TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 maj 2022, 11:58

samo da hajvani uloze u infrastrukturu u ovom momentu yebali bi telemach bas ali to su puste zelje
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 16 maj 2022, 13:28

QUARTERBACK je napisao/la:
16 maj 2022, 11:58
samo da hajvani uloze u infrastrukturu u ovom momentu yebali bi telemach bas ali to su puste zelje
Glupani, net brzi + android boxovi i ugasili bi Telemach
Ja prvi bi prešao, ovako bolje Telemach + kinez
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la bob » 16 maj 2022, 15:31

Azpi je napisao/la:
16 maj 2022, 13:28
QUARTERBACK je napisao/la:
16 maj 2022, 11:58
samo da hajvani uloze u infrastrukturu u ovom momentu yebali bi telemach bas ali to su puste zelje
Glupani, net brzi + android boxovi i ugasili bi Telemach
Ja prvi bi prešao, ovako bolje Telemach + kinez
drug mi se zali na bht internet katastrofa, na dobrinji reko haj da vidimo, pogledam onu njihovu kartu optike sve ok moze ladno imati vece brzine kaze pa pusti to zvao ih par puta dolazili ne moze vise od 25 brizinu dobiti :rol: :rol:

ma cim je to vlasnik vlada fbih i gdje se sefovi direktori imenuju kako vec je osudjeno na propast, telecom, elektroprivreda ne sumnjam da ce dozivjeti kolaps samo mozda sporije nego neke druge drzavne firme ...

Avatar
Yankees
Postovi: 156
Pridružen/a: 05 maj 2022, 11:56
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Yankees » 16 maj 2022, 15:40

Azpi je napisao/la:
16 maj 2022, 13:28
android boxovi i ugasili bi Telemach
Od srijede se može iznajmiti android box za 5KM/mj. Ti su odavno ugašeni samo im niko nije javio.
YEBEM TE lištico!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Robust » 16 maj 2022, 17:46

Yankees je napisao/la:
16 maj 2022, 15:40
Azpi je napisao/la:
16 maj 2022, 13:28
android boxovi i ugasili bi Telemach
Od srijede se može iznajmiti android box za 5KM/mj. Ti su odavno ugašeni samo im niko nije javio.
imas android box i neces moci pokrenuti yt klip u full HD il 2k jer ti je internet max 10mb/s :urnebes: :urnebes:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 maj 2022, 18:01

ma nek je direktor sebi uveo optiku u selendru s 13 kuca ljudi na ferhadiji nemaju optiku lik u tihovicima ima :rol:

kladim se da ljudi iz sarajeva ne znaju ni gdje je ovo a kamoli ovi koji ne zive ovdje :urnebes:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Neutral » 22 maj 2022, 19:46

Jesu li pustili suzu danas ovi sa SKa zbog odlaska Engleza?

Dominirali su dosta dugo :wave:

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Neutral » 22 maj 2022, 19:49

QUARTERBACK je napisao/la:
16 maj 2022, 18:01
ma nek je direktor sebi uveo optiku u selendru s 13 kuca ljudi na ferhadiji nemaju optiku lik u tihovicima ima :rol:

kladim se da ljudi iz sarajeva ne znaju ni gdje je ovo a kamoli ovi koji ne zive ovdje :urnebes:
Sta drugo ocekivati od neandertalaca koji su dosli do fotelje, naravno ako je istina to sto si napisao. Poznavajuci mentalitet nasih ljudi, ne bih se iznenadio da je bas tako i bilo.

Telemach siri optiku, kolega to radi. Telekom gleda, dominiraju zbog arenasporta, tako da se ne moraju brinuti.

Jos da rijese problem oko telefonskog kabla sto ide u modem, pa kada grmi cesto crkne, bili bi solidni.

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la bob » 22 maj 2022, 21:37

ma telecom se moze udarati u guzicu kakvu su sansu dobili ni krivi ni duzni .. umjesto da iskoriste sit. poboljsaju sve oni kobajagi promovisu 5g ccc a ni 4g im ne radi kako treba tj losije nego na startu ...

