Kucni ljubimci

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la DenchiNL » 15 jul 2018, 14:24

Ramiy je napisao/la:Ma pas ima svoj smrad uvijek jedino da ga kupas svaka 2 sata pa ne bi imao
većina stvorenja na planeti ima znojne žlijezde koje luče unikatan miris/smrad za tu rasu sa dodatnim "potpisima" kada se pare,itd.

Pas ima više od 220 miliona mirisnih receptora u nosu nasuprot samo 5 miliona koliko imaju ljudi. vjeruj da mi više smrdimo :urnebes: :rol:
samo to maskiramo tako da naš zakržljali nos to ne može osjetit(hemikalijama u šamponima,parfemima)...ostala bića to osjete...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Sarmelino » 15 jul 2018, 14:31

Gdje Iguanu nabavit
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la DenchiNL » 15 jul 2018, 14:34

Sarmelino je napisao/la:Gdje Iguanu nabavit
ja kobre i to, kameleone
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Sarmelino » 15 jul 2018, 14:51

Gmazovi su kul. Najbesmislenije je drzati ptice u kuci, i jos ih u one minijaturne kaveze stave, fuj.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Donnie Darko » 15 jul 2018, 14:53

Besmisleno je držati bilo kakvu životinju u kući.

Osim onih glupih zlatnih ribica. One su besmislene same po sebi.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la DenchiNL » 15 jul 2018, 15:03

Donnie Darko je napisao/la:Besmisleno je držati bilo kakvu životinju u kući.

Osim onih glupih zlatnih ribica. One su besmislene same po sebi.
žene je najbesmislenije držat u kući. pun ih grad a i ljepše su van kuće :rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la sekerbay » 15 jul 2018, 15:13

Ferdo je napisao/la:nisam ja islamofob
Jesi. Tvoja islamofobija smrdi do njemačke.
Sveti je napisao/la:jesil ti kad drzo pasce u kuci
Nekad kad sam bio mali bi ulazili u kuću, gledali sa mnom filmove, al nikad nisam držao u kući.
DenchiNL je napisao/la:ulazimo u debatu
Ma ne ulazimo mi nigdje.
Nema mi ništa mrže neg kad gradska djeca odrasla na asfaltu i u stanovima počnu rasprđavat o nečemu o čemu su samo čitali. Kad ga vidiš, ne zna držat povodac a meni bi da pametuje o pomijama
Ja čitav život držo kerinje.
Od malena išao u lov i samim tim tolike godine držao lovačke kerove.
Iz iskustva znam da im nijedan šampon ne može skinuti smrad osim na par sati.
Jedino teren.
Dakle, kad je lovni da i pod uslovom da je dobar radni pas, da dugo goni, onda da.
Valjda trljanje o zemlju u kombinaciji sa rosom i trnjem kroz koje se provlači učine da bude neutralan tj barem dva dana ne bude smrada.

Isto tako, nekih 10-ak godina sam držao pitove, obilazio srbiju, bijeljinu, sarajevo i zenicu.
Kada je pit u trenažnoj fazi, onda ne smrdi.
Al, jbg, to je prvenstveno zbog svakodnevnog plivanja i pogotovo pred samu borbu kada se između ostalog kupa i mlijekom.
Treće, insan se prilagođava. Isto ko što ti ne smrdi tvoje go.vno dok si u wc-u, a smrdi ako kasnije uđeš, tako ne smrde ni cuke ako se redovno družite. Jednostavno, stvar navike.
Kada sam tek došo u njemačku, zbog neslaganja sa starim, nisam radio u njegovoj firmi, nego sve i svašta tako da sam imo priliku da svaki dan ulazim u švapske stanove. Majku im, maltene svaki drugi ima kera.
Čim uđeš u stan, odma otvaraš prozore.
Eto koliki je smrad.
I tako se odrazilo na mene da više ne mogu da pomilujem kera. Gadi mi se. Sad imam mačka.
I da, imo sam "sreću" da me par puta ujede ker. Osim otoka, krvi i bola, nikad ništa.
A od male macije ogrebotine, tri mjeseca svrbilo tj opoganilo se iako je zaraslo. Na kraju zguli kožu, operi benzinom i jodom kako bi prošlo.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Ferdo » 15 jul 2018, 15:25

Sekerbay nije to islamofobija sto osjetiš na meni, to je parfem koji mi je draga kupila za rođendan.

Psi su divni.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Mokroguz » 15 jul 2018, 16:20

