Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la BlueBosnian » 11 mar 2018, 17:46

slika

:mrgreen:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 14 mar 2018, 17:27

Milioni fanova širom svijeta s velikim nestrpljenjem očekuju finalnu sezonu megapopularne serije "Game of Thrones". Svakodnevno kruže glasine o radnji završetka krvave borbe za prijestolje, a potpredsjednica HBO-o mreže potvrdio je kako likovi do kraja serije umiru jedan po jedan.
Proteklih mjeseci gumačka ekipa aktivno snima nove epizode osme sezone "Game of Thrones", ali nisu mnogo otkrivali šta se dešavati, osim da će radnja biti veoma napeta, što svi već očekuju. Ipak, potpredsjednica HBO mreže Francesca Orsi potvrdila je na nedavnoj konferenciji u Jerusalemu sumnje brojnih fanova.

"Likovi koji su ostali živi umirat će jedan po jedan u predstojećoj sezoni serije", prokomentarisala je Orsi.

Smrti glavnih likova potresle su i glavne protagoniste koji su zadnje dijelove scenarija serije čitali u suzama.

"Niko od glumaca nije ranije pročitao scenarij, a jedan po jedan počeli su padati na zadnjim stranicama. Svi su zaplakali na dijelovima u kojima njihovi likovi umiru. Ipak, na kraju čitanja, neprestano su aplaudirali 15 minuta", kazala je Orsi.

Podsjećamo, snimanje osme sezone "Game of Thrones" počelo je u oktobru prošle godine. Reditelji David Benioff i Dan Weiss ranije su govorili kako planiraju provesti godinu i po dana snimajući finalnu sezonu serije. Prve epizode počet će se prikazivati 2019. godine.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DenchiNL » 14 mar 2018, 19:33

haris004 je napisao/la:Danas završio sa gledanjem serije the wire i ostao sam bez riječi.
Nešto najbolje što sam gledao u životu, i to ubjedljivo. Nevjerovatna radnja, prikaz svakodnevnog života u gradu, jaki likovi..
Ovdje na forumu sam dobio preporuku za tu seriju i ne mogu se dovoljno puta zahvaliti. Čak razmišljam ponovo ispočetka gledati seriju jer jednom je premalo :mrgreen:
ni ja nikad nisam gledao :D
koliko ima sezona? jel baš toliko dobra :D
šta je radnja?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la haris004 » 14 mar 2018, 20:14

DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Danas završio sa gledanjem serije the wire i ostao sam bez riječi.
Nešto najbolje što sam gledao u životu, i to ubjedljivo. Nevjerovatna radnja, prikaz svakodnevnog života u gradu, jaki likovi..
Ovdje na forumu sam dobio preporuku za tu seriju i ne mogu se dovoljno puta zahvaliti. Čak razmišljam ponovo ispočetka gledati seriju jer jednom je premalo :mrgreen:
ni ja nikad nisam gledao :D
koliko ima sezona? jel baš toliko dobra :D
šta je radnja?
Ima pet sezona, svaka sezona ima oko 11-12 epizoda, i epizode traju oko sat vremena, možda malo kraće.
Radnja je smještena u grad Baltimor koji ima većinsko crnačko stanovništvo i radnja se uglavnom vrti oko droge i oko novca. Kao što jedan lik u seriji kaže, ako pratiš drogu doć ćeš do dilera i organizatora, ali novac ne znaš gdje te sve može odvesti.
Uglavnom radnja ulazi u sve sfere života a policija je na prvom mjestu naravno. Svijet droge je nevjerovatno realno prikazan, dileri, organizatori, ubistva, prodaja. Zatim radnja se vrti oko pojedinih narkomana, novinara, lučkih radnika, političara..
Uglavnom svaka preporuka za seriju. Meni se ponajviše sviđa taj prikaz stvari kakve su one u stvarnosti. Dobro ne pobijeđuje uvijek, istraga policajaca se ne oslanja na one fore iz csi serija i ono što moram ponovo naglastiti, nevjerovatno realan prikaz stvarnosti i odlična radnja.
Drugu sam istu seriju preporučio ali on kaže da ga je smorilo nakon prve epizode, ali svaka naredna je sve bolja i bolja.
Ja je gledam po drugi put evo :mrgreen:

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rob do bagro » 14 mar 2018, 20:22

Meni prve dvije sezone najbolje, a finale druge sezone sa onom grckom pjesmom je epska. :bow:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 14 mar 2018, 20:32

BlueBosnian je napisao/la:slika

:mrgreen:
Sam Axe :mrgreen: bar je meni ostao upamcen tako iz Burn Noticea :mrgreen: gdje to jos glumi?

i da ima li kakav dobar dokumentarac o Cali kartelu? :hmmmmm:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 14 mar 2018, 20:35

Ima,Narcos 3 na Netflixu.. :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la haris004 » 14 mar 2018, 20:36

rob do bagro je napisao/la:Meni prve dvije sezone najbolje, a finale druge sezone sa onom grckom pjesmom je epska. :bow:
:mrgreen:

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la BlueBosnian » 14 mar 2018, 20:37

Quinlan je napisao/la:
BlueBosnian je napisao/la:slika

:mrgreen:
Sam Axe :mrgreen: bar je meni ostao upamcen tako iz Burn Noticea :mrgreen: gdje to jos glumi?

