TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

TV-all about

Post Postao/la Otelo » 26 dec 2012, 19:34

jedna tema za tv i sve vezano za nju telemach,moja tv, itd ....
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la hilmo » 26 dec 2012, 19:46

Uvijek je teško započeti....
Al evo, prvo pitanje za "organizatora" razgovora o TV-u, na šta si konkretno mislio kada si otvarao temu, da li želiš da više pričamo o kablovskim operaterima ili IPTV i sat platformama, ili kvalitetu programa na našim TV stanicama i upoređivanje sa susjedima ili sa evropskim zemljama.
Što se tiče prve stvari, mislim da Telemach ima najbolju ponudu u BiH, mada i MojaTV ima svojih prednosti za ostale IPTV ne znam vidim da i SuperTV (LoL) ima jako bogatu ponudu ali i skupu..
A o kvalitetu programa, ma tu se nema šta reći...Hljeba i igara i mi zadovoljni.. :( :( :( :(
Mislim da susjedi prave mnogo kvalitetnije stvari za gledateljstvo a o Evropi da ne govorim..

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Otelo » 26 dec 2012, 19:50

Mislio sam na sve.
Prvenstveno na Moju TV i Telemach(svoje nagovaram da prikljuce ovu prvu al nece kazu da se ljudi zale na gubitak signala(pa ako neko zna nek napise) a Telamach ima dobru ponudu al im ne razumijem cijene,pogotovo digitalne tv
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Sveti
Postovi: 10129
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Sveti » 26 dec 2012, 19:52

Što se tiče kablovskih operatera ni telemach nije bogzna što. Od 70 kanala njih 50 sigurno nećeš nikada pogledati. Šta će meni italijanska nacionalna televizija, turska televizija, makedonska, slovenska i sl. Gomila nezanimljivog sadržaja, zato rijetko i gledam tv.
naprijed rejal

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la hilmo » 26 dec 2012, 20:06

Sveti je napisao/la:Što se tiče kablovskih operatera ni telemach nije bogzna što. Od 70 kanala njih 50 sigurno nećeš nikada pogledati. Šta će meni italijanska nacionalna televizija, turska televizija, makedonska, slovenska i sl. Gomila nezanimljivog sadržaja, zato rijetko i gledam tv.
Ja ga koristim pa kažem da je malo bolji jer ne nisam imao priliku razmotriti ponudu ostalih..:/
Što se tiče kanala ja i onako pratim pet kanala, i od juče RTL Hrvatske :D
Zato je Dreambox i CS zakon!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 26 dec 2012, 20:09

Daj Hilmo pomagaj kako da naštelam ovaj jbni Drembox, nema riaferdya :roll: :roll:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la hilmo » 26 dec 2012, 20:10

legenda reala je napisao/la:Daj Hilmo pomagaj kako da naštelam ovaj jbni Drembox, nema riaferdya :roll: :roll:
Šta te interesuje, valjda nekako mogu pomoći...;)

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la BluesForever » 26 dec 2012, 20:12

Moze li neko objasniti kako se koristi taj Dreambox,je li to neki resiver kako,šta....?
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la ZZtop10 » 26 dec 2012, 20:14

Sveti je napisao/la:Što se tiče kablovskih operatera ni telemach nije bogzna što. Od 70 kanala njih 50 sigurno nećeš nikada pogledati. Šta će meni italijanska nacionalna televizija, turska televizija, makedonska, slovenska i sl. Gomila nezanimljivog sadržaja, zato rijetko i gledam tv.
Nisi ti jos vidio HS ... :evil:
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la LenBias » 26 dec 2012, 20:14

total tv i miran si citav zivot :D
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 26 dec 2012, 20:16

hilmo je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Daj Hilmo pomagaj kako da naštelam ovaj jbni Drembox, nema riaferdya :roll: :roll:
Šta te interesuje, valjda nekako mogu pomoći...;)
imaš pp
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la hilmo » 26 dec 2012, 20:19

BluesForever je napisao/la:Moze li neko objasniti kako se koristi taj Dreambox,je li to neki resiver kako,šta....?
To je jedan klasični satelitski reciver...
Preporučujem motor na tanjiru jer onda je puni užitak i puna ponuda...
Kontaktiraš ljude koji se bave card sheringom ;) ili djeljenjem kartica (imaš na PIK-u), skopčaš reciver na internet da taj ima mogućnost da ti otključava kanale, i uživaš... Ako voliš sport uh...ljepota.
Imaš otključane kanale od Sky UK na 28°E do recimo Viasat na 4,8 °W....Sky Germany i Italy...(Full Bundesliga i Calcio), Al Jazeera paket, Canal + (Fra i Esp)... Onda domaće Hayat tri kanala, četiri kanala HRT-a, B-92, Nova, RTL, RTS 1 i 2 OBN......

