Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ziggs » 20 maj 2019, 15:39

Skidam kapu Emiliji Clark za njenu glumu u ovoj sezoni, bas joj je legla uloga pomahnitale Daenerys. Mislim da bi jos jedna sezona ovo sve malo pojasnila, pogotovo kako i zasto je pukla.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13498
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la QUARTERBACK » 20 maj 2019, 15:51

Nisam gledao seriju, otvorim spojlere vidim zalopojke i drago mi sto ste nezadovoljni :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

filip13
Postovi: 38027
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 20 maj 2019, 16:01

slika

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Poligon10 » 20 maj 2019, 16:16

Tyrion prije par epizoda govori da je Jon jedini pravi kralj, da bi bio najbolji, bla bla, a sad ga i ne spominje. :crazy: Onda ona scena kad Sansa spusti onom svom ujaku, niđe veze, to nam daju, a ne daju nam scene kao npr. kad Bran kaže Sansi i Aryiju ko je Jon ustvari, pa onda nemamo scene šta se desi kad saznaju da je Jon ubio Danny. Jbt dan, koji qurac je sve ovo bilo. Je li moguće da smo čekali 2 godine na ove gluposti!? :lol: :mrgreen:
Isto neki klinci da su ovo sve pisali koji i ne znaju šta se dešavalo u posljednih 7 sezona.

Jedino dobro muzika i efekti, to je fenomenalno urađeno.
Al' fakat. :lol: Likovi ubacuju komični dio sa onim ujakom u zadnjih 15 min serije. :lol:

Zadnje 3 epizode su totalni fijasko. Nikakvog smisla, sve požureno i sve nelogično. Npr. prve dvije epizode su bile jake i predstavljali su odličan uvod za Long night epizodu, dok odmah u četvrtoj preskaču svaku bitnu radnju i idu ka tome da završe seriju. Koji si onda ku.rac gradio karaktere likovima ako ćeš se pos.rati po njima na kraju. Fucking Bran, beskorisni završava na prijestolju, a jedan od najbitnijih likova serije ide negdje iza zida iako je zakoniti nasljednik trona. Ostale gluposti ste i sami naveli pa mi se ne da ponavljati.

Jutros mi nije bilo dobro kad sam odgledo. Kontam u sebi što mi je trebalo da se ovoliko nafuram da bi na kraju ispali jadni amateri. :facepalm:

Avatar
Finn
Postovi: 9152
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Finn » 20 maj 2019, 16:17

https://www.avclub.com/in-the-end-game- ... 1834879182

Odlican review. Cijeli put Daenerys u ovo sto je postala je na papiru izgledalo fenomenalno, ali je na kraju ispalo zbrzano i nedoreceno.

Ali sasvim zadovoljavajuce finale, s obzirom na okolnosti i put do ovoga. Definitivno ne moze na listu najgorih ikada.

Avatar
Sage
Postovi: 5332
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sage » 20 maj 2019, 16:21

GoT završi kako je i počeo..neočekivano...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12326
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Tritolone » 20 maj 2019, 16:35

slika
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Nail for Real » 20 maj 2019, 17:09

Nije lose finale.

Cijeli build-up je naravno uzasan, ali kraj ko kraj je ok.

Eh sad bi bila prava katastrofa da se ja nalozim za LOTR seriju i da je dvojica slicnih strebera upropaste ko ovi kreteni sto us.rase GoT.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Illmatic09 » 20 maj 2019, 17:14

Jedan od jačih komentara. :mrgreen:
"So the wall only exists now to protect Brienne from Tormund"

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la MElloo » 20 maj 2019, 17:15

Nail for Real je napisao/la:Nije lose finale.

Cijeli build-up je naravno uzasan, ali kraj ko kraj je ok.

Eh sad bi bila prava katastrofa da se ja nalozim za LOTR seriju i da je dvojica slicnih strebera upropaste ko ovi kreteni sto us.rase GoT.
Meni su i witcher i lotr svjetovi drazi od got svijeta
Mnadam se da ce bit dobre serije

Avatar
Tritolone
Postovi: 12326
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Tritolone » 20 maj 2019, 17:18

Kad ih amazon angazira plakat cemo jos jednom :D

@nail Btw jesi citao mozda ovu "novu" knjigu The Fall of Gondolin?
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la AtlaZ » 20 maj 2019, 17:21

Na kraju nista Aegon Targaeryen? :? :? Bran the broken? THE BROKEN :crazy:

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Nail for Real » 20 maj 2019, 17:32

Tritolone je napisao/la:Kad ih amazon angazira plakat cemo jos jednom :D

@nail Btw jesi citao mozda ovu "novu" knjigu The Fall of Gondolin?
Nisam, nikako da je kupim.

Kupio sam Beren i Luthien, ali nikako da procitam, a izgleda ima dosta novih stvari sto nisu spomenute u Silmarillionu, posebno za Saurona.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 maj 2019, 17:50

Al ovo :lol:
slika
Znači prošle sedmice čitava yebena tvrđava se uruši na njih a danas Tyrion se hladno prošeta kroz nju i dođe do njih. :rol:

Definitivno najgluplji mogući kraj serije ikada. Toliko toga su usrali da su zaslužili zatvorsku kaznu. Yebeni Brandon Stark :tokralju: Pa da su onog strica za kralja postavili više bi smisla imalo. Bilo koga da su više bi imalo smisla nego ovaj bogalj. :lol:

I jel ko primijetio zid na kraju? Nigdje ni ogreban nije, a onaj ga kao sa zmajem spalio na kraju prošle sezone. :rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Derdiyok » 20 maj 2019, 17:55

Zid

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la JFH9 » 20 maj 2019, 18:11

Nevjerovatno kako glup kraj, a samim tim i cjela sezona. Na prijesto je dosao najgori moguci lik, koji nikako nije povezan sa tronom. Bolje bi bilo da su ostavili Deneris, pa da Drogon svaki dan za rucak pojede 10ak zitelja Westerosa. Neokaljani dosli pred Kings Landing sa max. 50 ljudi a sad ih na hiljade. Isto tako i sa Dothrakijima. Ne prikazuju scenu kad zarobe Johna i tako dosta toga.

