TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

MElloo
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la MElloo » 01 okt 2019, 15:52

Chinaglia je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Trenutno moja tv ima sve arene i sve sk, narednih 6 mj.Poslije tog sk ce naplacivati a arene su uvijek sve bile besplatne na mojoj tv

dal znas kako ce se naplacivat (i cijenu), na mjesecnom nivou il kupis jednom i to bude trajno

Kontam da ce mjesecno ko i hbo sto naplacuju sad mada to niko ne uzima.7 km za 2 hbo kanala jbt

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 01 okt 2019, 16:04

ako su na moja tv uvijek prisutni svi arena sport kanali, mogao bih uzet moja tv, obzirom da su mi prioritet serie a + nba (+ ovaj nas jad od premijer lige bosne i hercegovine), a mislio sam da su na moja tv, uvijek prisutni sport klubovi, a ne arena sport

u principu, cijena je ista, a razlika je sto bih dobio ove moja tv kanale za premijer ligu i neke druge kanale koje nemam na tx tv, al zato bi internet bio slabiji (moja tv 50/2, tx tv 80/4)... mislim da je to zrtva koju sam spreman podnijeti, al opet ostaje pitanje kodiranih kanala koje imam na tx tv... ako bi isti slucaj bio i na moja tv, onda mi se ne isplati, medjutim, opet zavisi od te cijene, koliko kosta kupovina kanala
"If you tremble with indignation at every injustice, then you are a comrade of mine." - Che Guevara

mirgerr
Kontakt:

Post Postao/la mirgerr » 01 okt 2019, 16:23

Kako se sad deaktivira ovaj HBO paket, nigdje ga...
Prosla ova akcija otkljucanih kanala, sve iskljucili samo HBO nisu. Opet neku prevaru smisljaju. :lol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Finn
Kontakt:

Post Postao/la Finn » 01 okt 2019, 16:26

Meni su isključili i HBO.

Yebo majku, nisam ni znao da je ovo bila promotivna akcija, kontam imam Arene u HD-u, ekstra, al' normalno da ćete zayebati prvom prilikom. :lol:
My ass may be dumb, but I ain't no dumbass.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 01 okt 2019, 16:31

Chinaglia je napisao/la:ako su na moja tv uvijek prisutni svi arena sport kanali, mogao bih uzet moja tv, obzirom da su mi prioritet serie a + nba (+ ovaj nas jad od premijer lige bosne i hercegovine), a mislio sam da su na moja tv, uvijek prisutni sport klubovi, a ne arena sport

u principu, cijena je ista, a razlika je sto bih dobio ove moja tv kanale za premijer ligu i neke druge kanale koje nemam na tx tv, al zato bi internet bio slabiji (moja tv 50/2, tx tv 80/4)... mislim da je to zrtva koju sam spreman podnijeti, al opet ostaje pitanje kodiranih kanala koje imam na tx tv... ako bi isti slucaj bio i na moja tv, onda mi se ne isplati, medjutim, opet zavisi od te cijene, koliko kosta kupovina kanala

Na mojoj TV nikad nije bilo nikakvih kodiranja. Arene su uvijek tu u najobicnijem paketu i one se nista dodatno ne placaju. SK-ovi ce najmanje do Nove godine biti besplatni, a poslije ce utvrditi koju cijenu ce staviti za taj paket. Taj paket txtv-a 80/4 je i malo skuplji od telekoma. Ovamo placas 36 sve ukupno, a tu je, ako se ne varam, 42 marke?

mirgerr
Kontakt:

Post Postao/la mirgerr » 01 okt 2019, 16:35

Finn je napisao/la:Meni su isključili i HBO.

Yebo majku, nisam ni znao da je ovo bila promotivna akcija, kontam imam Arene u HD-u, ekstra, al' normalno da ćete zayebati prvom prilikom. :lol:

To govorim, Arene HD ukinute, al HBO, CINEMAX radi punom parom.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Puma
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Puma » 01 okt 2019, 16:57

Da li mi moze neko, ko ima mojatv net1 paket po mogucnosti, uslikati modem pozadi kako je sve prikopcano, sta je na LAN1, LAN2 itd. ?

