TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Heller
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Heller » 25 avg 2019, 10:22

Federer17 je napisao/la:
mirsad993 je napisao/la:Jedno pitanje ako je neko upućen, imam MojaTv e sad da li mogu kako plaćati dodatno na bilo koji način ili nešto da imam i sport klub ova 4 osnovna, znači nek je i 10 maraka mjesečno samo da na ovo što imam Moja Tv mogu kako gledati i 4 sportkluba

Meni ovo izbaci neki dan na FB-u. U komentarima odgovaraju ljudima da ce kod nas poceti nekad u oktobru, ako se ne varam. Malo sam im gledao stranicu, ponuda ne izgleda nimalo lose. Ima i sportski paket koji sadrzi sve SK, Arene i ES kanale. Kosta negdje oko 10 KM.

https://www.omax.tv/programska-sema/

Telemach je to.
DODJI MAMA DA KOKARE
🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫
🌬️🍆|🍆💦🍑

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 avg 2019, 14:46

Azpi je napisao/la:
mirsad993 je napisao/la:Jedno pitanje ako je neko upućen, imam MojaTv e sad da li mogu kako plaćati dodatno na bilo koji način ili nešto da imam i sport klub ova 4 osnovna, znači nek je i 10 maraka mjesečno samo da na ovo što imam Moja Tv mogu kako gledati i 4 sportkluba

Nikako

Imas na telemachu one pakete i za van njihove mreze, al tu dobijes sve kanale, 10ak maraka prvih 6 mjeseci kasnije je 24.

A ako ti je smart tv imas i Rushmore IPTV, taman dodje nekih 9 dolara mjesecno, a imas bruku kanala ukljucujuci SK i Arene. https://rushmore.tv/
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 25 avg 2019, 14:53

Ma **** ja tečećoma
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, you never played Tuber Simulator

Heller
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 25 avg 2019, 14:57

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Azpi je napisao/la:

Nikako

Imas na telemachu one pakete i za van njihove mreze, al tu dobijes sve kanale, 10ak maraka prvih 6 mjeseci kasnije je 24.

A ako ti je smart tv imas i Rushmore IPTV, taman dodje nekih 9 dolara mjesecno, a imas bruku kanala ukljucujuci SK i Arene. https://rushmore.tv/

Ma samo Vukovar u Srcu
DODJI MAMA DA KOKARE
🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫
🌬️🍆|🍆💦🍑

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 29 avg 2019, 12:28

Hvala svima na prijedlozima i na odgovorima za moj upit, ali evo maloprije procitah da MojaTV od 01.09. uvodi sve SK plus N1 i ovo ostalo što nisu imali heeee ne mogu da vjerujem znaci i to besplatno (vjerovatno prvih par mjeseci samo vjerovatno tokom promo perioda) ali ja neki dan pišem da mi bi neki paket nešto pored MojaTV za SK plaćao bih i 10KM mjesečno kad ovo iz vedra neba baš mi se popravi dan i sedmica ma sve :njanjanja: :njanjanja: a Telekom hem vratiše SFF pod svoje sad SK Bgm :bow:

Mig_Mig
Kontakt:

Post Postao/la Mig_Mig » 29 avg 2019, 14:33

mirsad993 je napisao/la:Hvala svima na prijedlozima i na odgovorima za moj upit, ali evo maloprije procitah da MojaTV od 01.09. uvodi sve SK plus N1 i ovo ostalo što nisu imali heeee ne mogu da vjerujem znaci i to besplatno (vjerovatno prvih par mjeseci samo vjerovatno tokom promo perioda) ali ja neki dan pišem da mi bi neki paket nešto pored MojaTV za SK plaćao bih i 10KM mjesečno kad ovo iz vedra neba baš mi se popravi dan i sedmica ma sve :njanjanja: :njanjanja: a Telekom hem vratiše SFF pod svoje sad SK Bgm :bow:

Uzet ce oni vama dusu.
Stolar iz Bratunca

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 29 avg 2019, 14:39

Mig_Mig je napisao/la:
mirsad993 je napisao/la:Hvala svima na prijedlozima i na odgovorima za moj upit, ali evo maloprije procitah da MojaTV od 01.09. uvodi sve SK plus N1 i ovo ostalo što nisu imali heeee ne mogu da vjerujem znaci i to besplatno (vjerovatno prvih par mjeseci samo vjerovatno tokom promo perioda) ali ja neki dan pišem da mi bi neki paket nešto pored MojaTV za SK plaćao bih i 10KM mjesečno kad ovo iz vedra neba baš mi se popravi dan i sedmica ma sve :njanjanja: :njanjanja: a Telekom hem vratiše SFF pod svoje sad SK Bgm :bow:

Uzet ce oni vama dusu.