i da ima li kakav dobar dokumentarac o Cali kartelu? :hmmmmm:
https://m.imdb.com/title/tt4189022/
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rob do bagro » 14 mar 2018, 20:42

haris004 je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:Meni prve dvije sezone najbolje, a finale druge sezone sa onom grckom pjesmom je epska. :bow:
:mrgreen:
To je ta :D , bilo mi zao Sabotke, bas emocionalan kraj.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 14 mar 2018, 21:33

BlueBosnian je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
BlueBosnian je napisao/la:slika

:mrgreen:
Sam Axe :mrgreen: bar je meni ostao upamcen tako iz Burn Noticea :mrgreen: gdje to jos glumi?

i da ima li kakav dobar dokumentarac o Cali kartelu? :hmmmmm:
https://m.imdb.com/title/tt4189022/
valja li šta?
taman komedija nemam da gledam, mogao sam ovo poceti :hmmmmm:

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la BlueBosnian » 14 mar 2018, 21:44

Quinlan je napisao/la:valja li šta?
Ludnica. Bruce (Ash) je pregotivan lik :mrgreen:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 14 mar 2018, 21:46

BlueBosnian je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:valja li šta?
Ludnica. Bruce (Ash) je pregotivan lik :mrgreen:
ma i u burn noticeu je bio mi bas gotivan lik, nije komedija, ali bio je ono zabavan recimo, tako da cu i ovo skinuti da se krene gledati, mislim da ce mi odgovarati, pogotovo jer nisu duge epizode, a izgleda bas ludo na trailerima i klipovima :mrgreen: :mrgreen: hvala na preoruci :opaopa: :opaopa:

filip13
Postovi: 37961
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 14 mar 2018, 22:35

DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Danas završio sa gledanjem serije the wire i ostao sam bez riječi.
Nešto najbolje što sam gledao u životu, i to ubjedljivo. Nevjerovatna radnja, prikaz svakodnevnog života u gradu, jaki likovi..
Ovdje na forumu sam dobio preporuku za tu seriju i ne mogu se dovoljno puta zahvaliti. Čak razmišljam ponovo ispočetka gledati seriju jer jednom je premalo :mrgreen:
ni ja nikad nisam gledao :D
koliko ima sezona? jel baš toliko dobra :D
šta je radnja?

jeste,najbolja

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41193
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 mar 2018, 09:04

DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Danas završio sa gledanjem serije the wire i ostao sam bez riječi.
Nešto najbolje što sam gledao u životu, i to ubjedljivo. Nevjerovatna radnja, prikaz svakodnevnog života u gradu, jaki likovi..
Ovdje na forumu sam dobio preporuku za tu seriju i ne mogu se dovoljno puta zahvaliti. Čak razmišljam ponovo ispočetka gledati seriju jer jednom je premalo :mrgreen:
ni ja nikad nisam gledao :D
koliko ima sezona? jel baš toliko dobra :D
šta je radnja?
E denchy denchy, to je blasfemija reći da nisi gledao Wire, odmah da te banujem doživotno sa foruma :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DenchiNL » 15 mar 2018, 17:14

rio_Ferdy88 je napisao/la: E denchy denchy, to je blasfemija reći da nisi gledao Wire, odmah da te banujem doživotno sa foruma :kafa:
ćafiri ne mogu počiniti blasfemiju :urnebes: :rol: meni je the wire svaki dan u BiH :D treba mi razonoda ne haman dokumentarac :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41193
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 mar 2018, 17:19

DenchiNL je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: E denchy denchy, to je blasfemija reći da nisi gledao Wire, odmah da te banujem doživotno sa foruma :kafa:
ćafiri ne mogu počiniti blasfemiju :urnebes: :rol: meni je the wire svaki dan u BiH :D treba mi razonoda ne haman dokumentarac :D
Nemaš ti pojma, odma da ti kažem :kafa:

Nije čuo za Wire :damn:

Ide ban i to trajni :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DenchiNL » 15 mar 2018, 17:54

rio_Ferdy88 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: E denchy denchy, to je blasfemija reći da nisi gledao Wire, odmah da te banujem doživotno sa foruma :kafa:
ćafiri ne mogu počiniti blasfemiju :urnebes: :rol: meni je the wire svaki dan u BiH :D treba mi razonoda ne haman dokumentarac :D
Nemaš ti pojma, odma da ti kažem :kafa:

Nije čuo za Wire :damn:

Ide ban i to trajni :kafa:
strpi se do 11 oktobra sam se banujem :D :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1519
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Illmatic09 » 15 mar 2018, 19:33

Ima li igdje online da se može pogledati The Wire? Nema je na ovim stranicama gdje inaće gledam serije i filmove, a ne da mi se skidati. Nisam gledao TW a taman tražim neku seriju, filmova sam se zasitio.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 15 mar 2018, 19:38

Illmatic09 je napisao/la:Ima li igdje online da se može pogledati The Wire? Nema je na ovim stranicama gdje inaće gledam serije i filmove, a ne da mi se skidati. Nisam gledao TW a taman tražim neku seriju, filmova sam se zasitio.
filmoviinfopult
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 11 gostiju.