučen depresivan kad sam se pogledao nakon njegovog rada, on me uvjeravao da se ni ne primjeti kako nemam zube. Smijao se. Rekao sam da ću ga prijaviti policiji. Pitao sam 'ko je vlasnik Zore, on mi je rekao doktor Osman. U nedjelju sam došao na recepciju onako krezub i uputili su me da dođem u pon. Došao sam u pon, tu je bila doktorica Serena koja mi je rekla da dođem u četvrtak kad tu bude doktor Osman jer je on jedini sposoban da popravi stvari te da će mi ugraditi umjetne zube. Doktorica Serena mi je samo popravila lijevi krajnik, nekako ga je zašarafila. Tu sam se probudio.

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Sage » 06 mar 2018, 21:15

:tokralju:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Ramsey8 » 06 mar 2018, 21:17

Odakle prevodi ove snove haha
Miljenik admina i ostale moderacije

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72, RollMan i 43 gosta.