Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la miki_92 » 11 avg 2018, 22:42

Donnie Darko je napisao/la:
Puma je napisao/la:Kakav genijalac je Sacha B.C, vrtim prvu epizodu ovog njegovog novog projekta, na dijelu sam kad je u ovoj galeriji slika. Pokazuje ovoj sliku, ona komentarise nesto kao "pretpostavljam da si flomasterom ovo slikao", a on "ne ustvari, koristio sam sopstvene fekalije" :rol: :rol:
Meni nikada neće biti jasno kako uspije ostati ozbiljan, pogotovo kad je Ali G bio.
Svake godine sigurno naletim na neki Ali G klip, i onda pregledam sve što ima na youtubu, i svaki put bude jednako smiješno. Ovaj je sigurno najbolji :tokralju:
:tokralju: :rol:

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17712
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 12 avg 2018, 22:42



:ljepota:
slika
Don't believe the hype.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Donnie Darko » 13 avg 2018, 15:59

slika

:tokralju:

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Puma » 13 avg 2018, 16:13

slika
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
VGS
Postovi: 8853
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la VGS » 13 avg 2018, 20:01

Donnie Darko je napisao/la:slika

:tokralju:
Kakav gigant :lol: :lol: :lol:


Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11401
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Aerials » 16 avg 2018, 00:36

Kontam da je ovdje najbolje pitati - koji je najkvalitetniji dokumetarac, serijal, bilo šta, vezano za slučaj O.J. Simpsona?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Donnie Darko » 16 avg 2018, 00:39

Aerials je napisao/la:Kontam da je ovdje najbolje pitati - koji je najkvalitetniji dokumetarac, serijal, bilo šta, vezano za slučaj O.J. Simpsona?
https://en.wikipedia.org/wiki/O.J.:_Made_in_America

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11401
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Aerials » 16 avg 2018, 00:45

Donnie Darko je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Kontam da je ovdje najbolje pitati - koji je najkvalitetniji dokumetarac, serijal, bilo šta, vezano za slučaj O.J. Simpsona?
https://en.wikipedia.org/wiki/O.J.:_Made_in_America
Super, hvala. :thumbup:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ziggs » 16 avg 2018, 10:09

Aerials je napisao/la:Kontam da je ovdje najbolje pitati - koji je najkvalitetniji dokumetarac, serijal, bilo šta, vezano za slučaj O.J. Simpsona?
American Crime Story: O.J vs People ili ovaj sto je Donnie preporucio u pet su deka bukvalno


Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Kanye » 19 avg 2018, 03:44

Poceo sam gledati Rome i pregledao dvije epizode i super je. Jos bih, al da odspavam malo.

Samo me jedna stvar yebe. Onaj idiot povjeruje zeni da je kcerkino dijete. Ok. Nece da provjeri tako sto ce pitati kcerku da doji. Ok. Dijete place kad mu nije u zeninim rukama. Ok. Sve se ovo moze desiti kad si glup. Realna situacija.

Al onda je yebe i ne primijeti da joj se nesto na sisama promijenilo. To je vec ogromna rupa u prici serije. Nikad nisam primijetio nesto tako ocigledno usrano. Na prvu ti zvoni.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Mokroguz » 19 avg 2018, 09:13

Rome je super. Steta sto nije dugo nastavila serija.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ramiy » 19 avg 2018, 11:27

Kanye je napisao/la:Poceo sam gledati Rome i pregledao dvije epizode i super je. Jos bih, al da odspavam malo.

Samo me jedna stvar yebe. Onaj idiot povjeruje zeni da je kcerkino dijete. Ok. Nece da provjeri tako sto ce pitati kcerku da doji. Ok. Dijete place kad mu nije u zeninim rukama. Ok. Sve se ovo moze desiti kad si glup. Realna situacija.

Al onda je yebe i ne primijeti da joj se nesto na sisama promijenilo. To je vec ogromna rupa u prici serije. Nikad nisam primijetio nesto tako ocigledno usrano. Na prvu ti zvoni.
Ok.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 19 avg 2018, 15:25

Kanye je napisao/la:Poceo sam gledati Rome i pregledao dvije epizode i super je. Jos bih, al da odspavam malo.

