Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

90minut
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la 90minut » 28 jun 2020, 00:13

Geerroo je napisao/la:
27 jun 2020, 23:59
90minut je napisao/la:
27 jun 2020, 23:21
Geerroo je napisao/la:
27 jun 2020, 23:09

preporučio mi je to drug bas nedavno, a znam da je dobra, cuo sam dobre stvari o njoj. Gledat cu je u narednih par mjeseci. Sad haman nista ne gledam, pomalo Newsroom. Pogledam jednu epizodu svakih par dana :mrgreen: Nije losa nimalo :salut:
Slabo i ja...

Pogledao sezonu cijelu u 3 dana, a cini mi se da ti je neko ovdje preporucio six feet under od forumaša..

Ja licno sam preskakao seriju zbog teme koju ima dugo i eto prije par dana poceo i stvarno više nego vrijedi gledanja apsolutno nije dobra koliko su onanisali na nju tokom godina mada kvalitetna baš jeste.

Inace ja mislim da ti nisi gledao Yellowstone s Kevinom Costnerom pocela 3 sezona nedavno to gledaj prvo cim budeš raspoložen. :thumbup:
Nisam ni to, nesto mi se ne gleda, a i dosta vise gledam stvari na jesen/zimu. :mrgreen:
Krvi, ubistva svega ima rekao bi da nema razlike između nje i Sopranosa recimo koje si zadnje pogledao.

Meni six feet under nije bilo po mjeri da odgledam odma jer je drama i tako te životne " teške " stvari ove druge teme idu lakše mnogo za oko a Yellowstone je jedna od njih.

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 28 jun 2020, 09:10

Otkako su krenule ove utakmice ja se ne mogu nakaniti da odgledam neku epizodu. Skoro u 12 zavrse tekme i vec mi se pocne soviti.
Jedna ljubav - moja parola ❤

Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

ElTigre9
Kontakt:

Post Postao/la ElTigre9 » 28 jun 2020, 18:55

Dark:
Sta mislite jesu li se upoznali Regina i Aleksander u originalnom svijetu i dobili Bartosza?
Mogli su malo bolje objasniti pricu oko Borisa/Aleksandera ali u sustini sam zadovoljan zavrsetkom, Tannhaus je uspio vratiti mrtve u zivot a da to nikad nece ni saznati.

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 29 jun 2020, 16:19

Jesam li ja skinuo pogresan klip ili je nesto drugo, ali 8. epizoda 4. sezone La casa de papel, se zavrsila napola.

Ona inspektorica uperi pistolj u profesora, oni ostali u banci, nisu izasli...

Jesam li propustio kraj :D ili ce biti 5. sezona :?:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 29 jun 2020, 16:35

slika

Gleda li neko? Kakav je vas stav. Meni se pravo dopao. Jest da baca vise na neki thriller nego sam horror, ali ima i tih horror elemenata naravno. U glavnom svidja mi se koncept a la Black Mirror. Do sada pogledao nekih pet epizoda/filmova kako to oni predstavljaju, jer je jedna hajmo reci epizoda skoro 1.30h.

Jedino sto mi je za sada malo zasmetalo odnosno gdje bi mogao staviti kritiku je to da u skoro svakoj epizoda je (SPOILER) muskarac antagonista/protivnik etc. Hajmo malo obrnute uloge, neki spin yebemu, a ne same old same old. :D Takodjer u vecini epizoda bas furaju jednakost gdje uvijek "mora" biti crnkinja, bijelkinja, latina, lezbe itd. Nista protiv tog koncepta, ali nekad se bas vidi da se pokusava nazor furat. Tipa u jednoj od epizoda crkinja ima djevojku iz neke latino drzav mescini a u jednoj crnkinja ima mati il sta vec koja je bijelkinja. Come an, man :D haha ali inace super :D

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 29 jun 2020, 16:53

kraljttbvb je napisao/la:
29 jun 2020, 16:19
Jesam li ja skinuo pogresan klip ili je nesto drugo, ali 8. epizoda 4. sezone La casa de papel, se zavrsila napola.

To je zadnja scena cetvrte sezone koju si gledao, bice jos dvije sezone minimum :D

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 29 jun 2020, 17:53

Goalgetter je napisao/la:
29 jun 2020, 16:53

To je zadnja scena cetvrte sezone koju si gledao, bice jos dvije sezone minimum :D
:thumbup:

Ja sam mislio da ce ih izvuci na kraju, a ono zavrsi nidje veze...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 29 jun 2020, 18:56

29 jun 2020, 17:53

Nije zavrsilo "nidje veze", ako ce i dalje snimati. Samo su razblazili seriju, umjesto da su je zavrsili, ali i to je iizana prica, gledanost velika i domino efektom ide se dalje.

11.10.2019.