Kako je krenuo telemach u zadnje vrijeme prije ce oni malo malo povecanje cijene odrzavanja ... Iskreno ja sam na telemachu, istekao ugovor i razmisljam da se vratim na bht jos su mi dosli sa optikom pred stan plus SK, plus premier liga BiH :D

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 29 avg 2019, 15:06

bob je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:

Uzet ce oni vama dusu.

Kako je krenuo telemach u zadnje vrijeme prije ce oni malo malo povecanje cijene odrzavanja ... Iskreno ja sam na telemachu, istekao ugovor i razmisljam da se vratim na bht jos su mi dosli sa optikom pred stan plus SK, plus premier liga BiH :D

Ne znam na šta misliš pod ovim da će uzeti dušu pretpostavljam na to da što nakon par mjeseci će se početi to naplaćivati, ali kako sam pročitao nećeš ti sada morati potpisivati neki ugovor za ovo da gledaš par mjeseci besplatno a onda da moraš plaćati, nego će to biti opcija ako hoćeš da ti ostane to da plaćaš dodatno mjesečno neki iznos neće biti pod moranjem (isto kao što sada imaš recimo opciju ako hoćeš HBO paket dodatno ili Pink paket) poenta je da bi dosta ljudi platilo među kojima sam i ja da ima i ta opcija uopšte što nije bilo dosad, a ovo za besplatni period je plus jer će svako moći da vidi šta mu se tu nudi i dal mu se isplati kasnije da eventualno ostavi to i dodatno naplaćuje, mislim da je kod Telemacha bilo nešto potpišeš ugovor pa dobiješ jeftinije par mjeseci pa si onda prinuđen da plaćaš dosta više do kraja ugovora kad istekne tih nekoliko prvih mjeseci a mislim da to ovdje neće biti slučaj nego ćeš jednostavno moći da biraš a i to znači ljudima kažem prvo meni jer dosad nisi mogao da gledaš SK N1 i kad bi platio dodatno.
A kralju eto ti prilike istekao ugovor još kažeš optika stigla i imaš full :D znači sve lige petice, ligu prvaka, sve najbitnije iz ostalih sportova plus premier ligu odnosno sve mečeve Želje i Sarajeva (koji uglavnom idu na MojaTV sport kanalu) :ljepota:

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 29 avg 2019, 15:12

Rekao mi je rodjak koji radi u Telecomu jos davno da ce od 1.9. krenuti sa SK, ali sam to uzeo sa rezervom jer su dosad nekoliko puta izradili.

Vjerovatno ce biti besplatno do Nove godine, maksimalno. Kad vidim da je HBO paket gotovo 8 KM, koliko onda da ocekujemo za SK, 20 maraka? :D

Kad kazu za Telecom da ce uzeti dusu, a Telemach realno ima paprene cijene, onda nema dalje. :D

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 29 avg 2019, 15:32

I u telemachu je tako nesto mislim HBO jer placam :) ... ma ne znam na kraju gledas cijenu i naravno uslugu sto ti treba ... kod bht nakon ovog uvodjenja mislim da je minus
jedino web ili mobilna aplikacija za gledanje ... eon je puno bolji al opet vjerujem da ce raditi i na tom pitanju ... s moje strane sad mi je bht prihvatljiv bolji internet, sk plus arene plus ova nasa liga ima hbo opcija ako zelim (jedino mozda to da je jos minus vezano za hbo, je u telemachu imam hbo go opciju, ne znam da li preko bht to moze).. u sustini laptop koristim, starci tv ... cijena sigurno bolja u bht ... sad placam telemach 69 plus fiksni od bht, znam da ima opcija i u telemachu fiksni al to ne zelim, realno fiksni starci koriste i veza je pouzdana od bht (kad je u ratu radila kud ces dalje :D) ovo ip telefon nesto ne zelim :) ... i na kraju dodjem do cifre od mislim 79 km gdje je prvih 12 mjeseci 49 kod bht ... dok kod telemacha slicno tu negdje (isto prvih 12 mjeseci 50) al plus fiksni od bht opet vise ...