Samo me jedna stvar yebe. Onaj idiot povjeruje zeni da je kcerkino dijete. Ok. Nece da provjeri tako sto ce pitati kcerku da doji. Ok. Dijete place kad mu nije u zeninim rukama. Ok. Sve se ovo moze desiti kad si glup. Realna situacija.

Al onda je yebe i ne primijeti da joj se nesto na sisama promijenilo. To je vec ogromna rupa u prici serije. Nikad nisam primijetio nesto tako ocigledno usrano. Na prvu ti zvoni.
Gledaj 3%. Brazilska serija. Kida. Zamisli igre gladi, ali ozbiljne
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Drape » 19 avg 2018, 23:50

Barry(2018) se vodi kao "Dark Comedy", ali je puno više Dark nego Comedy. U početnim epizodama je stvarno bio izražen humor, i to dobar, ali do kraja prve sezone serija se pretvorila u nešto gdje ti sve smiješne scene djeluju neprirodno umetnute u skladu sa pravom prirodom serije.
Depresivno, tmurno, uznemirujuće, obeshrabrujuće, traumatično...Takva je ovo serija, a autori najavljuju da će 2. sezona biti još više "dark".

"Ja ne verujem u to povlačenje! To je priča za neke nabeđene mangupe. Kad jednom počneš da živiš ovim životom, živećeš tako dok si živ." Ovo kao da je i osnovna poruka ove serije, sudeći po prvoj sezoni.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Drape » 22 avg 2018, 00:06

Kad bih morao u najkraćim crtama objasniti ko je uopće Barry:

Depresivni plaćeni ubojica nezadovoljan sa svojim poslom. Odlučuje se ostvariti kroz glumu, upisuje tečaj glume. Pokušava ostaviti prošlost iza sebe, što je poprilično teško s obzirom da su mu za petama čečenska mafija, bolivijska mafija, policija...Sam sebe laže da svakako ubija samo "loše momke", nerado je ubio i svog prijatelja i sasvim normalnog momka samo jer je otkrio njegovu tajnu. Kad ubije nekog nakon što je kako tvrdi ostavio takav način života iza sebe, kaže sam sebi: "Počinjem (sa novim životom) upravo od sada!"

To je najstrašniji dio, nakon što je odlučio prestati biti plaćeni ubojica i promjeniti se onda ubija ljude samo iz razloga jer su saznali istinu o njemu i mogli bi ga prijaviti: Promjena o kojoj on sanja je glumačka karijera i miran porodičan život i očajnički to brani protiv svakog ko bi to ugrozio i poslao ga direktno na električnu stolicu ili doživotnu robiju. Nakon što je ubio na desetine, moguće i stotine ljudi, sudstvo baš i ne bi imalo razumjevanja da se on sada promjenio.

I to je glavni lik. Komedije.

Avatar
Celtic
Postovi: 3326
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Celtic » 22 avg 2018, 01:25

Drape je napisao/la:Barry(2018) se vodi kao "Dark Comedy", ali je puno više Dark nego Comedy. U početnim epizodama je stvarno bio izražen humor, i to dobar, ali do kraja prve sezone serija se pretvorila u nešto gdje ti sve smiješne scene djeluju neprirodno umetnute u skladu sa pravom prirodom serije.
Depresivno, tmurno, uznemirujuće, obeshrabrujuće, traumatično...Takva je ovo serija, a autori najavljuju da će 2. sezona biti još više "dark".

"Ja ne verujem u to povlačenje! To je priča za neke nabeđene mangupe. Kad jednom počneš da živiš ovim životom, živećeš tako dok si živ." Ovo kao da je i osnovna poruka ove serije, sudeći po prvoj sezoni.
Mene glavni glumac podsjeća na Dextera :D

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Mokroguz » 22 avg 2018, 02:27

The Sopranos, The Wire, Seinfeld, Twin Peaks, Brotherhood & Rocko's Modern Life. :thumbup:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 avg 2018, 23:50

cocaine coast dobra serija
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, Sheyi i 16 gostiju.