Avatar
Sveti
Postovi: 10129
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Sveti » 26 dec 2012, 20:45

da to nije šta ilegalno?
naprijed rejal

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la hilmo » 26 dec 2012, 20:46

Sveti je napisao/la:da to nije šta ilegalno?
Klasična piraterija...Protiv koje se ni Evropa ne može da izbori, pojedini kanali uvode nove sisteme kodiranja koji se ne mogu prenositi...Irdeto 2

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la BluesForever » 26 dec 2012, 20:51

Imam ja u kompu satelitsku TV karticu i mogu skidati kljuceve sa neta,ali nije ni to više to,prije 3-4 godine sam skidao i otkljucavao mnoge odlicne kanale Digi sportove i mnoge druge ali kao sto @Hilmo rece sada su novi nacini kodiranja i tesko se mogu otkljucati,prije sam znao,ja imam Satelitsku sa motorom je,skinem kljuceve sa interneta i ubacim tj ukucam preko daljinskog u resiver i sve sam otkljucavao kanale,sportske nema kakvih nije bilo.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la hilmo » 26 dec 2012, 21:01

BluesForever je napisao/la:Imam ja u kompu satelitsku TV karticu i mogu skidati kljuceve sa neta,ali nije ni to više to,prije 3-4 godine sam skidao i otkljucavao mnoge odlicne kanale Digi sportove i mnoge druge ali kao sto @Hilmo rece sada su novi nacini kodiranja i tesko se mogu otkljucati,prije sam znao,ja imam Satelitsku sa motorom je,skinem kljuceve sa interneta i ubacim tj ukucam preko daljinskog u resiver i sve sam otkljucavao kanale,sportske nema kakvih nije bilo.
Ja što znam, grčki NovaSports, turski LigTV i TotalTV se ne mogu gledati preko CS...Kažu da će u dogledno vrijeme i veće evropske platforme preći na te sisteme koji se ne mogu djeliti...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 26 dec 2012, 21:04

Ma treba vremena da se to pređe, sjeti se kolko je trebalo da pređu na Nagravision 3, ovi jači će i preći, ali uvijek će biti ovih što će im trebati vremena i koji nisu toliko finansijski jaki da stalno mogu prelaziti na nova kodiranja
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Sveti
Postovi: 10129
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Sveti » 26 dec 2012, 21:04

hilmo je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:Imam ja u kompu satelitsku TV karticu i mogu skidati kljuceve sa neta,ali nije ni to više to,prije 3-4 godine sam skidao i otkljucavao mnoge odlicne kanale Digi sportove i mnoge druge ali kao sto @Hilmo rece sada su novi nacini kodiranja i tesko se mogu otkljucati,prije sam znao,ja imam Satelitsku sa motorom je,skinem kljuceve sa interneta i ubacim tj ukucam preko daljinskog u resiver i sve sam otkljucavao kanale,sportske nema kakvih nije bilo.
Ja što znam, grčki NovaSports, turski LigTV i TotalTV se ne mogu gledati preko CS...Kažu da će u dogledno vrijeme i veće evropske platforme preći na te sisteme koji se ne mogu djeliti...
plus njemački premiere kanali. I ja sam na isti način to radio, ali ukidoše.
naprijed rejal

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la don_burza » 26 dec 2012, 21:06

Ja imam ovaj IPTV od M:tela
Nit smrdi nit mirise
jbg imam trio paket najvise zbog super stabilnog interneta
Sto se tice fudbala imam Arene zbog LS tako da mi puca racku za Sport klubom i PL i Primerom
Konto sam uzet sebi Dreambox u paketu sa kakvim Sony/Samsung **** TV-om al trenutno nemam "vremena"
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la BluesForever » 26 dec 2012, 21:09

legenda reala je napisao/la:Ma treba vremena da se to pređe, sjeti se kolko je trebalo da pređu na Nagravision 3, ovi jači će i preći, ali uvijek će biti ovih što će im trebati vremena i koji nisu toliko finansijski jaki da stalno mogu prelaziti na nova kodiranja
Jah,dok je bila Nagravision 1 moglo je se sve otkljucavati,a sada ne moze,joj kada se sjetim otkljucavao sam svih sedam Teqila,Blue Movies, :mrgreen:
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.