MElloo
Kontakt:

Post Postao/la MElloo » 29 avg 2019, 15:36

Valjda nam ostave prva 3 sk a ostalo bude dodatno.
Kad bi recimo bilo 10km za sk platio bi vala

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 29 avg 2019, 15:43

bob je napisao/la:I u telemachu je tako nesto mislim HBO jer placam :) ... ma ne znam na kraju gledas cijenu i naravno uslugu sto ti treba ... kod bht nakon ovog uvodjenja mislim da je minus
jedino web ili mobilna aplikacija za gledanje ... eon je puno bolji al opet vjerujem da ce raditi i na tom pitanju ... s moje strane sad mi je bht prihvatljiv bolji internet, sk plus arene plus ova nasa liga ima hbo opcija ako zelim (jedino mozda to da je jos minus vezano za hbo, je u telemachu imam hbo go opciju, ne znam da li preko bht to moze).. u sustini laptop koristim, starci tv ... cijena sigurno bolja u bht ... sad placam telemach 69 plus fiksni od bht, znam da ima opcija i u telemachu fiksni al to ne zelim, realno fiksni starci koriste i veza je pouzdana od bht (kad je u ratu radila kud ces dalje :D) ovo ip telefon nesto ne zelim :) ... i na kraju dodjem do cifre od mislim 79 km gdje je prvih 12 mjeseci 49 kod bht ... dok kod telemacha slicno tu negdje (isto prvih 12 mjeseci 50) al plus fiksni od bht opet vise ...

Zar je 69? :o i to bez fiksnog, ovamo ti je 49 cijena za Full paket sa fiksnim ne 12 mjeseci nego non stop znači ne može biti da plaćaš više plus taj HBO ako hoćeš to je dodatno 8KM s tim da imaš u telekomu MojaTV Flix to ti je ja mislim 3KM mjesečno imaš nekih 300 filmova plus se stalno ubacuju novi (gledao si tu reklamu negdje sigurno :D ) e sad umjesto laptopa uzmeš TV i 3 i po marke plaćaš taj dodatni STB s tim što sad je ja mislim neka akcija u toku gdje imaš kad potpišeš ugovor na 2 godine taj drugi STB besplatno cijelo vrijeme plus 6 mjeseci pola pretplate plaćaš znači umjesto 49KM 24,50KM a to za aplikacije ne znam jer iskreno i ne koristim jer imam 2 TV-a

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 29 avg 2019, 15:47

MElloo je napisao/la:Valjda nam ostave prva 3 sk a ostalo bude dodatno.
Kad bi recimo bilo 10km za sk platio bi vala

I ja se tome potajno nadam, jer na njima fakticki imas sve sto je najbolje od sporta. Ili, neka sd ostave besplatno, a hd dodatno naplacuju. :mrgreen:

Dao bih i ja do 12 KM, sve preko je previse.

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 29 avg 2019, 15:56

Nisi ti to dobro shvatio :) ... 12 mjeseci ti je cijena za bilo koji paket 49km, poslije vjerujem prava cijena paketa, na dvije god ugovora dobijes dodatni stb uredjaj da koristis ili tu drugu opciju sto nude sto je ok i plus uodnosu na telemach gdje iznajmljujes za tri marke ... ma filmovi nisu problem postoje jos uvijek torrenti :) ... ma ja sam laptop/mobitel, tv slabo gledam :) ovo je vise za starce a meni je internet bitan :) ... paket u telemachu mi je oko 61 km mislim plus hbo sto dodje na 69

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 29 avg 2019, 16:01

bob je napisao/la:Nisi ti to dobro shvatio :) ... 12 mjeseci ti je cijena za bilo koji paket 49km, poslije vjerujem prava cijena paketa, na dvije god ugovora dobijes dodatni stb uredjaj da koristis ili tu drugu opciju sto nude sto je ok i plus uodnosu na telemach gdje iznajmljujes za tri marke ... ma filmovi nisu problem postoje jos uvijek torrenti :) ... ma ja sam laptop/mobitel, tv slabo gledam :) ovo je vise za starce a meni je internet bitan :) ... paket u telemachu mi je oko 61 km mislim plus hbo sto dodje na 69

Nije vjeruj mi 49KM ti je i kad nemaš nikakvog ugovora, znam jer koristim par godina već i nisam nikad više plaćao samo manje, a i ovo drugo prije par dana mi stari išao produžit ugovor (jer je na njegovo ime)i rekli mu da će 6 mjeseci sad plaćati 24,50KM plus ovaj drugi STB da će biti besplatno 2 godine(mislim tako piše i na aneksu da nije samo na rekla kazala osnovu) a nakon 6 mjeseci 49 plus i dalje besplatan drugi STB.
Ja mislim da neće biti više od 10KM taj paket jer znaju da sve preko bi bilo većini raje skupo možda kao HBO 8KM + PDV

Poligon10
Kontakt:

Post Postao/la Poligon10 » 29 avg 2019, 16:18

Jedino gdje bi i mogli da za.seru jeste ta cijena koju moglu vrlo lahko da postave. Valjda neće previše biti pohlepni i tražiti veće pare. Kao što vi gore govorite, 10ak KM je i prihvatljivo nakon tog besplatnog perioda, dok bi ostavljanje 3 SK kanala besplatno bila najbolja opcija.

