Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 08 maj 2018, 06:31

Ono je trebala biti diverzija da skrene paznju sa onih koji su usli iza i ugrabili Doloresinog oca.
Mada ono marsiranje u liniji je stvarno bilo idiotsko.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Blejzer10 » 08 maj 2018, 12:45

madridist je napisao/la:
Ono je trebala biti diverzija da skrene paznju sa onih koji su usli iza i ugrabili Doloresinog oca.
Mada ono marsiranje u liniji je stvarno bilo idiotsko.
Razumijem šta je cilj bio, ali onakvu diverziju jedino može napraviti desetogodišnji klinac na Strongholdu, ako i on. Idiotsko pisanje.
All the more reason to avoid a frontal assault and use stealth tactics. Was really hard to turn my brain off for this part. Complete and utter nonsense.
Ali ovo zato:


:salut:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 08 maj 2018, 13:38

Odlicno.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 08 maj 2018, 18:35

Celtic je napisao/la:Chini ja sam ti preporučio tu drugu seriju, samo imaš dvije verzije Američku i Dansku od The Killing, ja sam pogledao, obadvije samo prva sezona je slična, ostalo je sve drugačije, uglavnom obadvije su super : )
gdje si gledao, samo nemoj reci na TV

ovu dansku online ne mogu naci, a downloadovao sam prvu epizodu, al kvalitet snimka nije cemu

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Celtic » 08 maj 2018, 19:21

Chinaglia je napisao/la:
Celtic je napisao/la:Chini ja sam ti preporučio tu drugu seriju, samo imaš dvije verzije Američku i Dansku od The Killing, ja sam pogledao, obadvije samo prva sezona je slična, ostalo je sve drugačije, uglavnom obadvije su super : )
gdje si gledao, samo nemoj reci na TV

ovu dansku online ne mogu naci, a downloadovao sam prvu epizodu, al kvalitet snimka nije cemu
Kakvi TV, gledao sam na Kinoteka bilo je linkova sa prijevodom, ne znam sad, tu su stranicu zakomplikovali skroz, počeli su tražiti neke dodatke da se skidaju i od tad ne gledam tu više.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 08 maj 2018, 20:17

Chinaglia je napisao/la:
Celtic je napisao/la:Chini ja sam ti preporučio tu drugu seriju, samo imaš dvije verzije Američku i Dansku od The Killing, ja sam pogledao, obadvije samo prva sezona je slična, ostalo je sve drugačije, uglavnom obadvije su super : )
gdje si gledao, samo nemoj reci na TV

ovu dansku online ne mogu naci, a downloadovao sam prvu epizodu, al kvalitet snimka nije cemu
https://prnt.sc/jfeb0z

ako hoces posaljem ti pozivnicu jer je ono privatna torrent stranica pa skini?

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la bavaraccccc » 08 maj 2018, 20:55

Kako me smori Altered Carbon. Isto kao da je neko odlučio napraviti super dobru seriju uz odličnu ideju i ogroman novac ali nisu imali pojma kako sprovesti tu ideju. Ne znam. Meni se čini overrated as fak.
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 09 maj 2018, 16:09

Orange Is the New Black - nastavljam s gledanjem nakon duze pauze :cool:

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Celtic » 09 maj 2018, 16:24

bavaraccccc je napisao/la:Kako me smori Altered Carbon. Isto kao da je neko odlučio napraviti super dobru seriju uz odličnu ideju i ogroman novac ali nisu imali pojma kako sprovesti tu ideju. Ne znam. Meni se čini overrated as fak.
Ma ja sam odustao nakon 4 epizode kao i sa onim Legion, sranje živo, vala ako je napucano nekim efektima ne mora značiti da valja.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 10 maj 2018, 01:12

Forbrydelsen - prva epizoda dosta obecava, vidjet cemo :kafa:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 10 maj 2018, 01:19

Chinaglia je napisao/la:Forbrydelsen - prva epizoda dosta obecava, vidjet cemo :kafa:
Valja snimak? :mrgreen:

Kakva je crna lista nova sezona? Nisam gledao nikako taman za ramazan ide maraton za sedmicu je pregledati :mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 10 maj 2018, 01:22

Quinlan je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Forbrydelsen - prva epizoda dosta obecava, vidjet cemo :kafa:
Valja snimak? :mrgreen:

