Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DenchiNL » 23 mar 2018, 18:35

filip13 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:kad je emitovan ovaj "the wire" ??? evo haman sezonu pregledo i nemam utisak da je specijalno nešta...ima dobrih glumaca ali radnja spora baš drotovska serija :damn: pregledat ću je do GOT-a ali nadam se da će se nešto zakuhat uskoro...
prva sezona 2002.
pa dobro kontam za to doba je bila vrh sigurno....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 23 mar 2018, 18:36

ona je meni i sad najbolja serija koju sam gledao

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Marsal » 24 mar 2018, 11:27

Ne znam samo kako si uspio steći utisak da je "baš drotovska serija" :?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Vasilije
Postovi: 389
Pridružen/a: 05 okt 2014, 22:14
Lokacija: Palermo
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Vasilije » 24 mar 2018, 16:52

The Wire, Breaking Bad i Sopranos. 3 neprevaziđene serije.

Kad bih išao subjektivno, BB>TW>Sopranos

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 24 mar 2018, 20:04

Bron/Broen odgledao sam i posljednju, cetvrtu sezonu, odlicna kao i prethodne tri i bas mi je zao sto su zavrsili sa snimanjem, obzirom na kvalitet serije, sigurno su mogli snimat i dalje, no eto...

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 24 mar 2018, 21:27

Chinaglia je napisao/la:Bron/Broen odgledao sam i posljednju, cetvrtu sezonu, odlicna kao i prethodne tri i bas mi je zao sto su zavrsili sa snimanjem, obzirom na kvalitet serije, sigurno su mogli snimat i dalje, no eto...
Crna lista, kakva je ova sad sezona? cekam cijelo vrijeme da skroz zavrsi pa da mogu u komadu pregledati, ali kako vise nemam sta gledati kontam krenuti ima vidim vec 16 epizoda pa cu ovih ostalih 6 kad izadju gledati :D

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 mar 2018, 08:47

DenchiNL je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:kad je emitovan ovaj "the wire" ??? evo haman sezonu pregledo i nemam utisak da je specijalno nešta...ima dobrih glumaca ali radnja spora baš drotovska serija :damn: pregledat ću je do GOT-a ali nadam se da će se nešto zakuhat uskoro...
prva sezona 2002.
pa dobro kontam za to doba je bila vrh sigurno....
Vrh je za svako doba neznalico :kafa:

Isto kao Mozart i Bach i Chopin :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Celtic
Postovi: 3335
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Celtic » 25 mar 2018, 09:15

Chinaglia je napisao/la:Bron/Broen odgledao sam i posljednju, cetvrtu sezonu, odlicna kao i prethodne tri i bas mi je zao sto su zavrsili sa snimanjem, obzirom na kvalitet serije, sigurno su mogli snimat i dalje, no eto...
Sad Lazialski prijatelju gledaj The Killing ili orginalnu Forbrydelsen, predobra serija.

Avatar
Celtic
Postovi: 3335
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Celtic » 25 mar 2018, 09:17

DenchiNL je napisao/la:kad je emitovan ovaj "the wire" ??? evo haman sezonu pregledo i nemam utisak da je specijalno nešta...ima dobrih glumaca ali radnja spora baš drotovska serija :damn: pregledat ću je do GOT-a ali nadam se da će se nešto zakuhat uskoro...
Ja je nisam gledao, jer je za moj ukus, pun k crnja i njihovi preseravanja i patetike.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 25 mar 2018, 09:56

Brza radnja a isto policijska tematika ti je u kobra11 ili starterpack za tu vrstu krimtim2.. :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 25 mar 2018, 10:23

rio_Ferdy88 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
filip13 je napisao/la:kad je emitovan ovaj "the wire" ??? evo haman sezonu pregledo i nemam utisak da je specijalno nešta...ima dobrih glumaca ali radnja spora baš drotovska serija :damn: pregledat ću je do GOT-a ali nadam se da će se nešto zakuhat uskoro...
prva sezona 2002.
pa dobro kontam za to doba je bila vrh sigurno....
Vrh je za svako doba neznalico :kafa:

Isto kao Mozart i Bach i Chopin :kafa:[/quote]


bas tako

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ramsey8 » 25 mar 2018, 11:45

Pogledo prvu epizodu Sopranosa i nako nije losa
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la MElloo » 25 mar 2018, 11:51