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Neutral » 22 maj 2022, 22:32

Telekom je smece jer ne sire optiku, jednostavno ne zele, jos im je upala kasika u med sa arenama i sk-u.

Prosjecno korisniku je ovo dosta.

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la harden » 26 maj 2022, 23:25

Kako niste naucili do sad da ste vi krivi sto nemate bolji internet? :bih:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la TonySosa » 01 jun 2022, 17:05

Imal gdje u BiH uzeti Dreambox two ultra hd? Ovi po piku čini mi se imaju samo HD verzije, a takav već imam.

Gledao sam po Amazon oko 300 eura, al Boga pitaj kolika je poštarina, carina i sve te gluposti.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 jun 2022, 03:34

napokon naletih na LG OLED ispod 2000KM, bio je i vakat
Don't believe the hype.

Avatar
BordoArmy88
Postovi: 3080
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la BordoArmy88 » 08 jun 2022, 08:22

Azpi je napisao/la:
16 maj 2022, 13:28
QUARTERBACK je napisao/la:
16 maj 2022, 11:58
samo da hajvani uloze u infrastrukturu u ovom momentu yebali bi telemach bas ali to su puste zelje
Glupani, net brzi + android boxovi i ugasili bi Telemach
Ja prvi bi prešao, ovako bolje Telemach + kinez
Potpis. Pogotovu za Smart TV imaju i onu EON app (čak i na onom najjeftinijem duo paketu) pa ti ne treba ni resiver, sve svoje kanale imaš, sve možeš premotavati, nema dodatnog daljinskog za resiver, ni kablova, sve preko wifi ljepota. Uz to još dodaj kakvu IPTV listu za Arene+filmove, i imaš bukvalno sve što treba: kanale, brzi Internet, nema resivera, ljepota. :salut:

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la MElloo » 13 jun 2022, 10:23

Dje mi je onaj telekom lik
Sto nam ukinuse na moja tv vracanje na foxovima? Samo na fox life jos nesto moze

Warhol
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 jun 2022, 23:11
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Warhol » 13 jun 2022, 11:09

MElloo je napisao/la:
13 jun 2022, 10:23
Sto nam ukinuse na moja tv vracanje na foxovima? Samo na fox life jos nesto moze
Nije do Telecoma. Ima i godina kako je krenula postepena zabrana vraćanja sadržaja sa FOX kanala, razlog tome je njihova platforma Disney+ na koju stavljaju sve to pa su ovamo lupili zabranu.
Disney grupacija je kao vlasnik prava zabranio snimanje na određenim emisijama i dostavio nam listu. BH Telecom je dužan ispoštovati odredbe vlasnika prava za sadržaj, koje su definisane ugovorom.
Šta bi dao da si na mom mjestu? Da te mrze a da ti se dive...

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la reeds » 15 jun 2022, 11:55

Jel neko isprobao Disney+ :mrgreen:
Vrijedi li se pretplatiti...

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la bob » 22 jul 2022, 18:41

reeds je napisao/la:
15 jun 2022, 11:55
Jel neko isprobao Disney+ :mrgreen:
Vrijedi li se pretplatiti...
uzeo sam ovaj mjesec da testiram umjesto netflixa jer nisam ga gledao nesto cesto u posljednje vrijeme, bas mi nekako tu los sadrzaj novi, a vidi nije lose iskreno, ima bruku starih stvari serija/ filmova koji su mi odlicni bili a nisam ih zavrsio nikad ili jesam nekad a koje bi mogao ponovo gledati :D npr lost nisam gledao a mrsko mi bilo skidati sad mogu upaliti :D ima i anim. npr simpsonovi na jednom mjestu :) .. takojder ako nisi marvel ili star wars geldao ima sve od zadnjh serija do filmova nema ovaj zadnji od marvela thor al ce bit dostupan u aug. :D otprilike sortirano je disney, pixar marvel, star wars zatim i national geographic i Star :D i unutar tih polja imaju valjda svi sadrzaji .... istina vecina je dostupna na torentima al iskreno mrsko mi se peglati te nemam ideju sta da skinem cesto ovako dodjem na tv upalim samo :D

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Beduin » 15 avg 2022, 21:09

Zasto preko smart tv-a nece mi otvara nijednu stranicu za filmove?
Danas raskopco kompjuter, reko pocecu preko tv-a gledati serije online kad otvorim npr. filmoviplex.com i nadjem seriju samo zatamnjeno, nema opcije da pokrenem. Trebam li sta instalirati, nastimati ili sta vec?
Youtube npr. radi.