Kakva je crna lista nova sezona? Nisam gledao nikako taman za ramazan ide maraton za sedmicu je pregledati :mrgreen:
odlicno, sve pet... thx again :salut:

The Blacklist dobra, ganjaju se oko kofera, ima jos stosta, da ti ne otkrivam :zviz:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Lillard » 10 maj 2018, 14:32

Westworld treba pogledat par puta da skontaš i pohvataš sve. Dobra serija stvarno, ali nekad stvarno kompliciraju previše.

slika

:tokralju:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 10 maj 2018, 20:09

...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la UnitedWA » 11 maj 2018, 00:11

Westworld bi mogao pojesti **** sa pretjerivanjem u filozofiji, umnim igrarijama dok lagano zanemaruju osnovnu logiku kao u prošloj epizodi sa napadom na Fort Hope. S 95% likova počinjem gubiti poveznicu, počinju me iritirati. Iskreno se nadam jakom obratu u narednim epizodama.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Lillard » 11 maj 2018, 00:17

UnitedWA je napisao/la:Westworld bi mogao pojesti **** sa pretjerivanjem u filozofiji, umnim igrarijama dok lagano zanemaruju osnovnu logiku kao u prošloj epizodi sa napadom na Fort Hope. S 95% likova počinjem gubiti poveznicu, počinju me iritirati. Iskreno se nadam jakom obratu u narednim epizodama.
Slažem se, plavuša me opasno nervira :puke:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la VanBasten » 11 maj 2018, 15:12

Chinaglia je napisao/la:Orange Is the New Black - nastavljam s gledanjem nakon duze pauze :cool:
hjooj, i meni se opet nesto javila zelja da je nastavim takodjer nakon duze pauze. Medjutim, postoji je'an problem. Ne sjecam se na kojoj sezoni i epozodi sam obustavio bindzanje.... zadnje cega se sjecam je kada su pobudjubrili lijehe paradajza s onim nesretnicima. :S
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Blejzer10 » 11 maj 2018, 17:08

UnitedWA je napisao/la:Westworld bi mogao pojesti **** sa pretjerivanjem u filozofiji, umnim igrarijama dok lagano zanemaruju osnovnu logiku kao u prošloj epizodi sa napadom na Fort Hope. S 95% likova počinjem gubiti poveznicu, počinju me iritirati. Iskreno se nadam jakom obratu u narednim epizodama.
Aj' drago mi je da nisam jedini popi.zdio prošlu epizodu s tim napadom. A to filozofiranje me odmah u prvoj epizodi počelo nervirati, jer ne djeluje da vodi igdje, za razliku od prve sezone gdje je imalo nekog smisla. Aj' nadam se da nas zavlače ovim a da će im delivery biti dobar

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la UnitedWA » 11 maj 2018, 20:11

Blejzer10 je napisao/la:
UnitedWA je napisao/la:Westworld bi mogao pojesti **** sa pretjerivanjem u filozofiji, umnim igrarijama dok lagano zanemaruju osnovnu logiku kao u prošloj epizodi sa napadom na Fort Hope. S 95% likova počinjem gubiti poveznicu, počinju me iritirati. Iskreno se nadam jakom obratu u narednim epizodama.
Aj' drago mi je da nisam jedini popi.zdio prošlu epizodu s tim napadom. A to filozofiranje me odmah u prvoj epizodi počelo nervirati, jer ne djeluje da vodi igdje, za razliku od prve sezone gdje je imalo nekog smisla. Aj' nadam se da nas zavlače ovim a da će im delivery biti dobar
Možda rano reagujemo, možda bude objašnjenje kasnije ali generalno stvara lošu sliku o seriji. I da, u prvoj sezoni nije bilo takvih nebuloza, bez obzira na sve.
U prošloj sezoni smo imali Forda u fenomenalnoj realizaciji Hopkinsa kojeg možeš slušati da priča i o septičkoj jami i uživati. Njegova "filozofiranja" su imala kao što kažeš smisleni cilj od prve epizode pa do kulminacije u zadnjoj.

Sada je filozofiranje kao na traci, od hostova do preostalih ljudi (još koliko komplikuju, ne znaš na kraju ni ko je čovjek u kojem vremenskom okviru) :mrgreen:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la dscile » 12 maj 2018, 08:54

Zna li neko gdje se moze naci 3% druga sezona na portugalskom jeziku? Dakle ne ona debilna obrada na engleskom, nego na portugalskom.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.