Odlicna serija, sa ocajnim krajem.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
Pogba
Postovi: 19784
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Pogba » 20 maj 2019, 18:16

Pitajte onu dvojicu ubleha kako unistiti seriju. :tokralju:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la darker10 » 20 maj 2019, 18:22

anonymousHD je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
To sto je Jon Targeryen i sav foreshadowing u vezi njegovog pravog porijekla je haman samo bio plot device da Deneris poludi :D
Inace ja sam vazda bio misljenja da ce Deneris zijanit i u knjizi,al nakon ovog svega sve vise sam siguran da ce to u knjizi bit na neki epic shit nacin tipa toga da ce bit Nissa Nissa il nesto slicno.
Čovjeka vratili nazad, oživili ga, cijela serija se vrti oko njega i njegovog porijekla i na kraju ga pošalju na zid da čuva narod od NIČEGA. Kakva glupost.
Najsmiješnije od svega, prije par sedmica Bran odbija da bude lord, ne može on to da bude on je three eyed raven, a sada kad su ga pitali on u fazonu nisam džaba putovao do ovdje. Kakvo glupo pisanje, ne mogu da vjerujem, ovo je najgora epizoda neke serije. Pa **** Arrow je bolje napisan. :lol: :mrgreen:
Treba da spomenemo i da je Bronn dosao do pozicije u vijecu "preko stele" u navodno novom svetskom poretku.Ko da su fakat izmislili bosansku demokratiju :D Sam Grandmaester iako nije zavrsio skolu,a novi kralj koji nam inace sve zna pita zasto nemamo novog Master of Whisperers :D Grey Worm sa svoje 2-3k ljudi predstavlja boga i batinu u Westerosu i ocito citav kontinent ne moze sabrat 10k ljudi da pokolju ove bezmude kako bi Aegon Targeryen sesti svog imena zasjeo na tron nego da moraju kaznit zbog j3benog Grey Worma :lol: Znaci pihvatio bih ovo veoma lako da su samo isli na to da Jon osjeca veliku krivicu i da sam ode na sjever umjesto da ga ovi kazne lol

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la ASD » 20 maj 2019, 18:23

BoixosNois1899 je napisao/la:
Al ovo :lol:
slika
Znači prošle sedmice čitava yebena tvrđava se uruši na njih a danas Tyrion se hladno prošeta kroz nju i dođe do njih. :rol:

Definitivno najgluplji mogući kraj serije ikada. Toliko toga su usrali da su zaslužili zatvorsku kaznu. Yebeni Brandon Stark :tokralju: Pa da su onog strica za kralja postavili više bi smisla imalo. Bilo koga da su više bi imalo smisla nego ovaj bogalj. :lol:

I jel ko primijetio zid na kraju? Nigdje ni ogreban nije, a onaj ga kao sa zmajem spalio na kraju prošle sezone. :rol:
A on inace gledao seriju s nama pa znao da su skoncali i gdje su skoncali?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la ASD » 20 maj 2019, 18:25

darker10 je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
To sto je Jon Targeryen i sav foreshadowing u vezi njegovog pravog porijekla je haman samo bio plot device da Deneris poludi :D
Inace ja sam vazda bio misljenja da ce Deneris zijanit i u knjizi,al nakon ovog svega sve vise sam siguran da ce to u knjizi bit na neki epic shit nacin tipa toga da ce bit Nissa Nissa il nesto slicno.
Čovjeka vratili nazad, oživili ga, cijela serija se vrti oko njega i njegovog porijekla i na kraju ga pošalju na zid da čuva narod od NIČEGA. Kakva glupost.
Najsmiješnije od svega, prije par sedmica Bran odbija da bude lord, ne može on to da bude on je three eyed raven, a sada kad su ga pitali on u fazonu nisam džaba putovao do ovdje. Kakvo glupo pisanje, ne mogu da vjerujem, ovo je najgora epizoda neke serije. Pa **** Arrow je bolje napisan. :lol: :mrgreen:
Treba da spomenemo i da je Bronn dosao do pozicije u vijecu "preko stele" u navodno novom svetskom poretku.Ko da su fakat izmislili bosansku demokratiju :D Sam Grandmaester iako nije zavrsio skolu,a novi kralj koji nam inace sve zna pita zasto nemamo novog Master of Whisperers :D Grey Worm sa svoje 2-3k ljudi predstavlja boga i batinu u Westerosu i ocito citav kontinent ne moze sabrat 10k ljudi da pokolju ove bezmude kako bi Aegon Targeryen sesti svog imena zasjeo na tron nego da moraju kaznit zbog j3benog Grey Worma :lol: Znaci pihvatio bih ovo veoma lako da su samo isli na to da Jon osjeca veliku krivicu i da sam ode na sjever umjesto da ga ovi kazne lol
Naravno da ne mogu, jer ovi ocito imaju moc multipliciranja. :D

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: LamineDiarra, nerkolfc, Rosicky i 29 gostiju.