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 29 avg 2019, 16:43

mirsad993 je napisao/la:
bob je napisao/la:Nisi ti to dobro shvatio :) ... 12 mjeseci ti je cijena za bilo koji paket 49km, poslije vjerujem prava cijena paketa, na dvije god ugovora dobijes dodatni stb uredjaj da koristis ili tu drugu opciju sto nude sto je ok i plus uodnosu na telemach gdje iznajmljujes za tri marke ... ma filmovi nisu problem postoje jos uvijek torrenti :) ... ma ja sam laptop/mobitel, tv slabo gledam :) ovo je vise za starce a meni je internet bitan :) ... paket u telemachu mi je oko 61 km mislim plus hbo sto dodje na 69

Nije vjeruj mi 49KM ti je i kad nemaš nikakvog ugovora, znam jer koristim par godina već i nisam nikad više plaćao samo manje, a i ovo drugo prije par dana mi stari išao produžit ugovor (jer je na njegovo ime)i rekli mu da će 6 mjeseci sad plaćati 24,50KM plus ovaj drugi STB da će biti besplatno 2 godine(mislim tako piše i na aneksu da nije samo na rekla kazala osnovu) a nakon 6 mjeseci 49 plus i dalje besplatan drugi STB.
Ja mislim da neće biti više od 10KM taj paket jer znaju da sve preko bi bilo većini raje skupo možda kao HBO 8KM + PDV

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M59f6a351983.html

Do 21. septembra možete uzeti Moja TV Full ili Moja TV Net paket sa super brzim internetom i koristiti 12 mjeseci po cijeni osnovnog paketa, PLUS besplatno do dvije godine dodatni uređaj ili uslugu po vašem izboru.

Moja TV Full paketi za samo 49 KM mjesečno cijelu godinu! Novi i postojeći Moja TV Full korisnici, uz ugovor na 24 mjeseca imaju mogućnost izbora super pogodnosti..

Ima sad tekst dalje npr paket koji bi ja uzeo jeo ovaj full 5 sto je 64 plus ako dodam hbo i sk (nek i on bude tako nesto) da me dodje recimo 80 ... sto je opet jeftinije u odnosu na trenutno stanje placanja :)

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 29 avg 2019, 16:54

bob je napisao/la:[https://www.bhtelecom.ba/vijest+M59f6a351983.html

Do 21. septembra možete uzeti Moja TV Full ili Moja TV Net paket sa super brzim internetom i koristiti 12 mjeseci po cijeni osnovnog paketa, PLUS besplatno do dvije godine dodatni uređaj ili uslugu po vašem izboru.

Sta znaci po cijeni osnovnog paketa? Ako bih uzeo Moja TV Net od 36 KM, koliko bih placao prvih 12 mjeseci?

Edit: Skontao sam, pise sve na tom linku gore.

Mig_Mig
Kontakt:

Post Postao/la Mig_Mig » 29 avg 2019, 17:09

Federer17 je napisao/la:Rekao mi je rodjak koji radi u Telecomu jos davno da ce od 1.9. krenuti sa SK, ali sam to uzeo sa rezervom jer su dosad nekoliko puta izradili.

Vjerovatno ce biti besplatno do Nove godine, maksimalno. Kad vidim da je HBO paket gotovo 8 KM, koliko onda da ocekujemo za SK, 20 maraka? :D

Kad kazu za Telecom da ce uzeti dusu, a Telemach realno ima paprene cijene, onda nema dalje. :D

Sta su to paprene cijene? Imam eon box koji odlicno za sada radi, brzinu koju ni jedan telecomov korisnik nema ni u snu, eon aplikaciju koja savrseno radi i telefon za 45KM na dvije godine ugovora. Vidjet ces sta ces dobit od telecoma! Oprema i radnici telecoma e to je tek prica za sebe.
Stolar iz Bratunca

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 29 avg 2019, 17:12

kolika je najbrža brzina neta u paketima BHT?

ja imam 100Mbps kod tmacha

baš me interesuje
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: delija, Derdiyok, Nail for Real i 20 gostiju.