A vjerovatno cu i kakav tv box uzeti sebi, neki solidan da mi prepirucite? I neko od vas da namjesta kanale na njega i te servere, kodi i ostale fazone, platicu vam? Najvise radi Arena Sport (fudbala) i serija/filmova.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: TV-all about

Post Postao/la Federer17 » 15 avg 2022, 22:10

Beduin je napisao/la:
15 avg 2022, 21:09
Zasto preko smart tv-a nece mi otvara nijednu stranicu za filmove?
Danas raskopco kompjuter, reko pocecu preko tv-a gledati serije online kad otvorim npr. filmoviplex.com i nadjem seriju samo zatamnjeno, nema opcije da pokrenem. Trebam li sta instalirati, nastimati ili sta vec?
Youtube npr. radi.

A vjerovatno cu i kakav tv box uzeti sebi, neki solidan da mi prepirucite? I neko od vas da namjesta kanale na njega i te servere, kodi i ostale fazone, platicu vam? Najvise radi Arena Sport (fudbala) i serija/filmova.
Vjerovatno je TV vec zastario, tj. flash player treba apdejtovati a smart TV je u tome katastrofa. Kupio sam neki samsung mozda 2015., papreno ga platio i vec nakon max 2-3 mjeseca nije mogao pokrenuti video van youtube-a (a yt i dan danas radi). Zato nakon toga iskljucivo android OS.

Sto se box-a tice, preporucio bih ti da kupis ili xiaomi stick 4k (moze se naci na olx za 130ak KM), ili firestick 4k max (koji licno koristim i prezadovoljan sam, cijena je slicna). Otprilike su tu negdje po specifikacijama, ali je mozda bolje da ides na xioami stick 4k jer ima licenciran android os, dok za firestick vecinu aplikacija moras sideload-ovati i negdje se pojavila informacija (iako posle demantovana) da ce amazon to onemoguciti i moci ces instalirati samo s njihovog oskudnog storea.

Ili da cekas Mi Box 4S Max (4/64) koji je u Kini mislim vec izasao, to bi trebao biti strasan box. Mada, ubijedjen sam da bi bilo koji ova dva sticka ispunio sve tvoje potrebe - i vise od toga.

Sto se tice Kodija, mozes bukvalno sve sam nastimati. Postoji ona grupa na FB BalkanGreenGroup na kojoj mislim imaju svi tutorijali za instalaciju Green Revolution builda (i BlueThunder koji mislim ide 18.9 verziji Kodija). Elementum add-on za filmove ili onaj The Promise su tu vec ubaceni, ali se i samostalno mogu instalirati ukoliko ne zelis ovaj build (sve takodjer mozes naci na netu, ako ti bude trebalo a ne mozes naci napisi da potrazimo :mrgreen:). Takodjer, mnogi koriste i Stremio sa torrentio add-on, ubacis jos i titlovi.com add-on i rijesio si sve (@miki je o tome pisao na temi Sport i tv). Ja gotovo nikad ne gledam filmove/serije, ali mi je elementum za povremeno gledanje uvijek bio dovoljan, cak i za neke filmove koji su se tada mogli pogledati samo u kinu.

Sto se tice free listi i svega ostalog, dosta toga je kratkog vijeka. Najbolje ti je naci neku placenu listu na aliju (nek ti @harden preporuci sta kupiti, on je isprobao vise njih) za nekih mozda 30ak eura godisnje i rijesio si problem. Instaliras aplikaciju koju ti preporuci lik od kojeg kupujes, u zavisnosti od toga da li ces dobiti gotovu m3u listu ili mac adresu, user/pass. Sve za sta ti treba minut posla.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.