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 01 okt 2019, 17:06

Ghuraba je napisao/la:Na mojoj TV nikad nije bilo nikakvih kodiranja. Arene su uvijek tu u najobicnijem paketu i one se nista dodatno ne placaju. SK-ovi ce najmanje do Nove godine biti besplatni, a poslije ce utvrditi koju cijenu ce staviti za taj paket. Taj paket txtv-a 80/4 je i malo skuplji od telekoma. Ovamo placas 36 sve ukupno, a tu je, ako se ne varam, 42 marke?

ista cijena, bar za ove pakete koje sam izabrao

tx tv
slika

moja tv
slika

eh, sad dolazim do toga da vagam sta je bolje

obzirom da na tv uglavnom gledam sportske kanale, dobro je sto obje televizije imaju sve kanale arena sport (al evo sada tu na forumu citam da moja tv ne daje hd kanale za razliku od tx tv, vec da taj paket hd kanala, ne samo arena sport, vec sve hd kanale, mozes kupit po cijeni 5 km, samo ne znam jel mjesecno il trajno) i tu je u maloj prednosti tx tv, jer gledat u hd je naravno ljepse, al nije to sad neki deal breaker... jos jedan + za tx tv je brzi i bolji internet, al i ovaj moja tv 50/2 internet je dosta bolji od mog trenutnog

prednost moja tv su ti moja tv kanali koji prenose premijer ligu bosne i hercegovine + ta mogucnost kupovine sport klub kanala... ne znam dal se u osnovnom paketu moja tv, nalaze hbo kanali, mislim da se nalaze, moja sestra ima moja tv i spominjala je hbo, tako da je to jos jedan + za moja tv i nekako kad pogledam sve, ipak vise naginjem ka moja tv

ipak cu otici kod sestre i pogledat kakvi kanali se nalaze na moja tv (kod nje je moja tv full paket, ja bih uzeo moja tv net paket, al ne znam bas kakva je razlika, mislim da su kanali isti, ako i nisu, slicni su)
"If you tremble with indignation at every injustice, then you are a comrade of mine." - Che Guevara

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 01 okt 2019, 17:49

Fulao sam gore brzinu interneta za moju TV. U osnovnom paketu od 36 KM brzina nije 50/2. Ja imam moja tv net, a kod nene mi je moja tv full i kanali su potpuno isti. Jedino kod potpisivanja novog ugovora u full paketu imas neke malo bolje pogodnosti. HBO se, koliko ja znam, dodatno placa. Nisam ljubitelj serija i filmova, to nikad ne gledam, tako da ne znam ima li u osnovnom paketu bar jedan HBO kanal. Prije da nema, ali eto opet provjeri. Ja sam se isto nedavno dvoumio izmedju moje TV I TXTV-a, ali mislim da je ova prva opcija ipak za nijansu bolja, pogotovo sto trenutno imaju i SK-ovi kanali.

Fantasista

Post Postao/la Fantasista » 01 okt 2019, 20:05

Izradila me **** iz Telemacha. Zove da produžim ugovor koji je istekao nakon dvije godine i kaže imat ću godinu dana otključano sve. I danas vidim arene HD isključene. Sutra je zovem, upamtio sam joj ime, izyebat ću je ko kantu.
Vulgar Display of Power

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 01 okt 2019, 20:58

bio sam kod sestre, pregledao sve i donio sam odluku da uzmem moja tv

zanima me sljedeca stvar: imam dva tv u kuci, oba se koriste, dal se placa ista cijena, koliko pise u paketu, il se zbog toga doda par km... dobio sam tu info, medjutim, obzirom da je to neprovjerena info, ja ovdje provjeravam :mrgreen:

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 01 okt 2019, 21:14

Chinaglia je napisao/la:bio sam kod sestre, pregledao sve i donio sam odluku da uzmem moja tv

zanima me sljedeca stvar: imam dva tv u kuci, oba se koriste, dal se placa ista cijena, koliko pise u paketu, il se zbog toga doda par km... dobio sam tu info, medjutim, obzirom da je to neprovjerena info, ja ovdje provjeravam :mrgreen:

mislim da ti na stranici bht ima da na poklon mozes uzeti dodatni stb uredjaj ... na salteru provjeri da li je ovo aktuelno jos uvijek

https://bhtelecom.ba/vijest+M5decb6af42d.html

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 01 okt 2019, 21:23

ok, hvala

4 km mjesecno za jos jedan tv

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 01 okt 2019, 22:58

Mislim da je ova akcija besplatnog stb-a bila do 21. septembra. Ja, takodjer, imam na dva TV-a i sve odlicno radi.

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 02 okt 2019, 13:37

Chinaglia je napisao/la:ok, hvala

4 km mjesecno za jos jedan tv

https://bhtelecom.ba/vijest+M51a711e1028.html

Poklon: 24 mjeseca besplatno korištenje odabranog Moja TV paketa na dodatnom TV uređaju.