Ramsey8 je napisao/la:Pogledo prvu epizodu Sopranosa i nako nije losa
Ja pogledo prvu i bije minse svidjela da bi nastavio

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 25 mar 2018, 14:00

Quinlan je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Bron/Broen odgledao sam i posljednju, cetvrtu sezonu, odlicna kao i prethodne tri i bas mi je zao sto su zavrsili sa snimanjem, obzirom na kvalitet serije, sigurno su mogli snimat i dalje, no eto...
Crna lista, kakva je ova sad sezona? cekam cijelo vrijeme da skroz zavrsi pa da mogu u komadu pregledati, ali kako vise nemam sta gledati kontam krenuti ima vidim vec 16 epizoda pa cu ovih ostalih 6 kad izadju gledati :D
ma klasika, svaka epizoda novo ime s crne liste, u njihovim privatnim zivotima se zakuhalo...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 25 mar 2018, 14:04

Celtic je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Bron/Broen odgledao sam i posljednju, cetvrtu sezonu, odlicna kao i prethodne tri i bas mi je zao sto su zavrsili sa snimanjem, obzirom na kvalitet serije, sigurno su mogli snimat i dalje, no eto...
Sad Lazialski prijatelju gledaj The Killing ili orginalnu Forbrydelsen, predobra serija.
pogledat cu, uvijek cijenim nesto dobro i kvalitetno van SAD-a, to mi dodje like a breath of fresh air :kafa:

Avatar
Barcod
Postovi: 1723
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Barcod » 25 mar 2018, 14:32

Chinaglia je napisao/la:Bron/Broen odgledao sam i posljednju, cetvrtu sezonu, odlicna kao i prethodne tri i bas mi je zao sto su zavrsili sa snimanjem, obzirom na kvalitet serije, sigurno su mogli snimat i dalje, no eto...
Dobra serija trenutno na 3 sezoni al nikad pregledat
btw fali mi onaj Danac sto je bio glavna uloga u dvije sezone
Arsenal All The Way !

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DenchiNL » 25 mar 2018, 15:18

Marsal je napisao/la:Ne znam samo kako si uspio steći utisak da je "baš drotovska serija" :?
pa taj žargon, vadi nalog, pusti meni slučaj, ja ću im svezat dužu optužnicu, nadzor, prisluškivanje, majore, načelniče...itd.itd.
al kažem prva sezona, možda ne bi trebao komentarisati još :D
Vasilije je napisao/la:The Wire, Breaking Bad i Sopranos. 3 neprevaziđene serije.

Kad bih išao subjektivno, BB>TW>Sopranos
Sopranosi i Breaking Bad su vrhunske serije, iako me je i kod BB nervirao spor početak radnje....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la BigDaddy » 25 mar 2018, 20:11

DenchiNL je napisao/la:Sopranosi i Breaking Bad su vrhunske serije, iako me je i kod BB nervirao spor početak radnje....
A eto u sopranosima je brza radnja :hmmmmm: prve 3 sezone lik maltene presjedi na kauču kod psihologa, a kad dođe kući svađa se s majkom :lol:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DenchiNL » 25 mar 2018, 20:13

BigDaddy je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:Sopranosi i Breaking Bad su vrhunske serije, iako me je i kod BB nervirao spor početak radnje....
A eto u sopranosima je brza radnja :hmmmmm: prve 3 sezone lik maltene presjedi na kauču kod psihologa, a kad dođe kući svađa se s majkom :lol:
kolko je glava palo? :rol: :urnebes: dosta je i humora u sopranosima...nije težina bilo za gledat uopšte
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la BigDaddy » 25 mar 2018, 20:33

DenchiNL je napisao/la:
BigDaddy je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:Sopranosi i Breaking Bad su vrhunske serije, iako me je i kod BB nervirao spor početak radnje....
A eto u sopranosima je brza radnja :hmmmmm: prve 3 sezone lik maltene presjedi na kauču kod psihologa, a kad dođe kući svađa se s majkom :lol:
kolko je glava palo? :rol: :urnebes: dosta je i humora u sopranosima...nije težina bilo za gledat uopšte
Meni su prve sezone bile patnja, ali zato je pred kraj bilo legendarnih epizoda. Kad sam pregledao zadnju epizodu, konto sam da je neka greška, da fali koji minut snimka, da sam skinuo loš fajl :crazy: syebada prava

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.