Sveti
Kontakt:

Post Postao/la Sveti » 29 jun 2020, 18:57

Ja se ne mogu natjerat da pogledam zadnju sezonu money heista. Zadnje sezone su uzasne.
naprijed rejal

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 29 jun 2020, 20:26

Beduin je napisao/la:
29 jun 2020, 18:56

Nije zavrsilo "nidje veze", ako ce i dalje snimati. Samo su razblazili seriju, umjesto da su je zavrsili, ali i to je iizana prica, gledanost velika i domino efektom ide se dalje.
Ako ce se i dalje snimati, opet je ovo nidje veze zavrsetak, jer sta mogu jos uraditi u onoj banci? Njih i zlato izvuci i to je to. I ovako je ova pljacka mogla stati u jednu sezonu. Ovu su razvukli ko zvaku...

Ako ce snimati jos sezona, onda bi trebali pljackati banku u Americi, ukrasti Mona Lisu iz Louvrea ili nesto drugo odraditi.
Treba ubaciti malo zanimljivosti, banke u Madridu su prekucali ;)
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 29 jun 2020, 20:47

29 jun 2020, 20:26
Beduin je napisao/la:
29 jun 2020, 18:56

Ako ce se i dalje snimati, opet je ovo nidje veze zavrsetak, jer sta mogu jos uraditi u onoj banci? Njih i zlato izvuci i to je to. I ovako je ova pljacka mogla stati u jednu sezonu. Ovu su razvukli ko zvaku...

Ako ce snimati jos sezona, onda bi trebali pljackati banku u Americi, ukrasti Mona Lisu iz Louvrea ili nesto drugo odraditi.
Treba ubaciti malo zanimljivosti, banke u Madridu su prekucali ;)
Vidicemo sta dalje planiraju pa cemo onda komentarisati. Ako su planirane jos 2 sezone onda vjerovatno da imaju ideja, zasto ne i da Profesora izvlace iz zatvora ili da Profesor ima neki plan odlaska u zatvor s' razlogom. Ako je do sada na sve mislio i isplanirao, onda vrlo moguce da i ova zadnja scena otkriva neki njegov naredni korak.
Vidjet cemo. :thumbup:

11.10.2019.

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 29 jun 2020, 20:50

ReX je napisao/la:
29 jun 2020, 16:35
slika

Gleda li neko? Kakav je vas stav. Meni se pravo dopao. Jest da baca vise na neki thriller nego sam horror, ali ima i tih horror elemenata naravno. U glavnom svidja mi se koncept a la Black Mirror. Do sada pogledao nekih pet epizoda/filmova kako to oni predstavljaju, jer je jedna hajmo reci epizoda skoro 1.30h.

Jedino sto mi je za sada malo zasmetalo odnosno gdje bi mogao staviti kritiku je to da u skoro svakoj epizoda je (SPOILER) muskarac antagonista/protivnik etc. Hajmo malo obrnute uloge, neki spin yebemu, a ne same old same old. :D Takodjer u vecini epizoda bas furaju jednakost gdje uvijek "mora" biti crnkinja, bijelkinja, latina, lezbe itd. Nista protiv tog koncepta, ali nekad se bas vidi da se pokusava nazor furat. Tipa u jednoj od epizoda crkinja ima djevojku iz neke latino drzav mescini a u jednoj crnkinja ima mati il sta vec koja je bijelkinja. Come an, man :D haha ali inace super :D
Nije losa serija, gledljiva je. Ali sam siguran da ce usrati i sefa i stanicu sa nastavkom i bauljanjem na zemlji.

A ti LGBT fazoni su nasa realnost, postaju sastavni dio vecine serija kao nuzna promocija tog sranja. Nazalost.

11.10.2019.

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 30 jun 2020, 03:05

Joj ova 3 sezona gledam je nemam pojma koji se k.urac dešava bukvalno, al' ide k'o puter obožavam ovu atmosferu.

Ništa kad završim na youtub pa lagano provesti pola sata. :)

Maestro^^
Kontakt:

Post Postao/la Maestro^^ » 30 jun 2020, 03:13

Objasne u zadnjoj epizodi sve fino , ali da je ostalih 7 epizoda konfuzno , jeste. :mrgreen:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Geerroo
Kontakt:

Post Postao/la Geerroo » 30 jun 2020, 03:16

Sta god pisali, spojleri pliz

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 30 jun 2020, 03:20

Maestro^^ je napisao/la:
30 jun 2020, 03:13
Objasne u zadnjoj epizodi sve fino , ali da je ostalih 7 epizoda konfuzno , jeste. :mrgreen:
Ma sjecam se dobro jos prve i druge sezone i po reakcijama drugih ja sam bio zlatan što se tice shvatanja i to baš što se familija tice..

Znaci dobro je 3 sezona i jeste sva da te izmaltretira do zadnje epizode dobro je to znati kontam da li sporije procesuiram stvari. :urnebes: :thumbup:

Blejzer10
Kontakt:

Post Postao/la Blejzer10 » 30 jun 2020, 03:54

Trenutno nemam riječi kojim mogu iskazati koliko sam nezadovoljan Darkom. Mislim da sam tri četiri puta editovao post i pisao nešto komplet drugo :rol:
je.beni infinity war

Blejzer10
Kontakt:

Post Postao/la Blejzer10 » 30 jun 2020, 18:35

Eto kome se da čitat :mrgreen: (Dark)

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: cala, kraljttbvb, MaliUziVertikalni, mirgerr, Serha i 28 gostiju.