Od prvog oktobra ponovo ima ova neka akcija. Potpisivanjem ugovora na 24 mjeseca, ne bi morao placati nista za drugi TV, plus prikljucak 1 KM.

Vezano za ove brzine, gore sto si pisao. Potpisivanjem ugovora u trajanju ove akcije, 12 mjeseci bi imao bilo koji paket za 36 KM, nakon toga ostalih 12 bi placao pravu cijenu.

Evo npr.: Moja TV Net 5 (pristup internetu 100/10 Mbps) kosta 51.00 KM, prvih 12 mjeseci bi placao 36 KM, sto je opet isplativije nego kod TXTV (s obzirom da je brzina veca, a ne moram ni pricati o ponudi kanala sa SK-ovima), kod kojih pola cijene za stare korisnike (koliko ja znam, a isao sam gore neki dan) vrijedi samo 3 mjeseca.

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 02 okt 2019, 14:07

da, al to ne vazi za moja tv net 2 (gdje se, osim osnovnog paketa, nalazi i mojatv hd paket, te pink+ paket), a to mi se ne isplati

meni bas trebaju mojatv hd paket (ako sam dobro razumio da su to kanali koji prenose premijer ligu bosne i hercegovine), te pink+ paket

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 02 okt 2019, 14:15

Chinaglia je napisao/la:da, al to ne vazi za moja tv net 2 (gdje se, osim osnovnog paketa, nalazi i mojatv hd paket, te pink+ paket), a to mi se ne isplati

meni bas trebaju mojatv hd paket (ako sam dobro razumio da su to kanali koji prenose premijer ligu bosne i hercegovine), te pink+ paket

Te kanale koji prenose PL BiH imas i u osnovnom paketu, a to su dva kanala, od kojih drugi gotovo nikad nista ne prenosi. MojaTV Sport 1 i 2.

HD paket podrazumijeva HD kanale, kojih na MojaTV svakako nema puno. Nisam kod kuce da provjerim koji su. Pink kanali svakako ne vrijede 2 marke, svi sto ih ima. Ubijedjen sam da to ne gledaju osim zaludjenici farmom, zadrugom i cime vec. Osim toga, dosta tih Pink kanala se nalazi u osnovnom paketu.

Jedino ako ti je bitno imati tih nekoliko HD kanala, onda bih uzeo taj NET 2 paket, dok je ovamo internet duplo brzi i plus imas besplatan STB za drugi TV.

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 02 okt 2019, 14:39

gledao sam sinoc moja tv i primijetio sam da ima hd kanala koji su zakljucani (npr arena sport), dok neki nisu, npr nova bh ili bht

dakle, mojatv hd paket je zapravo ono sto se moze kupit kao dodatni paket koji kosta 5 km na mjesecnom nivou, a to su zakljucani hd kanali, a ovdje je taj dodatni paket ukljucen u moja tv net 2 paket... ok, to vec mijenja stvari, ako su ta dva mojatv kanala u osnovnom paketu (jer bih zaista zelio gledat premijer ligu) i ta dva pinka (pink bh i pink srbijanski)

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 02 okt 2019, 14:59

Chinaglia je napisao/la:gledao sam sinoc moja tv i primijetio sam da ima hd kanala koji su zakljucani (npr arena sport), dok neki nisu, npr nova bh ili bht

dakle, mojatv hd paket je zapravo ono sto se moze kupit kao dodatni paket koji kosta 5 km na mjesecnom nivou, a to su zakljucani hd kanali, a ovdje je taj dodatni paket ukljucen u moja tv net 2 paket... ok, to vec mijenja stvari, ako su ta dva mojatv kanala u osnovnom paketu (jer bih zaista zelio gledat premijer ligu) i ta dva pinka (pink bh i pink srbijanski)

Tacno tako.

Oba ta pinka i vjerovatno jos 10 ili vise pinkovih kanala su u osnovnom paketu. Ne znam tacno jer ih ne gledam, a nisam kod kuce da provjerim. Jedino sto su oba 'roditeljski zakljucana', vjerovatno zbog zadruge koja se povazdan emituje. To ces svaki put morati otkljucati uz pomoc pina koji dodje na onim papirima od ugovora, moze se i u postavkama promijeniti na 0000 lupam.

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 02 okt 2019, 15:07

da, to znam, bas sinoc kod sestre sam otkljucao oba pinka

pa dobro, mislim da cu uzet moja tv :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: jasmin10, keno94, rio_Ferdy88 i 13 gostiju.