TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Puma
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Puma » 14 jun 2019, 12:07

Prije 8 mjeseci sam prikljucio MojaTV, paket koji ukljucuje televiziju i internet, medjutim nisam nimalo zadovoljan uslugom, pogotovo internet sto mi je daleko bitnije od TV-a.

Mogu li odmah odjaviti uslugu ili moram cekati istek ugovora, mada sam pregledao ugovor nigdje ne pise koje je trajanje.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 14 jun 2019, 13:01

Puma WroteColonPrije 8 mjeseci sam prikljucio MojaTV, paket koji ukljucuje televiziju i internet, medjutim nisam nimalo zadovoljan uslugom, pogotovo internet sto mi je daleko bitnije od TV-a.

Mogu li odmah odjaviti uslugu ili moram cekati istek ugovora, mada sam pregledao ugovor nigdje ne pise koje je trajanje.

Pa j.bo te, valjda znas sta si potpisao i na koliko? Ako imas ugovor ne mozes odjaviti, ako nemas mozes istog trena.
Stolar iz Bratunca

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 14 jun 2019, 18:25

Puma WroteColonPrije 8 mjeseci sam prikljucio MojaTV, paket koji ukljucuje televiziju i internet, medjutim nisam nimalo zadovoljan uslugom, pogotovo internet sto mi je daleko bitnije od TV-a.

mora pisati na koliko si potpisao, vjerovatno je 1/2 godine ako si dobio ono priključak za marku i sl.
i do isteka ugovora ga ne možes prekinuti

nazovi 1444 pa nek ti provjere trajanje ugovora
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

KEC
Kontakt:

PostPostao/la KEC » 28 jun 2019, 21:37

Koristil neko ss iptv imal kakvih dzabnih adresa nasih balkanskih kanala....
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Puma
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Puma » 28 jun 2019, 22:03

Zvao sam telekom prije 10 dana u vezi problema sa internetom i jos uvijek se niko nije pojavio.

Koja **** u pm.

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 28 jun 2019, 22:07

Puma WroteColonZvao sam telekom prije 10 dana u vezi problema sa internetom i jos uvijek se niko nije pojavio.

Koja **** u pm.

Ja sam čekao 32 dana i došli nakon što sam poslao mail na neku službenu adresu.

Doduše jesam se nagovorio pošteno.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Puma
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Puma » 28 jun 2019, 22:09

Ma ja cu odjaviti uslugu cim prije. prelistao sam i ugovor i definitivno je potpisan na neodredjeno.

Uglavnom necu vise platiti niti jedan racun. Nisu jedini, ne placaju oni meni nego ja njima.

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Chillout, Kaunas i 6 gostiju.