DenchiNL je napisao/la:ontička referenca je subjektivna? na forumu? na pdf zvanom diskusije? pod kućni ljubimci? je iznio svoje subjektivno mišljenje iz ličnog iskustva
wow. WOW. kakav gad :facepalm: :urnebes:
On je izabrao sebe kao svoju onticku referencu. To je kruzni argument. Mislite i ti i on sta god hocete, ali vasi misli ne definisu svijet.
Tebe cudi sto diskutujem na pdf-u zvanom diskusije, a mene ruzis sto je on poceo pricati o religiji pod kucnim ljubimcima.
spomenuti ontologiju u postu gdje se govori o religiji je malo je reć bizarno ili bolje komično, benny hill style
Kako?
zauzimaš stav jer pripadaš toj religiji a odbijaš uvidjeti ontologijsku istinu , tvoja religija dozvoljava jednu prljavu životinju a drugu ne. Nije jasno zbog čega, no trudiš se izmisliti razloge bez naučnih dokaza, ja mislim da je zbog egipćana jer su mlade religije sve praznike i običaje prekopirale od starijih religija....
Nisi ni procitao post ocito. Ko je spomenuo islam prvo? Vi vucete na diskusiji o religiji, ja vam govorim nije se o tome radilo, nego kako sam ja dozivio da narod u Bosni misli prije. Ovo bi ti trebao prihvatiti a ne kmecati ako mislis da je subjektivno misljenje 100% tacno i akceptabilno.
Onda u nastavku;
1. Mislis da se istine samo mogu dokazati naucno. I ovdje se ukljucuje vas raniji propust; ubistvo ne mozes naucno dokazati da je pogresno. Ako mislis da se moze - bujrum. Jedini nacin da dokazes jedan zakon je ako ti je onticka referenca objektivna.
2. Pravis category error; impliciras da zakonodavac mora da nesto "naucno dokazati" da bi odredio zakon.
3. Implicitno tvrdis da je Ferdo zakonodavac - kojeg entiteta?
4. "tvoja religija dozvoljava jednu prljavu zivotinju a drugu ne" - A ja koju zivotinju sam ja rekao da treba pustiti u kuci?
5. Kad si vec priznao da su prljave zivotinje, sto ih hoces u kuci?
6. Nije do mene da definisem islam i sve pojmove u njemu, sto se meni zalis? I sto se sad igras semantike?
7. Ne zanima me sta ti mislis nego sta je stvarno. Niti me zanimaju divlje, licne hipoteze, pogotovo od nekoga poput tebe. Sve ste ovo vi zadojeni fedora lords zapoceli, i stavljam vam kraj rasprave ovdje.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Sveti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Sveti » 15 jul 2018, 16:23

koji je vama qrac
naprijed rejal

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la madridist » 15 jul 2018, 16:30

:lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Penaltiky » 15 jul 2018, 18:37

Sveti je napisao/la:koji je vama qrac
slika
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sveti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Sveti » 15 jul 2018, 18:42

Fakat :lol:
naprijed rejal

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la cadillac » 15 jul 2018, 22:45

Sarmelino je napisao/la:Gdje Iguanu nabavit
Vidi prvo ima li kakav hadis da zabranjuje iguane

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Kawhi » 15 jul 2018, 22:51

Dok vi serendate ja imam ozbiljno pitanje. Mačak mi ima nekakvu ranu iznad desne noge iz koje mu cure krv i nekakav žuti gnoj. To mu pravi probleme u hodanju. Jede normalno pa zato ne znam trebam li ga veterinaru odvesti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la harden » 15 jul 2018, 22:53

Kawhi je napisao/la:Dok vi serendate ja imam ozbiljno pitanje. Mačak mi ima nekakvu ranu iznad desne noge iz koje mu cure krv i nekakav žuti gnoj. To mu pravi probleme u hodanju. Jede normalno pa zato ne znam trebam li ga veterinaru odvesti.
Trebaš, nek pregleda to, očistit će ranu i staviti zavoj. Bolje spriječiti da se desi nešto gore nego ga voditi kasnije.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la DenchiNL » 16 jul 2018, 09:54

Sekerbay koliko vidim se slazemo, iznio si svoju perspektivu

Mokroguz, ne mozes objasniti zasto su macke ok a psi ne
Ne zanimaju te naucni dokazi, misljenja, tumacenja pravila religije, zakoni, samo te interesuje "stvarno" :urnebes: :rol:
Hvala na pokusaju debate odnosno bijeg od iste
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la jasmin10 » 16 jul 2018, 15:11

Moj cuko ujeo ženu u konsiluku. Bio svezan. Ali babo hoće da ga da u ono prihvatiliste. Žao mi žene ali realno bio je svezan.

Ima li kakav pravnik da mi kaže možemo li očekivati kakvu kaznu ili nešto slično ?

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la DenchiNL » 16 jul 2018, 15:23

Mokroguz je napisao/la: sve mi ovdje sad pokazi :thumbup:
nema potrebe da se spuštam na tvoj nivo uvreda niti da ti dopuštam dalji tok razgovora kada nemaš odgovora na već postavljena pitanja, mjenjati temu i narativ jer si razoružan ostavi za nekog sličnog sebi pa se ganjajte ukrug.... :wave:
ponavljam, Ne zanimaju te naucni dokazi, misljenja, tumacenja pravila religije, zakoni, samo te interesuje "stvarno" :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Mokroguz » 16 jul 2018, 15:39

DenchiNL je napisao/la:nema potrebe da se spuštam na tvoj nivo uvreda niti da ti dopuštam dalji tok razgovora kada nemaš odgovora na već postavljena pitanja, mjenjati temu i narativ jer si razoružan ostavi za nekog sličnog sebi pa se ganjajte ukrug.... :wave:
ponavljam, Ne zanimaju te naucni dokazi, misljenja, tumacenja pravila religije, zakoni, samo te interesuje "stvarno" :urnebes: :rol:
Nemas se ti gdje spustati kad si na dnu, samo dokazi kako ti kazes.
Moj je stav uvijek bio da u subjektivnom nema tacno ni pogresno(po ko zna koji put ti govorim ovo, odgovor koji ti tvrdis da ti nisam dao na pitanje), vi smatrate da je moje misljenje pogresno posto mislite da je u skladu sa islamom, i implicirate da se to moze dokazati. Eto slobodno dokazi.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIHpatriota, Brokula, lol89, rio_Ferdy88 i 19 gostiju.